[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Amit Te leírsz, az a klasszikus áldozathibáztatás, és ebben gondolkodik sajnos a magyar társadalom jelentős része is. Mintha ettől mi, mai magyarok kevesebbet érnénk! Épp ellenkezőleg! Ha őszinték lennénk, akkor érnénk többet! Szerintem. És többet nem nem írok erről mert még hamarosan lezsidóztok, pedig alföldi parasztcsaládok voltak a felmenőim, néha egy kis betyár beütéssel (volt köztük akasztott is). Én ismerem őket, és érdemes elolvasni a Borbély Szilárd Nincstelenek című könyvét is, ha egy kicsit meg akarod ismerni őket.
Nem szerettem volna hibaztatni az artatlan aldozatokat. Csak az onostorozas elet akartam elvenni azzal, hogy arnyalom a kepet a valosag egy masik szeletevel. Nagyon elegem van mar a generaciokon ativelo, belenk taplalt buntudatbol. :oops:

Ami az irastudast illet, azt hiszem korabban mar kifejtettem az allaspontomat, hogy mennyire rossznak tartom a korabbi evszazadok oktatasi gyakorlatat. Todod: gorog(-romai) kultura, aztan hatalmas visszaeses, tovabbi netto szopas, majd a konyvnyomtatas felfedezese es kesobb a htka. Igen, toribol otos voltam. :) De ez sem valtoztat azon a tenyen, hogy a tordai ediktum utan majd 2 evszazadnak kellett eltelnie ahhoz, hogy az oslakos keresztenyek ne kulonboztessek meg hatranyosan egymast. Kulturak kozott mindig van konfliktus. Ha pedig az egyik egy deklaraltan zart kultura akkor ott nincs sok lehetoseg, mint hogy o integralodjon teljesen vagy kiszoritja a masikat vagy... :hadonaszos: Ez igy megy, amiota vilag a vilag.

De nem is aktualis a tema, mert megvaltozott a helyzet. Keleten mar nincsenek. Nalunk korrekt alternativa az integralodas. A tobbseguk vallastalan, szekularis, tipikus europai lesz. Marad New York, ahol jol megfernek a mozaik tarsadalomban illetve ott a sajat allam, Izrael. Ez mar regen nem kelet-kozep-europai kerdes.

Amugy meg nyugi, masnak is vannak zsido szarmazasu baratai es csaladtagjai is. Van lmp-s es van fideszes is. :p Sajnos mindig erot kell vennem magamon, ha a magyargyulolo hiryu irasait olvasom, csak hogy tudjam, nagyon nem ez az atlagos mentalitas.

Oke, tema lezarva. Menj kerteszkedni vagy epitsd at a bogarat! Peace! :)
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and szpg9
T

torsen

Guest
Nem szerettem volna hibaztatni az artatlan aldozatokat. Csak az onostorozas elet akartam elvenni azzal, hogy arnyalom a kepet a valosag egy masik szeletevel. Nagyon elegem van mar a generaciokon ativelo, belenk taplalt buntudatbol. :oops:

Ami az irastudast illet, azt hiszem korabban mar kifejtettem az allaspontomat, hogy mennyire rossznak tartom a korabbi evszazadok oktatasi gyakorlatat. Todod: gorog(-romai) kultura, aztan hatalmas visszaeses, tovabbi netto szopas, majd a konyvnyomtatas felfedezese es kesobb a htka. Igen, toribol otos voltam. :) De ez sem valtoztat azon a tenyen, hogy a tordai ediktum utan majd 2 evszazadnak kellett eltelnie ahhoz, hogy az oslakos keresztenyek ne kulonboztessek meg hatranyosan egymast. Kulturak kozott mindig van konfliktus. Ha pedig az egyik egy deklaraltan zart kultura akkor ott nincs sok lehetoseg, mint hogy o integralodjon teljesen vagy kiszoritja a masikat vagy... :hadonaszos: Ez igy megy, amiota vilag a vilag.

De nem is aktualis a tema, mert megvaltozott a helyzet. Keleten mar nincsenek. Nalunk korrekt alternativa az integralodas. A tobbseguk vallastalan, szekularis, tipikus europai lesz. Marad New York, ahol jol megfernek a mozaik tarsadalomban illetve ott a sajat allam, Izrael. Ez mar regen nem kelet-kozep-europai kerdes.

Amugy meg nyugi, masnak is vannak zsido szarmazasu baratai es csaladtagjai is. Van lmp-s es van fideszes is. :p Sajnos mindig erot kell vennem magamon, ha a magyargyulolo hiryu irasait olvasom, csak hogy tudjam, nagyon nem ez az atlagos mentalitas.

Oke, tema lezarva. Menj kerteszkedni vagy epitsd at a bogarat! Peace! :)

Kert: szakad az eső.....

Bogásr: Kantin "Magyarország"
Túl vagyok a bogáron...
15 évig gyűjtögettük a haverral, akivel közös (volt) a bogárka a találkozók matricáit. Tele volt a hátsó üveg és a második üléssor melletti két oldalsó ablak velük. Most nem tudjuk levizsgáztatni, mert a matricák miatt (amelyek pótolhatatlanok) nem lehet kilátni belőle hátrafelé ( a hatóság szerint) Ha arra hivatkozol, hogy egy Peugeot Partnerből sem lehet, ha ablaktalan doboz van rajta, akkor a válasz, hogy az teherautó. Világtalan szabályok....Ráhagytam a nyűglődést a haverra, lelkileg támogatom. A magyar özlekedésfelügyeletnél faszabb hivatal a világon sincs.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

Rommel28

Active Member
2010. április 19.
116
66
28
Itt egy videó(sorozat) a hazai antiszemitizmus kialakulásáról a török korszaktól kezdve a Horthy korszakig. Főleg az első két rész az érdekes, hogy miért jött létre a "szembenállás" zsidók és nemzsidók között.

 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Inkabb itt folytatom.
De az hogy itt vagy ott (pld. egészségügy, oktatás, , stb.. nincs pénz az elsősorban azért van, mert ezeket a területek nyirbálják meg költségvetésben, mert a fejlesztési programokban írdatlanul lehet túlszámlázni...
Legalabb a htka-n legyunk oszintek: A honvedseg erezte meg a legjobban a gizdasagi valsagot es annak utorengeseit.
Ma nem lehet politikat csinalni a honvedseg ugyevel, ezert terjed az "egeszsegugy es oktatas blabla"-szoveg. Pedig azokon a teruleteken vannak jo hirek is. (Kiemelem a lenyeget: Korhazi tulajdon!)

A k+f kabe egy eve volt tema. A kormany ejtette a fejlesztesi penzeket, mert tul sok volt a visszaeles vele. Kesobb kizarolag aktiv piaci szereplok palyazhattak ilyen penzekre. Ha kiderul, hogy ez sem mukodik akkor itt is valtozas lesz. Vagy eltorlik vagy durva ellenorzeseket fognak kapni. Nem tudom. Majd valami lesz.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and anonim999
S

szpg9

Guest
Inkabb itt folytatom.

Legalabb a htka-n legyunk oszintek: A honvedseg erezte meg a legjobban a gizdasagi valsagot es annak utorengeseit.
Ma nem lehet politikat csinalni a honvedseg ugyevel, ezert terjed az "egeszsegugy es oktatas blabla"-szoveg. Pedig azokon a teruleteken vannak jo hirek is. (Kiemelem a lenyeget: Korhazi tulajdon!)

A k+f kabe egy eve volt tema. A kormany ejtette a fejlesztesi penzeket, mert tul sok volt a visszaeles vele. Kesobb kizarolag aktiv piaci szereplok palyazhattak ilyen penzekre. Ha kiderul, hogy ez sem mukodik akkor itt is valtozas lesz. Vagy eltorlik vagy durva ellenorzeseket fognak kapni. Nem tudom. Majd valami lesz.


Nekem KAKTUSZ beszólása miatt elment az egésztől a kedvem, ugyanis utálom azt, amikor valaki aki nem érti meg az egész lényegét, az elkezd hepciáskodni. Mindenkinek jogában van nem olvasni el valamit, de nem hiszem, hogy a tartalat neki kellene Biztos a nép egyszerű gyermeke. És ilyen egyszerű emberek miatt sem lehet valami mélyre ásni, pedig amiről beszélgettünk, az érintette a haditechnikát is, de főleg azt a társadalmi környezetet, amiben mindenkinek élni kell, csak erről nem mindenki tud. Én sem tudok minden szegmensről...Én mindig szerettem volna megérteni a dolgok hátterét, mert persze semmi nincsen ok nélkül. Nem a magam helyzete volt a lényeg, az csak annyiban, hogy tényleg sokmindenbe belelátok, amibe sokan nem. Amit magamról írtam csak ennek alátámasztására szolgált. Úgy véltem, másokat is érdekelhetnek azok a helyzetek, és tanulságok, amibe az elmúlt 25 évben belekeveredtem, amiben látom irdatlan mennyiségű közpénz elherdálását. Ez szerintem kihat mindenre. A honvédelemre és a morálra is. De sajnos látom, néhány embernél többet ez a téma nem érdekel, ez egyébiránt őszintén meglepett. Úgy érzem ez egy elég beteg ország annyiban, hogy a potenciális választókat sem érdekli, mire mennek el az adóforintjai. Kíváncsi lettem volna még néhány reakcióra, de ez van..Csak egy személyes kérdés, ha akarsz válaszolsz rá, ha akarsz nem, Te milyen területen dolgozol, és honnan szerzed a tájékozottságot, az infóidat?
 

anonim999

Well-Known Member
2016. március 19.
2 745
4 495
113
Az elején van egy kis összefoglaló Gulyás Mártonról. HÚÚÚÚ mekkora sallert kap a DK-s aktivistáktól. Mik vannak ezt nem tudtam. Ezért osztom ezt meg.

 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Te milyen területen dolgozol, és honnan szerzed a tájékozottságot, az infóidat?
En a legkorruptabb rendszer gyermeke vagyok: Egeszsegugy. :)
Ezert nem meglepo szamomra amiket irsz. Az altalad leirt vilag szamomra elorelepes lenne.
(Meg ma is van kozom hozza, de mar nem ott dolgozom es nem is megyek vissza. :rolleyes:)
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 289
13 716
113
Kert: szakad az eső.....

Bogásr: Kantin "Magyarország"
Túl vagyok a bogáron...
15 évig gyűjtögettük a haverral, akivel közös (volt) a bogárka a találkozók matricáit. Tele volt a hátsó üveg és a második üléssor melletti két oldalsó ablak velük. Most nem tudjuk levizsgáztatni, mert a matricák miatt (amelyek pótolhatatlanok) nem lehet kilátni belőle hátrafelé ( a hatóság szerint) Ha arra hivatkozol, hogy egy Peugeot Partnerből sem lehet, ha ablaktalan doboz van rajta, akkor a válasz, hogy az teherautó. Világtalan szabályok....Ráhagytam a nyűglődést a haverra, lelkileg támogatom. A magyar özlekedésfelügyeletnél faszabb hivatal a világon sincs.
Nem lehet egy a autóbontóból szerezni ilyen üvegeket? Kicserélitek míg levizsgáztatjátok, aztán visszateszitek az eredetiket.
 

ruszkik.haza

Well-Known Member
2017. március 19.
524
1 670
93
Az elején van egy kis összefoglaló Gulyás Mártonról. HÚÚÚÚ mekkora sallert kap a DK-s aktivistáktól. Mik vannak ezt nem tudtam. Ezért osztom ezt meg.


Ha követnéd a youtubon a Slejm show-t akkor többet is megtudhatnál. Itt van például a legutóbbi videó a pártfinanszírozás témájáról érdemes megnézni. De vannak még több érdekes anyag is a csatornán a Videók fül alatt.
 
  • Tetszik
Reactions: szpg9
T

torsen

Guest
Nem lehet egy a autóbontóból szerezni ilyen üvegeket? Kicserélitek míg levizsgáztatjátok, aztán visszateszitek az eredetiket.

Bontóban már nem nagyon van bogár. Venni lehet üvegeket, és mivel nem ragasztottak ki is lehet cserélni. Na de utána jön a tömítőszegély csere mert beázik,(öreg már a lekecském) meg a többi marhaság (sérül afestés, jön a rozsda és akkor még a szerelési maceráról nem is beszéltünk. Miközben puttonyos kis furgonok ugyanolyan "kilátástalanul" röhögve vizsgáznak. Fárasztó.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 027
113
Nekem KAKTUSZ beszólása miatt elment az egésztől a kedvem, ugyanis utálom azt, amikor valaki aki nem érti meg az egész lényegét, az elkezd hepciáskodni. Mindenkinek jogában van nem olvasni el valamit, de nem hiszem, hogy a tartalat neki kellene Biztos a nép egyszerű gyermeke. És ilyen egyszerű emberek miatt sem lehet valami mélyre ásni, pedig amiről beszélgettünk, az érintette a haditechnikát is, de főleg azt a társadalmi környezetet, amiben mindenkinek élni kell, csak erről nem mindenki tud. Én sem tudok minden szegmensről...Én mindig szerettem volna megérteni a dolgok hátterét, mert persze semmi nincsen ok nélkül. Nem a magam helyzete volt a lényeg, az csak annyiban, hogy tényleg sokmindenbe belelátok, amibe sokan nem. Amit magamról írtam csak ennek alátámasztására szolgált. Úgy véltem, másokat is érdekelhetnek azok a helyzetek, és tanulságok, amibe az elmúlt 25 évben belekeveredtem, amiben látom irdatlan mennyiségű közpénz elherdálását. Ez szerintem kihat mindenre. A honvédelemre és a morálra is. De sajnos látom, néhány embernél többet ez a téma nem érdekel, ez egyébiránt őszintén meglepett. Úgy érzem ez egy elég beteg ország annyiban, hogy a potenciális választókat sem érdekli, mire mennek el az adóforintjai. Kíváncsi lettem volna még néhány reakcióra, de ez van..Csak egy személyes kérdés, ha akarsz válaszolsz rá, ha akarsz nem, Te milyen területen dolgozol, és honnan szerzed a tájékozottságot, az infóidat?
Szerintem többeket is érdekel ez a téma (mivel hatásaiban sajnos mindenkit érint), de nem a MH-topikban kellene kitárgyalni. Ha egy rövid kérdés-válaszon túlnyúlik az OFF-topik, akkor illik a folytatással megkeresni a megfelelő oldalt, a MiG-21-et se egy harckocsizó-témájú topikban kell kitárgyalni. Itt nyugiban lehet folytatni, a kantin/kocsmaasztal témába sokminden belefér. Egyébként amiket írsz, azt szerintem majd mindenki látja/tapasztalja, de azon kívül hogy változtatni kellene, a többségnek fogalma sincs hogyan?!! Tudom, másra kell szavazni, csak szólj ha tudsz jobbat! Nem csak MÁSIKAT, hanem JOBBAT.
 
  • Tetszik
Reactions: notaricon

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Bontóban már nem nagyon van bogár. Venni lehet üvegeket, és mivel nem ragasztottak ki is lehet cserélni. Na de utána jön a tömítőszegély csere mert beázik,(öreg már a lekecském) meg a többi marhaság (sérül afestés, jön a rozsda és akkor még a szerelési maceráról nem is beszéltünk. Miközben puttonyos kis furgonok ugyanolyan "kilátástalanul" röhögve vizsgáznak. Fárasztó.
Ez olyan mintha lepattintottad volna a vilag legszebb nojet, mert van rajta tetovalas es a hazassag is adminisztracioval jar. :) Ember, a vilag legszebb autojat passzoltad! 2 honap kitiltas a minimum. :hadonaszos:
 

anonim999

Well-Known Member
2016. március 19.
2 745
4 495
113
Ha követnéd a youtubon a Slejm show-t akkor többet is megtudhatnál. Itt van például a legutóbbi videó a pártfinanszírozás témájáról érdemes megnézni. De vannak még több érdekes anyag is a csatornán a Videók fül alatt.

Köszi az ajánlást, nem ismertem, megnézem. Én sem ismerhetek mindent. További szép napot.
 
  • Tetszik
Reactions: szpg9
S

szpg9

Guest
Szerintem többeket is érdekel ez a téma (mivel hatásaiban sajnos mindenkit érint), de nem a MH-topikban kellene kitárgyalni. Ha egy rövid kérdés-válaszon túlnyúlik az OFF-topik, akkor illik a folytatással megkeresni a megfelelő oldalt, a MiG-21-et se egy harckocsizó-témájú topikban kell kitárgyalni. Itt nyugiban lehet folytatni, a kantin/kocsmaasztal témába sokminden belefér. Egyébként amiket írsz, azt szerintem majd mindenki látja/tapasztalja, de azon kívül hogy változtatni kellene, a többségnek fogalma sincs hogyan?!! Tudom, másra kell szavazni, csak szólj ha tudsz jobbat! Nem csak MÁSIKAT, hanem JOBBAT.


Úgy látom persze én is, hogy az emberek látják a körülöttük zajló dolgokat, már amibe belelátnak. A múltkor voltam egy tanácskozáson, ahol előadták, hogy ez azért nem jó, amaz meg másért. Két óra meddő vita után rájöttem, már készen van, ki és mi a befutó és ehhez kell asszisztálnom. Ekkor azt mondtam, ne játszadozzunk tovább, az idő mindenkinek drága, mondják meg kitől mit akarnak és az lesz. Meglepődtek a nekik szegezett kérdésen, de kibőkték. Az emberekhez közelebb kellene hozni ezeket a dolgokat, mert ugyan tudnak róla, de úgy veszik, mintha ez a hatalmon lévők saját kis szuverén játéka lenne. Pedig nem az, hiszen a feleslegesen elköltött pénzek más területről vonnak el forrásokat. Amíg az emberek hozzáállása nem változik meg, itt nem lesz változás sem, hiszen a korrupciót ebben az országban bocsánatos bűnnek tartják...És szerintem minden politikai erő be van gubózva a saját elvtársai közé és igazából a társadalom csak a választásokra kell nekik, azon kívül senkit sem érdel senki... Amíg az emberek nem veszik észre, hogy ez az ö bőrükre meg, mire feleszmélnek, már rég meg lesznek nyúzva..Szoktam gondolkodni mi lenne a kiút, egyáltalán van-e kiút, de azt hiszem már nincs. Túl sok év el lett vesztegetve, generáviók szocializálódtak az elmúlt 25 évben ebbe a rendszerbe és kezd természetessé válni, ami abnormális....
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 874
113
Inkabb itt folytatom.

Legalabb a htka-n legyunk oszintek: A honvedseg erezte meg a legjobban a gizdasagi valsagot es annak utorengeseit.
Ma nem lehet politikat csinalni a honvedseg ugyevel, ezert terjed az "egeszsegugy es oktatas blabla"-szoveg. Pedig azokon a teruleteken vannak jo hirek is. (Kiemelem a lenyeget: Korhazi tulajdon!)

A k+f kabe egy eve volt tema. A kormany ejtette a fejlesztesi penzeket, mert tul sok volt a visszaeles vele. Kesobb kizarolag aktiv piaci szereplok palyazhattak ilyen penzekre. Ha kiderul, hogy ez sem mukodik akkor itt is valtozas lesz. Vagy eltorlik vagy durva ellenorzeseket fognak kapni. Nem tudom. Majd valami lesz.

Túl sok visszélés volt vele..
Konkrétabban, ha vona forrásod, lehet nem ugyamarra gondolunk...
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 874
113
idézet:

De azt hiszem kaptam egy jobb opciót, szerencsére van ignore gomb csak megfeledkeztem róla.. túl bőbeszédű vagy...

Kaktusz, nem kell az ignore gombhoz nyúlnod, mert önkéntesen száműzöm magamat két hétig ebből a topicból...

(Egyébiránt ez a vita, amit leszóltál, legalább 10-15 embernek tetszett.)


. ne csodálkozz:

.....“Lélektani szempontból az indulat ilyen levezetése habituálódni tud, vagyis szokássá válik. Mint egy reggeli kávé. Valahol ki kell önteni az érzelmeket, és a közösségi média pont megfelelő hely, mert nincs szankció, legfeljebb egy moderálás. Az a személyiség azonban, akinek jók az érzelmi fékjei, nem fog rászokni arra, hogy gyűlölködhessen, mert nincs rá igénye. A szankció nélküliség, az impulzuskontroll oldódásának lehetősége annak vonzó, akinek az online felület adta szabadságra van szüksége ahhoz, hogy ezeket a mondatokat leírhassa. Az agyi jutalmazás itt nyilván meglesz, vagyis kifejezetten jó érzéseket fog az illető átélni, megelégedettséget, hogy most aztán jól odavágott”


http://index.hu/tech/2015/10/02/a_gyulolet_a_legolcsobb_drog/
 
  • Tetszik
Reactions: szpg9

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Túl sok visszélés volt vele..
Konkrétabban, ha vona forrásod, lehet nem ugyamarra gondolunk...
Par honapja itt kitargyaltuk a temat, linkekkel. (Lusta vagyok visszakeresni. :rolleyes:)
Kabe 1 eves tortenet az egesz. Akkor osszegeztek kormanyzati szinten a kutatasra es fejlesztesre koltott tamogatasok hasznossagat, de tul sok volt a kamu kutatatas ezert valtoztattak az igenylesi rendszeren. Emlekeim szerint volt is belole ellenzeki felhaborodas, hogy a konzerv rohadtnarancsok nem tamogatjak a tudomanyt, de aztan soroltak par peldat a lehuzos kutatasokra es azota csend van. Vagyis csak volt, egeszen tegnapig amikor szpg9 leirta azt, hogy tovabbra is elfolyik a penz... Ha igy allunk akkor szvsz. csak ido kerdese es tovabbi valtoztatasok jonnek ezen a teren. Az a tippem, hogy az ilyen penzeket igenylok komoly ellenorzeseket fognak kapni. Majd meglatjuk.
 
Status
Not open for further replies.