Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 973
87 502
113

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 190
29 208
113

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 890
56 736
113

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 442
5 182
113
Stier Gábort olvastam. :)
Túléli egy olajfa a jelenlegi éjszakai hideget ?
Termeszteni mellesleg nem az olajfát termesztjük, hanem olajbogyót. Azt meg erőst kétlem, hogy a Magyarországi éghajlat JOBB az olajbogyónak, mint a spanyol, olasz, vagy görög. Magyarországon meg simán befigyel -20 - -25. Akkor mit csinál, lehelgeti? (tudom, füstölés, stb, de azért ezt még megnézném).
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 152
23 294
113
Stier "Putyin Elvtars Ramcsippantott A Szemevel" Gabor, a moszkvai Pravda veletlenul mindig csontig benyalo cikkek orokos "vendegszerzoje"...
Azért egészítsük ki azzal kérlek, hogy még mindig normálisabb helyzetértékelései vannak, mint a másik oldalon a félhülye Tarjányinak, a münchausen szindrómás Nógrádinak vagy a full retard Bendarzsevszkij Antonnak.
Amúgy lehet tévedek, de szerintem az öregnek van még régről egy kis KGB-s “becsípődése”.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 611
8 173
113
Azért egészítsük ki azzal kérlek, hogy még mindig normálisabb helyzetértékelései vannak, mint a másik oldalon a félhülye Tarjányinak, a münchausen szindrómás Nógrádinak vagy a full retard Bendarzsevszkij Antonnak.
A Nogradi egy volt besugo. Szerintem egyebkent o ma is csak egy plant, szerintem ot a titkosszolgalatok segitik a hatterbol, es nezik, ki hogyan reagal ra.
Tarjanyit nem nezem, mert idegesit a megmondoember stilusa. a harmadikat nem tudom ki, a neve ismerosen hangzik...
Amúgy lehet tévedek, de szerintem az öregnek van még régről egy kis KGB-s “becsípődése”.
Kicsi? :) Talan meg nyugdijat is kap. :D
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Más egy ilyenért egy évre repül.

zpkM2Xy.png


Kitörölt rész:
pS5NYB8.png



Gyerünk, tudom, hogy reszket a kezetek.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 278
68 267
113
Stier "Putyin Elvtars Ramcsippantott A Szemevel" Gabor, a moszkvai Pravda veletlenul mindig csontig benyalo cikkek orokos "vendegszerzoje"...
Méglehet, de a Valdajon pl csak ő van ott tőlünk fixen. Megeri nekunk Stier.
Gondolj bele hogy ha nem volna, egy üresseg lenne a helyén. Ellenben a washingtoni-brüsszeli becsatornazottakbol Dezső András felékből kijonne egy kisvárosnyi.

Azért egészítsük ki azzal kérlek, hogy még mindig normálisabb helyzetértékelései vannak, mint a másik oldalon a félhülye Tarjányinak, a münchausen szindrómás Nógrádinak vagy a full retard Bendarzsevszkij Antonnak.
Amúgy lehet tévedek, de szerintem az öregnek van még régről egy kis KGB-s “becsípődése”.
Ma néztem egy Thurmer Gyula beszélgetést. Úgy felmondta az öreg tok higgadtan a Viktor szöveget mintha csak az ő fejéből pattant volna ki.
Azért meglepett hogy a bátykával évente egyszer kb osszefut és beszélgetnek. Nem tudom ki lehet itthon így Lukasenkoval meg, de a kapcsolati tőke az aranyat ér.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 462
67 798
113
Mit jelent az,hogy nem árul el minket?Örömmel és alázatosan hajbokol "nemesi" urainak?Mig le nem váltják filipinó vagy mongol vendégmunkással?
Szerinted rossz lenne egy vérszerződés amiben minden a felnőttkorba lépő fiatalnak részt kell vennie....? Hányszor kérdezzem meg b+, hogy végre ne terelj, meg Óbáánolj? A jelen az a jelen.

Amiről ugatok, a jövőnek kell lennie. Óbáán az mi vagyunk, a nyugatosodott fertőzött. Mind fertőzöttek vagyunk, de miért tartanánk a következő generációkat is lent? Csak mert páran szeretnek ebben hemperegni? Mit tudnál felmutatni, ami erősebb lenne mint a magyar jelképek alatt és eszményben egyesíteni ami itt van? Valamelyik izmusterméket próbálnád megint?
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 062
33 096
113
Szerinted rossz lenne egy vérszerződés amiben minden a felnőttkorba lépő fiatalnak részt kell vennie....? Hányszor kérdezzem meg b+, hogy végre ne terelj, meg Óbáánolj? A jelen az a jelen.

Amiről ugatok, a jövőnek kell lennie. Óbáán az mi vagyunk, a nyugatosodott fertőzött. Mind fertőzöttek vagyunk, de miért tartanánk a következő generációkat is lent? Csak mert páran szeretnek ebben hemperegni? Mit tudnál felmutatni, ami erősebb lenne mint a magyar jelképek alatt és eszményben egyesíteni ami itt van? Valamelyik izmusterméket próbálnád megint?
Hogy Orbánnak,Kádárnak,vagy Horthynak hivják e az aktuális vajdát,az lényegtelen.A jelenség a lényeg.
Nincs értelme egy eskűnek,ha nincs mögötte tartalom.És nem egy eskütöl fognak itt maradni a fiatalok,hanem ha bizhatnak egy élhető jövőképbe.És ezt a bizalomkeltő jövőképet semmilyen teátrális vérszerződéses eskűvel nem lehet pótolni.
Ha meg van fejlődés,bizalomkeltő jövőkép,akkor felesleges minden teátrális felnőtéválási eskű.Nem kell esküvel megerősiteni,ami magátol értetődően természetes dolog.