A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 443
23 585
113
Legyen ön is vadászpilóta!

http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/03/04/legyen_on_is_vadaszpilota/

Ha jól értem 25 év alatti nyelveket beszélő diplomás teljesen egészséges embereket keresnek, akik majd jó esetben 200 nettót kereshetnek, hááát nem tudom lesz-e elég jelentkező!
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
@szuvorov Ne haragudj Én vállalnám 150 nettóért is :D viccet félre téve Én is úgy tudom hogy többet kapnak pótlékokkal stb... Tehát nekik nincsen megélhetési problémájuk.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 443
23 585
113
Mondjuk válalnám én is :)
A fele pénzért is!!!!
Sajnos ilyen képzetséggel a civil életben magsabb a jövedelem. Ez nem csak nálunk, az egész világon így van. Rengeteg vadászpilóta megy át a civil légitársaságokhoz sokkal magasabb pénzért.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 813
30 798
113
http://www.origo.hu/gazdasag/20150318-eladta-uduloit-hende-csaba-miniszteriuma.html
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 813
30 798
113
A topik nevét is szép lassan át kellene nevezni, mert a fejlesztési lehetőségnél határ a csillagos ég, a visszafejlesztés meg inkább ami megy mostanában , ott meg elég korlátozottak már a lehetőségek.
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 120
7 040
113
Ezt el sem hiszem! Új zászlóaljjal bővült a tatai Klapka dandár!

http://www.honvedelem.hu/cikk/49833_uj_alegyseg_tatan

Ünnepélyes keretek között adták át a tatai MH 25. Klapka György Lövészdandár legújabb alegységének zászlaját. Az elöljáró döntésének megfelelően az új kötelék − melynek megnevezése 2. Lövészzászlóalj − március 1-jétől kezdte meg tevékenységét. Az új alegység parancsnoka Farkas Gábor alezredes, aki korábban az alakulat felderítőfőnöke volt.

Eddig csak egy lövészzászlóalj volt Tatán (1. Lövészzászlóalj) + 1 tüzér, 1 harckocsizó és 1 páncéltörő zászlóalj.
 

gigabiga

Well-Known Member
2011. március 9.
1 119
2 038
113
Olvastad a hozzászólásokat is?

Hasonló a recept, mint a harckocsikkal. 14 db kocsit átneveztünk zászlóaljnak.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 230
67 823
113
Már 1998-99-ben mikor ott voltam soros tervezték a 2-ik lövészzászlóaljat. Papíron volt is valami fantomalakulat 0 legénységgel. Sőt még egy épületük is volt amit mi takarítottunk, az is full üres volt.