Beszélgető

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
8 298
22 693
113
Nem véletlenül van kiadva vasúton, hogy közvetlenül a helyi mentőállomást / rendőrőrst / stb-t kell hívni a vezetékes számukon ha baj van...
A zsindi szerint 40mp múlva tovabbkapcsolt a központos.

"protokoll is ez, ha ugyanis a bejelentő mentőt kér, a 112 munkatársainak 40 másodperc után tovább kell kapcsolniuk a segélyhívást."

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
20 625
17 754
113
Jah, na es hogy miert beszeltem vele? Kulterulet, zartkerti egetes. Mivel kulterulet igy nem helyi jegyzo, hanem katasztrofavedelem. De egy uj rendelet szerint ugyfelkapun kell bejelenteni, vagy e-papiron, vagy irasban 5 nappal korabban teruleti illetekes blablabla. Na akkor ok, bejelentjuk, ugyfelkapun, hat az ki van zarva mert nem lehetett, kijott egy telefonszam, meg hogy tiz nappal korabban kell bejelenteni. Na akkor inkabb telefonalok. Gyori szam, gondoltam mert GySM megye. Hat nem, mert az csak Gyor, az meg ide egy szazas. Tovabbkapcsoltak valakihez Gyorben. Az tovabbkapcsolt masik ugyintezohoz, az atkapcsolt Sopronba, az azt mondta hivjam a soproni tuzoltosagot. Amugy mindegyik tok rendes gyors es kedves volt. Hivom a tuzoltosagot, mondom mit akarok, ok, ha befejeztem csorogjek vissza. Ja mondom nem ma akarok, csak az az ot nap, majd vasarnap. Ja, passz, de majd akkor csorogjek vasarnap es mondjam be ujra mit hol akarok. :D Szoval akkor most hogy is van?

• Tetszik
Reactions: Loken and Hegylakó

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 347
4 143
113
A zsindi szerint 40mp múlva tovabbkapcsolt a központos.

"protokoll is ez, ha ugyanis a bejelentő mentőt kér, a 112 munkatársainak 40 másodperc után tovább kell kapcsolniuk a segélyhívást."

Az én bejelentésemnél volt az 2 perc is. Szerencsére nem lett belőle nagyobb baj, de lehetett volna.
amúgy a 3mp is sok nemhogy 40. Van, hogy nincs összesen 5 perced. Vagy van 15-20 perced, és ebből elbasz egy hülye 40sec-ot. Feleslegesen. És -1 élet. Persze ez a statisztikában lehet meg se látszik, de valakinek csak az az 1 volt.

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
3 985
7 233
113

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
12 175
18 064
113
ja, hogy a zsidó index, ha arra gondolsz miért nem írod ki?
Na na, ezt csak te állítottad, Ő nem :D!

Mikre nem gondolsz... Elhatárolódom tőled!

Remélem az is zavart legalább ennyire amúgy, mikor az a kiváló és jó képességű Niedermüller megrémült nyilvánosan a fehér keresztény férfiaktól és nőktől, mert hát marha rémisztőek vagyunk szerinte, ugye!

Gyurma

Well-Known Member
2019. január 30.
891
1 510
93
Na na, ezt csak te állítottad, Ő nem :D!

Mikre nem gondolsz... Elhatárolódom tőled!

Remélem az is zavart legalább ennyire amúgy, mikor az a kiváló és jó képességű Niedermüller megrémült nyilvánosan a fehér keresztény férfiaktól és nőktől, mert hát marha rémisztőek vagyunk szerinte, ugye!
Vagyis a többségtől, tehát bevallotta hogy a kisebség akaratát akarják ráeröltetni a többségre. Ilyen már volt a trianoni dőntésnél is, a többséget ott sem hallgatták meg.

• Tetszik
Reactions: megazez

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
12 175
18 064
113
Vagyis a többségtől, tehát bevallotta hogy a kisebség akaratát akarják ráeröltetni a többségre. Ilyen már volt a trianoni dőntésnél is, a többséget ott sem hallgatták meg.
Nekem nem kell dicsérd azt az urat, az első reakcióm mikor láttam a kis kinyilatkozását az volt, hogy szívesen dobnék bele egy kis pénzmagot a csak oda repjegyére a közel-keletre, hogy neki se kelljen tovább itt rettegnie tőlünk, heteroszexuális fehér keresztényektől!

• Tetszik
Reactions: hunter85

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 225
2 102
113
Nekem nem kell dicsérd azt az urat, az első reakcióm mikor láttam a kis kinyilatkozását az volt, hogy szívesen dobnék bele egy kis pénzmagot a csak oda repjegyére a közel-keletre, hogy neki se kelljen tovább itt rettegnie tőlünk, heteroszexuális fehér keresztényektől!

Nem értem miért nem költözik mondjuk Niger,Nigéria,Szomália, Kongó,stb. Ott nem kell félnie a hetero fehér keresztélyektől.

• Tetszik
Reactions: fip7 and zsolti

Gyurma

Well-Known Member
2019. január 30.
891
1 510
93
Egy baj van ezzel, ha egyszer a többség lusta lesz elmenni szavazni akkor ezek jönnek. Én csak ettől tartok és sokkal nagyobb veszély ez az országra nézve mint bármilyen vírus sajnos.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
12 175
18 064
113

Nem értem miért nem költözik mondjuk Niger,Nigéria,Szomália, Kongó,stb. Ott nem kell félnie a hetero fehér keresztélyektől.
Egyet értünk. Meg is támogatom a vágyait jó keresztényként(pedig nem vagyok vallásos), hs megígéri hogy soha nem jön vissza.

• Tetszik
Reactions: hunter85

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
1 160
1 733
113
Mármint kit nem hallgattak meg?
Mert a románoknak, jugoszlávoknak, csehszlovákoknak tetszett a döntés, a 15millió magyarnak nem tetszett, de a többség így elégedett volt, őket végül is meghallgatták. Nem mindig a többség hozza a jó és igazságos döntést....
(tudom, ez kifordított értelmezés, akár egy interjút megítélni 30sec alapján, niedermüller p. munkásságát nem ismerem, nem is érdekel, szocikkal indult rájuk ballibsi ellenzékiként sem szavazok többet semmilyen formában)

HAndrás

Well-Known Member
2019. január 9.
1 118
887
113
Ne ettől tarts, 22ben szerintem még behúz a fidesz de utána már nem fog mert akkor lesz annyi fiatal felnőtt az országban akik a libsiket fogják hatalomba nyomni, nem lustaság miatt fog veszni az ország hanem attól, hogy libernyákék mindenféle hangzatos bolondsággal (szarnak azok arra, hogy hazudoznak, csak minél többet és minél hangosabban mondják, gramsci nekik már tökéletesre fejlesztette a taktikát, a mai utódok pedig megvalósítják azt) jobban meg tudják szólítani a fiatalságot, akik a zsindexig jutnak el maximum hírek terén

"Mindennapi belpolunkat ad meg nekünk ma ..."

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
5 899
9 105
113
Ne ettől tarts, 22ben szerintem még behúz a fidesz de utána már nem fog mert akkor lesz annyi fiatal felnőtt az országban akik a libsiket fogják hatalomba nyomni, nem lustaság miatt fog veszni az ország hanem attól, hogy libernyákék mindenféle hangzatos bolondsággal (szarnak azok arra, hogy hazudoznak, csak minél többet és minél hangosabban mondják, gramsci nekik már tökéletesre fejlesztette a taktikát, a mai utódok pedig megvalósítják azt) jobban meg tudják szólítani a fiatalságot, akik a zsindexig jutnak el maximum hírek terén

Egyre konzervatívabb lesz a magyar társadalom is, 4 évente kb. egy évvel nő az átlagéletkor, és egyre tovább élünk.
http://www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_hosszu/h_wdsd001a.html?down=748
http://www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_hosszu/h_wdsd001b.html?down=748
..
Aki meg huszonévesen megvezethető, azt majd az élet felébreszti előbb-utóbb..., lásd ha bedurvul a vírus, vagy muszlimok beindulnának...
Plusz libbantak jellemzően nem fognak 3-4 gyereket felnevelni hazaszeretetben, hagyományokban gyökeret eresztve.
Legtöbbjüket az első divat elfújja ide-oda!