[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

tiz

Well-Known Member
2016. július 21.
387
2 627
93
Ezt érdemes megnézni, egészen elképesztő.


Újságcímek:

"Volt USA elnök lesétált a színpadról."
"Trumpot a Secret Service eltávolította a színről miután a volt elnököt hangos zajok lepték meg."
"A Secret Service levitte Trupot a színpadról miután elesett."
"A fegyvertűz túlélésével próbál Trump a fekete szavazókra hatni?"

Bárki, bárki, aki azt mondja "demokrácia", hazudik, csal és lop.
 

ZsoltHun

Well-Known Member
2018. október 26.
618
1 585
93
Ezt érdemes megnézni, egészen elképesztő.


Újságcímek:

"Volt USA elnök lesétált a színpadról."
"Trumpot a Secret Service eltávolította a színről miután a volt elnököt hangos zajok lepték meg."
"A Secret Service levitte Trupot a színpadról miután elesett."
"A fegyvertűz túlélésével próbál Trump a fekete szavazókra hatni?"

Bárki, bárki, aki azt mondja "demokrácia", hazudik, csal és lop.
Ez most komoly...? Mert viccnek szar...
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

mlace

Well-Known Member
2018. február 16.
1 986
5 433
113
Háborúra szólít fel Iránnal? "Ha meg akarod ütni az irániakat, akkor keményen ütöd őket" – mondja JD Vance, Trump alelnökjelöltje

"Sokan felismerik, hogy tennünk kell valamit Iránnal - de nem ezeket a gyenge kis bombázásokat" - jelentette ki James David Vance, Ohio állam szenátora és Donald Trump alelnökjelöltje.
Ebben az esetben érdekes lessz ha egyik fő szövetségese Oroszországnak Irán kerül haborúba Izrael-Usa "párossal" hogy félrenéznek-e ha cserébe "ráveszi" az Ukránokat Trump hogy területeket adjanak fel.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 605
17 830
113
Ebben az esetben érdekes lessz ha egyik fő szövetségese Oroszországnak Irán kerül haborúba Izrael-Usa "párossal" hogy félrenéznek-e ha cserébe "ráveszi" az Ukránokat Trump hogy területeket adjanak fel.
Nem fognak háborúzni Iránnal. Elég,ha ránézel a térképre.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

tiz

Well-Known Member
2016. július 21.
387
2 627
93
Ez most komoly...? Mert viccnek szar...

A címek a videóból vannak, általam fordítva. Nem vagyok műfordító, de nem ferdítettem, hanem megpróbáltam a korrekt fordítást írni.

Nem véltetlenül tettem oda a végére a véleményem. Negyedévente egyszer belenézek kongresszusi meghallgatásokba. Ezek tényeleg ennyire hülyék. Nyilván nem mindenki, a úgy tűnik, a tömegek számára a valóság másodlagos lett.

Láttunk már hasonló jelenséget a nyugaton, úgy hívták inkvizíció. Aki mást gondol, azt elégetjük.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 670
15 100
113
Volt USA elnök lesétált a színpadról
Kèrdem èn. Lesètál?
Igen. :oops:
Trumpot a Secret Service eltávolította a színről miután a volt elnököt hangos zajok lepték meg
Kèrdem èn. Eltávolította a usss a szinpadról?
Igen.:D
A fülèn átrobogó lövedèk hangja meglepte?
Igen.:rolleyes:
Secret Service levitte Trupot a színpadról miután elesett."
Kèrdem èn.
Az usss levitte a szinpadról?
Igen.:hadonaszos:

Elesett? Őőő. Lapozzunk.

"A fegyvertűz túlélésével próbál Trump a fekete szavazókra hatni?"
Hmmm.

Kèrdès! Nem állítás.:D

Ha írna egy rappszámot.:rolleyes:

Nincs itt kèrem semmi látnivaló.:D

Az elesèsen kívűl szerintem perelhetetlen a többi.:cool:
 

ZsoltHun

Well-Known Member
2018. október 26.
618
1 585
93
A címek a videóból vannak, általam fordítva. Nem vagyok műfordító, de nem ferdítettem, hanem megpróbáltam a korrekt fordítást írni.

Nem véltetlenül tettem oda a végére a véleményem. Negyedévente egyszer belenézek kongresszusi meghallgatásokba. Ezek tényeleg ennyire hülyék. Nyilván nem mindenki, a úgy tűnik, a tömegek számára a valóság másodlagos lett.

Láttunk már hasonló jelenséget a nyugaton, úgy hívták inkvizíció. Aki mást gondol, azt elégetjük.
Nem a forditásra gondoltam :)
A helyzetre értettem amit művelnek ebben a helyzetben. Rálőnek egy volt elnőkre, aki a jelenlegi jelőlt az elnőki posztra, és ezeket írják az esetről csak mert republikánus?
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
5 025
12 920
113
Irán Trump megölését tervezi – tudták meg nemrég az amerikaiak. Megerősítették a védelmét


A sugar girl-nek szerintem most nagyobb erdeke Trump-ot kicsinalni mint barki masnak mivel ugy nez ki hogy a sugar daddy 4 honap mulva felmondja a "szerzodest". :D
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby