Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 443
5 202
113
Csak gyorsan átolvastam. Mi a gond vele?
Ő úgy fogalmaz, hogy toxikus emberek én meg úgy, hogy bunkó köcsögök, avagy ennyi hülyét egy rakáson.
Ha szépen fogalmaznék, akkor ugyan ezt leírhatnám, hogy a toxicus emberek miatt mondtam fel hétfőn, de ehhez meg túl paraszt vagyok.
Ha csak a toxikus emberek lenne a baj. Mondjuk miért nem bunkók, ahogy te is írod, minek ide a PC? Különben meg, ha nem leszel tőle beteg, akkor te tartasz bunkó haverokat? Mert én nem.
 
G

Galthran

Guest
Termékvisszahívást is kezdeményeztek a Norbi Update Keto Mézédes - Mézhelyettesítő szirup ügyében.
A Nébih szerint a termék nem engedélyezett adalékanyagokat - például nagy mennyiségű tartósítószereket - tartalmaz, továbbá a jelölésen feltüntetett értékhez képest tűréshatár feletti mennyiségben van benne szénhidrát.

hat ez nagyon jooooo :D pont az elentete amit reklamol.

evet mar valaki abbol amit arul? elsetaltam amr egy parszor a boltjai elott, de valahogy nem volt kedvem kiprobalni, 1. a szemelysege kibaszottul irital, 2. valahogy szkeptikus voltam a termekeivel szemben.
ez egy komplexusos kretén mert régen dagi volt és csúfolták.

am a termékei szarok, a sok rajongója elhiszi hogy ettől fog fogyni mikor csak annyit kéne tenni hogy rendszeresen mozog az ember és visszafogja magát a zabálásban

de látod bejött neki, mindig belök valami baromságot(mint a kokainos elmélete vagy a zsírdisznózás) és pörög a bolt
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 345
55 858
113
most bantodas nelkul, de tessek jobban figyelni.

a gyalogos nem 50el megy, elore lattod ha figyeled mi tortenik elotted es nem hajtasz mint a tour de francon hogy mit fog csinalni. en ha lattom hogy vmi kreten van elottem inkabb lelasitok vagy raszolok.
amugy a bringan a duda nem hulyeseg.



Én 55-60-al sétálok, 80 körül futok, sprint után újra kell burkolni a járdát.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Azért facebook-on már megy a hiszti, miért csak az E10-est, miért csak most, miért annyira, tavaly csak 320 volt, kutakon ezentúl úgyis csak E5 lesz 600ft-ért, stb...
Na lassan kiderül mi az igazság, mert hamarosan tankolnom kell, és csak az E5-öt issza a taliga! Kiváncsi vagyok mit fogok látni a számlán :)

Ha 600-at akkor 600-at, nekem most nem nélkülözhetetlen munkaeszköz a kocsi, akkor nem ilyen autóm lenne. Akkor azért fizetném ki, így meg ezért.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Még életemben nem tapasztaltam, hogy a kocsi reagált volna arra, hogy hol tankoltam.A fogyasztást nem figyelem annyira.
Múltkor v-power racing 100 (vagy mi) után auchan 98-ast tankoltam, mert ott fogyott ki az üzemanyag, és ott volt dolgom, sietni kellett. Érezhetően lomhább lett utána, legalábbis azon az úton szüleimhez. Azért be is tanulja a motorvezérlő a paramétereket, de utána már nem figyeltem, nem éreztem nagyon lomhának később.
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
A világ egyik legszebb autója. Bár ezzel a modernista hűtőmaszk meg óracsoport nem valami szép. Meg nyilván szubjektív, de hozzám sokkal közelebb áll ez a formavilág és "funkcionalista" szemlélet, mint a modern autóipari termékek.
Egy rendes melós autó, amibe bevágja az ember a cuccot és beül sáros bakancsba. Helyén kell kezelni, nem futja, vagy nincs igénye mindenkinek G-merci meg Land Rover melós autónak.
Azt meg nem értem, hogy miért kell egy férfinak néha ilyen 7-9 évesek által az iskolai udvaron előadott fejhangon üvöltve bemutatni egy autót? (Vagy bármit.) Meg nincs benne sminktükör... ahhhha...
az egész youtube ilyen szójalattés nyámnyám manchildren közönséget céloz.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Az meg már minek? Az enyém inkább hűteni kellene nyáron, mert parkolóba nem lehet megfogni.
Télen, utcán parkolt hideg autó. Nagyanyámtól iszonyat reumatikus hajlamot örököltem... Nekem kötelező, most már tudom, hogy pár telet anélkül, illetve bérautókban azzal is vezettem.
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 138
10 471
113
Fura ez az EU, hogy a múltunk ápolását nem támogatja! Vajon miért?
Itt egy nagy tévhit van: ez EU-nak le kell adni egy programtervet hogy mit akarunk csinálni, és ha nagyjából egybeesik a államok által közösen megadott témákkal, akkor fizetnek. Arra adják a pénz, amit az ország meghatároz. Amikor a saját programot összeállító szervezetünk elcseszi, akkor utána persze megy a mutogatás Brüsszelre. Mint amikor az volt a duma hogy nem lehet járművet venni EU-s pénzből.
A Nemzeti kastély és várprogramot is simán támogatják, mint turizmus fejlesztést.
Szóval erre azért nem adnak, mert nem kérünk, senkit nem érdekel.
A Reptár 90%-át is az EU fizette, ha jól emlékszem.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Tegnap vettem szeletelt füstölt sonkát, aztán itthon szembesültem vele, hogy ez is tiszta víz.

Aztán eszembe jutott, hogy pár napja néztem egy áruházláncról egy dokufilmet ahol kiemelték, hogy brit törvények szerint ha kevesebb, mint 5% vizet tartalmaz a hús nem kell feltüntetni a csomagoláson és ezt maximálisan kihasználják odaát.

Gondolom idehaza is lehet vmi hasonló szabályozás, mert sokszor tragédia amit a henteseknél lehet kapni...
 

nagyoncivil

Well-Known Member
2018. október 26.
327
804
93
Délelőtt volt két MD-90x rendőrheli kötelékben, később másfél órán belül két delegációs konvoj haladt el Dél-Budán a rakparton.
Ez nem szokványos. Várunk valami külföldi delegációt mostanság?
(közben még egy Németországból hazatérő H145M is látható volt)
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Tegnap vettem szeletelt füstölt sonkát, aztán itthon szembesültem vele, hogy ez is tiszta víz.

Aztán eszembe jutott, hogy pár napja néztem egy áruházláncról egy dokufilmet ahol kiemelték, hogy brit törvények szerint ha kevesebb, mint 5% vizet tartalmaz a hús nem kell feltüntetni a csomagoláson és ezt maximálisan kihasználják odaát.

Gondolom idehaza is lehet vmi hasonló szabályozás, mert sokszor tragédia amit a henteseknél lehet kapni...
az csak gyorsan megfustolt meg megfott sonka, nem az a kiszaradt rendes. ne egeszben vegyed, egy csomagolasban, meg ha szeletelve is van.
ott van a resz ahol mar fel van vagva es kimerik es becsomagoljak ok, szepen latszik hogy mi micsoda.
beledobjak a gepbe, ami teli van kis tukkel, es telifecskednezik vizzel,szojaval, egy csomo fusszerel meg meg ki tudja mivel.
amikor kijon a gepbol, kb 2x akora mint volt (jobb esetben, ha pofatlanok nagyon akor meg tobb folyadek is van benne).
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby