Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 345
55 860
113
Attól függ mire ! Vadászni , területet bejárni , erdészkedni L300-volt az első nyugati de nem ogréknak való nagyon szűk elől , utána 10 évig toltam egy saját L200-at fullra emelve amit az első féltengely engedett BF KM2-vel mindenre is jó volt ! Hajtottam mellette Pajeszokat , Land Criusert jó gumival azok is jók voltak ! A verseny autóm egy 98-as rövid Pajesz volt , 3500 V6 benzin , L200 futóművel hátsóhíddal , levegős difizárral , fullra feltekert futóművel , polietilén szilentekkel , Kayaba oda-vissza gázos verseny teleszkóppal , 33" KM2-vel , na ez mindent tudott ! Most Hiluxom van a mindennapokra és egy Terrano II vadászni . Volt szerencsém gyakorlatilag minden épeszű és őrült terepjáróhoz , az orosz vasak azért legendásak mert nem félti senki se így beleverik mindenhová . Viszont attól még alul motorizáltak , ráadásul benzinesek(erdőn qrva nagy hiba forrás) , szar a fékjük , gyengék az alkatrészek , kényelmetlenek és nagyon nem biztonságosak (borultam és ütköztem is velük jó , hogy élek ) . Mégis a legnagyobb bajom a megbízhatatlanságuk , annyit kulcsoltam őket a leglehetetlenebb szitukban , hogy a gondolatuktól is hányok !

Tehát lehet nosztalgiázni meg katonásdit játszani viszont a helyükön kell kezelni őket .



Izé, a 3 gyémánt az keleti, nem nyugati...
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Elpuhult melegvizben dusolók vagytok...:)
Az ülésfűtés olyan, mintha becsináltál volna és ülsz a ( még) meleg szarban.
Engem pár felfázástól és egyéb problémától megmentett. Mire felmelegedne normálisan a beltér szinte be is érek a munkába. Abban a pár percben meg még kell, nem lesz forró (szerintem utána sem). Ha meg már jön valamennyi fűtés, akkor meg már nem kell az ülésfűtés. Bár érdekes, hogy pont tegnap néztem ilyen amerikaiak Magyarországi élményei videókat és ott vagy két alkalommal is (a kb. ötből) említették, hogy milyen furcsa, hogy nekik nem mondta az anyjuk, hogy ne üljenek a hideg padra, nálunk meg ez ilyen közismert dolog.
 

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
5 087
16 380
113
Elpuhult melegvizben dusolók vagytok...:)
Az ülésfűtés olyan, mintha becsináltál volna és ülsz a ( még) meleg szarban.

Bőrnél jó az ülésfűtés, mert tényleg elég hideg tud lenni a szövethez képest.

Amúgy meg egy filléres cucc, pár öreganyám típusú elektromos fűtőszál, csoda hogy nincs minden kocsiban.
 
  • Tetszik
Reactions: Veér Ispán
K

kamm

Guest
Cikk egy okorseg, de az elejen a magyar szerzo kommentje megutotte a szememet: https://telex.hu/zacc/2021/11/16/ma...eskuvo-nepszeru-kommunista-vezetok-nev-kerala

"Marx, Lenin és Ho Si Minh hétvégén egy indiai lakodalomba mentek, hogy részt vegyenek Engels esküvőjén. Nem egy fárasztó vicc kezdődik így, hanem ez maga a valóság. India Kerala államában olyan divatosak egykori kommunista vezetők és gondolkodók nevei, mint nálunk a Bence vagy a Hanna."

Namarmost szerintem egesz eletemben nem talalkoztam tobb, mint kettovel (abbol is az egyik mar idekint volt) - ez tenyleg igaz :eek: avagy csak valami teljesen elszallt zsido szektas szerzorol van szo (ti. a Hanna egy abszolut tipikus zsido keresztnev, eredetileg is heberbol jon)...? :cool:
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Cikk egy okorseg, de az elejen a magyar szerzo kommentje megutotte a szememet: https://telex.hu/zacc/2021/11/16/ma...eskuvo-nepszeru-kommunista-vezetok-nev-kerala

"Marx, Lenin és Ho Si Minh hétvégén egy indiai lakodalomba mentek, hogy részt vegyenek Engels esküvőjén. Nem egy fárasztó vicc kezdődik így, hanem ez maga a valóság. India Kerala államában olyan divatosak egykori kommunista vezetők és gondolkodók nevei, mint nálunk a Bence vagy a Hanna."

Namarmost szerintem egesz eletemben nem talalkoztam tobb, mint kettovel (abbol is az egyik mar idekint volt) - ez tenyleg igaz :eek: avagy csak valami teljesen elszallt zsido szektas szerzorol van szo (ti. a Hanna egy abszolut tipikus zsido keresztnev, eredetileg is heberbol jon)...? :cool:
"Az 1990-es években igen ritka név volt, de a 2000-es években fokozatosan egyre népszerűbb lett, 2003–2005-ben még csak a 15-29. helyen állt, de 2006, 2007-ben a 7. majd a 4. helyen, míg 2008-ban a 2. leggyakrabban adott női név lett." wiki

Én már megörülök ha egy rendes Lajos, vagy István szembejön. :(
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
Én a kormányfűtéstől hányok olyan mintha folyamatosan izzadna a tenyerem :D
Akkor rosszkor használod, amikor a kormány -5/-10 fokos olyankor ez az egyetlen extra amit hiányolok a kocsiból. De ez van, lehet kesztyűben is vezetni ilyenkor. (folyamatosan biztos nem hagynám bekapcsolva, de egy szobahőmérsékletre felmelegíteni jól jönne)