9/11 elméletek

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Nber

Well-Known Member
2021. október 15.
1 627
7 035
113

Oroszok Az Igazság Oldalán

☝️☝️☝️☝️☝️ Kínában 20 perc alatt leégett egy felhőkarcoló. A tűz az állami tulajdonban lévő China-telecom távközlési szolgáltató épületében ütött ki a kínai Changsha városában. A sajtó szerint 35 tonna szerverüzemanyagot tároltak ott, az áldozatok száma több száz főre tehető. Az épület...
t.me
t.me
Kattints ide a kinyitáshoz...
www.origo.hu

Fáklyaként égett egy kínai felhőkarcoló - videó

Emberek is rekedhettek az irodaházban.
www.origo.hu
www.origo.hu

Érdekes, ez 35 tonna üzemanyag elégése után egyben maradt.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Semmi ilyesmiről nem hallottam idekint az elmúlt husz ev alatt. Link?

Könnyen lehet, hogy ez is egy olyan "urban legend", mint az, hogy a zsidók tudtak előre az egészről, így nem mentek be dolgozni aznap és ezért nem is voltak zsidó áldozatok... Pedig elég lenne csak beleolvasgatni az áldozatok névsorába, de hát könnyebb elhinni mindenféle, akár percek alatt bedönthető blőd marhaságot, ha az valamiért szimpatikus. Persze, ha bukik az eredeti, "egyetlen zsidó áldozat sem volt" narratíva, a rutinosak nyilván akkor sem esnének kétségbe, akkor jönne kb. az, hogy "hát beáldoztak pár gyalogot, de az igazi fejesek nem mentek be aznap". Eléggé kiszámítható.
 
K

kamm

Guest
Könnyen lehet, hogy ez is egy olyan "urban legend", mint az, hogy a zsidók tudtak előre az egészről, így nem mentek be dolgozni aznap és ezért nem is voltak zsidó áldozatok... Pedig elég lenne csak beleolvasgatni az áldozatok névsorába, de hát könnyebb elhinni mindenféle, akár percek alatt bedönthető blőd marhaságot, ha az valamiért szimpatikus. Persze, ha bukik az eredeti, "egyetlen zsidó áldozat sem volt" narratíva, a rutinosak nyilván akkor sem esnének kétségbe, akkor jönne kb. az, hogy "hát beáldoztak pár gyalogot, de az igazi fejesek nem mentek be aznap". Eléggé kiszámítható.
Az ilyesfajta nidiotaknak tanacsolom, hogy latogassanak el a memorialhoz, a ket nagy medence korul fel vannak irva a nevek; mi kozep-europaiak hibatlanul felismerjuk a zsido neveket, kulonosen az askenaziakat...
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 644
3 234
113
@wolfram

Nekem azért lenne két kérdésem. A WTC-7 épület mitől omlott össze kártyavárként? Ugye, abba nem csapódott semmi.


A Pentagonba mi csapódott? A hivatalos narratíva szerint egy repülőgép, de én ezen a felvételen semmi ilyesmit nem látok. A kommentek is elég érdekesek.

 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 525
10 140
113
@wolfram

Nekem azért lenne két kérdésem. A WTC-7 épület mitől omlott össze kártyavárként? Ugye, abba nem csapódott semmi.


A Pentagonba mi csapódott? A hivatalos narratíva szerint egy repülőgép, de én ezen a felvételen semmi ilyesmit nem látok. A kommentek is elég érdekesek.

A legfőbb elmélet az, hogy ha nem tudsz valamit, az még nem az UFOktól származik.

A második problémád magyarázata, hogy pont 2 képkocka közt tette meg azt a pár méteres utat a repülő. A biztonsági kamerák nem a 1.000.000 fps-ről híresek, a felvétel elég szaggatott is.
 
K

kamm

Guest
A legfőbb elmélet az, hogy ha nem tudsz valamit, az még nem az UFOktól származik.

A második problémád magyarázata, hogy pont 2 képkocka közt tette meg azt a pár méteres utat a repülő. A biztonsági kamerák nem a 1.000.000 fps-ről híresek, a felvétel elég szaggatott is.
Meg ugy kabe 10000000000x vegig lett ez beszelve a vilag minden foruman es oldalan es teve- es radiomusoraiban az elmult husz ev alatt, csak ra kell keresni, nem az elso ostoba YT videonal elakadni, ugye.
 
  • Tetszik
Reactions: wolfram and gafzhu

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 644
3 234
113
A legfőbb elmélet az, hogy ha nem tudsz valamit, az még nem az UFOktól származik.

A második problémád magyarázata, hogy pont 2 képkocka közt tette meg azt a pár méteres utat a repülő. A biztonsági kamerák nem a 1.000.000 fps-ről híresek, a felvétel elég szaggatott is.

Elég nevetséges, hogy minden kellemetlenebb kérdésbe sikerül belekeverni az UFO-kat, mintha azzal a szőnyeg alá lehetne söpörni mindent. Két kérdést tettem fel, senki sem beszélt itt UFO-król rajtad kívül.
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 525
10 140
113
Meg ugy kabe 10000000000x vegig lett ez beszelve a vilag minden foruman es oldalan es teve- es radiomusoraiban az elmult husz ev alatt, csak ra kell keresni, nem az elso ostoba YT videonal elakadni, ugye.
Igen, a KGB, MOSZAD és CIA a háttérhatalommal karöltve 3 repülőt akart reptetni, 3 épületet alá is aknáztak, de az egyik beszervezett terroristacsoport megtért kereszténynek és nem rabolt repülőt. De ha már aláaknázták, el kellett törölni a nyomokat... :cool:
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 525
10 140
113
Elég nevetséges, hogy minden kellemetlenebb kérdésbe sikerül belekeverni az UFO-kat, mintha azzal a szőnyeg alá lehetne söpörni mindent. Két kérdést tettem fel, senki sem beszélt itt UFO-król rajtad kívül.
Jó neked, hogy olyan okos vagy. Én hülye vagyok, nekem elég volt a törmelék mennyisége, és az én meglátásom szerint az, hogy leomolott mellette 2 db 100+ emelete épület, csoda, hogy csak 1 másik épület összeomlását okozta.... Úgyhogy nem értem a sok tipródást, de szerencsére hülye vagyok. Az UFOkban sem hiszek azért, hogy egy akármilyen felvételen látott akármiről nem tudom, hogy mi. Azokon is sokan tipródnak ugyanígy.
 
  • Tetszik
Reactions: alali77 and wolfram

Ashtar

Well-Known Member
2022. március 13.
649
2 245
93
@wolfram

Nekem azért lenne két kérdésem. A WTC-7 épület mitől omlott össze kártyavárként? Ugye, abba nem csapódott semmi.


A Pentagonba mi csapódott? A hivatalos narratíva szerint egy repülőgép, de én ezen a felvételen semmi ilyesmit nem látok. A kommentek is elég érdekesek.

Ez az egyetlen felvétel a pentagoni becsapódásról? Olyan mintha egy rakéta lenne.
 
  • Vicces
Reactions: gafzhu

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 525
10 140
113
Elég nevetséges, hogy minden kellemetlenebb kérdésbe sikerül belekeverni az UFO-kat, mintha azzal a szőnyeg alá lehetne söpörni mindent. Két kérdést tettem fel, senki sem beszélt itt UFO-król rajtad kívül.
Most jut eszembe (éjszakai műszak után kissé meglassult vagyok): mi az, hogy kellemetlen kérdés? Nekem nem az, mert nem érzem feladatomnak de tudásom sincs hozzá elég, hogy erről ennyi info alapján bármilyen formában állást foglaljak. Így elfogadom a hivatalos magyarázatot. Gondolom akkor neked kellemetlen. Bár gondolom kb. annyi információ áll a te rendelkezésedre is, de neked nagyobb lehet a tudásod. Várjunk, ha kellemetlen akkor...
 
  • Tetszik
Reactions: wolfram
K

kamm

Guest
Elég nevetséges, hogy minden kellemetlenebb kérdésbe sikerül belekeverni az UFO-kat, mintha azzal a szőnyeg alá lehetne söpörni mindent. Két kérdést tettem fel, senki sem beszélt itt UFO-król rajtad kívül.
Mindket kerdes egetvero marhasag volt; konkretan az UFOk sokkal ertelmesebb tema barmelyik kerdesnel...
 
  • Tetszik
Reactions: wolfram
K

kamm

Guest
Ez az egyetlen felvétel a pentagoni becsapódásról? Olyan mintha egy rakéta lenne.
Nem tul meglepo. 21 evvel ezelott nem volt minden sarkon 4 kamera, ami volt, az is oreg szarok (oldschool analog CCTV, 5-10 fps es hasonloak), na meg soha senki nem gondolta, hogy gepekkel fognak kamikazet jatszani, plane nem hogy pont egy ilyen alacsony, de merfoldes kiterjedesu lapos palacsinta epuletbe szallnak majd bele.
 
  • Tetszik
Reactions: wolfram

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 644
3 234
113
Mindket kerdes egetvero marhasag volt; konkretan az UFOk sokkal ertelmesebb tema barmelyik kerdesnel...

Akkor esetleg válaszolnál is rájuk? A WTC 7 mitől omlott össze szabadesésben, amikor nem csapódott bele semmi, és a videón úgy tűnik, hogy nem esett túl sok kár az épületben?
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány
K

kamm

Guest
Akkor esetleg válaszolnál is rájuk? A WTC 7 mitől omlott össze szabadesésben, amikor nem csapódott bele semmi, és a videón úgy tűnik, hogy nem esett túl sok kár az épületben?
En ugyan nem. En itt éltem at, közvetlen a Wall St dolgoztam, végtelenül irritál az ilyesmi. Keresd meg online, can 20+ évnyi elérhető anyag mindenről, 100x oda-vissza.
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 525
10 140
113
Akkor esetleg válaszolnál is rájuk? A WTC 7 mitől omlott össze szabadesésben, amikor nem csapódott bele semmi, és a videón úgy tűnik, hogy nem esett túl sok kár az épületben?
Most akkor ki a ferde férfi nemi szervnek hiányzott, hogy 2x100+ emeletes rom mellé legyen még egy sokkal kisebb is? Mert akkor magyarázd el, miért kellett aztat onnan eltüntetni, a 200+ emelet romja mellől úgy, hogy minden paranoid összeesküvéshívő ezen csámcsogjon? És hogy a ferde férfi nemi szervben vársz tőlem magyarázatot? Nem vagyok építész, nem vagyok statikus, nem ismerem az épület terveit, kivitelezési dokumentációját, karbantartási adatait, egyéb előéletét, az összeomlás okozta talajmozgást, alapok statikájának változását, volt-e benne tűz, meg még kéne ismerni 100 változót, hogy kijelenthessünk valamit. Volt vizsgálat, amit lehet megvizsgáltak, lehet rákeresni. Merthogy nincs annyi adatod neked sem, az biztos, hogy kijelenthess egy valószínűtlen dolgot megalapozottan. Az lehet, hogy a tudásod megvan hozzá, de rá is szántál annyi időt, hogy megvizsgáld és kiszámold alaposan, változott-e annyit az állóképessége, hogy a összedőléshez segítség kelljen?

PS: arra a válaszra meg nagyon süket vagy, hogy miért hagyta ki a térfigyelő a 800al elsuhanó repülőt.
 
  • Tetszik
Reactions: wolfram

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Most akkor ki a ferde férfi nemi szervnek hiányzott, hogy 2x100+ emeletes rom mellé legyen még egy sokkal kisebb is? Mert akkor magyarázd el, miért kellett aztat onnan eltüntetni, a 200+ emelet romja mellől úgy, hogy minden paranoid összeesküvéshívő ezen csámcsogjon? És hogy a ferde férfi nemi szervben vársz tőlem magyarázatot? Nem vagyok építész, nem vagyok statikus, nem ismerem az épület terveit, kivitelezési dokumentációját, karbantartási adatait, egyéb előéletét, az összeomlás okozta talajmozgást, alapok statikájának változását, volt-e benne tűz, meg még kéne ismerni 100 változót, hogy kijelenthessünk valamit. Volt vizsgálat, amit lehet megvizsgáltak, lehet rákeresni. Merthogy nincs annyi adatod neked sem, az biztos, hogy kijelenthess egy valószínűtlen dolgot megalapozottan. Az lehet, hogy a tudásod megvan hozzá, de rá is szántál annyi időt, hogy megvizsgáld és kiszámold alaposan, változott-e annyit az állóképessége, hogy a összedőléshez segítség kelljen?

PS: arra a válaszra meg nagyon süket vagy, hogy miért hagyta ki a térfigyelő a 800al elsuhanó repülőt.
Felszabadult a világ legdrágább építési területe. A tulajt kifizette a biztosító.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and merleg