[BIZTPOL] A nagy sakktábla

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

grabo112

Well-Known Member
2011. október 15.
1 376
3 515
113
Má' hogy mosta vóna el?
Nem akarok már többet offolni, de attól,hogy a hátországot IS támadták még volt front és volt hátország.
Volt persze, de akkortól már minkét helyen megmurdelhattál.
Addig viszont a katona úgy indulhatott harcba, hogy csak a saját életére kell vigyázzon, mert otthon az asszony meg a gyerek biztonságban van.

911 ha a hivatalos verziót fogadjuk el a világ egyik legnagyobb öntökönrúgása amit valaha elkövettek. Megöltek több ezer civilt, fanatizálták az ellenség hátországát, meg úgy a világ egyik legnagyobb haderejét szabadították a kecskéikre.
Kérdés hogy ez mennyit rontott a helyzetükön. Az előző harminc évüket elnézve nem sokat. Középkorba visszabombázni csak olyan ellenséget van értelme, amely a fejlődésben már túllépett a középkoron.
Illetve kérdés az is, hogy az amerikaiak részéről mekkora öntökönszúrás volt támogatni a mudzsahedeket a nyolcvanas években?
Vagy Szaddamot és Kadhafit elmozdítani, bár ez utóbbian főleg Franciao és a britek a hunyók.
Nyerhetetlen háborúk ezek, pláne ha irreális célokat tűznek ki.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
3bWSXis.png
 

mig-25

Member
2010. november 15.
80
11
8
Látod, pajti, innen vagytok felismerhetőek. Szóról szóra, ugyanazt a bullshitet ismételgetitek. A magyar fórumokon kb. 40. nicknévtől olvasom ezeket a féligazságoktól és csúsztatásoktól, történeti ferdítésektől hemzsegő nyugati propagandát. Hogy 170 évvel ezelőtti, egyébként nemzetközi szerződést teljesítő cári sereg intervenciójával érveltek Putyin ellen. :D

Hogy ezt miért teszitek? Mert azt gondoljátok, hogy a konzervatív, jobboldali, a magyar múltat tisztelő jobboldali közösséget ezzel tudjátok manipulálni.
Az újabb ismertetőjegyetek, hogy bennfentesnek igyekeztek bemutatni magatokat, most éppen egy, a Novorosszija születésébe belelátó "jólértesülttel" van dolgunk. :D
Az, hogy felvidékinek adod ki magad, hogy ezzel is manipuláld a határon túli magyarságra szimpátiával tekintő nagyrészt jobboldali kötődésű közösséget, az már bohózat.

Egy királyhelmeci vagy leleszi magyarról azt is nehezen hiszem el, hogy a nertársazás a szava járása.

Te vagy a propagandista. Akit azért küldtek ide, hogy megmondja, hogy kinek mit kell gondolnia, és elismételgesse a szokásos hazugságokat.
Létezik nyugati propaganda és létezik orosz propaganda. Ezzel együtt kell élni. Egyik se fikázza a másikat, mert mindkettőnek vaj van a füle mögött. Mit tehet az egyszerű júzer? Ezt is, azt is meghallgatja, megnézi és levonja a számára megfelelő - általában középutas - konzekvenciát. A fórumokon pedig összecsapnak ezek az érvek. Kár megvádolni egyiket, másikat, inkább arra kellene figyelni, hogy sem innen, sem onnan ne fogadjunk el kritikátlanul semmit.
Tartsuk szem előtt:
Hangokat levet keverni.
Képeket lehet szerkeszteni.
Videókat lehet "tematikusan" forgatni.
A többi rajtunk múlik.
Te lennél a középutas tovarish?
 

mig-25

Member
2010. november 15.
80
11
8
,,Te vagy a propagandista. Akit azért küldtek ide, hogy megmondja, hogy kinek mit kell gondolnia, és elismételgesse a szokásos hazugságokat.''

Hazugság az, hogy az oroszok egy manipulatív, agresszív info háborút vívnak? Te vagy a legékesebb példája annak a JANICSÁR, HAZAÁRULÓ mentalitásnak, melynek kiteljesítése épp az orosz propaganda legfőbb célja.

1849-et azzal kivédeni, hogy szerződést teljesítettek, nagyon gáz kisfiam. 1956-ot az oroszok ellenforradalomként kezelik máig, efelett lazán átsiklottál...

Amúgy Gioo kicsoda? Mesélj. Nem kizárt hogy egy googletranslates orosz, aki itt nyomatja a győzelmi propagandát az arra fogékony white trash-nek. Ezzel szemben te az én identitásaom vonod kétségbe. Képzeld 2001-től 2011-ig nálatok laktam, rendszeresen olvasok magyar sajtót

Egyetlen fegyveretek van csak: ELBIZONYTALNÍTÁS. Ha valaki kifejt valamit, érvek nülkül rávágni hogy hazugság. Ha novorosszijával kapcsolatos tapasztalataim érdekelnének, kérdezhetnél. DE te ehelyett hazugsággal vádolsz, mint aki fél a keserű igazságtól... DNR LNR orosz bábok, Givi (megdöglött szerencsére) meg a többiek orosz katonák, titkosszolgák, akikből hőst csinált az RT neked, meg a hiszékeny társaidnak.

Ki a magyar hazafi? Aki az országa javát nézi. Ti nem ezt teszitek. Frusztrált, titokban trianoni koncban reménykedő kisemberek vagytok csak, nem hazafiak.

A tudatlanság ellen két fegyver van: tanulni és tapasztalni. Miután olvasni egyszerubb, javaslom neked J:W. Dobson: Diktatúra 2.0 c. könyvét.
 

mig-25

Member
2010. november 15.
80
11
8
Ez a gyakorlatban azt jelentené, hogy az a tagállam, amelyiknek valamely külképviseletén egy harmadik országbeli állampolgár menedékjogi kérelem benyújtása céljából vízum kiadását kéri,köteles lenne ilyen vízumot kiadni.

http://www.origo.hu/nagyvilag/20170...irosag-dontese-az-egesz-eu-t-megrengetne.html
origo mint forrás? Egy kormány által leigázott portál szerinted nem azt írja amit a kormény szeretne? Te nem gonosz vagy hanem hiszékeny drága elvtárs.
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
Szerintem igaza lehet, mert egy darab érvet nem tudtatok összehozni ellene 10-en. Térjetek észhez végre, az oroszok elenünk vonulnak, ideje egy IFF rendszert beszerelni a gépbe, mert sok a baráti tűz, az ellenségre meg már alig lőttök, nagy hazafiak...:p

Olvasgass kicsit vissza a fórumon szerintem.
Làtni fogod, hogy Panoz az, aki jellemzően èrvek nèlkül, pusztàn valami múltbèli sèrelem àltal tàplàlt gyűlöletből fakadóan ekèzi folyamstosan az oroszokat.
A semmi ellen nehèz èrveket felhozni.
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 570
15 520
113
Kedves Orosz Repülő.......
Nem vagyok középutas és nem vagyok tovaris és tovarish sem.....
Közép-Kelet Európai polgár vagyok és magyarnak vallom magam, az eddig élt 56 évének tapasztalatával. Az egyik szakmám a képszerkesztéssel kapcsolatos, voltam határőr (Őrmiként szereltem le anno), voltam civilként háborúban akaratomon kívül és sok egyéb történet, amire nem térnék ki, mert nem csak mi olvasunk itt....
Ha és amennyiben nem értesz velem egyet, írd meg. DE a személyemet érintő véleményt kérlek MELLŐZD.....
Ha pedig érvekkel és nem gúnnyal válaszolsz, beszélgethetünk.
Üdv....
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Kedves Orosz Repülő.......
Nem vagyok középutas és nem vagyok tovaris és tovarish sem.....
Közép-Kelet Európai polgár vagyok és magyarnak vallom magam, az eddig élt 56 évének tapasztalatával. Az egyik szakmám a képszerkesztéssel kapcsolatos, voltam határőr (Őrmiként szereltem le anno), voltam civilként háborúban akaratomon kívül és sok egyéb történet, amire nem térnék ki, mert nem csak mi olvasunk itt....
Ha és amennyiben nem értesz velem egyet, írd meg. DE a személyemet érintő véleményt kérlek MELLŐZD.....
Ha pedig érvekkel és nem gúnnyal válaszolsz, beszélgethetünk.
Üdv....
Téves, a MiG-25 (legalább le tudná írni helyesen ha már nick-névnek választja!) nem orosz hanem szovjet repülőgép, ezzel legyen tisztában mindenki. Nem ugyanaz a kettő.
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
,,Te vagy a propagandista. Akit azért küldtek ide, hogy megmondja, hogy kinek mit kell gondolnia, és elismételgesse a szokásos hazugságokat.''

Hazugság az, hogy az oroszok egy manipulatív, agresszív info háborút vívnak? Te vagy a legékesebb példája annak a JANICSÁR, HAZAÁRULÓ mentalitásnak, melynek kiteljesítése épp az orosz propaganda legfőbb célja.

1849-et azzal kivédeni, hogy szerződést teljesítettek, nagyon gáz kisfiam. 1956-ot az oroszok ellenforradalomként kezelik máig, efelett lazán átsiklottál...

Amúgy Gioo kicsoda? Mesélj. Nem kizárt hogy egy googletranslates orosz, aki itt nyomatja a győzelmi propagandát az arra fogékony white trash-nek. Ezzel szemben te az én identitásaom vonod kétségbe. Képzeld 2001-től 2011-ig nálatok laktam, rendszeresen olvasok magyar sajtót

Egyetlen fegyveretek van csak: ELBIZONYTALNÍTÁS. Ha valaki kifejt valamit, érvek nülkül rávágni hogy hazugság. Ha novorosszijával kapcsolatos tapasztalataim érdekelnének, kérdezhetnél. DE te ehelyett hazugsággal vádolsz, mint aki fél a keserű igazságtól... DNR LNR orosz bábok, Givi (megdöglött szerencsére) meg a többiek orosz katonák, titkosszolgák, akikből hőst csinált az RT neked, meg a hiszékeny társaidnak.

Ki a magyar hazafi? Aki az országa javát nézi. Ti nem ezt teszitek. Frusztrált, titokban trianoni koncban reménykedő kisemberek vagytok csak, nem hazafiak.

A tudatlanság ellen két fegyver van: tanulni és tapasztalni. Miután olvasni egyszerubb, javaslom neked J:W. Dobson: Diktatúra 2.0 c. könyvét.


Kár volt a felsülésed után hetekkel újra előjönnöd az atlantista propaganda agyonismételt, csúsztatásoktól hemzsegő paneljeivel.
Mi a békében vagyunk érdekeltek, míg a hozzád hasonló ügynökök a békétlenségben, a kelet-európai térség felégetése érdekében, csakhogy létre ne jöhessen az amerikai hegemóniát alapvetően veszélyeztető német-orosz együttműködés. Ennyire vagy te hazafi. :D Felesleges itt próbálkoznod, ide az átlagnál tájékozottabb emberek írnak, és egyből értik, érzik, hogy milyen szándékkal, módszerekkel operálsz itt.
 
Status
Not open for further replies.