Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 544
113
Töredékét. Minden évben van pár eset.
És amelyik bizonyitást nyer,az az elkövető számára katonai börtönt jelent.Persze,az ami hadsereg is igyekszik szőnyeg alá söpörni a szemetet,de jóval kevessebb lehetősége van rá, mint a hazai fiuknak.Ott nem Petike a főügyész.(amiban az ügyész vállasztott hivatalnok a polgári életben,katonait nemtudom)
 

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 749
3 953
113
És amelyik bizonyitást nyer,az az elkövető számára katonai börtönt jelent.Persze,az ami hadsereg is igyekszik szőnyeg alá söpörni a szemetet,de jóval kevessebb lehetősége van rá, mint a hazai fiuknak.Ott nem Petike a főügyész.(amiban az ügyész vállasztott hivatalnok a polgári életben,katonait nemtudom)
Ugye tudod , hogy az usánka katonát a bíró ítéli el, és a katonai esküdtek állapítják meg a bűnösségét, már ha sikerült a katonai ügyésznek a vádat az esküdtekkel elhitetni. Ott a főállamügyészt a lónak a merev hengeres szerkezetére ültetik a katonák, ha bele mer szólni a katonai bűncselekmények ítélkezési gyakorlatába!
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
Krvára címlapos ügy ott egy ilyen, a japán sajtóban öles címlapos hírek.
http://www.bbc.com/news/world-asia-42192571
de pld volt 2017 (?) őszén egy halálos közlekedési baleset, amit ittas amerikai katonák okoztak, akkora volt a felháborodás (pedig japánok is törik egymást ittasan) hogy a parancsnokság ideiglenesen betiltotta a Japánban szolgáló amerikai katonák számár aa alkoholfogyasztást.
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 479
10 760
113
Ki mit gondol a szcientológiâról? Van valaki akinek tapasztalata van velük kapcsolatban?
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Ki mit gondol az MK-Ultráról? Van valaki akinek tapasztalata van velük kapcsolatban?
Egyházhoz képest gyanúsan jól szervezett csipet-csapat, sok nagyvállalatnak is becsületére válna olyan marketingjük van (ha akarják).
Nekem úgy tűnik, mintha a berántott embereken keresztül információkat akarnának szerezni- a pénzen kívül, egyfajta hálót ami közepén ott ül az elnök, mert nem vallási vezetőjük van hanem elnökük :D
Kül. hókuszpókuszokkal bizsergést idéznek elő a "beavatottban", de ez ugyanaz amire a reiki, kineziológia, asmr, tökömtudja még mi játszik.
Magyarországon a nyakukra léptek az NNI-sek, de nem hiszem, hogy a hatás sokáig tartana.

Ez mind egy szubjektív vélemény, tehát a jog szerinti fogás nincs rajta.

http://konteo.blogrepublik.eu/2012/02/07/a-szcientologia-konteo/
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 479
10 760
113
Egy destruktiv szekta. Indokolt lenne a betiltasuk.
Egy ismerősöm (aki egyébként igen könnyen befolyásolható) belett szippantva a szektába. És semmit sem lehet tenni. Törvénytisztelő állampolgárként nincs sok lehetőség megszop*tni a Tom Cruise fanokat. Szar helyzet
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 649
9 211
113
Ki mit gondol a szcientológiâról? Van valaki akinek tapasztalata van velük kapcsolatban?

Ebben azt hiszem tudok segíteni. Megadom az e-mail-címemet, hogy elérhess. A bizalom megelőlegezése miatt ennek lenne egy 10ezer forintos költsége. Megszervezünk egy találkozót. De mielőtt mélyebben beleásnánk magukat, el kéne végezned egy tesztet majd, hogy felmérhessem, hogy hogyan tudom a legjobban elmagyarázni a dolgokat. Mivel ez némi időmbe kerül, ezért kérek majd egy 50ezer forintos munkadíjat. Ezután elmondom a Szcientológia Egyház működését. Ennek van némi titkos része is, így ezért kérnem kell 100ezer forint szolgáltatási díjat.

Mire vége lesz az egésznek, garantálom, hogy meg fogod érteni, hogy miről szól a Szcientológia Egyház!
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 280
55 475
113
Ebben azt hiszem tudok segíteni. Megadom az e-mail-címemet, hogy elérhess. A bizalom megelőlegezése miatt ennek lenne egy 10ezer forintos költsége. Megszervezünk egy találkozót. De mielőtt mélyebben beleásnánk magukat, el kéne végezned egy tesztet majd, hogy felmérhessem, hogy hogyan tudom a legjobban elmagyarázni a dolgokat. Mivel ez némi időmbe kerül, ezért kérek majd egy 50ezer forintos munkadíjat. Ezután elmondom a Szcientológia Egyház működését. Ennek van némi titkos része is, így ezért kérnem kell 100ezer forint szolgáltatási díjat.

Mire vége lesz az egésznek, garantálom, hogy meg fogod érteni, hogy miről szól a Szcientológia Egyház!



:D:D
 

sirdavegd

Well-Known Member
2016. január 5.
1 272
2 093
113
Ebben azt hiszem tudok segíteni. Megadom az e-mail-címemet, hogy elérhess. A bizalom megelőlegezése miatt ennek lenne egy 10ezer forintos költsége. Megszervezünk egy találkozót. De mielőtt mélyebben beleásnánk magukat, el kéne végezned egy tesztet majd, hogy felmérhessem, hogy hogyan tudom a legjobban elmagyarázni a dolgokat. Mivel ez némi időmbe kerül, ezért kérek majd egy 50ezer forintos munkadíjat. Ezután elmondom a Szcientológia Egyház működését. Ennek van némi titkos része is, így ezért kérnem kell 100ezer forint szolgáltatási díjat.

Mire vége lesz az egésznek, garantálom, hogy meg fogod érteni, hogy miről szól a Szcientológia Egyház!
Azért legalább egy virág vagy mozi előtte. Ne mondjárt durr bele az áfás... hopsz, ezek még csak nem is adóznak #mosoda ;)
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
(Majdnem) STOVL - Alaska style :)

Én úgy nézem, hogy az a 2 videó ugyanott, ugyanakkor készült, bár a feltöltőjük más.
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

Pal

Well-Known Member
2017. november 19.
2 023
1 521
113
Visszatertem! Molni kitiltatott 2 honapra.... en persze regisztralhattam volna uj e-mailcimmel/IP-vel, de inkabb nem tettem. Hogy miert nem? Mert igazabol orultem neki, hiszen korabban tulzasba vittem a forumozast, es nem maradt idom a tanulasra, igy viszont lett! MOLNI es MAC, KOSZONOM NEKTEK A 2. DIPLOMAMAT!!!!!!
Na, de most itt vagyok es neki allok megint osztani az eszt ;-)
Amugy nem pontosan emlekszem, hogy miert is tiltatott ki... asszem azert mert ravilagotittam, hogy barhogy szeretne is, de vannak gripenjei Mo-nak... ja, nem, azert mert azt irtam, hogy Klebersberg jo arc volt... mindegy, most unneplek (Żywiec) , koszi megegyszer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))) Ja, es megyek szavazni a nagykjovetsegre, ha meg vesztun kakkor ugyis polgarhaboru lesz, szoval ugy is jo lesz!!!!!!!!!!!
 
  • Tetszik
Reactions: notaricon