Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 595
32 103
113
Nem! Gipszkartonozzuk! 15 cm-es üveggyapot ment bele! Csak olvastam ma már 20-30 cm az ajánlott! Ezért gondoltam felteszem a kerdest fázni fogunk!?
Nem fogtok. De a gipszkarton szerintem hülyeség. Egy Tetollal és keményolajjal átkent lambéria sokkal strapabíróbb. A gipszkarton nem bírja a vizet...
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Van Ozone TV-n ez a Hogyan készül? Megmutatjuk! sorozat.
Össze-vissza kapcsolgatva belefutottam az energiaitalos részbe, amit furcsálltam, mivel anno youtube-on végignéztem jó párat, de ilyen nem volt közte...
Ami miatt érdekes, hogy a Hell gyártósorán mennek végig és a kísérője elszólja magát, hogy a cukor adja az energiát, többi cucc csak a felszívódást segíti, ezért a cukormentes cucc valójában nem is energiaital... leesik neki mit mondott, kínos szünet, újratervezés... de vannak benne fontos ásványi elemek és vitaminok.
Mondjuk akinek van 2 agysejtje annak amúgy is egyértelmű, egyik haverom anno valahogy úgy fogalmazott, "Hogy hívhatnak valamit energiaitalnak, amiben kevesebb kalória van, mint egy teszkós kifliben?".


Szerettem volna belinkelni, de tényleg nincs fent youtube-on, gondolom a fenti elszólás miatt :D
Úgyhogy itt a sörös rész.

 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
:mad: :mad: Hirtelen fullba tolják.
Végülis hozhatnánk kubai orvosokat is, meg fülöp-szigeteki nővéreket... akkor az lenne a gond.
Az egészségügyhöz (is) komolyabban hozzá kell nyúlni. Nem tudom, hogy ez egy jó irány lesz e avagy sem, de a struktúrát mind lélekszám, mind elvándorlás, mind szakemberhiány, mind finanszírozás végett. Egyszerűen nem lehet ugyan azt megtartani, mint mondjuk mikor majd egy millióval többen éltek az országban és amikor a foglalkoztatás okán az ország keleti felének jelentős része legalább az ország nyugati felébe vándorolt.
Ehhez meg tetszik vagy sem, de kell egy olyan rinocéroszbőrű, nem lelkizős végrehajtó, mint Pintér.

(Igen, lehetne akár több orvost, eü-st képezni, de látjuk, hogy mindig van, aki többet tud ígérni; még a németeknél is jellemző, hogy a német eü-s bérekre ráígérnek. Ha meg van hűségszerződés, akkor megy a ner-feudalista röghözkötés szlogen. )
 

migfun

Well-Known Member
2013. május 28.
2 263
4 671
113
ööö bizonyára voltak Oroszországban is olyan hangok,akik azt "jósolták",hogy ha túl közel kerül a NATO Oroszország határaihoz,akkor abból háború lesz,sőt olyan hangok is voltak,akik azt "jósolták" hogy ha nem állnak le az Ukrajnában élő orosz nemzetiségűek vegzálásával az ukrofasiszták akkor háború lesz ..

na bumm igazuk is lett .. megírta ezt annak idején a 444-es "látnok" ? mert szerintem nem .. bár lehet hogy olvasta,és innen volt olyan okos.
nézd szerintem ez az egész borítékolható volt,hogy bekövetkezik előbb vagy utóbb .. mindenki arra gondolt hogy lesz annyi eszük,hogy elkerülik az eszkalációt .. nem volt .. 2014-től érett ez a buli,én inkább azon lepődtem meg hogy az oroszok eddig húzták/felkészültek/bírták türelemmel/reménykedtek hogy nem így lesz stb stb válasszon magának mindenki megfelelő opciót
Maga Bayer Zsolt hülyézett le mindenkit a médián keresztül pár héttel a különleges katonai művelet kezdete előtt, aki azt merte nyilvánosan vélelmezni, hogy ebből konfliktus lesz...
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 094
33 170
113
Meghozták az új hálózsákomat.Hatalmas.Eszméletlen nagy.A fene vinné,hogy már egy normális hálózsákot se lehet boltba kapni-de még rendelve se valami fényes a választék.Nincs normális pamut/flanel béléses hálózsák amit kapni lehet,csak ez az egy-de ez meg hatalmas.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 094
33 170
113
Tévedett. Ahogy én is, meg még nagyon sokan.
Ő is, én is, meg még nagyon sokan elismertük, hogy tévedtünk.
Nem az a gond,hogy téved.Én se gondoltam február 23.án ilyen méretű orosz támadásra.De azt se,hogy az ukránok birni fogják a felörlő háborút,sőt,a végén még meg is nyerhetik-no,erre aztán végképpen nem.De Zsolzótika egy mindenkit ordinálé modon gyalázó,kifejezetten gyülöletkeltő figura,aki semmiféle kulturált vitában nem tud részt venni-Egy kulturált rendszerben már rég eltünt volna a sűllyesztőben a köpönyegforgató senkiházi.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: zeal and alali77

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 826
47 207
113
Nem az a gond,hogy téved.Én se gondoltam február 23.án ilyen méretű orosz támadásra.De azt se,hogy az ukránok birni fogják a felörlő háborút,sőt,a végén még meg is nyerhetik-no,erre aztán végképpen nem.De Zsolzótika egy mindenkit ordinálé modon gyalázó,kifejezetten gyülöletkeltő figura,aki semmiféle kulturált vitában nem tud részt venni-Egy kulturált rendszerben már rég eltünt volna a sűllyesztőben a köpönyegforgató senkiházi.
Ugyan az pepitában, mint független objektív Kálmán Olga. Belőle meg DK-s parlamenti képviselő lett. Egy kulturált rendszerben nem lenne sem Orbán, sem Gyurcsány, de továbbmegyek, Biden se, Trump se, Baerbock, Scholz, Macron, Junckers, BoJo etc. etc. mind kapálni kéne hogy kapáljon maximum!

Nincs kulturált rendszer!
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Nokomment...
C-type detected.
Erre lett volna egy egyszerűbb megoldás is. A tulajdonos a lakásból bárkit kijelenthet. A rendőrök azért nem pattinthatták ki a lakásfoglalót, mert valószínűleg legalább ideiglenesen oda volt bejelentve.
Ha viszont ki van jelentve, akkor egyszerűen bejelentést kell tenni, hogy betörtek a lakásba. A rendőrnek ilyenkor ugye nem tudja bebizonyítani, hogy jogszerűen van a lakásba. Ergo be fogjak vinni az egész pereputtyot.
Amikor ez megtörténik, akkor azonnal zárcsere. A cuccokat meg kirakni a ház elé.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 094
33 170
113
Ugyan az pepitában, mint független objektív Kálmán Olga. Belőle meg DK-s parlamenti képviselő lett. Egy kulturált rendszerben nem lenne sem Orbán, sem Gyurcsány, de továbbmegyek, Biden se, Trump se, Baerbock, Scholz, Macron, Junckers, BoJo etc. etc. mind kapálni kéne hogy kapáljon maximum!

Nincs kulturált rendszer!
Kálmán és Bayer között azért elég rendesen zongorázni lehet a különbséget.
 

Sniper

Well-Known Member
2018. április 10.
2 100
24 770
113
Maga Bayer Zsolt hülyézett le mindenkit a médián keresztül pár héttel a különleges katonai művelet kezdete előtt, aki azt merte nyilvánosan vélelmezni, hogy ebből konfliktus lesz...
ez eddig rendben is van .. de Bayer az szakértő ? mert szerintem nem (én sem vagyok az,de teljesen másképpen gondoltam mint ő)

.. egy hétköznapi ember,pont úgy mint te vagy én, annyi a különbség hogy benne volt a Fidesz alapítói között övé az 5-ös számú párttagkönyv,ezért kap nagy nyilvánosságot ,mint a párt "szócsöve"

.. legfeljebb azt mondják ,hogy jó jó Zsolti ezt mondta ,de csak egy újságíró,nem politikus,és csak a magánvéleményét fejtette ki .. ne is foglalkozzanak vele. (propagandista magyarul)

tehát attól,hogy Bayer Zsolti szerint nem lesz háború,én még gondolhattam azt (jó pár hozzám hasonló emberrel egyetemben) hogy lesz ..

nem is értem hogy jön most ide Bayer Zsoca ?
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 826
47 207
113
Szerintem is, Bayer fényévekkel egyenes gerincűbb, őszintébb. Sosem rejtette véka alá hogy elfogult, mutatta a Fideszes pártkönyvét, KO meg egy olyan brandet épített fel magának, mint FÜGGETLEN OBJEKTÍV sztárriporter/a nagybetűs műsorvezető.

Mindezt egy modoros durung stílussal. Bayert már csak azért is többre tartom, mert Ő elküld pacekba a kurva anyádba...
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 137
10 465
113
Kálmán és Bayer között azért elég rendesen zongorázni lehet a különbséget.
Kivéve, hogy Bayer Fideszes és 30 éve, vállalja, míg Olga drága adta a független objektívet majd elment DegneráltKomcsinak és azóta a férjét már próbálta a DK betolni mindenhova ingyen pénzért ellenzéki önkormányzatokhoz.
Bayer egy szar, ezt ne tagadjuk persze, csak Olga nénő sem jobb. Pedig őt kedveltem.