Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 442
11 370
113
Nem elrontani akarom a viccet, csak leírom, h működik: adott a sebész. Konferenciákon dumcsi hasonlókkal. Ott kinevetik, h az államiban csak 2-2,8 millát visz haza havonta. Először csak pár műtét magánban a havernál. Aztán "társul" is és azon kapja magát, h csak megszokásból jár be a kórházba és francokat akar műteni, inkább átirányít maszekba. Persze a diagnosztikát megcsinálja, meg kummant olyanokat, h a füled ketté áll. Ha csóró vagy, várakozol (jó esetben másnak feltűnik és ellátnak hamarabb), ha meg van pénz elmész a maszekjába, ahol szinte le is szippant a recepciós bögyöske. Mesélhetnék az implantátum gyártók összefonódásáról, a nővérek "szerepéről" de felesleges. Az eü. legnagyobb baja az az emberi silányság. Tisztelek és ismerek kivételeket, de ez ilyen világ. :( Bocs az offért.
detto szeged.......és tényleg csak 1-2 kivétel van......"

és a mérhetetlen kapzsiság.......

Dettó Miskolc.
Egészségügyben dolgozó- (alsóbbrendű helóta)-ként nap, mint nap tapasztalom.
Olyan mértékű az egészségügyi társadalom szétszakadása (is, meg a többi leírt jelenség), hogy már a szakdolgozók sem fogadják még a köszönésünket sem.

Gyorsan teszem hozzá, hogy most, amikor a közeljövőben gyászra kell felkészülnöm, akkor szerencsére olyan szakdolgozókkal és orvosokkal kerültem kapcsolatba, akik a harminchárom évvel ezelőtti, kezdő kórházi éveimet, az akkori emberi kapcsolatokat és segítőkészséget juttatják eszembe.

...igaz; ez vidéki kis kórházban történt...(fejvakarás)

De hogy legyen on topik is:

Apu öltözhetek sírnak a farsangon?
  • Miért, mi is voltál tavaly?
  • Hát kislány.
  • De fiam tudod, hogy bolond aki a sír egy lány után...

Elnézést, nem akarok Árpicsek babérjaira törni;)
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 999
14 623
113
Hát azt hittem a kollégáim normálisabbak. Bejöttem az irodába, az egyik kolléga látom a böngésző MSN híroldalát olvassa, egyszer csak megszólal.... "most írja a sajtó, hogy Putyin meg akarja támadni, és visszaszerezni Alaszkát" Mondtam neki hogy emeletes baromságokat ne mondjon...erre ő, hogy annyira őrült, hogy tuti megtámadja az usát, mert miért hazudna a sajtó.... :D Meg hogy nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél... mondom mi van??? Hagytam rá, mert egy irodában vagyunk....
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 118
22 995
113
Szívem szerint pallost, lóháton választanék de hát rossz korba születtünk :/
A kesztyűt természetesen fölveszem. A részletekre térjünk vissza tavasszal, akkor geográfiailag is
kb egy helyen tartózkodunk majd.
Työtyikém, egyrészt nincs az a ló, amelyik megtűrné a csontos seggedet a hátán, másrészt a bicikliküllő karjaid egy pallost felemelni sem bírnának! Amúgy minden más stimmelt! :D
 
  • Imádom
Reactions: Flamand and sixtus

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 118
22 995
113
Visszatérve, mivel magyar/székely családból származom, kutyabőrrel a hátam mögött, örökölt "vitézi címmel" súlyosbítva, kötelezően kell elégtételt kérnem. A bringán kívűl lehet kés, sör, ököl. Asztalitenisz, röplabda, teniszt sajna nem vállalom, de a tollast igen, 1/1 focit is. Csak ha valaki még párbajozna....

De a szőrtel bringa...
Ököllegyenököllegyenkérlekököllegyen
fingers-crossed-jenny-hagel.gif
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Hát azt hittem a kollégáim normálisabbak. Bejöttem az irodába, az egyik kolléga látom a böngésző MSN híroldalát olvassa, egyszer csak megszólal.... "most írja a sajtó, hogy Putyin meg akarja támadni, és visszaszerezni Alaszkát" Mondtam neki hogy emeletes baromságokat ne mondjon...erre ő, hogy annyira őrült, hogy tuti megtámadja az usát, mert miért hazudna a sajtó.... :D Meg hogy nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél... mondom mi van??? Hagytam rá, mert egy irodában vagyunk....

Igazából az a cifra nálunk is kötelező jelleggel az msn a kezdőoldal céges szinten, el se lehet állítani...
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 999
14 623
113
Igazából az a cifra nálunk is kötelező jelleggel az msn a kezdőoldal céges szinten, el se lehet állítani...
De egyszerűen tényleg ilyen hülyék az emberek??? Magukat tanultnak tartott, vezetői pozícióban is??? Mert ha lemegyek a csomagolótérbe, és a 8 álltalánosos (nem rosszból) kollégáknak előadom ezt a baromságot, még ők is kiröhögnek páran...nyalván lesz egy csomó olyan aki megeszi, de velük mondjuk a F.O.S média mellélőtt, mert sokan funkcionális analfabéták, így csak a hallható, és látható médiát fogyasztják...mondjuk ott is van elég sok sz@r...
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 125
28 746
113
11 évig tanultam oroszul annó, de egy pohár vizet is nehezen tudnák kérni a közös túristanyelven kívül (mutogatás). Lehet itt az ideje a pince mélyéről a porosodó tankönyveket előhalászni ha nem ette meg a penész és az egér..? A készülő változások szelét fogja mutatni hogy felértékelődnek majd a tolmácsok és fordítók..
Ne aggódj, ezt a mutatványt olyanokkal is láttam, akik 11 évig angolt tanultak.
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Hát azt hittem a kollégáim normálisabbak. Bejöttem az irodába, az egyik kolléga látom a böngésző MSN híroldalát olvassa, egyszer csak megszólal.... "most írja a sajtó, hogy Putyin meg akarja támadni, és visszaszerezni Alaszkát" Mondtam neki hogy emeletes baromságokat ne mondjon...erre ő, hogy annyira őrült, hogy tuti megtámadja az usát, mert miért hazudna a sajtó.... :D Meg hogy nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél... mondom mi van??? Hagytam rá, mert egy irodában vagyunk....
Ez teljesen "normális".
Nekem anyósom ilyen, csak ő a Kossuth rádiónak hisz el mindent. Fel sem merül benne, hogy valami nem úgy lenne, ahogy mondják. De még a valós tapasztalatok sem rengetik meg a világképét.
Szegény anyám meg az ATVs volt.
Hiába, vannak akik szeretik a készen kapott realitásokat világnézettől függetlenül.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 848
56 490
113
Ez teljesen "normális".
Nekem anyósom ilyen, csak ő a Kossuth rádiónak hisz el mindent. Fel sem merül benne, hogy valami nem úgy lenne, ahogy mondják. De még a valós tapasztalatok sem rengetik meg a világképét.
Szegény anyám meg az ATVs volt.
Hiába, vannak akik szeretik a készen kapott realitásokat világnézettől függetlenül.
Ugyanaz itt is. Hir TV és Magyar Nemzet....:)
 
  • Tetszik
Reactions: Árpicsek