Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

senkineksenkije

Well-Known Member
2020. november 22.
587
5 352
93
Nincs itt semmi agyalni való:

" Az igazgató berendeli a helyettesét, K. Endrét és megbízza, hogy írassa meg a visszavonó nyilatkozatot. A berendelt tudja, hogy erre felfüggesztett főnökének nincs joga (mivel már addigra felmentették), ismeri azt is, milyen súlyos ügyben történt feljelentés. Mégis megteszi. A gyerek pedig leírja: „Igazság az, hogy nem húzta le a nadrágom és nem fogta meg és nem verte ki.” (Az áldozat később a bíróságon elmondja, hogy de, lehúzta, és megtette, mert ez az igazság.)

K. Endre tehát hatalmával visszaélve segítette akadályozni a pedofil igazgató felelősségre vonását. Jogi nyelven szólva: „intézményvezető-helyettesként hatalmi befolyását felhasználva a kiszolgáltatott kiskorúval szemben az I. r. terhelt által elkövetett szexuális bűncselekmény miatti felelősségre vonás elkerülését akarta segíteni, éspedig oly módon, hogy egyúttal leplezze a terhelő tartalmú vallomásvisszavonás I. r. terhelt által kényszerített voltát. E cselekmény bűnsegédként elkövetett kényszerítés hatósági eljárásban bűntette”. Ezt tartalmazza a Kúria döntése. Az ítélet külön hangsúlyozza, hogy „az intézményben nevelkedő kiskorú gyermekek intézeti elhelyezésük, valamint hányatott családi életük, gyökértelenségük folytán rendkívül kiszolgáltatott helyzetben voltak”.

Végül egy házkutatás során megtalálták a fiú nyilatkozatát. Rákérdeztek, mégis mi az. A gyerek elmondta."
Nézd, én nem vagyok biztos ebben és sok másban sem. Igazából a vörösiszap katasztrófa óta kételkedek.

Amíg nem láttam a teljes dokumentációt és a bírói ítéletet teljes anyagában, én nem mernék véleményt nyilvánítani. Gondolom Te sem láttál belőle egy lapot sem, de azért magabiztos vagy.

Engem igazából az érdekelne és sokan másokat is, hogy a kegyelmi döntés tavaly áprilisban történt és mégis miért most lett ez hirtelen érdekes? Valaki tudta és pihentette ezt az infót és most robbantotta. Milyen háttérmunkával jutott ez a kegyelmi kérvény az asztalra? Aki picit képben van a dolgokkal, az tudja, hogy a háttércsapat állítja össze az aláírandó dokumentációt és a döntéshozó elé egy csomó aláírandó akta kerül. Aki azt hiszi, hogy mindezt elolvassa a döntéshozó az azért eléggé naiv. Én a magam részéről csak a vállalatunk ügyfolyamatát vetítem ki egy politikai egység működésére.

Tehát továbbra is azt gondolom, hogy Orbánnak nagyon érdekében áll ezt teljes részletességgel kivizsgálni és nyilvánosság elé hozni. Van azért ennek állambiztonsági kockázata is, ha ilyenről van szó, akkor természetesen titkosítják az vizsgálat eredményét és lesz pár megmagyarázhatatlan lemondás valamint pár emberke sürgősen távozik Magyarországról.

Részemről a témával kapcsolatban ennyi.
 

cinikus

Well-Known Member
2010. május 7.
2 348
5 029
113
Szóval egykori pedagógusként mondom, hogy a gyermekek nagyon könnyen befolyásolhatók. Nem véletlen, hogy sokszor pedofil ügyben pszichológus közreműködésével próbálják kideríteni az igazságot. A gyermekek nem "felnőtt" módjára hazudnak, hanem az érzelmi azonosulás miatt átveszik a befolyásoló személy álláspontját. Ezek a gyerekek ott Bicskén nagyon érzelemhiányos állapotban voltak, ugyanakkor iszonyú feszültséget éltek át. Én nem hiszem, hogy 10 évig ezt titokban lehetett csinálni. Csak volt ott egy gyáva nevelőtestület. Akik hallgattak.
K. Endre írása: egy ember sem csak fekete! Sőt, lehet, hogy sok jó dolgot tett, de ez nem jelenti azt, hogy egy esetben nem járt el helytelenül. Nem tudjuk. Egyébként ezek a pedofil ügyek a lehető legrosszabb esetek, annyi kétértelmű lépés és közlés övezi az ilyen jellegű bűncselekményeket és a környezetét.
És ez minden "ügyben" így van.
Nem tudom az igazságot, csak találgatok némi logika, pszichológiai ismeret és saját nevelői tapasztalatom alapján.
Nem nyilatkoznék, hogy miért és hogyan, de láttam már olyat, aki hallott a nénikéje keresztfiának bérmakeresztapjától pedofil ügyről, szóval "némi sejtésem" van a témáról. :rolleyes: :oops: A gyerekeket sokszor felnőttek befolyásolják felnőttek ellen, ami meg a pszichológus szakértőket illeti, hát... Vannak kétségeim néha. Szóval a gyerekekkel kapcsolatos sztorik a legrosszabbak.
Persze, simán lehetséges, hogy amúgy tök rendes ember, enni ad a kutyájának és nem veri a feleségét, de (szerintem - nem ismerem részleteiben az ügyet) ezt elcseszte, és ez nem hiba, hanem bűn. Persze, van még számos más tényező is szinte minden esetben, nyilván itt is.
Nagyon nehéz bizonyítani a gyerekekkel szembeni sexuális bűncselekményeket. A pályfutásom során volt ilyen "eseményben" részem. Először az anya és a fiú jegyzőkönyvbe mondta az elkövetés tényét, de a bírósági tárgyalás során visszavonták a vallomásukat. Elbuktam a pert.
Az illető tanárnő elment betegállományba, a pszichógusa segített neki ebben. A tanuló, amint 18 éves lett (15 volt a történetkor), elvette feleségül a pedagógust, született egy közös gyermekük. Majd, amikor 20-on éves lett elváltak.
A pedofília, szerintem, betegség és nem gyógyítható. Ezért rendkívül veszélyes. De, látod, én is tehetetlen voltam az ügyben.
Egyébként a jogász, aki védett, az sem tartotta bűnnek, Neki, mondta, milyen jó lett volna, ha ilyen középiskolai tanárnője lett volna.
Egyébként olyan városban élek, ahol egy volt polgátmesternő is ugyanezt a vétséget követte el. Akkor a baloldal nem rikoltozott, és simán megválasztatták polgármesternek. És a polgárok megválasztották. Pedig az ügy eltussolása még az "átkosban" történt.
Nem tudom, hogy miért van az emberek többsége meggyőződve arról, hogy egy vallomást vissza lehet vonni. Ilyen nincs, ez gigantikus baromság: nem lehet. Lehet módosítani vagy nem fenntartani és újjal előállni, de visszavonni nem: ami egyszer elhangzott, az bizonyíték lesz és marad. Nyilván mindenki ismeri és fejből vágja a Mirandát az amcsi filmekből: nincs olyan kitétele, hogy "amíg vissza nem vonja". Ott sem lehet: ha egyszer elhagyta a száját, akkor variálhat, amennyit akar, késő bánat.
Nem tudom, hogy a pedofília betegség-e, de abban biztos vagyok, hogy mindenképpen tolerálhatatlan.
Ez a "szexi tanárnéni vs. diáksrác" eset azért mókás, mert a "gyerekjogvédők" szerint ez súlyos hatalmi visszaélés, de úgy a férfitársaim többsége, mint a magam nevében is mondhatom talán, hogy egy kanos tinifiú - aki egy krumplit is megd*na, ha el nem gurul - nem így élné meg és kifejezetten ki lenne akadva, ha lerángatnák róla a szexi (ez lényeges, mert a 90 éves Rozi néni nem ez a kategória, azt totál másként élné meg mindenki) tanárnőt. Ami miatt ez bizarr, az az, hogy a "szexi tanárbácsi vs. diáklány" megítélése azért nem ennyire egyértelmű, holott azért hallottam már nőket úgy nyilatkozni, hogy "Uhh, remélem, hogy ez a jóképű nőgyógyász nem a TAJ-számomat kéri el, hanem a telefonszámomat!" - és ez még a szolidabb verzió. :D
Úgyhogy igen, ezek az esetek azért nem olyan egyszerűek valójában, mint ahogy azt a Blikk kommentelői képzelik egy kétsoros hír alapján, miközben az ügy két adriás.
 

Jano64

Well-Known Member
2021. március 7.
346
2 016
93
Meglátásom szerint az elmúlt 15 évben O.V. számára, csak a Szájer ügy volt érdemi veszteség, mert Ő ott volt abban a bizomyos kollégiumi szobában, anno a kezdetekkor.
Sokan nem értik, de a Fidesz mint szervezet, jelenleg úgy működik minr egy multi cég, a szűk körű vezetőségen kívül mindenki cserélhető, jutalmazható, büntethető. felemelhető, eltüntethető.
Semmi nem okoz komoly gondot a vezetésnek ami a "szobán" kívül történik. A miniszterelnöknek "csak" a szobatársakra kell figyelnie, az összes többi ügyet a rendszer kezeli.
Emiatt nehéz fogást találni kívülről a Fideszen, mert ez a struktúra rendkívül nagy mozgásteret biztosít a miniszterelnöknek.
Más:Láttam a belga TV riportját a Szájer tettenéréséről. Teljesen felöltözve igazoltatták, és irigylésre méltó fizikuma lehet, ha azon csatornán mászott le, ami a felvételen látható volt.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 614
79 823
113
Lehet, hogy inkább a társadalmi folyamatok topicba illene, de a modi majd átteszi, ha úgy ítéli meg.

Lemondott Novák Katalin és Varga Judit a közkegyelmi botrány miatt. Az a véleményem, hogy hibát követtek el mindketten. Sajnálom, mert mindketten értelmes politikusok.
A kegyelmet kapott igazgatóhelyettes nem méltó a pedagógusi pályára, mert bár ő nem követett el pedofil bűncselekményt, de megpróbálta pedagógusi tekintélyével visszaélve eltussolni az ügyet. Ráadásul egy 10 éve folyó megrontássorozatról volt szó, ahogyan olvastam, egy gyermek későbbi öngyilkosságához is vezetett. És még ki tudja, milyen következményei lehettek.
Az elgondolkodtató, hogy tíz éven keresztül tudta folytatni az igazgató ezt a bűncselekményt. Mert ez nem maradhat észrevétlen egy nevelőtestületben.
Sajnos, pedagógusi pályafutásom során én is találkoztam egy ilyen esettel, nagyon nehéz bizonyítani. De meg kell próbálni, nem maradhatunk némák. Én elbuktam egy ilyen pert, pedig nekem volt igazam, de a tanúk végül visszavonták a vallomásukat. És általában a pedofil pedagógusok még a tanulók közül is a legelesettebbeket személték ki prédául, akik a szüleikre sem támaszkodhattak. Vagy mert állami gondozottak voltak, vagy mert csonka és hátrányos helyzetű családban nevelkedtek
Értelmes ember olyat nem csinál amit Kati néni csinált, Judit néninek meg már rég le kellett volna mondania.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 614
79 823
113
Most azèrt mindenki nézzen a tükörbe és kérdezze meg magától, hogy valójában mit tud az egész ügyről, kinek közvetitése által.
Aztán ennek fényben kellene kommentelni, szakérteni.
Attól eltekinthetünk, hogy valami olyat tudott ez az igazgató helyettes ami alapjaiban rengette volna meg a FIDESZ-t, a kormány, a NER-t vagy valamelyik prominensét és ezért fél évvel a bszabadulása előtt ki kellett "szabadítani", mert ha ilyesmit tudott volna, akkor le sem ültetik.
Szerintem simán az történt, hogy valaki felterjesztette kegyelemre az illetőt, amire Judit néni hivatalból törvényileg nem mondhatott nemet, így elküldte Kati néninek, aki aláírta, mert el nem tudta képzelni, hogy egy ilyen nyilvánvaló hülyeséget egy tök átlagos (értsd nem NER közeli) ember megpróbáljon. Ezután visszakerült Judit nénihez, aki azért jegyezte ellen, mert ő is azt gondolta, hogy olyan a világon nincs,hogy ebben a rendszerben kegyelmet kapjon egy átlag (értsd nem NER közeli) ember aki pedofíliával kapcsolatban (ő maga nem pedofilnez fontos!!!) ül.
Szóval előjött az, hogy egyiknek se mondták meg pontosan felülről, hogy mit kell tenni így a rendszer ismeretében hülyeséget csináltak, mert azt gobdolták, hogy a rendszer egyik tagját védik.

Vagy csak simán le akarták őket váltani, de a sikerpropagandába nem illeszkedik az, hogy egy kormánytag és a saját különbejáratú államfő csak úgy lemond, így kellett kreálni egy ügyet amivel olyan nagy kárt nem tesznek (lássuk be, fél év múlva úgy is szabadult volna), de arra elég, hogy lemondhassanak.
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 652
48 434
113
Én ezt elfogadom, hogy nehéz bizonyítani, hiszen egy vizsgálatot megúszott már, de itt tíz gyerek volt molesztálva. Ott azért valaki elkotyog valamit igen könnyen. Meg, ha jól tudom, vannak már olyan gyermekpszichológusok által használt módszerek, amivel kikérdezhetik a gyerekeket a valós eseményekről. Azt, hogy ezt mennyire fogadja el a bíróság, hát azt passzolom.



Meg ugye, ez igazából azért szólt ekkorát, elsősorban, mert a fidesz évek óta hőbörög teliszájjal, hogy "megvéggyükacsaládokat" meg "elakezekkelagyerekektől" meg "mindenbuzipedofil", aztán a legmagasabb közjogi méltóság követi el a legnagyobb hibát. Ha nem lett volna ez a médiakampány a pedok ellen, mindenki szörnyülködött volna egy sort, hogy jajmikvannak, aztán ment volna minden tovább. Pont, mint a Borkai ügynél. Nincs abban semmi extra, hogy egy vezető beosztású valaki kurvázik, majd mind csinálja, de ugye akkor a "megvéggyükakeresztényértékrendetcsaládszentsége" duma harsogott mindenhonnan...

Nekem az a véleményem, hogy a FIDESZ részéről ez nem hőbörgés (Ilyen negatív kicsengésű szót erre nem korrekt használni. Próbáld indulat nélkül átlátni a történteket.), hanem üdvözlendő törekvés. Gondolom, te is elfogadod, hogy ovódában, iskolában nincs helye az LMBTQ-propagandának. Pont azért, mert a gyerek döntései ebben a korban érzelmi azonosuláson alapszanak. Az is megbocsáthatatlan, ha egy gyereket kezelnek hormonnal vagy nemváltó műtétnek vetik alá, amely visszafordíthatatlan. Amennyiben elérte a felnőttkort, természetesen maga dönthet saját sorsáról.
Én egyébként nem tartom egészségügyileg veszélytelennek ezeket a kezeléseket. Az amerikai biztosítók felárral kötnek biztosítást a homosexuális férfiakkal például végbélrák kockázata miatt.
A köztársasági elnök nem pedofil személynek adott kegyelmet, hanem az azt eltussolni segítő igazgatóhelyettesnek. Hiba volt, bár egy ember nem egysíkú, hanem, ahogy olvastam a bejegyzést, sok pozitívumot is tett életében. A kegyelem nem egy pedofilnak adatott, hanem mérlegelhették életének egészét. Tudod, Jézus is azt mondta: „Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!” Szóval, szerintem, nem Novák Katalin követte el a legnagyobb hibát. Ez túlzó hisztéria. Ettől függetlenül nem járt el körültekintően, a FIDESZ értékrendjével ellentétes döntést hozott. Belátta, lemondott.
Borkai is hibázott, meglett a következménye.
Ettől függetlenül a keresztény értékrend évezredek során kimunkált értékek együttese, ezek az esetek nem az értékrendet kérdőjelezik meg, hanem az ellene vétők kerülnek megítélés alá. A kettőt ne keverjük.
Egyébként a FIDESZ nem nyilvánítja a homosexualitást bűnnek, csak a gyerekeket vonja ki a befolyásolása alól. Ez pedig, szerintem, helyes.
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Amíg nem láttam a teljes dokumentációt és a bírói ítéletet teljes anyagában, én nem mernék véleményt nyilvánítani. Gondolom Te sem láttál belőle egy lapot sem, de azért magabiztos vagy.
A valaszonline.hu cikkében a bírói határozatot idézik.

kegyelmi döntés tavaly áprilisban történt és mégis miért most lett ez hirtelen érdekes?
Az ig. helyettes harmadfokra vitte az ügyet és tavaly tavasszal született határozatban volt megemlítve az elnöki kegyelem. Egyébként a harmadfokú bíróság helyben hagyta az első és másodfok ítéletét. Ezt szúrta ki valaki, aki a 444-t értesítette. Nem gondoltam, hogy komoly politikai szereplő lehetett, mert akkor a választások előtti utolsó két-három hétr időzítette volna a nyilvánosságra hozatalt. Így azért még van ideje a Fidesznek a kármentésre, sőt tetszeleghet, hogy náluk vannak következmények.
 
  • Tetszik
Reactions: Halfdan

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 619
11 296
113
Gondolom, te is elfogadod, hogy ovódában, iskolában nincs helye az LMBTQ-propagandának.
Mutass már egyetlen korábbi hazai példát erre. (És ne gyere a preventív jogalkotás mantrával, mert már attól is hányingerem van.)
Pont azért, mert a gyerek döntései ebben a korban érzelmi azonosuláson alapszanak. Az is megbocsáthatatlan, ha egy gyereket kezelnek hormonnal vagy nemváltó műtétnek vetik alá, amely visszafordíthatatlan. Amennyiben elérte a felnőttkort, természetesen maga dönthet saját sorsáról.
Egy gyerek sem lesz homo/transzszexuális attól, hogy hall ilyen irányultságról. Cserébe viszont elfogadóbbá válhat a homo/transzszexuálisokkal szemben.
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 136
4 209
113
Most azèrt mindenki nézzen a tükörbe és kérdezze meg magától, hogy valójában mit tud az egész ügyről, kinek közvetitése által.
Aztán ennek fényben kellene kommentelni, szakérteni.
Érdekes, ilyenkor megy a mosdatás!
A Ripost, Bors és hasonló hazugsággyárak híreit meg készpénznek veszitek!
Itt nem 1 gyerekről, hanem legalább 10-ről van szó, ami kitudódott. És volt amelyik öngyilkosságot követett el.
És a pedofil "János bácsit" a saját kollégái is feljelentették. Biztosan csak merő írigységből, mert olyan "jó kapcsolata" volt a gyerekekkel! o_O

 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 652
48 434
113
Attól eltekinthetünk, hogy valami olyat tudott ez az igazgató helyettes ami alapjaiban rengette volna meg a FIDESZ-t, a kormány, a NER-t vagy valamelyik prominensét és ezért fél évvel a bszabadulása előtt ki kellett "szabadítani", mert ha ilyesmit tudott volna, akkor le sem ültetik.
Szerintem simán az történt, hogy valaki felterjesztette kegyelemre az illetőt, amire Judit néni hivatalból törvényileg nem mondhatott nemet, így elküldte Kati néninek, aki aláírta, mert el nem tudta képzelni, hogy egy ilyen nyilvánvaló hülyeséget egy tök átlagos (értsd nem NER közeli) ember megpróbáljon. Ezután visszakerült Judit nénihez, aki azért jegyezte ellen, mert ő is azt gondolta, hogy olyan a világon nincs,hogy ebben a rendszerben kegyelmet kapjon egy átlag (értsd nem NER közeli) ember aki pedofíliával kapcsolatban (ő maga nem pedofilnez fontos!!!) ül.
Szóval előjött az, hogy egyiknek se mondták meg pontosan felülről, hogy mit kell tenni így a rendszer ismeretében hülyeséget csináltak, mert azt gobdolták, hogy a rendszer egyik tagját védik.

Vagy csak simán le akarták őket váltani, de a sikerpropagandába nem illeszkedik az, hogy egy kormánytag és a saját különbejáratú államfő csak úgy lemond, így kellett kreálni egy ügyet amivel olyan nagy kárt nem tesznek (lássuk be, fél év múlva úgy is szabadult volna), de arra elég, hogy lemondhassanak.

Én úgy tudom, hogy Varga Judit nem javasolta kegyelemre. Ezt a felülröl dolgot nem értem. Minden beosztásban szabályozva van az illető jogköre. Én iskolaigazgatóként döntöttem el, kit veszek fel az iskolába. Természetesen kérések néha érkeztek, de dönteni én döntöttem.
A TELEX megírta, hogy nem volt FIDESZ-berkekbe tartozó személy.
Az a valaki, aki kegyelmet kért, az az illető felesége volt.
Szerinted mind a 64 ember NER-közeli volt, aki kegyelmet kapott? Én nem tudom, de világosíts fel, ha te ezt forrásokkal igazolni tudod.
Egyébként hallgattam egy beszélgetést Hack Péterrel, és egyetértettem vele: a közkegyelmet kapók névsorát minden esetben nyilvánosságra kellene hozni. Azt nem tudom, hogy ez mennyire lenne célszerű, mert a közkegyelmet elnyerő személy büntetlen előéletűnek számít, és a nyilvánosság ezt semmissé tenné.
A másik: A közkegyelmet kapó személy még 9 hónapig lett volna házi őrizetben.
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 652
48 434
113
Mutass már egyetlen korábbi hazai példát erre. (És ne gyere a preventív jogalkotás mantrával, mert már attól is hányingerem van.)

Egy gyerek sem lesz homo/transzszexuális attól, hogy hall ilyen irányultságról. Cserébe viszont elfogadóbbá válhat a homo/transzszexuálisokkal szemben.

Mire kellene példát mutatni? Ha hányingered van, hányd ki magad. Ilyen egyszerű. De ezt nem kell velünk megosztani.
A másik megállapításodra:
-Senki nem tudja biztosan, mi a sexuális irányultság megváltozásának oka? A tudomány többféle feltételezést fogalmazott meg ezzel kapcsolatosan, egyikre sincs 100%-os bizonyíték. Te tudsz ilyenről. Tedd közkinccsé!
Te ismered a gyermekek világát.? Nekem vannak kétségeim az elfogadóbbá válással kapcsolatban. Te is biztos olvastál, hallottál róla, mennyi zaklatás történik az iskolákban a gyerekek között. A gyerekből még hiányzik az a tapintat, ami a legtöbb felnőttben már létezik.
 
  • Tetszik
Reactions: ZeiG and cinikus

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 652
48 434
113
Érdekes, ilyenkor megy a mosdatás!
A Ripost, Bors és hasonló hazugsággyárak híreit meg készpénznek veszitek!
Itt nem 1 gyerekről, hanem legalább 10-ről van szó, ami kitudódott. És volt amelyik öngyilkosságot követett el.
És a pedofil "János bácsit" a saját kollégái is feljelentették. Biztosan csak merő írigységből, mert olyan "jó kapcsolata" volt a gyerekekkel! o_O

Te valamit nem értesz! Itt senki nem mosdatja a pedofil igazgatót. Sőt! Több évet kellett volna kapnia. Sorold már fel, ki mosdatja itt a pedifil János bácsit!
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 899
56 761
113
Érdekes, ilyenkor megy a mosdatás!
A Ripost, Bors és hasonló hazugsággyárak híreit meg készpénznek veszitek!
Itt nem 1 gyerekről, hanem legalább 10-ről van szó, ami kitudódott. És volt amelyik öngyilkosságot követett el.
És a pedofil "János bácsit" a saját kollégái is feljelentették. Biztosan csak merő írigységből, mert olyan "jó kapcsolata" volt a gyerekekkel! o_O

Nem mosdatok. Csak merész feltételezés, hogy az itt fröcsögök egytől-egyig alaposan tájkozódtak az egész ügyről.
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 720
17 081
113
Most attól, hogy ratyi valaki, még lehet jó harcos, lásd thébai háromszázak...
A teljes római/görög tógás/tangás csapat kikapott azoktól a kóbor perzsáktól, akiket nagyon csúnyán (és bármikor) elpopsizott bármelyik sztyeppei nép. Tényleg "kiválóak" lehettek. Amikor meg közvetlen kontaktoltak velük, ott durva bünti lett. Lásd még Carrhaei csata. :D
A homoszexualitás erkölcsi kérdés és az a kultúra, ahol az erkölcs hanyatlik, elvész.