1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

AK-63 modernizáció

Diskurzus a(z) 'Gyalogság, gyalogsági felszerelések, fegyverek' témában - Jeno által indítva @ 2013. január 6..

1. Jeno

Jeno Member

2. hiryu

hiryu New Member

na.most kaptam ezt a videot egy másik fórumon:
    http://www.youtube.com/watch?v=jA_UHdtY0G4&ytsession=MHe19FdvTACQzrOa2KfNdJVK10Nr7KZHjKQZkHGQ72Z5UzbH0v1UgqK45vD2sBU8sxvr8LZpuzoWI2Ao8EfKiCoYXZGtdZjUD7TyYqVO6WQKobc8j6bNxzxl0qUcKwnXwJmaqATAiBxJ0qDxSJM9NB5YTHRVQPI3AOV-eKZ0w4aRZOZcQZPZCiYD_JJagEqoK3zs4J-hRjD1x28wZAGPWuOJxZTB4BY_RoXpFJkfV4qsKDquRwdqJZlR0PF-SMcVTNBjvvLNtjp4YP1GUVj-YKiog81P911zOb6a0CKgmJRCG6Ab8DInNf6WV6WHJvfNRfSfM-LWI7GQLMcZRSx2Dvmv-W7bEmqXKiHnJC0UAUIQFcUJVVjbuuJ3Os3mgdjWPg3YRHNUSwxbxAoVQk-2zRuK-Bg1IjMUyKfS3IdHAyT7FQRK8ttjUH8cunMN4w-Ej7IDgQMGhaRIbytXiYYnZTQxTvgOlFqBN2mgviYXDGxdu6-k2OZMP2elxFUNCWBYtdS1ZcU_exV0YDIkI4aSkjtceqB-7JsLVwPUTYSKxERpYnt7jsfGcO-ugv0hUMu__8VMIrjVMeup4MHuDIXhi8fJiFi2NP9hsudlfB3fcNLmz3VqPynjrhAtIRD1zfzsAfQnXB1vZI5KSJRXq74jZn8G7VwTAPVj6jeSa1SydbMEOGZKk1aM7LrTY9KwRDOsZCl0LJugHUSSmlKYhp_J29Dga08AxYbpSw8kPrXL3bYzBil_nVmHKBlsUFfRs8ELmsx8IMSAWiYttKrtfEnZTOGVrUlCvtKdum8fr8TePTHFvZgy3qmo7KGROhviG_tUiYz-E-RScEEx49jFz7ssWyC-6w8YmrZ7adEhO8gN7PLZNU2aYpr04cp-g8e-an3Sj-tsMxiskc9FyTjupvPTKSJs5vj3eL71P-IG7BHAFDQqiMlo_e29FQ

meg ezt a linket a fenti cég termékeiről.
    http://www.zahal.org/groups/shop-ak-47-74/&page=1

mindjárt hat oldal. :)
    aki a számolgatot, azt írta, így kisker áron 400 E Huf-ra jött ki egy optikával is megtuningolt AK....

3. dudi

dudi Well-Known Member

hiryu

És?

4. hiryu

hiryu New Member

semmi. csak mellétette az echte ungarische Ak-tuning mutánsát és árát.

5. hiryu

hiryu New Member

azaz: ...mellé tette....

6. dudi

dudi Well-Known Member

hiryu

Abban a modernizációban van gránátvető,optika(nem csak red dot)
    fegyverlámpa(lézeres célmegjelölővel) is.Arról nem is beszélve,hogy a cégnek ami csinálta van haszna is rajta vagy te elvárod,hogy haszon nélkül dolgozzon?

7. hiryu

hiryu New Member

nem. de jártam kinn nemrég a cseheknél. Ég és föld.
    Láttam párat azokból az ilyen cuccokkal feltuningolt Vz-k közül.
    Nem csináltak belőle egy kicseszett karácsonyfát. (Ami nem romlott el, nem javították meg... A magyar modell ugyan nem volt a kezemben, de írtátok mi súly jött ki, milyen kezelhetőséggel.)

8. dudi

dudi Well-Known Member

Semmi nem változott csak nehezebb lett.Ugyan úgy kell kezelni.

9. hiryu

hiryu New Member

azt tudtam:) Mennyire használható, célratartás, célpontváltás, etc...

10. kikiforce

kikiforce New Member

Valamit lehet tudni a modernizált AK-63ról ? Vagy elveszett ez is a sullyesztoben? KB. amit tudok róla hogy volt Afgánban csapatpróbán 2-3 éve, de azóta semmit nem hallottam róla.

11. therob

therob Active Member

Nem is fogsz hallani többet, mert a missziókban használják őket.

Ezen oldal megosztása