[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 813
47 092
113
Idén is fekete karácsonyról álmodozik a BLM Ez már a hetedik év, hogy a radikális szervezet meghirdeti a „fehér kapitalizmus” bojkottját és mindenkit arra szólít fel, hogy csak feketék tulajdonában levő üzletekben vásároljon.
Forrás: https://kuruc.info/r/4/236937/

Támogatom. Saját járdát, saját buszt nekik. :D
A BLM egy rasszista terrorszervezet, rosszabb mint anno a fekete párducok voltak, kíváncsi vagyok meddig tűri még az USA ezt a felforgatós barom mozgalmat...
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 424
67 638
113
Amúgy az epelmeju demokratak stb is ezt magyarázzák, hogy ez az identity alapu megosztás pont a re-szegregációhoz vezet, ennyire nem lehetnek idióták a feketék meg a feminacik stb, hogy ezt nem fogjak fel.

A BLM egy rasszista terrorszervezet, rosszabb mint anno a fekete párducok voltak, kíváncsi vagyok meddig tűri még az USA ezt a felforgatós barom mozgalmat...
Most ezek az idióták azt hiszik, hogy ők szegregálnak másokat. :D
 
Last edited:
K

kamm

Guest
Soros György ellenőrzése Joe Biden felett riadalmat kelt a Kongresszusban
Itt már nem csak általános aggodalomrol van szó, hanem konkrétan Soros albán ellenfele, Sali Berishanak a State Dept általi szankcionálásáról, meg arról, hogy hónapok óta húzzák a választ kongresszusi képviselő Soros-Blinken kapcsolatokrol es a Berisha-dontesrol feltett kerdeseir ill. a kért információkat nem adták még mindig át.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 424
67 638
113
Itt már nem csak általános aggodalomrol van szó, hanem konkrétan Soros albán ellenfele, Sali Berishanak a State Dept általi szankcionálásáról, meg arról, hogy hónapok óta húzzák a választ kongresszusi képviselő Soros-Blinken kapcsolatokrol es a Berisha-dontesrol feltett kerdeseir ill. a kért információkat nem adták még mindig át.
Igen, erről ír a cikk. :rolleyes: Neked amúgy nem kellene aludnod?
 
K

kamm

Guest
A héten először csak felfüggesztettek ezt a holyagot, miután csak kiderült, hogy a CNN csucsmusorvezetokent total etikatlanul segített a hatterben a botranyokkal küzdő batyjank (NYS volt kormányzója, akit azután szoritottak ki, hogy kiderült, segget meg mellét fogdosta maga körül a nőknek.)
Felkertek egy neves ügyvédi ceget a CNN részéről, hogy pártatlanul vizsgálják meg, mit is tett a CNN műsorvezető ocsike - eltelt két nap és ugyan nem tudni, mit talált maris az ügyvédi cég, de Chris Cuomo felfuggesztettbol azonnali hatállyal kirúgott lett, mindenfele pénz nélkül - és a vizsgálat folytatódik...
...szerintem most aztán borul a bili, NYS kormányzati-politikai maffiajat az olasz vs zsidó maffiak meccse jellemzi, szerintem most odacsapnak az olaszoknak a két Cuomo kapcsán (mindenki mindig sáros itt, ugye):

The New York Times: CNN Fires Chris Cuomo Over Role in Andrew Cuomo's Scandal.
 
  • Tetszik
Reactions: ogretankHU

laiki

Well-Known Member
2013. május 23.
3 931
13 268
113
Amúgy az epelmeju demokratak stb is ezt magyarázzák, hogy ez az identity alapu megosztás pont a re-szegregációhoz vezet, ennyire nem lehetnek idióták a feketék meg a feminacik stb, hogy ezt nem fogjak fel.

Végül is a láger amerikai találmány. A leánykori neve rezervátum. Ha ők önként akarnak párhuzamos társadalmat, gazdaságot építeni, gettósodni, akkor lelkük rajta.
De ha a „felsőbbrendű fehér kapitalizmust" ennyire utálják, akkor mit keresnek ott Amerikában? Vagy egy barátságos, meleg kontinens Európától délre, ahol fehérből is kevés van és a kapitalizmus is csak hellyel-közzel vert gyökeret. Felsőbbrendűnek pedig igazán nem nevezhető. Ott lehet bandába verődve fekete törzsi társadalmat építeni és a fekete boltokban vásárolni.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 424
67 638
113
Végül is a láger amerikai találmány. A leánykori neve rezervátum. Ha ők önként akarnak párhuzamos társadalmat, gazdaságot építeni, gettósodni, akkor lelkük rajta.
De ha a „felsőbbrendű fehér kapitalizmust" ennyire utálják, akkor mit keresnek ott Amerikában? Vagy egy barátságos, meleg kontinens Európától délre, ahol fehérből is kevés van és a kapitalizmus is csak hellyel-közzel vert gyökeret. Felsőbbrendűnek pedig igazán nem nevezhető. Ott lehet bandába verődve fekete törzsi társadalmat építeni és a fekete boltokban vásárolni.
Lehet arra várnak, hogy összegyűjtsék őket és hajófenéken visszavigyék. :D
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 372
33 480
113
A nagy patrióták szerint az oltás már wokenessnek számít? Tudtam én, hogy a repubok kicsikét fogyatékosok, de azért álljon már meg a menet...

"I will die to defend this country!!!"
"Shut up, bitch - you won't even take a needle to save your immediate family."

Igen, Amerikában ebből is identitáspolitikát csináltak. Mondjuk, amíg Trump volt az elnök, addig a balosok írogattak olyanokat, hogy "belém ne szúrja a mérget Trump!" Az afroamerikaiak körében pedig elég magas a szkepticizmus ma is, hiszen a "fehérek" oltása.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 372
33 480
113
Már megint ezek a fehér szupremacisták, náci harcosoklubja...


NY-ban a híres Columbia University közelében lévő Central Parkban váratlanul és ok nélkül hátulról támadva megkéselt egy 25 éves, többszörösen büntetett afroamerikai, az Everybody Killa nevű utcai banda tagja, Vincent Pinkney két olasz tudományos kutatót, a 30 éves Davide Giri nem élte túl, a társa igen.
 
K

kamm

Guest
Már megint ezek a fehér szupremacisták, náci harcosoklubja...


NY-ban a híres Columbia University közelében lévő Central Parkban váratlanul és ok nélkül hátulról támadva megkéselt egy 25 éves, többszörösen büntetett afroamerikai, az Everybody Killa nevű utcai banda tagja, Vincent Pinkney két olasz tudományos kutatót, a 30 éves Davide Giri nem élte túl, a társa igen.
Ennek nem volt köze a Central Parkhoz, az lejjebb van (a hires 110th St a tetejen a hatarvonal, onnan kezdodik Harlem.) Ez a Morningside Heights Parkban történt, ami West Harlem, a Morningside Heights nevű környék, a Columbia campusa ott nyúlik el mellette.
 
  • Tetszik
Reactions: enzo
K

kamm

Guest
T

Törölt tag 2361

Guest
A privat jeteket bezzeg imadjak a US military tabornokai, egeszen szürreális, hogy 738-esekkel (!!!) repkednek ezek a korrupt, pénzben úszó, arrogáns figurák:

most neztem meg ki ez az ipse.
Frank Kendall III (born January 26, 1949) is an American engineer, lawyer, and executive who is the 26th United States Secretary of the Air Force.

hol talaljak mindig az ilyen agytrosztokat, soha sem ertettem meg.
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 389
63 230
113
A nagy patrióták szerint az oltás már wokenessnek számít? Tudtam én, hogy a repubok kicsikét fogyatékosok, de azért álljon már meg a menet...

"I will die to defend this country!!!"
"Shut up, bitch - you won't even take a needle to save your immediate family."
Az aktivista jelenség újabb ékes példája.
A woke-jelenséggel szembeni ellenállás záloga a vakcina-tagadás. És fordítva.
A lényeg a permanens mellébeszélés és a feszültség állandósítása.

A normális, csendes többség nem náci, nem rasszista, nem érzi magát elnyomva, szeretne élni és lehetőleg nem belehalni a vírusba se.
De a politikai aktivisták elképesztő mértékben polarizálnak.
Döntened kell, különben homofób vagy, náci vagy, buzi vagy, zsidó vagy, rasszista vagy, nigger vagy.
Tehát vagy woke és akkor inklúzívan befogadod a gendersemleges fekete jogokat, akkor jár az oltás és progresszív vagy;
Vagy patrióta vagy, konzervatív, ferde szemmel figyeled az összes zsidót, buzit és niggert, tehát elutasítod a vakcinát.
Elég kretén egy összefüggés, de a frakciók kb így állnak fel.

Lényegében ebből van már nagyon elege a gondolkodni sem rest csendes többségnek.
 
K

kamm

Guest
Az aktivista jelenség újabb ékes példája.
A woke-jelenséggel szembeni ellenállás záloga a vakcina-tagadás. És fordítva.
A lényeg a permanens mellébeszélés és a feszültség állandósítása.

A normális, csendes többség nem náci, nem rasszista, nem érzi magát elnyomva, szeretne élni és lehetőleg nem belehalni a vírusba se.
De a politikai aktivisták elképesztő mértékben polarizálnak.
Döntened kell, különben homofób vagy, náci vagy, buzi vagy, zsidó vagy, rasszista vagy, nigger vagy.
Tehát vagy woke és akkor inklúzívan befogadod a gendersemleges fekete jogokat, akkor jár az oltás és progresszív vagy;
Vagy patrióta vagy, konzervatív, ferde szemmel figyeled az összes zsidót, buzit és niggert, tehát elutasítod a vakcinát.
Elég kretén egy összefüggés, de a frakciók kb így állnak fel.

Lényegében ebből van már nagyon elege a gondolkodni sem rest csendes többségnek.
Ha Amerikara gondolsz, az emberek tulnyomo tobbsege leszarja az egesz elmeroggyant woke vs retardalt repub vitat, no meg ennel azert komplikaltabbak a politikai toresvonalak. :)

A Twitterrol meg az itteni trollok spamjebol ugy tunhet, itt valamifele allando cirkusz van, de valojaban ez egy elenyeszo kisebbseg, aki hangos Twitteren meg ilyesmi szemet SM csatornakon, de a tobbseget ez el sem eri.
Lemesz egy barba vagy koncertre, ugyanugy ott vannak az emberek, koztuk mindenfele nezetu es elfer egymas mellett. Hogy egy peldat hozzak: en tudom, hogy ki a lelkes, sikhulye cionista egy elozenes barban, ahova havonta 1-2x lemegyek, akivel errol mar vitaztam parszor es emiatt szentul meg van gyozodve, hogy en naci vagyok es biztos untermenschnek gondolom ot. :D Ettol fuggetlenul nincs feszultseg, en legalabbis vastagon teszek ra, hulyek mindig voltak es mindig lesznek (neha latom, hogy mereget, amikor mar kicsit sok mehetett le a borbol - a loteri doglott kutyat nem erdekli.:cool: Mondjuk rola eleve sokat elarul, hogy a fickot soha meg novel nem lattam az evek soran, viszont mindig meresztgette a szemet, amikor egy-egy baratnommel megjelentem. :p)

Minden ilyesmi hir kapcsan mindig emlekezz, hogy az ennyire aktivan politizalo nepesseg egy szinte elhanyagolhato toredeke az orszagnak - sot, meg itt NYS is egy toredek. A korrupt, mukodeskeptelen rendszerek sokkal husbavagobban erintik az embereket, mint azon porogni, hogy mit akar par shemale es hasonlok...
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 372
33 480
113
A-10-est mondjuk pont régen kukázni kellett volna, de a sok nagyeszű akik szerint a háború csak az Ahmedre lövöldözésből áll nem fogja fel, hogy annak a cuccnak egy kalasnyikovnál potensebb légvédelem ellen annyi túlélési esélye van, mint hóembernek a pokolban.

Lehet, de egy erős szimbólum, a kínaiak is szerintem félnek tőle, így maradnia kell ezen logika szerint. Azért nem őszinte egy kínai harckocsizó mosolya az A-10-es elavultságán szerintem. :)
1991-ben azért elég jól aprították az iraki harckocsikat, az Apache-kkal együtt, persze nyilván túlzott kicsit a sikerpropaganda...
 
  • Vicces
Reactions: ogretankHU