Anonim Alkoholisták Klubja, minden ami alkohol! :)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

fitom

Well-Known Member
2020. szeptember 30.
3 000
5 330
113
Lehet hogy csak ez a harmadik jéghideg dab mondatja belőlem, de ezek a gépek vetekszenek a bronco szépségével....
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
4 862
15 264
113
3-nàl már hülyeség megállni. ;)

calm-reasonable.gif
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
1 800
14 357
113
Utazásaim során eddig 2 olyan pálinkával találkoztam eddig, amivel ha kínálnának, messzire kerülöm még az üveg, és kínálója környékét is.. Az edényeikre nyugodtan ki lehet rakni a "vigyázat, erős méreg" feliratú halálfejes sárga cimkét..
- Székelyföldi Feketehegyi Szilvapálinka (megérdemli h nagybetűsen írjam)
- Román favágók reggeli fagymentesítő munkaindító pálinka
Emlékezetes volt a velük való első és utolsó találkozásom..
A Feketehegyi Szilvapálinkáról egy előző kommentben írtam, most viszont a Román Favágó Pálinkáról írok Nektek, amely történetét így kell kezdenem:
Hol volt , hol nem volt, a múlt rendszerben még Csau idején, hogy egy kisebb baráti társasággal, felerészben román és magyar nemzetiségűekkel, ifjabb gróf Teleki Kálmán vezetésével, október 2-án a Madarasi Hargita akkori, egyszerűbb fogadójában vacsoráztunk, és tértünk nyugovóra egy kis esti mulatozás után kb 11 óra magasságában. A buli végét egyszerűen a generátor leállításával jelezték a fogadósok. Teljesen felöltözve feküdtünk az ágyba mert fűtés a cserépkályhában nem volt és akkor ott a helytetőhöz közel ekkor már fagyosak az éjszakák.

Reggelre kevés alvás miatt (egy régi, kétszemélyes ágyon egymás mögött lapra állítva vagy 4-en, egyszerre kellett mindenkinek átfordulni a másik oldalára..) úgy néztünk ki mint a mosott sz@r.. Ráadásul egy pár kilométeres kis séta volt betervezve a deres borókafenyők között a csúcsra s vissza.
Ekkor előkerült a felkészült románok hátizsákjából a Csodaszer, ami nem más mint a romániai favágók reggeli munkaindító Favágó Pálinkája, így nagybetükkel.

Ez még az asztalra kitéve nem is látszott rajta, mert 1 literes kiszerelésben tök úgy nézett ki mit egy akkori magyar átlátszatlan műanyagos ecetesüveg, furcsasága volt hogy mindkét oldala lapított és kb majd' 2 centinként egy vonásnyi bemélyedés rajta. Cimke nuku, a tetején egy fém söröskupak lezáróval. Kicsit értetlenül forgattam a kezembe, mikor jött a magyarázat hozzá:

Reggel a munkakezdéshez az erdőben körbe állnak a favágók. Már ez egy marha furcsa és röhejes látomás, mert mindegyik fején a lapos munkavédelmi sisak úgy nézett ki akkoriban mintha egy megnagyobbított söröskupakot húztak a fejükbe mert a széle cakkos volt... Pont úgy nézett ki stílusosan, mint a pálinkás műanyagpalack tetején a söröskupak lezáró.

Ekkor a brigádvezető középre állva szinte szertartásosan felnyitotta, és ő ihatott először belőle. Főnök létére az első csíkig ihatott, ezt figyelve. Utána körbeadta - és minden favágó egy csíknyit ihatott belőle. Egymást azért igen csak figyelték főleg a palack állásjelzőjét, és aki szemmel láthatólag lelkesedésében kissé túlítta magát, a reggeli "bemelegítő" testmozgás keretében gyorsan leverték rajta. Rend és fegyelem volt emiatt köztük - a reggeli szertartásos pálinkafogyasztás tekintetében.

Szóval ez után a favágók szó szerint nekiestek a szerencsétlen erdőnek motoros fűrészeikkel és mintha csatába mentek volna aprították ahol érték a fa állományt.

Ennyi volt az erdélyi túratársak egyszerű ismertetője, ami után előkerült egy román alumínium fél literes bögre, és egy üveg román citromízű szörp is. Ez utóbbi mint kiderült a Favágó Pálinka álcázását, simítását volt hivatva kb 1:5 keverési arányban..

Mikor nekem kínálták, én is meghúztam ezt a keveréket egy jó feles nagyságban, hát mit mondjak.. még így is fél percig nem kaptam levegőt, kigúvadt a szemem mint a csigának.. Hatása éhgyomorra fenomenális volt, egyrészt ettől biztos fagyállóak lettünk, valamint a hegygerinces túrát végigrobogtuk, a csúcson is csak pár percet időztünk..

Több mint 40 év elteltével is tűnődök, hogy ebbe a Favágó TurbóPálinka italban esetleg nem volt e bekeverve valami super hajtóanyag is hogy a melósok a fizikai képességük maximumát pikk pakk tudják teljesíteni, pár óráig?

A műanyag palack ezért eléggé érdekes volt mert miböl lehetett ha elviselte a benne lévő , pálinkának titulált anyagot? A teflon akkoriban még sehol nem volt Csau országában.

A túristák semmit nem bíztak a véletlenre , ezért a műanyag pohár helyett eleve alumínium keverőedényt használtak, nehogy beolvadjon..
 

kegyetlen petymeg

Well-Known Member
2020. április 18.
1 376
8 983
113
A Feketehegyi Szilvapálinkáról egy előző kommentben írtam, most viszont a Román Favágó Pálinkáról írok Nektek, amely történetét így kell kezdenem:
Hol volt , hol nem volt, a múlt rendszerben még Csau idején, hogy egy kisebb baráti társasággal, felerészben román és magyar nemzetiségűekkel, ifjabb gróf Teleki Kálmán vezetésével, október 2-án a Madarasi Hargita akkori, egyszerűbb fogadójában vacsoráztunk, és tértünk nyugovóra egy kis esti mulatozás után kb 11 óra magasságában. A buli végét egyszerűen a generátor leállításával jelezték a fogadósok. Teljesen felöltözve feküdtünk az ágyba mert fűtés a cserépkályhában nem volt és akkor ott a helytetőhöz közel ekkor már fagyosak az éjszakák.

Reggelre kevés alvás miatt (egy régi, kétszemélyes ágyon egymás mögött lapra állítva vagy 4-en, egyszerre kellett mindenkinek átfordulni a másik oldalára..) úgy néztünk ki mint a mosott sz@r.. Ráadásul egy pár kilométeres kis séta volt betervezve a deres borókafenyők között a csúcsra s vissza.
Ekkor előkerült a felkészült románok hátizsákjából a Csodaszer, ami nem más mint a romániai favágók reggeli munkaindító Favágó Pálinkája, így nagybetükkel.

Ez még az asztalra kitéve nem is látszott rajta, mert 1 literes kiszerelésben tök úgy nézett ki mit egy akkori magyar átlátszatlan műanyagos ecetesüveg, furcsasága volt hogy mindkét oldala lapított és kb majd' 2 centinként egy vonásnyi bemélyedés rajta. Cimke nuku, a tetején egy fém söröskupak lezáróval. Kicsit értetlenül forgattam a kezembe, mikor jött a magyarázat hozzá:

Reggel a munkakezdéshez az erdőben körbe állnak a favágók. Már ez egy marha furcsa és röhejes látomás, mert mindegyik fején a lapos munkavédelmi sisak úgy nézett ki akkoriban mintha egy megnagyobbított söröskupakot húztak a fejükbe mert a széle cakkos volt... Pont úgy nézett ki stílusosan, mint a pálinkás műanyagpalack tetején a söröskupak lezáró.

Ekkor a brigádvezető középre állva szinte szertartásosan felnyitotta, és ő ihatott először belőle. Főnök létére az első csíkig ihatott, ezt figyelve. Utána körbeadta - és minden favágó egy csíknyit ihatott belőle. Egymást azért igen csak figyelték főleg a palack állásjelzőjét, és aki szemmel láthatólag lelkesedésében kissé túlítta magát, a reggeli "bemelegítő" testmozgás keretében gyorsan leverték rajta. Rend és fegyelem volt emiatt köztük - a reggeli szertartásos pálinkafogyasztás tekintetében.

Szóval ez után a favágók szó szerint nekiestek a szerencsétlen erdőnek motoros fűrészeikkel és mintha csatába mentek volna aprították ahol érték a fa állományt.

Ennyi volt az erdélyi túratársak egyszerű ismertetője, ami után előkerült egy román alumínium fél literes bögre, és egy üveg román citromízű szörp is. Ez utóbbi mint kiderült a Favágó Pálinka álcázását, simítását volt hivatva kb 1:5 keverési arányban..

Mikor nekem kínálták, én is meghúztam ezt a keveréket egy jó feles nagyságban, hát mit mondjak.. még így is fél percig nem kaptam levegőt, kigúvadt a szemem mint a csigának.. Hatása éhgyomorra fenomenális volt, egyrészt ettől biztos fagyállóak lettünk, valamint a hegygerinces túrát végigrobogtuk, a csúcson is csak pár percet időztünk..

Több mint 40 év elteltével is tűnődök, hogy ebbe a Favágó TurbóPálinka italban esetleg nem volt e bekeverve valami super hajtóanyag is hogy a melósok a fizikai képességük maximumát pikk pakk tudják teljesíteni, pár óráig?

A műanyag palack ezért eléggé érdekes volt mert miböl lehetett ha elviselte a benne lévő , pálinkának titulált anyagot? A teflon akkoriban még sehol nem volt Csau országában.

A túristák semmit nem bíztak a véletlenre , ezért a műanyag pohár helyett eleve alumínium keverőedényt használtak, nehogy beolvadjon..
Arra gondoltam, hogy talán inkább az Oroszhegyi szilvapálinkára gondoltál mikor a Feketehegyiről írtál.
Elég régóta járok Erdélybe, a pálinkákat is kóstolgatom de még feketehegyivel soha nem találkoztam, ellentétben a messzi földön híres oroszhegyivel.

https://www.facebook.com/oroszhegy/
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
1 800
14 357
113
Arra gondoltam, hogy talán inkább az Oroszhegyi szilvapálinkára gondoltál mikor a Feketehegyiről írtál.
Elég régóta járok Erdélybe, a pálinkákat is kóstolgatom de még feketehegyivel soha nem találkoztam, ellentétben a messzi földön híres oroszhegyivel.

https://www.facebook.com/oroszhegy/
No látod így erre már nem tudom a választ, mert az utóbbi 10 évben már nem utaztam Székelyföldre. Előtte gyakran, Udvarhelyen több mint 10 évig volt vállalkozásom, odavalósi volt az akkori párom is.

Régen még a 80-as években minden nyári szabadságomat ott töltöttem, mert az üzemanyag árak valamint a kaja és szállás költségek sokkal kedvezőbbek voltak mint itt magyarban, de amúgy is a csodálatos környezet, a magyar és székely nép miatt
Akkori, ottani ismerőseim közül vegyesen voltak magyarok és románok is - az "értelmiségi" körből, akikkel értelmesen lehetett eszmét cserélni - még kényesebb nemzetiségi kérdésekben is, egy könnyebb sörözés közben.

Tömények tekintetében azért a pálinkák amúgy sem voltak a kedvenceim, szó szerint nem volt alkalmuk "mély" benyomást tenni rám, az biztos hogy olyan neve volt, amiben a "hegyi" szerepelt.

Feketehegy létezik a Balaton felvidéken is, és ottani balaton felvidéki szilvapálinka,... lehet keverem már a szezont a fazonnal ennyi év után, pedig most száraz vagyok.. A beszélgetést az előállítási módról pedig a már nem létező, székelyudvarhelyi "Szarvas" becsület süllyesztőjében hallottam..
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 098
3 049
113

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 014
54 005
113
Győztünk.




Pitlák....

 
  • Tetszik
Reactions: nyugger