Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
ha már kettétört miatta Novák és Varga poitikai karrierje
Jajj, csak megoldják valahogy. Vargajucinak csak csurrancseppen az ingatlanárveréses mutyikból... Novákot meg apuci eltartja majd.
Novák szerintem elég nehezen dolgozza fel, hogy pedofilmentő bélyeggel a homlokán kell járnia mostantól
Tetszett volna elébb gondolkodni... Nagy hatalommal nagy felelősség is jár. Könnyen megúszta.
Rlképzelhető hogy a gyerekeit is elvágta ezzel a politikától
Húha, nem tudtam, hogy már feudalizmusban élünk, kasztok vannak, ők már a magasabb értékű emberek kasztjában vannak, de most kiestek?!?!?! Remélem nem a mi gyerekeink közül valaki veszi el szegénykék elől a politikai karrierúton a helyeket!
Varga is nagyot szopott. Elvált, nem egy széparcú nő, és még a karrier sem maradt meg neki.
No igen, így már nem sokat ér a behajtómaffiának se.
Ez kemény gyomros volt nekünk
Magatoknak!
Sztem puhapöcsök lesznek
Szerintem is, mint mindig.
. Ezzel együtt is nehezen tudom elképzelni ,hogy akár Novák akár Varga olyan idióta hogy ha tudják mit szignóznak, akkor megteszik.

A legrosszabb verzió a legvalószínűbb. Ezek tényleg össze akartak szedni a Pápalátogatásra egy rakat kegyelmet, mert az milyen jól mutat. Megnézték kik kértek kegyelmet, aztán ez a faszi azért került rá a kegyelmet kapott emberek listájára, mert " Úgyis mindjárt lejár neki a büntetése, tét nélkül megvan egy kegyelem." És az egész láncon végigment a "Ennek is mindjárt lejár a büntetése, mehet nyugodtan" felkiáltású műsor.
Mégiscsak el tudod te képzelni, ügyes vagy!
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 850
57 831
113
Bár ez nyakatekert magyarázat lenne, occam borotvája alapján egyszerűen csak ekkora a káosz a NER-ben.

Technikailag lényegtelen az, hogy "becsapdázták" őket, ahogyan én gondolom, vagy egyszerűen ilyen hülyék/korruptak ahogyan te gondolod. (vagy a kettő együtt).
A lényeg az, hogy eddig mindig kiálltak a sajátjaik mellet, eddig mindig vagy fölfelé buktak vagy puhára estek a megbukott NER-es arcok.
Nah, ezt a kettőt két perc alatt úgy kibaszták, hogy a lábuk nem érte a földet. Ráadásul a semmibe zuhant mind a kettő. Ez szerintem önmagában jelzés értékű... Ez nem a szokásos ügymenet, és messze túlmutat a kegyelmi ügyön. Jó ürügy volt rendbe tenni a dolgokat. Én így látom.
Ha nem atlantista lesz az új köztársasági elnök, és a DJ bobo is szárnyakat kap, akkor elég esélyes, hogy nekem/nekünk van igazunk, és lekapták a nyugati bábokat a sakktábláról.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 431
33 732
113
Technikailag lényegtelen az, hogy "becsapdázták" őket, ahogyan én gondolom, vagy egyszerűen ilyen hülyék/korruptak ahogyan te gondolod. (vagy a kettő együtt).
A lényeg az, hogy eddig mindig kiálltak a sajátjaik mellet, eddig mindig vagy fölfelé buktak vagy puhára estek a megbukott NER-es arcok.
Nah, ezt a kettőt két perc alatt úgy kibaszták, hogy a lábuk nem érte a földet. Ráadásul a semmibe zuhant mind a kettő. Ez szerintem önmagában jelzés értékű... Ez nem a szokásos ügymenet, és messze túlmutat a kegyelmi ügyön. Jó ürügy volt rendbe tenni a dolgokat. Én így látom.
Ha nem atlantista lesz az új köztársasági elnök, és a DJ bobo is szárnyakat kap, akkor elég esélyes, hogy nekem/nekünk van igazunk, és lekapták a nyugati bábokat a sakktábláról.

Vagy egy katonaember lesz az új köztársasági elnök, mint a cseheknél. Ezt sem zárnám ki.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 850
57 831
113
Vagy egy katonaember lesz az új köztársasági elnök, mint a cseheknél. Ezt sem zárnám ki.

Én sem. De a Cseh elnökről tudjuk, hogy erősen atlantista (amíg érdekében áll. kiszolgált az mindent is már)
Nálunk vannak/voltak kíváló katona emberek, elvi síkon lehetne közülük is egy. De én ebben nem hiszek. Nem passzolna a "béke pártján állunk" üzenettel.
Kövér Laciban bízom. Remélem ő lesz. És remélem nem okoz majd csalódást a munkája.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 827
113
A Navracsicstól a Jó Isten mentsen meg minket. Akkora egy nyámnyila balf*sz. Hányszor verték át a fejét az unióban?
Semmi tartása annak a csávónak, egy okoskodó könyvtáros, 0 ösztönnel és életképességgel. Kb. mint ha a 90's évek MDF-ből ragadt volna itt. (nem véletlenül hívom navracsicskának)
Nem vagyok a Kövér Laci rajongója, de az legalább egy talpra esett egyenes figura. Régi vágású parasztgyerekre emlékeztet. Minden interiúján látom, hogy erős személyiség, saját világképpel, erős akarattal. Ő nem fogja összeszarni magát ha helyzet van, meg kéz tördelve aggódni, hogy "jahj mit szólnak nyugaton". Nem ilyen típus.
Én őt tényleg alkalmasnak gondolom a gyenge felhozatalból.
Vagy ha független jelölt kell, én szívesen elvállalom. :cool:
Te nem lehetsz, mert beolvasztatod a Leopardokat. ;)
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Nah, ezt a kettőt két perc alatt úgy kibaszták, hogy a lábuk nem érte a földet.
Közeledik a választás. Minden nappal jobban rájuk ég a "pedomentő-mentő" sztori. A hírek szerint, csináltak közvéleménykutatást és azt találhatták, hogy a fidesz szimpatizánsok szerint is gáz a történet, ezért léptek. Szerintem ennyi.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
001.jpg

002.jpg

forrás
 
  • Tetszik
Reactions: endre

cinikus

Well-Known Member
2010. május 7.
2 348
5 029
113
De a Cseh elnökről tudjuk, hogy erősen atlantista (amíg érdekében áll. kiszolgált az mindent is már)
Figyelembe véve, hogy a csávó eredetileg olyan katona volt, ahova az egyik belépő a megbízhatósági volt, így kijelenthető, hogy ő egy (ex)komcsi atlantista: vannak "emberek", akik bármire IS képesek, hogy előbbre jussanak.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Igen, a FIDESZ a maga javára fordította az ügyet a lemondatásokkal. Most a szavazó joggal azt látja, hogy a nováki Fidesszel a gyurcsányi ellenzék áll szemben. És Novákkal így már győzött is a Fidesz, mert Gyurcsány óta a szavazóknak számít valamit a felelősségvállalás (arra vágynak, ami annyi évig nem volt, de most van), míg a korrupciót és a hazudozást pont Gyurcsány le nem mondása miatt már rég lesz@rják.
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 435
63 777
113
Vagy egy katonaember lesz az új köztársasági elnök, mint a cseheknél. Ezt sem zárnám ki.
Ez már nekem is eszembe jutott. Ez most "divat" lenne. A korszellemhez illő imázs, mégha nálunk nincs is akkora nimbusza az egyenruhás múltnak, mint pl a lengyeleknél, ahol az egyenruha tradícionálisan feddhetetlen.
Utoljára nálunk Horthy volt egyenruhás nemzetmentő, annak is már bő száz éve.

Inkább úgy mondanám, hogy ex-egyenruhásra bízni az államfői karaktert nálunk most "a még nem kompromittálódott" zsáner kategória.
Itt rendőr viszont nem jöhet szóba.
Hasonlóan nem rovott múltú még az orvos, a tudós és a színész.
A jogász-történész-közgazdász-bölcsész karakterekből most egy időre elég.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 175
15 850
113
Igen, jól jártunk, megszabadultunk két atlantistától, Brüsszellel és a Nyugattal kompromisszumot kereső fideszestől. Plusz ez az ügy bebetonozta az LMBTQ pedofília elleni harcot, ami éppen enyhülni kezdett.

+Bobó utódját is keresik a kiszivárgott közvéleménykutatás szerint. Ha nem az van, amit itt írtam, akkor lehet Orbán belső átrendezést csinál és leszedi a tábláról az oda feltett nyugatbarát bábokat. Bár ez nyakatekert magyarázat lenne, occam borotvája alapján egyszerűen csak ekkora a káosz a NER-ben.

Kb másfél/két here olvastam egy olyan lehetőségről, hogy a jenkiknek egy esetleges hungaromajdan sikeres megszervezéséhez nagy szükségük lenne az atlantista Novák Katalin ill. más fideszes atlantisták segítségére. 2-3 nappal később bejött ez az ügy.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 175
15 850
113
Ez már nekem is eszembe jutott. Ez most "divat" lenne. A korszellemhez illő imázs, mégha nálunk nincs is akkora nimbusza az egyenruhás múltnak, mint pl a lengyeleknél, ahol az egyenruha tradícionálisan feddhetetlen.
Utoljára nálunk Horthy volt egyenruhás nemzetmentő, annak is már bő száz éve.

Inkább úgy mondanám, hogy ex-egyenruhásra bízni az államfői karaktert nálunk most "a még nem kompromittálódott" zsáner kategória.
Itt rendőr viszont nem jöhet szóba.
Hasonlóan nem rovott múltú még az orvos, a tudós és a színész.
A jogász-történész-közgazdász-bölcsész karakterekből most egy időre elég.

Benkő Tibor esetleg? az ő eltávolítása kicsit furcsa volt.

Szerintem

Pokorni Zoltán
Benkő Tibor
esetleg egy fideszközeli sportoló vagy kultúrember.

Nagyon remélem, hogy nem Balogh Zoltán.