A magyar hadiipar napjainkban

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
18 955
36 282
113
Itt mindenki mafyar gyartasu cuccokrol beszel. Kifejtene vegre valaki, hogy mit fogunk gyartani azokban a cuccokban, amit itt (veg) szerelnek majd ossze?
Baromi nehéz kérdés hogy mi a gyártás definíciója, mitől lesz magyar gyártású egy termék...
Még kovi ubit gyártó üzem is kívülről veszi a hozzávalók nagy részét - nem hogy egy ilyen bonyolult járműnél mint pl. a Lynx
 
K

Kopi2000

Guest
Baromi nehéz kérdés hogy mi a gyártás definíciója, mitől lesz magyar gyártású egy termék...
Még kovi ubit gyártó üzem is kívülről veszi a hozzávalók nagy részét - nem hogy egy ilyen bonyolult járműnél mint pl. a Lynx
Szerintem elég egyszerű a definíció. Ha Magyarországról veszi a részegységek többségét az magyar gyártásúnak számít, minden ellenkező helyzetben viszont nem...
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
18 955
36 282
113
Szerintem elég egyszerű a definíció. Ha Magyarországról veszi a részegységek többségét az magyar gyártásúnak számít, minden ellenkező helyzetben viszont nem...
Akkor kb. a téliszalámin kévül semmi nem készül Magyarországon...semmilyen komplexebb termék.
Azt hiszem a 2015M gyakorló ruhák anyaga sem Magyarországon készül - szóval a Lynxnél ezerszer egyszerűbb termék sem "magyar" ilyen alapon.
 
K

Kopi2000

Guest
Akkor kb. a téliszalámin kévül semmi nem készül Magyarországon...semmilyen komplexebb termék.
Azt hiszem a 2015M gyakorló ruhák anyaga sem Magyarországon készül - szóval a Lynxnél ezerszer egyszerűbb termék sem "magyar" ilyen alapon.
Valahogy fejen talaltad a szoget... Amivel en dolgozom, ott is csak elvetve lehet magyar gyartasu dolgokat talalni, minden nyugati, izraeli, USA relaciobol jon. Egyuttal ez a magyar ipar problemaja is. Nagyon keves onnallo termek van muszaki vonalon.
 
  • Tetszik
Reactions: Aladeen

Autodidaktakatona

Well-Known Member
2019. január 13.
1 561
7 006
113
  • Vicces
Reactions: hózentróger

hózentróger

Well-Known Member
2022. február 25.
685
2 715
93
Hamarosan ontani fogják...
Mindjárt kész vagyok, drágám...
Egy pillanatra leugrok a kocsmába...
Holnap megcsinálom...
 

fitom

Well-Known Member
2020. szeptember 30.
3 000
5 330
113

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 596
8 213
113

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 872
113
Itt mindenki mafyar gyartasu cuccokrol beszel. Kifejtene vegre valaki, hogy mit fogunk gyartani azokban a cuccokban, amit itt (veg) szerelnek majd ossze?
Nem rossz meglátás.

Még nem tudjuk, hogy a magyar autóipari beszállítókból mennyit és milyen mértékben vonnak be a gyártásba. Elvileg viszonylag sok mindent elő tud állítani ez a szegmens, amiben nyilván vannak ide települt külföldi és echte magyar cégek is.
De egy jelentős hozzáadott érték lehet egy fejlesztési folyamatban való részvétel, vagy tesztelés, de tetszik vagy sem, az összeszerelés is lehet nagy hozzáadott érték. Természetesen vannak olyan elemek amiket nem tud, vagy amikbe nem tud gyártani a hazai ipar.
De a hazai ipar képessége megvan, hogy több alkatrészt, vagy elemet legyártson, pl.: hidraulika tömlőket, üléseket, fémipari termékek kialakítása, futómű területén szóba jöhet a Rába.

Azonban úgy vélem, hogy ezek az első lépések, az alapok lerakása. Nem feltétlen ezeknél a termékeknél kell majd keresni a magas(abb) hozzáadott értékeket, hanem a -remélhetőleg- a továbbfejlesztésekben, vagy utódmodellekben -ami egy nagyon hosszú folyamat.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and Vogon
K

Kopi2000

Guest
Nem rossz meglátás.

Még nem tudjuk, hogy a magyar autóipari beszállítókból mennyit és milyen mértékben vonnak be a gyártásba. Elvileg viszonylag sok mindent elő tud állítani ez a szegmens, amiben nyilván vannak ide települt külföldi és echte magyar cégek is.
De egy jelentős hozzáadott érték lehet egy fejlesztési folyamatban való részvétel, vagy tesztelés, de tetszik vagy sem, az összeszerelés is lehet nagy hozzáadott érték. Természetesen vannak olyan elemek amiket nem tud, vagy amikbe nem tud gyártani a hazai ipar.
De a hazai ipar képessége megvan, hogy több alkatrészt, vagy elemet legyártson, pl.: hidraulika tömlőket, üléseket, fémipari termékek kialakítása, futómű területén szóba jöhet a Rába.

Azonban úgy vélem, hogy ezek az első lépések, az alapok lerakása. Nem feltétlen ezeknél a termékeknél kell majd keresni a magas(abb) hozzáadott értékeket, hanem a -remélhetőleg- a továbbfejlesztésekben, vagy utódmodellekben -ami egy nagyon hosszú folyamat.
Egyébként ezt csak arra értettem, hogy sokan itt nagy export álmokat dédelgetnek. De fel kellene fogni, hogy nem nem licenszgyártást csinálunk, hanem csak egy kooperációt a Rheinmetallal közösen. Nyilvánvalóan a feljesztő együttműködő jóakaratából. Ezért számomra telesen valószínűtlen az önálló magyar Lynx export... Nem a gyártás jogát vettük meg, hanem X darab járművet, amit itthon szerelünk össze, az ide szállított fődarabok segítségével...
 
  • Tetszik
Reactions: Negan and phaidros

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 872
113
Egyébként ezt csak arra értettem, hogy sokan itt nagy export álmokat dédelgetnek. De fel kellene fogni, hogy nem nem licenszgyártást csinálunk, hanem csak egy kooperációt a Rheinmetallal közösen. Nyilvánvalóan a feljesztő együttműködő jóakaratából. Ezért számomra telesen valószínűtlen az önálló magyar Lynx export... Nem a gyártás jogát vettük meg, hanem X darab járművet, amit itthon szerelünk össze, az ide szállított fődarabok segítségével...
Értem mire gondolsz, igazad van, hogy nem kell túlzott elvárásokba beleállni; de ez igaz a másik oldalra is, hogy -valószínűleg- a "csak" összeszerelünk és export nuku narratíva sem biztos, hogy megállja a helyét akár a Lynx, akár más területen.

Valószínűleg, ha nem is rövid távon, de a termék életciklusa alatt lesz olyan export lehetőség, amelyet a magyar gyártósorról (nevezzük inkább annak, mint összeszerelő üzemnek) ki lehet szolgálni. (Pl. öböl-menti országok, vagy kisebb Európai országok felé), de esetleg részegységekben más gyártósorra is be tudunk szállni, ami aprónak tűnő, de jelentős lépés. Nyilván, mivel magán cég az RM, így ilyen értelemben nem is beszélhetünk önálló magyar exportról.
Én üzleti ügyek kapcsán nem nagyon beszélnék együttműködői jóakaratról. Nem ok és nem érdek nélkül jött ide az RM, hisz nem jótékonysági egylet.

De magyar oldalról ez egy tudatos döntés volt, szerintem nagyjából jó döntés is volt; hisz látjuk, hogy az autóiparban is sokáig szinte nulla hazai fejlesztéssel összeszereltünk, majd megjelentek a különböző szintű hazai beszállítók és most ott tartunk, hogy teszt és fejlesztő központok jönnek létre, akár a Jaguar Land Rover, akár a Bosch, akár az Audi részéről és előbb utóbb ezekből nem csak külföldi, hanem magyar tulajdonú cégekhez is vándorol át szürkeállomány.
Az se lett volna jó (és a publikumnak nehezebben is eladható), hogy teljesen külföldről vesszük és a nagyon magas kezdeti hozzáadott érték is irreális elvárás lett volna.
 
K

Kopi2000

Guest
Értem mire gondolsz, igazad van, hogy nem kell túlzott elvárásokba beleállni; de ez igaz a másik oldalra is, hogy -valószínűleg- a "csak" összeszerelünk és export nuku narratíva sem biztos, hogy megállja a helyét akár a Lynx, akár más területen.

Valószínűleg, ha nem is rövid távon, de a termék életciklusa alatt lesz olyan export lehetőség, amelyet a magyar gyártósorról (nevezzük inkább annak, mint összeszerelő üzemnek) ki lehet szolgálni. (Pl. öböl-menti országok, vagy kisebb Európai országok felé), de esetleg részegységekben más gyártósorra is be tudunk szállni, ami aprónak tűnő, de jelentős lépés. Nyilván, mivel magán cég az RM, így ilyen értelemben nem is beszélhetünk önálló magyar exportról.
Én üzleti ügyek kapcsán nem nagyon beszélnék együttműködői jóakaratról. Nem ok és nem érdek nélkül jött ide az RM, hisz nem jótékonysági egylet.

De magyar oldalról ez egy tudatos döntés volt, szerintem nagyjából jó döntés is volt; hisz látjuk, hogy az autóiparban is sokáig szinte nulla hazai fejlesztéssel összeszereltünk, majd megjelentek a különböző szintű hazai beszállítók és most ott tartunk, hogy teszt és fejlesztő központok jönnek létre, akár a Jaguar Land Rover, akár a Bosch, akár az Audi részéről és előbb utóbb ezekből nem csak külföldi, hanem magyar tulajdonú cégekhez is vándorol át szürkeállomány.
Az se lett volna jó (és a publikumnak nehezebben is eladható), hogy teljesen külföldről vesszük és a nagyon magas kezdeti hozzáadott érték is irreális elvárás lett volna.
Világos, így igaz, én a rövidtávú elvárásokra céloztam. Mert az, hogy végül MO miből mit tud profitálni, az hosszútávon kb. 15-20 év, kezd megmutatkozni majd, mint az autóipari területen. Volt először, ó régen az esztergomi szuzuki meg a szentgotthárdi gyártás....
 
  • Tetszik
Reactions: phaidros

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
38 263
73 974
113
M.G facebook:
Tevékeny napunk volt ma Szöulban:

✅ Megbeszélést folytattam Eom Donghwan úrral, a dél- koreai a Védelmi Beszerzési Program Adminisztráció vezetőjével. A jövőbeni kutatásfejlesztési és vegyesvállalati együttműködési lehetőségekről, elsősorban az űr-és kiber iparág területén egyeztettem.

✅ A kíberműveleti Parancsnokságon is látogatást tettem KIM Han-sung dandártábornokkal, akivel egy billaterális együttműködés kialakításáról beszélgettem.

✅ A fegyverzetellenőrzési Központban (KAVA) MIN Byongzhou ezredes úrral találkoztam. Áttekintettük a fegyverzetkorlátozás és a fegyverzetellenőrzés kapcsán a meglévő magyar, cseh és német tapasztalatokat. Továbbá meghívtam őket a Brave Warrior-2022 magyar hadgyakorlat ellenőrzésére.

✅ Végül egy kétoldalú találkozóra került sor SHIN Beomchul védelmi miniszter-helyettes úrral. Ő biztosított maximális nyitottságukról a magyar-koreai védelmi kapcsolatok erősítéséről.
Nem nagyon értettem, hogy a facebook posztba miért került oda ez a sok zászló....
305958080_132659246170245_3709222175672236557_n.jpg

Kicsit keresgéltem és kiderült hogy “Seoul Defense Dialogue 2022” rendezvény volt és ott volt a fél világ. Pl. a görögökkel védelmi ipari és logisztikai együttműködésről, Vietnámmal a védelmi ipar, a tengeri biztonság és a katonai egészségügy stb egyeztettek a koreaiak.
 

ssgtzlan

Well-Known Member
2020. május 10.
1 178
5 036
113
igazából az alapanyag nagy mennyiségben rendelkezésre áll itthon nem csan nitrocelullóz (hajítótőltetek lőpor) és RDX töltetek és különböző préstestek előállítására van lehetőség a rendelkezésre álló alapanyagokból gyutacsok és számos speciális robbanószerhez is megvan az alapanyag gyártás (vagy direkt gyártva van már ma is főleg különböző nitrogén alapú festőipari anyagok formályában... mé olyan is van ami a színezés miatt egy gyengébb termit tartalommal is rendelkezik így kb thermobarikus hatással rendelkezik (csak a keverési arányon kellene igazából változtatni hogy jobb legyen a hatásfok (kb színváltozat...)
Hát itt van néhány szakmai bukfenc.

Színezni termittel? Milyen színre?

Termitnek semmi köze a thermobarikus hatáshoz, mert ott az alsó és felső robbanási határértékeknek kell széles spektrumban lennie. (Pl.: Acetilen) A termit ilyennel nem is rendelkezik.

Gyártástechnológiában a festék gyárak nem könnyen alakíthatók át lőpor vagy robbanóanyag gyárakra. Különösen azért mert a festékek folyékony halmazállapotúak míg a robbanóanyagok szilárdan amit ráadásul formázni is kell, mert a lőpor geometria nagyban meghatározza a felhasználási területeit.
 

ssgtzlan

Well-Known Member
2020. május 10.
1 178
5 036
113