Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 123
32 739
113
Itt vajon tengeri vagy légibeteg lehet az ember ettől? :)

258584880_4704577636248188_7413987244818664572_n.jpg

Itt hamarosan vizes, ahogy kinéz.
 
  • Hűha
Reactions: LMzek 2.0

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
4 944
27 862
113
Havannesenek adták el, de mondjuk az egyik szülő az a másik meg ami elkapta a tanyán :)
Ilyen szobacirkáló. Nem fenyeget a veszély, hogy kódon gondolkozás közben elránt és felfal :p
Na, az enyém 40 kg, ami tetszik benne, h csirketelepről jött, és nem bánt semmit, ami tollas. Felfalás nem, rántás igen. Huhh, na mindjárt dobok egy videót másik topikba, Viktoréknak van egy csodás keverék kutyájuk, német juhász, moszkvai őr és közép ázsiai keverék, hát.. a sz*r is vigyázzba áll benned kategória, pedig jó arc.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 105
31 067
113
Annak idején a fiamnak az Erős Ivó nevet szántam, de győzött a jó apai lélek. Így a Nagy Baszó nevet kapta.
A vasarcsarnokban 4 éve is azzal fizettem. A mester utcai kis zöldségesnél is.
Nálam fizethesz favágással, pöce cserpákolással, gödörásással is. Errefelé ezek a konvertibilis fizetőeszközök. Kapsz érte nyulat, kecskét, tyúkot, tojást.
Egy középhosszú tekerés alatt végighallgatok egy ilyet.
Jó időben 2+ óra alatt akár többet is.
2+ éve szinte nem hallgatok zenét tekerés közben, csak tartalmat.
Így elég sok minden belefér.
Nem a körülötted zajló forgalmat kellene figyelni? A halálom a telefonozó, zenétől megsüketült öngyilkosjelöltek utcai tombolása.
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 419
5 026
113
VELVET csak nagyon erős gyomrúaknak. amiért ide raktam: ez a nő műsorvezető lehetett bárhol és alanyi jogon celeb? Nincs több kérdésem. Teljesen értelmetlen a magyar közoktatásról, bármiféle felemelkedésről, a hanyatló nyugat utoléréséről elmélkedni. Ez a magyar rögvaló.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby
T

Törölt tag 2361

Guest
...én a Margit-szigetes, kb. napi "levezető-kört" alkalmaztam --eredményesen-- napzárásra/értékelésre :cool:, +a következő előkészítésére. :hadonaszos:


..ha valamelyik stresszes volt, akkor dupláztam: ...még egy kör. ;) :hadonaszos:
kad + jo meleg viz.
ha nagy gond van, azt hasznalom.

1-2 ora utan kijovok frissen testileg is meg agyilag is, jo sok otlettel mi a faszt is probaljak meg a problema megoldasara.
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 419
5 026
113
Na, az enyém 40 kg, ami tetszik benne, h csirketelepről jött, és nem bánt semmit, ami tollas. Felfalás nem, rántás igen. Huhh, na mindjárt dobok egy videót másik topikba, Viktoréknak van egy csodás keverék kutyájuk, német juhász, moszkvai őr és közép ázsiai keverék, hát.. a sz*r is vigyázzba áll benned kategória, pedig jó arc.
Apáméknak van egy ilyesmi kutyája, valójában egy békés mackó, csak amíg a kerítés túloldalán vagy, és ezt nem tudod, addig baromi gyengének tűnik az a vasrács kettőtök közt.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0
M

molnibalage

Guest
Nem a körülötted zajló forgalmat kellene figyelni? A halálom a telefonozó, zenétől megsüketült öngyilkosjelöltek utcai tombolása.
  1. Csak az egyik fülem van bedugva, ezért mindent hallok.
  2. Ahol lehet kis forgalmú úton tekerek.
  3. Holnaptól akkor be lesz tiltva az autórádió és a kihangosító a telónak? Mert ugyebár az egész autót bezengi a hang és olyan zajszigeteltek ma a kocsik, hogy sokszor nem hallják a mentőt sem. Emiatt olyan kibaszott hangosan szirénáznak, hogy nekem FIZIKAI fájdalmam van a zajtól.
Beszarok a kettős mércéden.
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 105
31 067
113
  1. Csak az egyik fülem van bedugva, ezért mindent hallok.
  2. Ahol lehet kis forgalmú úton tekerek.
  3. Holnaptól akkor be lesz tiltva az autórádió és a kihangosító a telónak? Mert ugyebár az egész autót bezengi a hang és olyan zajszigeteltek ma a kocsik, hogy sokszor nem hallják a mentőt sem. Emiatt olyan kibaszott hangosan szirénáznak, hogy nekem FIZIKAI fájdalmam van a zajtól.
Beszarok a kettős mércéden.
Ez nem kettős mérce, csak naponta lépnek elém pszeudobuboréklények, mert nem hallanak, nem látnak, nem is ebben a földi dimenzióban leledzenek, csak amikor átmenetileg átrántja őket a valóvalóságba egy billencs, mert piros lámpánál elé léptek, akkor majd Lucifernél lehet sértődötten reklamálni. Az autósoknál sem szerencsés, de bringán/gyalog, kész életveszély. De úgy csinálod ahogy akarod!
 
M

molnibalage

Guest
Ez nem kettős mérce, csak naponta lépnek elém pszeudobuboréklények, mert nem hallanak, nem látnak, nem is ebben a földi dimenzióban leledzenek, csak amikor átmenetileg átrántja őket a valóvalóságba egy billencs, mert piros lámpánál elé léptek, akkor majd Lucifernél lehet sértődötten reklamálni. Az autósoknál sem szerencsés, de bringán/gyalog, kész életveszély. De úgy csinálod ahogy akarod!
Elém is gyalogosok. Nem tudok mit tenni, ha veszélyt érzékelek, akkor kimegyek az út közepére. A mögöttem levő autós meg ennek "örül".
Mentem már neki gyalogos vállának, mert csak annyira tudtam kikerülni, hogy szó szerint leszökkent a járdáról.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby
T

Törölt tag 2361

Guest
Ez nem kettős mérce, csak naponta lépnek elém pszeudobuboréklények, mert nem hallanak, nem látnak, nem is ebben a földi dimenzióban leledzenek, csak amikor átmenetileg átrántja őket a valóvalóságba egy billencs, mert piros lámpánál elé léptek, akkor majd Lucifernél lehet sértődötten reklamálni. Az autósoknál sem szerencsés, de bringán/gyalog, kész életveszély. De úgy csinálod ahogy akarod!
en meg naponta lattok egy csomo kertent aki vezetes kozbe a telefonjat babralja.
azt sem tudja merre men a kocsi, ugy bamul. aztan meg fekezes mert beleszalad a masik kocsiba, vagy dudalas az ellenkezo savbol mert mar atmen oda.
ahoz kepest egy bringas, ami fejhalgatova megy a bringauton kicsit mas teszta.
 
M

molnibalage

Guest
en meg naponta lattok egy csomo kertent aki vezetes kozbe a telefonjat babralja.
azt sem tudja merre men a kocsi, ugy bamul. aztan meg fekezes mert beleszalad a masik kocsiba, vagy dudalas az ellenkezo savbol mert mar atmen oda.
ahoz kepest egy bringas, ami fejhalgatova megy a bringauton kicsit mas teszta.
Engem ütött már el volna zebrán is olyan fasz és picsa, aki a telót nyomkodta és csak azért nem ütött el, mert hátraléptem vagy fékeztem.
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Elém is gyalogosok. Nem tudok mit tenni, ha veszélyt érzékelek, akkor kimegyek az út közepére. A mögöttem levő autós meg ennek "örül".
Mentem már neki gyalogos vállának, mert csak annyira tudtam kikerülni, hogy szó szerint leszökkent a járdáról.
most bantodas nelkul, de tessek jobban figyelni.

a gyalogos nem 50el megy, elore lattod ha figyeled mi tortenik elotted es nem hajtasz mint a tour de francon hogy mit fog csinalni. en ha lattom hogy vmi kreten van elottem inkabb lelasitok vagy raszolok.
amugy a bringan a duda nem hulyeseg.
 
  • Tetszik
Reactions: deze75

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 105
31 067
113
Elém is gyalogosok. Nem tudok mit tenni, ha veszélyt érzékelek, akkor kimegyek az út közepére. A mögöttem levő autós meg ennek "örül".
Mentem már neki gyalogos vállának, mert csak annyira tudtam kikerülni, hogy szó szerint leszökkent a járdáról.

en meg naponta lattok egy csomo kertent aki vezetes kozbe a telefonjat babralja.
azt sem tudja merre men a kocsi, ugy bamul. aztan meg fekezes mert beleszalad a masik kocsiba, vagy dudalas az ellenkezo savbol mert mar atmen oda.
ahoz kepest egy bringas, ami fejhalgatova megy a bringauton kicsit mas teszta.
Én bringával járok, és a gyalogbékákat ekéztem. :rolleyes:
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 265
113
VELVET csak nagyon erős gyomrúaknak. amiért ide raktam: ez a nő műsorvezető lehetett bárhol és alanyi jogon celeb? Nincs több kérdésem. Teljesen értelmetlen a magyar közoktatásról, bármiféle felemelkedésről, a hanyatló nyugat utoléréséről elmélkedni. Ez a magyar rögvaló.
Csak gyorsan átolvastam. Mi a gond vele?
Ő úgy fogalmaz, hogy toxikus emberek én meg úgy, hogy bunkó köcsögök, avagy ennyi hülyét egy rakáson.
Ha szépen fogalmaznék, akkor ugyan ezt leírhatnám, hogy a toxicus emberek miatt mondtam fel hétfőn, de ehhez meg túl paraszt vagyok.