Nem véletlen Magyar Péter látványos őszinteség kampánya, várd csak ki milyen politikai szálon fog ő tevékenykedni...elkezdődött az image épités...erről csak ez jut eszembe: "van az a pénz, hogy korpásodjon a haj ..."
![Oops! :oops: :oops:](/data/assets/smilies/whistling.png)
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Nem véletlen Magyar Péter látványos őszinteség kampánya, várd csak ki milyen politikai szálon fog ő tevékenykedni...elkezdődött az image épités...erről csak ez jut eszembe: "van az a pénz, hogy korpásodjon a haj ..."
Világkormányról már 100 éve is fantáziáltak... H. G. Wells és mások.
hát, valóban jó lenne tudni, de inkább szűnjenek meg.Létezésük kezdete óta először hajtanak egy kis hasznot, talán:
![]()
„Az országnak joga van tudni, hogyan engedhették szabadon a pedofil igazgató bűnsegédjét”
Közérdekű adatigénylést nyújt be a DK a kegyelmi ügy miatt.index.hu
Ez politika, nem bíróság. Látványpékség.Nem kellene ezt bizonyítani?
Ez politika, nem bíróság. Látványpékség.
Ráadásul Orbánnak is látványosan ugyan azt a stratégiát írta elo Rogán, mint a Sándorpalotának - mindezidáig csak egyszer nyilvánult meg, megpedig az alkotmánymódosítással. Azon kívul már kb két héten keresztul egy kukkot se mondot.
És ez a stratégia tudjuk, mire vezet (és mégis mindig ezzel próbálkoznak).
Balog mindent megtesz azért, hogy Orbánt mindennél jobban belekeverje, azzal, hogy létezésével és felelősségtagadó arroganciájával nem tud visszavonulni a teljes sötétségbe, amiben amúgy létezik, lemondva nemcsak az egyház vezetéséről, hanem a lelkipásztorságról is (a Sátán Egyházává változtatja a reformátusokat azzal, hogy a pedofíliát helyezi Jézus helyébe és cinkos kollaboránssá a Fideszt és Orbánt azzal, hogy nem tűnik el végleg, életben tartva ezzel egy általa kreált végzetes botrányt, ami rajta keresztül ezer szállal kötődik Orbánhoz és pártjához).Jó alaposan sikerült dagasztani a dolgot az tuti! Meg kellene nézni, hogy közben milyen törvényjavaslatok lettek benyújtva, vagy hasonlók, mert egy ilyen belpol szappanopera közben nincs olyan, hogy nem történik semmi.
Mert egy f.rock?Magyar Péter bocsánatot kért a bicskei áldozatoktól
Varga Judit volt férje újabb Facebook-bejegyzéssel jelentkezett.
“Szeretnék bocsánatot kérni a bicskei áldozatoktól. Bár nem nekem kéne, hanem azoknak, akik az első büntetőeljárás megindulása után még szükségét érezték kitünteti a fő bűnöst és akik hallgatásukkal asszisztáltak ahhoz, hogy még több áldozat legyen és egy fiatalember végül eldobja az éltét és akik a kegyelem megadásán ügyködtek, ezzel még egyet rúgva a segítségre szorulókba” – írta csütörtök reggeli Facebook-bejegyzésében Magyar Péter.
![]()
Magyar Péter bocsánatot kért a bicskei áldozatoktól - Startlap
Varga Judit volt férje újabb Facebook-bejegyzéssel jelentkezett.www.startlap.hu
Szóval ez már számomra gusztustalan hatásvadász művelet. Ő ugyan miért kér bocsánatot? Csak nem a társadalom rokonszenvére hajt?
Ez miiiii?![]()
Viktor Orban Square Pillowcase Polyester Linen Velvet Printed Zip Decorative Pillow Case Sofa Seater Cushion Cover - AliExpress 15
Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.comwww.aliexpress.com
![]()
Jó alaposan sikerült dagasztani a dolgot az tuti! Meg kellene nézni, hogy közben milyen törvényjavaslatok lettek benyújtva, vagy hasonlók, mert egy ilyen belpol szappanopera közben nincs olyan, hogy nem történik semmi.
És drágább, mint a Ryan Gosling-os, csaxólok. Mert ez MENŐBB.Kapitalizmus.
Anno a Free Tibet zászlókat is szorgos kínai kezecskék gyártották az amerikaiaknak, hogy lengethessék.
Ha van kereslet akkor lesz kínálat is.
"Nem ment egyszerűen, de sikerült megkapni a Madéfalvi Önkormányzat által kiállított válaszlevelet arra a közérdekű bejelentésére a Székely Köztársaság Kormányának, amelyben a Budapest, Budaörsi úti Petőfi Sándor laktanya Mária Teréziára való átnevezéséről kérdeztem az önkormányzatot. Végül ma megkaptam elektronikus formában a válaszlevelet, amelyben arról tájékoztat az önkormányzat, hogy a Budapest, Budaörsi úti cím kívül esik az önkormányzat hatáskörén, ezért, annak ellenére, hogy az átnevezéssel nem értenek egyet, érdemben semmit nem tudnak tenni az ügyben."Beleillene egy bizonyos sorba ha úgy nézzük.
A Petőfi laktanya átnevezése körül érdekes szimbolikus fonalakat vélhettünk felfedezni ugyebár.
Az a szomorú, hogy üzenni kell neki. Jellemből, bátorságból megbukott!
Az a szomorú, hogy üzenni kell neki. Jellemből, bátorságból megbukott!
Innentől kezdve minden egyes nappal a közösségének árt. Méghozzá nagyon sokat!
Ezt nem tudjuk. De az a lényeg, hogy részt vett a döntés meghozatalában, ezt el is mondta, nem ellenezte, hanem támogatta, ez a lényeg! Mert ebből a döntésből kerekedett aztán az a szarvihar, ami elsodorta a főnökét! Te tényleg nem érzékeled erkölcsileg, hogy miért kellett volna - már csak szimpla szolidaritásból is - a főnökével tartania ebben is???Erre valaki (Tudjuk kik!) bedobta, hogy Balogh javasolta.
Meglehet. És ezzel a magatartásával szerinted egy ilyen célt gátol? Ellenkezőleg.De azt látom, hogy egy jól felépített hadjárat folyik, amelynek a célja Orbán és a FIDESZ megbuktatása.
Lehet, hogy az ördög ügyvédjének tartasz, de rühellem ezt a "Balogh mondjon le" hisztériát. Novák Katalin mellett működött egy tanácsadói csoport, amelynek tagja volt többek között Balogh is. Ebből a csoportból többen javasolták a kegyelem megadását. Erre valaki (Tudjuk kik!) bedobta, hogy Balogh javasolta. Az Igazság: Balogh is javasolta. A többiek nem jellemtelenek? Egyik sem vállalja fel a szerepét. És ezt nem a Balogh-rokonszenv mondatja velem. (Én nem különösebben kedveltem korábban sem.) De azt látom, hogy egy jól felépített hadjárat folyik, amelynek a célja Orbán és a FIDESZ megbuktatása.
A másik: szerintem a református közösség tagjainak kell erről döntenie, a választások meglékelése.
A harmadik: Olyan képmutató világban élunk most, hogy itt nem lehet nyílt sisakkal, férfi módra küzdeni. Mert, ha csak én vagyok a tét, kockáztathatom a bukást, hogy egyenes maradjon a gerinc, de, ha egy nemzet jövője a tét? akkor nagyon-nagyon dörzsöltnek kell lenni egy nagyon-nagyon dörzsölt ellenséggel szemben, aki bele akarja az országot rángatni egy háborúba.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..