A haditechnikai cikkek minőségéről...

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 768
17 867
113
Ez nektek a haditechnikai cikkírás baszdmeg? Ez?

Másfél éve pofázzuk, hogy nem első vonalas technika és másfél éve pofázzuk, hogy rögtönzött tüzérség, de ezek azóta nem képesek felfogni. Sőt, egy ilyen szépséget a múltkor odakommenteltem és valszeg arra reakcióként lett a foslék cikk

Komolyan, ugyanaz a szint, mint a totalcaros idióta esetében az Armatánál, csak persze név nélkül.

Asszem meg is van a következő videó témája
Portfoliòt nem olvasunk. Valahol tudni kellene, hogy miről tud egy újságíró/tartalomkészítő hitelesen beszélni.

Ez a híres magyar fos.
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 658
19 017
113
@nyugger mióta szerepelsz török szappanoperákban?
d5JCnAX.png
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 760
28 654
113
Portfoliòt nem olvasunk. Valahol tudni kellene, hogy miről tud egy újságíró/tartalomkészítő hitelesen beszélni.

Ez a híres magyar fos.
Meg az is probléma, hogy ellenreakció hiányában a magyar sajtó idiótái haditech témában (főképp az ukrajnai háború kitörése óta) annyi faszságot összehordhattak, ami jobb helyeken emberiség elleni bűntettel érne fel. Mert mégis ki cáfolná meg ezt a sok szart? Csak hát jött valami rekedt hangú köcsög, aki van olyan hülye, hogy az ilyen idiótákat kiossza és közben még élvezi is azt :D

Igazából nekem néha ez már misszió szint, hogy legalább minimálisan hozzájárulhassak a hazai sajtó/közbeszéd javulásához az ilyen rage videókkal.
 

Kalormen

Well-Known Member
2022. április 22.
730
3 358
93
Meg az is probléma, hogy ellenreakció hiányában a magyar sajtó idiótái haditech témában (főképp az ukrajnai háború kitörése óta) annyi faszságot összehordhattak, ami jobb helyeken emberiség elleni bűntettel érne fel. Mert mégis ki cáfolná meg ezt a sok szart? Csak hát jött valami rekedt hangú köcsög, aki van olyan hülye, hogy az ilyen idiótákat kiossza és közben még élvezi is azt :D

Igazából nekem néha ez már misszió szint, hogy legalább minimálisan hozzájárulhassak a hazai sajtó/közbeszéd javulásához az ilyen rage videókkal.
Feleslegesen erőlködsz. Én a saját szakmámban próbálkoztam ezzel. A dolog az lett, hogy a sok fanatikus belém állt, és még facen is fenyegetett, mert én hazudok, és nem az újságíró
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 760
28 654
113
@nyugger , a Hírtv-n mozgott a lábad! Ugye nem te vagy Putyin (dublőre)?
Azért még az öreghez fel kell nőjek, csak az volt, hogy tegnap elfelejtettek szólni a mai adásról. Aztán reggel fél 7kor hívtak, hogy szoszi izé bocsi mégis kellenél ma, miközben akkor kemény egy óra alvás volt bennem, mert az éjjel épp cikket raktam fel az oldalra :D Szóval a lábmozgatás még egész istenes volt, meg hogy így lehoztam :D
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 760
28 654
113
Nna, kérdés a nagyközönséghez: nagyjából már 90 százalékosra kész van a következő Pergőtűz, a kérdés csak az, hogy holnap vagy vasárnap reggel menjen ki. Mert amennyi időm és energiám elment erre a 40+ perces adásra (plusz amennyit csúsztattam), nem akarom azt, hogy bármilyen belpol faszcibálás miatt ott álljak picsafüst eléréssel
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 213
29 280
113
Nna, kérdés a nagyközönséghez: nagyjából már 90 százalékosra kész van a következő Pergőtűz, a kérdés csak az, hogy holnap vagy vasárnap reggel menjen ki. Mert amennyi időm és energiám elment erre a 40+ perces adásra (plusz amennyit csúsztattam), nem akarom azt, hogy bármilyen belpol faszcibálás miatt ott álljak picsafüst eléréssel
Nálunk 2 fő lelkes rajongó, belpol faszcibálás helyett is téged nézünk, ne aggódj.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 604
32 150
113
Nna, kérdés a nagyközönséghez: nagyjából már 90 százalékosra kész van a következő Pergőtűz, a kérdés csak az, hogy holnap vagy vasárnap reggel menjen ki. Mert amennyi időm és energiám elment erre a 40+ perces adásra (plusz amennyit csúsztattam), nem akarom azt, hogy bármilyen belpol faszcibálás miatt ott álljak picsafüst eléréssel
Azért nem minden a nézettség...egy "worldwide instant ban" van kilátásban számodra, ha nincs időben kint az anyag! (D. Peszkov)
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 186
23 556
113
Azért még az öreghez fel kell nőjek, csak az volt, hogy tegnap elfelejtettek szólni a mai adásról. Aztán reggel fél 7kor hívtak, hogy szoszi izé bocsi mégis kellenél ma, miközben akkor kemény egy óra alvás volt bennem, mert az éjjel épp cikket raktam fel az oldalra :D Szóval a lábmozgatás még egész istenes volt, meg hogy így lehoztam :D
Hiába gyerekek, az amfetamin csodákra képes! Csak hát a láb elindul tőle… :D