Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
5 082
16 354
113
Köszönöm, hogy belinkelted.
Novákért nem kár. Kérdés, hogy magától vagy Balog miatt adott kegyelmet.
Ha Balog miatt, akkor neki is mennie kell.
Varga Juditot sajnálom, de szerintem ő örül, hogy otthon lehet a gyerekeivel.
Kegyelmet úgy olvasom, hogy nem lehet visszavonni, pedig most vissza kellene.

Egyetértek.

Varga Juditért szerintem is kár, de valószínűleg ő is belefáradt már ebbe, lehet hogy most valamelyest megkönnyebbült, hogy normálisan élhet.

Egyébként meg szerintem épp most van a legjobb eddigi köztársági elnöke az országnak, t.i. hogy nincs. Tulajdonképpen Majka vagy valami random exdiplomata is lehetne, annyira tökmindegy. Egy teljesen felesleges pozicíó, itthon semmi hatalma, respektje nincs, még Mádlnek és Sólyomnak is csak szo-szo volt. A királyság, ami miatt ezt létrehozták valamiféle alkotmányos királypótlékként meg már rég nincs és soha nem is lesz. Akkor meg minek?
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 247
29 466
113
Egyetértek.

Varga Juditért szerintem is kár, de valószínűleg ő is belefáradt már ebbe, lehet hogy most valamelyest megkönnyebbült, hogy normálisan élhet.

Egyébként meg szerintem épp most van a legjobb eddigi köztársági elnöke az országnak, t.i. hogy nincs. Tulajdonképpen Majka vagy valami random exdiplomata is lehetne, annyira tökmindegy. Egy teljesen felesleges pozicíó, itthon semmi hatalma, respektje nincs, még Mádlnek és Sólyomnak is csak szo-szo volt. A királyság, ami miatt ezt létrehozták valamiféle alkotmányos királypótlékként meg már rég nincs és soha nem is lesz. Akkor meg minek?
Dopeman! Ő volt már alternatív :D
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
5 082
16 354
113
Dopeman! Ő volt már alternatív :D

Ha már muszáj hogy legyen akkor én Kövér Lacinak drukkolnék, legalább színt vinne a politikába, egy esetleg kormányváltás után meg egyszerűen imádnivaló lenne amit csinálna, de ő meg sajnos nem vállalja.

Így felőlem lehet Dopeman is, engedélyt megadni ő is tudna.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 562
93 929
113
Amúgy az elmúlt napok eseményeit figyelembe véve, a ner fan klub által FOS médiának akkor kijár a vállveregetés, mert nyilvánosságra hoztak egy ilyen gusztustalan történetet vagy rohadjanak meg, mert le kellett mondania a köztársasági elnöknek?
Én nagyon sajnálom, hogy Novák lemondott, de jól döntött, hogy lemondott.
A lincselő ballib csürhe, ahogy nekiment az jó emlékeztető volt, miért utálom őket.

Aki számomra egyértelműen negatív az Balog.

Az ügy margóján ahogy az elbocsátott Úrigyerek csapkod és ahogy újabb megváltóként ünnepli a balliberális influenszer hálózat az is jó tükör. Igazából semmi olyat nem mind, amit nem tudtunk. Igen, ez a rendszer fonákja, Ahogy engem, őt sem zavarta. Csak akkor kezdte el zavarni, amikor kiesett a jól fizető posztokrol. Most más jól fizetett influenszerekkel akarnak rendszert váltani olyan irányba, amit a Nyugatból utálok.Ahol a gyerekek szexualizálása éppen követendő trend, amit ők is népszerűsítenek. A pedofíliát nem vagy csak tényleg a legvadabb nyugati progresszív hajtások, de magát az LMBTQ propit igen. És ez látszik is az új generáció szexuálitásának torzulásàban.

Ezt a tények cáfolják. Az LMBTQ propi hatása a fiatalokra.

351ffab9159c2b99080e32429c0d3687.jpg
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Ahha, Doglegy for prezident.
Én adnám! Ganxsta Döglégy Zolee kegyelmes úr.
Végre a Slayer-Raining blood lenne a hímnuszunk nem ez a siratóének... :)
Megjelenne a fogadásokon, mint Jack Sparrow és alányúlna a jobb csajoknak és olyan nemzetközi kapcsolataink lennének mindenkivel, mint még soha, mert elvinne kurvázni mindenkit és asztal alá inná a komplett eutópai diplomáciai testületet. A nőket kétszer....
Ha valaki beszólogatna neki, annak meg beverné a képét, mint egyik céges bulijukon.
Lenne respekt asszem. :)
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Én itt nem az autonóm szót használnám.
Egyszerűen olyan elnök kell aki a magyar érdekeket nézni. Pl. a NATO 5. cikkely esetén sem küld katonákat külföldre.
5. cikkely felrúgásokkal óvatosan, mert NATO széthullás esetén a volt kisantant úgy húzza f*szra a zrínyi utáni honvédséget is, mint a sicc.
(persze tudjuk hogy a posztjaidhoz magyar érdeknek köze sincs)
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 247
29 466
113
Én nagyon sajnálom, hogy Novák lemondott, de jól döntött, hogy lemondott.
A lincselő ballib csürhe, ahogy nekiment az jó emlékeztető volt, miért utálom őket.

Aki számomra egyértelműen negatív az Balog.

Az ügy margóján ahogy az elbocsátott Úrigyerek csapkod és ahogy újabb megváltóként ünnepli a balliberális influenszer hálózat az is jó tükör. Igazából semmi olyat nem mind, amit nem tudtunk. Igen, ez a rendszer fonákja, Ahogy engem, őt sem zavarta. Csak akkor kezdte el zavarni, amikor kiesett a jól fizető posztokrol. Most más jól fizetett influenszerekkel akarnak rendszert váltani olyan irányba, amit a Nyugatból utálok.Ahol a gyerekek szexualizálása éppen követendő trend, amit ők is népszerűsítenek. A pedofíliát nem vagy csak tényleg a legvadabb nyugati progresszív hajtások, de magát az LMBTQ propit igen. És ez látszik is az új generáció szexuálitásának torzulásàban.
Ne aggódj, az LMBTQRST a pedofília előszobája. Hogy magyarázod meg jogilag, hogy egy 10 évesnek joga van dönteni a testéről, amikor a hormonkezelést választja, de nincs joga, amikor arról dönt, h kinek adja a testét. "Természetesen az erőszakot büntetni kell, de a gyerekeknek is joguk van a testi szerelemhez!" És mielőtt begőzöltök, szó szerint ez volt a Zöldek választási programja Németországban a '80as években.
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Amúgy az elmúlt napok eseményeit figyelembe véve, a ner fan klub által FOS médiának akkor kijár a vállveregetés, mert nyilvánosságra hoztak egy ilyen gusztustalan történetet vagy rohadjanak meg, mert le kellett mondania a köztársasági elnöknek?
Ilyenkor derül ki, hogy ki az az újságíró aki tud is valamit, meg ki a politkai szopógép, akit orbán farzsebéből kézivezérelnek. Nézzen fel a tiktokra akinek erre van igénye, láthatja majd az egész Megafon bocs megaFOS társaságot, ahogy szó szerint split screenben bólogatnak egy orbán videóra miközben kussolnak, mert tónitól parancsot kaptak, hogy meg ne szólaljanak, csak orbánt lehet követni.
Ennyit az egész bagázsról.
Persze ezt a fanklub is tudja, csak mindennél jobban gyűlölik, mikor lehull a lepel. Mint amikor kamerával megy valaki egy borsodi cigánysorra, és fél másodperc múlva ordít az utca, hogy ,,NEKAMERÁÁÁZÁÁÁÁÁÁ".
Ezért építgették maguknak a ,,médiát", hogy szeméttel elnyomják a másikat, meg hogy mutogathassák, hogy van másik vélemény is.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 562
93 929
113
Én nem értem ezt a Balogh-féle hisztériát. És ha lemond, akkor mi van? Nem kormányzati szereplő, a lelkészi feladatait továbbra is folytathatja.
Igen, de nagy felelőssége van az ügyben. Ha nem működik közre, Novák nem írja alá. Balogh sokat pátyolgatta Novák útját és a végén ő pecsételte meg.
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 676
48 646
113
Igen, de nagy felelőssége van az ügyben. Ha nem működik közre, Novák nem írja alá. Balogh sokat pátyolgatta Novák útját és a végén ő pecsételte meg.
Leírom 101-szer is. Hátha átmegy.
Novák Katalin jogköre volt a kegyelmezés, a felelősség is az övé! Bárki bármit kérhet, azt szabad, de dönteni Novák Katalinnak kell. És a felelősséget is neki kell vállalnia. Novák Katalin nem tinilány, érett, felnőtt, 3 gyerekes családanya, aki éveken át mozgott a politikai színtéren.