Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Annak, hogy milyen magas a ló, semmi köze, hogy hogyan mozogsz együtt vele.
Mondom még egyszer, persze relatív, kor, nem hard core lovas stb.- a macsó -általa kreált-
imázshoz mókás ez a teljesítmény.
Nem én találtam ki, ez volt a hivatalos orosz propi ugyebár...

A Királynő meg pont szar példa, ő 4 éves korától a kilencvenes éveiig lovagolt.
18 évesen már elismert lovasnak számított. Katona és versenylovakon egyaránt.
De ezeket Te is pontosan tudod ha lovas ember vagy.
@grigorij3
Mi a rák van, nem látjátok amiket írok, vagy mit szajkózzátok ?
 
T

Törölt tag 1711

Guest
teespring-gel van valakinek tapasztalata?

Még novemberben rendeltem tőlük egy sárga Life of Boris pulcsit, de eleve hazugsággal indult a történet (US & EU posta) aztán USA-ból jön a cucc, 8€ drágább postázási költséggel (nem sok, de irritáló az átbaszás, meg így meg is vámolják ami miatt kb. dupla árat kellene fizetni a cuccért).
Mikor a support-nál kérdőre vontam őket akkor jött a kamu duma, hogy nem is hirdetik EU postával és már gyártásban van a cucc, ezért nem lemondható (lol).
Most ott tartok, hogy rég meg kellett volna jönnie, 1 hónapja "gyártják", úgyhogy összeszedtem minden dokumentumot és visszatérítési igényt adtam be paypal-nál...
 
  • Hűha
Reactions: BJani
M

molnibalage

Guest
teespring-gel van valakinek tapasztalata?

Még novemberben rendeltem tőlük egy sárga Life of Boris pulcsit, de eleve hazugsággal indult a történet (US & EU posta) aztán USA-ból jön a cucc, 8€ drágább postázási költséggel (nem sok, de irritáló az átbaszás, meg így meg is vámolják ami miatt kb. dupla árat kellene fizetni a cuccért).
Mikor a support-nál kérdőre vontam őket akkor jött a kamu duma, hogy nem is hirdetik EU postával és már gyártásban van a cucc, ezért nem lemondható (lol).
Most ott tartok, hogy rég meg kellett volna jönnie, 1 hónapja "gyártják", úgyhogy összeszedtem minden dokumentumot és visszatérítési igényt adtam be paypal-nál...
És neked az ASUS-sal? Fizettel átutalással a Bilingo-s díjbekérőt, számlát azóta sem kaptam a fizetésről.
A rendelésnél csak annyit látok, hogy folyamatban, szállítással kapcsolatban nem is kerestek.
info@thesaleshouse.eu is írtam, se kép, se hang.

És ez nem egy pulcsi...
 

mijki

Well-Known Member
2012. augusztus 12.
340
886
93
És neked az ASUS-sal? Fizettel átutalással a Bilingo-s díjbekérőt, számlát azóta sem kaptam a fizetésről.
A rendelésnél csak annyit látok, hogy folyamatban, szállítással kapcsolatban nem is kerestek.
info@thesaleshouse.eu is írtam, se kép, se hang.

És ez nem egy pulcsi...

Egyik barátunk innen vett laptopot 2 hónapja, minden probléma nélkül megkapta 1-2 hét alatt. Az ASUS nem a sarki "Pityuka GSM", meg fog az jönni, csak azt is bele kell kalkulálni, hogy december van.
 
M

molnibalage

Guest
Egyik barátunk innen vett laptopot 2 hónapja, minden probléma nélkül megkapta 1-2 hét alatt. Az ASUS nem a sarki "Pityuka GSM", meg fog az jönni, csak azt is bele kell kalkulálni, hogy december van.
A bibi az, hogy ez nem az AUSUS, hanem Europeer Kft. -nak fizettem. Tőlük jött a díjbekérő.
Ők lehet, hogy az ASUS-szal vannak szerződésben, de akkor sem az ASUS.
És 3 napos szállítást írtak. Kíváncsi leszek mi lesz ebből.
 

mijki

Well-Known Member
2012. augusztus 12.
340
886
93
A bibi az, hogy ez nem az AUSUS, hanem Europeer Kft. -nak fizettem. Tőlük jött a díjbekérő.
Ők lehet, hogy az ASUS-szal vannak szerződésben, de akkor sem az ASUS.
És 3 napos szállítást írtak. Kíváncsi leszek mi lesz ebből.
Ugyanonnan rendelte ő is, szóval gondolom a eladó is azonos.
A 3 nap lehet csúszni fog, december van.
 
  • Tetszik
Reactions: molnibalage

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 137
10 465
113
Nem baszok el neked egy 2 órás szünetet.
Saját instagramján is fent van az a kép:
"Vagy ugye nem photoshopozni tetszik és rágalmazni vkit?"
Ha a googlet sem tudod használni teljesen értelmetlen a munkád :(

680e7a9f5fad5c4733bc6a20872d57eb.png
zsír, de egy éve is volt ekkora a csöcse
 
T

Törölt tag 1711

Guest
A bibi az, hogy ez nem az AUSUS, hanem Europeer Kft. -nak fizettem. Tőlük jött a díjbekérő.
Ők lehet, hogy az ASUS-szal vannak szerződésben, de akkor sem az ASUS.
És 3 napos szállítást írtak. Kíváncsi leszek mi lesz ebből.

Nekem 2 nap volt a kiszállítás, fogalmam sincs ki volt az eladó, garancia lejártakor minden papírt kidobtam a dobozzal együtt.

Nekem kamatmentes hitelre ment az OTP felé a fizetés (mondjuk ezzel nagyon jól kalkuláltam, hogy mire lejárt a 2 év a havi 17.000 ft már lófaszt se ért).
 
M

molnibalage

Guest
Nekem 2 nap volt a kiszállítás, fogalmam sincs ki volt az eladó, garancia lejártakor minden papírt kidobtam a dobozzal együtt.

Nekem kamatmentes hitelre ment az OTP felé a fizetés (mondjuk ezzel nagyon jól kalkuláltam, hogy mire lejárt a 2 év a havi 17.000 ft már lófaszt se ért).
Nekem nem a kiszállítás a fő bajom egyelőre.
A rendeléstől a díjbekérő megjött 10 perc nagyságrendben.
Utaltam majd kb.1 nappal később sem látszik semmi visszajelzés arról, hogy fizettem és vették a túoldalt a pénzt.
Nem látni, hogy akkor amiatt nem halad az egész, mert a pénzre várnak vagy ott a pénz, csak más a helyzet.

A számla és a jóváírási értesítés emailben kerül elküldésre
Fizettem, de jóváírás sehol...
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 185
23 536
113
Gyeeerekek, elkepeszto milyen kis szolid lett az ukran topic! Talaltam csomo jo gif-et, csinaltam mokas memeket es rendesen nem tudom hol felhasznalni oly hatalmas volt a konszolidacio! :D :D
 
  • Imádom
Reactions: LMzek 2.0