[BIZTPOL] A nagy sakktábla

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
DtQ15oDWsAEWlOv.jpg
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 813
47 084
113
DtQypBJX4AAFVoV.jpg:large

Na azért ez a kép sem szar!

Figyeljétek a török külügyminiszter ábrázatát, miután Putyin lepacsizott MBS-al! Nem őszinte mosoly látszik.

Mondjuk azt én sem értem, hogy mit bratyzik Putyó ezzel a nyomorulttal...
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
DtQypBJX4AAFVoV.jpg:large

Na azért ez a kép sem szar!

Figyeljétek a török külügyminiszter ábrázatát, miután Putyin lepacsizott MBS-al! Nem őszinte mosoly látszik.

Mondjuk azt én sem értem, hogy mit bratyzik Putyó ezzel a nyomorulttal...
akárhogy is nézzük ez a nyomorult az usa. No.2 szövetségese a közel keleten már az is aranyos,hogy egymás mellé rakták őket
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 813
47 084
113
akárhogy is nézzük ez a nyomorult az usa. No.2 szövetségese a közel keleten már az is aranyos,hogy egymás mellé rakták őket
Nyilván, értem én, csak akkor is az van, hogy akivel most vidáman lepacsizott, sanszosan az a tag fizette nem kis részben pl. azokat a népeket, akiknek köszönhető nem kevés szíriában hősi halált halt orosz katona elvesztése.

Na ehhez képest én egy hangyafasznyit sokkalom ezt a nagy egymásnak örvendést...
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 813
47 084
113
Akárhogy nézem ezeket a képeket, tényleg az lehet, hogy ezt a palit úgy utálja mindenki mint a büdösszart, de annyi pénze van, hogy mindenki jóban akar lenni vele.

Ő a bunkó gazdag menő gyerek a középsuliból, aki rendezi a legjobb házibulikat minden szombaton, medencével, kurvákkal, ingyen pezsivel :S!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 813
47 084
113
Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy az USA és Oroszország szövetségesek. Az EU-nak annyi.
Hát elhülyéskedtem itt pár szar poénnal az elmúlt 5-10 percet néhány topikban, de azt meg kell vallanom, hogy nekem is vannak hasonló érzéseim. Ezt így nem merném kijelenteni ahogy te, hogy szövetségesek, de hogy az EU egyiknek sem az igazi barátja, az fix. Jelenleg a négy nagy erőcentrum közül (Kína, Usa, Oroszorszg, EU), mi vagyunk azok akik a legsötétebb jövőképpel rendelkezünk :(.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Hát elhülyéskedtem itt pár szar poénnal az elmúlt 5-10 percet néhány topikban, de azt meg kell vallanom, hogy nekem is vannak hasonló érzéseim. Ezt így nem merném kijelenteni ahogy te, hogy szövetségesek, de hogy az EU egyiknek sem az igazi barátja, az fix. Jelenleg a négy nagy erőcentrum közül (Kína, Usa, Oroszorszg, EU), mi vagyunk azok akik a legsötétebb jövőképpel rendelkezünk :(.

Ha kevésbé hangzatosan szeretnék fogalmazni, akkor azt mondhatnám, hogy úgy néz ki Oroszországnak csak sikerül kicsikarnia az USA-tól, hogy ismerje el, hogy szüksége van rá (Kína ellen).
Merkel és Németország (EU) pedig ott rontott, hogy látványosan a mohamedánokat választották, míg Trump és Putyin pedig Izraelt (ez bennük a közös).
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 813
47 084
113
Ha kevésbé hangzatosan szeretnék fogalmazni, akkor azt mondhatnám, hogy úgy néz ki Oroszországnak csak sikerül kicsikarnia az USA-tól, hogy ismerje el, hogy szüksége van rá (Kína ellen).
Merkel és Németország (EU) pedig ott rontott, hogy látványosan a mohamedánokat választották, míg Trump és Putyin pedig Izraelt (ez bennük a közös).
Ebben látok én is rációt. Viszont az USA és Oroszország soha nem lesznek szövetségesek, abban biztos vagyok. Oroszország-Kína-USA hármas egymást figyeli majd mostantól, hogy ki mit hibázik. Aki ki tud maradni a két hülye dolgából, akiknél elpattan a húr, na az fog nyerni sokat a dolgon. Persze csak akkor, ha nem megy el totális atomháború felé, mert akkor sanszosan senki sem nyer a végén.

Az EU-t én valahogy bármilyen forgatókönyvet pörgetek végig magamban, sajnos mindenhogy szopóágon látom a jövőben :(.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Ebben látok én is rációt. Viszont az USA és Oroszország soha nem lesznek szövetségesek, abban biztos vagyok. Oroszország-Kína-USA hármas egymást figyeli majd mostantól, hogy ki mit hibázik. Aki ki tud maradni a két hülye dolgából, akiknél elpattan a húr, na az fog nyerni sokat a dolgon. Persze csak akkor, ha nem megy el totális atomháború felé, mert akkor sanszosan senki sem nyer a végén.
...

Igen, és van egy fontos tényező a képletben: hogy Izrael nem engedheti, hogy az USA és Oroszország kiüssék egymást, mert akkor Kína győz.