A haditechnikai cikkek minőségéről...

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 849
81 360
113
2024.02.21.
Hidegkuti Konstantin
Hidegkuti Konstantin
8,2 E feliratkozó

Militavia
Molnár Balázs
7,91E feliratkozó
Még a H-22/32 videójának posztolásakor írtam, hogy pár héten belül megelőzi molnit. Előzmények: molni keményen kritizálta a videót, saját videóit promózta. Amit akkor írtam, annak a megerősétése ez a poszt. :)
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 515
12 794
113
Még a H-22/32 videójának posztolásakor írtam, hogy pár héten belül megelőzi molnit. Előzmények: molni keményen kritizálta a videót, saját videóit promózta. Amit akkor írtam, annak a megerősétése ez a poszt. :)
Azért .. ez szinte sértő Nyugger fele, hogy valaki nem nézte ki belőle, hogy be fogja előzni.

Láttam az erősen kontraproduktív arrogáns vergődéseit Molninak, Nyugger videói alatt vagy akár a saját hírfolyamában is elveszíti az önkontrollt.. teljesen biztos vagyok benne, hogy betege. De ez így van rendjén.
Majd amikor talán egyszer a lexikális tudáson és a Dunning-Krüger görbe első hullámán túljut... de az sem mostanában lesz.
 

G__G

Well-Known Member
2020. szeptember 17.
70
387
63
2024.02.21.
Hidegkuti Konstantin
Hidegkuti Konstantin
8,2 E feliratkozó

Militavia
Molnár Balázs
7,91E feliratkozó
Lengén öltözött nők bármely csatornája meg végtelen+1 feliratkozó..

A feliratkozás száma nem arányos azért a tartalom minőségével :)
Amúgy eléggé "érett" hozzáállásra vall ez a hasonlítgatás.. :D
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 910
22 405
113
2024.02.21.
Hidegkuti Konstantin
Hidegkuti Konstantin
8,2 E feliratkozó

Militavia
Molnár Balázs
7,91E feliratkozó
A teljes képhez hozzátartozik, hogy
  • az angol csatiján Molninak van még +3,09 E feliratkozó 20 videóval 58 493 megtekintéssel,
  • Ugyanez a magyar csatin a 7,91 E feliratkozó mellett 38 videóval 871 529 megtekintés,

  • @nyugger 8,3 E feliratkozója a 11 videóra is szép teljesitményenk tűnik a 350 223 megtekintéssel, de azért nézzük korrektül a számokat.
Amúgy meg teljesen abszurd a két csatornát hasonlítani, ne csináljuk ezt pls.
A feliratkozás száma nem arányos azért a tartalom minőségével :)
Pontosan.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 849
81 360
113
Nem kell itt okoskodni senkinek. :) Az infót a feliratkozók számával @nyugger -nek írtam- egy korábbi állításomat alátámasztva. Nyilvánvaló, hogy molni más irányt követ, de lehet érdekes videókat is készíteni, ami több embert megfog, csak tudni kellmi az atéma ami érdekli az embereket. ;) :) .Sokkal jobb lett molni utolsó videója(1 napja jött ki), ahol már videó anyagot is használ és nem csak grafikát. Visszatérve nyuggerhez... Nem volt kérdés, hogy kedveltebb lesz a csatornája, ezáltal több feliratkozója lesz, hiszen már 17 évesen felfigyeltem rá, már akkor ügyesnek és tehetségesnek tartottam, aki még sokra viheti. Ezért is hívtam meg több projektba.
Egyébként nekem a haditechnikai FB oldalammal sikerült az első évben 12 000 feliratkozóra szert tenni. Jelenleg a 3. legkedveltebb haditechnikai tematikájú FB oldal Magyarországon. A csúcs amit az első évben értem el egy bejegyzéssel(poszt) 100 000+ megtekintés + több száz megosztás. Nyuggertől várom ennek megdöntését. Ahogy mondani szokták ami késik nem múlik. :)
 
T

Törölt tag 1711

Guest
A teljes képhez hozzátartozik, hogy
  • az angol csatiján Molninak van még +3,09 E feliratkozó 20 videóval 58 493 megtekintéssel,
  • Ugyanez a magyar csatin a 7,91 E feliratkozó mellett 38 videóval 871 529 megtekintés,

  • @nyugger 8,3 E feliratkozója a 11 videóra is szép teljesitményenk tűnik a 350 223 megtekintéssel, de azért nézzük korrektül a számokat.
Amúgy meg teljesen abszurd a két csatornát hasonlítani, ne csináljuk ezt pls.

Pont ezért raktam be Jake Paul feliratkozóinak a számát, propagandista almát a számbuzi körtével nem szerencsés hasonlítgatni.
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 709
28 206
113
Na úgy tűnik a tyúkszemükre léptem, de korrigálás helyett még turboznak is egyet
"Az orosz haderő T-54-es és T-55-ös harckocsijai csupán másodvonalbeli védelemként és indirekt tűztámogatásként szolgálnak Ukrajnában" – ezt az érvet számtalanszor hallhattuk mostanában azoktól, akik megpróbálják megmagyarázni, miért van ezekre az idestova 70 éves harcjárművekre szükség az ukrajnai harctéren. Nagyon úgy fest, hogy a Robotine térségében támadásba lendülő orosz gépesített gyalogsági képesség nem kapta meg az üzenetet: a frontvonalon használták az elképesztően elavult T-55-ösöket, az eredmény pedig borítékolható volt.

Hehe, bassza csak a csőrötöket :D

Amúgy meg a rabotyinoi bevetés mindenképpen érdekes és kérdéses, de egy elemből azért ne következtessünk már mindenre
 

Öregtankos

Well-Known Member
2022. február 26.
6 003
41 621
113
Na úgy tűnik a tyúkszemükre léptem, de korrigálás helyett még turboznak is egyet


Hehe, bassza csak a csőrötöket :D

Amúgy meg a rabotyinoi bevetés mindenképpen érdekes és kérdéses, de egy elemből azért ne következtessünk már mindenre
Az az 54 es aknára hajtott csak úgy halkan mondom, úgy járt mint az ajnározott leo2.
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 709
28 206
113
Vazzeg egy napon belül jön a Gripen buli is meg durrantják le az oroszok megint a saját gépüket, mi a fasz van ma? Mintha összebeszéltek volna, hogy nehogy ki tudjak dolgozni egy témát nyugodtan videóhoz :hadonaszos: