Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

kegyetlen petymeg

Well-Known Member
2020. április 18.
1 341
9 003
113
Én általában szerszámok nyelét kezelem le vele, ott beválik. Beltéren csak egyszer használtam, a kandalló tisztító szerszámoknak esztergáltam új nyelet, azt kentem le vele, jól megbántam. Évek (!) múlva is amikor megfogtam finoman olajos tapintású maradt utána a bőröm. Nem nagyon, csak pont, hogy nem szívesen ültem vissza a gépe elé megfogni az egeret. Vannak erre jobb, modernebb megoldások.
Az általad említettekre kiváló a dán, vagy keményolaj. Szerszámnyélre az egyik legjobb választás.
 
  • Imádom
Reactions: Kim Philby

kegyetlen petymeg

Well-Known Member
2020. április 18.
1 341
9 003
113
A két zár nem érdekel, az lehet rozsdás.
Az én életemben nem fog szétmállani a fém :D
A fa aggaszt. A papírt majd később.

Azt hittem itt majd megmondjátok a tuti megoldást :D
Hajlok a lenolajra, csak abban nem vagyok biztos, hogy az elég kraftos lesz, hogy a fa széthullását megfogja.
Nem tudsz olyan sokáig élni, hogy ez a ládikó - normális körülmények között tartva - ne éljen túl téged.
Minél többet agyalsz dolgokon, annál inkább elbonyolítod a megoldást.
Itt is, legalább kettő működőképes megoldást kínáltak már a topictársak.
Dönts valamelyik mellett, csináld meg és boldogság lészen.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Nem tudsz olyan sokáig élni, hogy ez a ládikó - normális körülmények között tartva - ne éljen túl téged.
Minél többet agyalsz dolgokon, annál inkább elbonyolítod a megoldást.
Itt is, legalább kettő működőképes megoldást kínáltak már a topictársak.
Dönts valamelyik mellett, csináld meg és boldogság lészen.
Ennek a pozitív gondolatnak /ti. előbb lefő a kávém/ a szellemében fogok eljárni.
Sokkal jobb. köszi :D
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Nekem annak tűnik , vald be , kaptál egy Letter of Marque -t a királytól !

Amúgy a ha nem is kalóz , akkor is él a kérdés hogy mi az :confused:
:D
A 17-es /Duke of Cambridge's Own/ lándzsások jelvénye
a7cb37d7cd23d56e2887c56bc2f82197.jpg
a51d219bb7a0c46df0e101024ce908b4.jpg

17thlancersband1888large.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: Koleszkaja