Beszélgető

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

fonak9

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
3 361
5 677
113
Elfelejtes hogy szegény csóringer úgy indított, hogy egy nem létesző szervnek állította be magát.

Kettő: amit a fegyverével művelt, arra ott semmi jogalapja nem volt. Ennyi. (Másik hír ma az volt hogy a TEK ment ki a két rendőrért, akik hajléktalanokat vertek, de gondolom az is rendben van, hiszen csak hajléktalanok és ugye az utcán élés Csodaszarvasországban jogszabályba ütközik.)

Hát igen, ilyen ez a zorbáni diktatúra, aki a levegőbe lő a cigány agarászóval szemben, azt meghurcolják, a hajléktalant verő rendőrért meg a TEK megy ki... a Kormányzó úr idején, amelyikhez szoktátok hasonlítgatni a mai "rezsimet", valahogy azért nem ez volt. :rolleyes:

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
1 298
2 064
113
Hej, egy szakma elmúlik.
Nagyapám bányafőmérnök volt, voltam vele lent párszor kisgyerekként, rettegtem. Szegény mindig azt mondta hogy ha nem lopott volna mindenki akkor fele annyiba került volna a kitermelés.
(Ő csóribb volt mint az emberei, hívő emberként nem volt hajlandó egy ceruzát se hazavinni, mások hasonló pozícióból a fél várost megszerezték. )

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
31 929
39 197
113

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
31 929
39 197
113
Egyre érdekesebb ország az ott nagy vízen túl...
Az főleg vicces, hogy a linkelt számban niggerezés az van. Ja értem, csak akkor csúnya a n betűs szó, ha fehér mondja ugye?

• Tetszik
Reactions: Blitz97

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 245
2 160
113

Szép dolog az állatvédelem, de amikor emberek halálát okozók kapnak ennél kevesebbet, akkor azért vakarja az egyszeri nem jogász, hogy ezt mégis hogyan.

Itt azért az engedély nélküli söripusek is bejátszott szerintem.

• Tetszik
Reactions: molnibalage

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
8 419
15 979
113
:D

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
31 929
39 197
113
Még nyelvtannáciskodásnak sem nevezhető firkálmány, a "javítások" teljesen eltorzítják a mondanivalóját.
Mondjuk pont olyan, mint a független objektív "híradás".
Nem nagyon torzítja el. Az elkövetett hibák egy része meg egy középfokú nyelvvizsgán is ciki lenne. Amikor a főnév melléknév hibák vannak benne, pl. csalódás résznél.

Szóval bocsánat, de ez a levél tökéletes lenyomata az igénytelenségnek.
Akárki írta. Egy ilyen levelet egy min. felsőfokú gyakorlati tudással jelentkező írjon.

Biztos számtalan hiba van abban, amit én angoul írok, csak én hobbiból csinálom.
(Bár jenki anyanyelvű is nézte át szkriptemet és egy 25 ezer karakteresbe talán, ha 10 helyen javított bele.)

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
2 730
1 619
113
Már csak azért is, mert ez elvileg hivatalos dokumentum, és jelen pillanatban a magyar hivatalos nyelv az unióban az angol nem.
Pllease, ne írj akkora valótlanságot.
— Az Egyesült Királyság EU-ból való kilépését követően az angol nyelv továbbra is Írország és Málta egyik hivatalos nyelve marad.

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
1 298
2 064
113
Már csak azért is, mert ez elvileg hivatalos dokumentum, és jelen pillanatban a magyar hivatalos nyelv az unióban az angol nem.
Az Egyesült Királyság EU-ból való kilépését követően az angol nyelv továbbra is Írország és Málta egyik hivatalos nyelve marad.

Redgreg

Well-Known Member
2019. december 30.
1 665
3 752
113
Az Egyesült Királyság EU-ból való kilépését követően az angol nyelv továbbra is Írország és Málta egyik hivatalos nyelve marad.
Ez így van, viszont ők az euba mivel benn voltak az angolok a gaelt és a máltait hozták be. Nyilvánvalóan fontos nyelv az angol, de jelenleg, mondom jelenleg nem hivatalos nyelve az uniónak.