[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 140
88 326
113
a fox szerint, michigen is atbillent bajdenra..

49.3 vs 49.1

ha igy marad + nevada ahol szinten vezet (de meg sokat kell szamolni akor megvan baidenak a 270 szavazat..

jupiii

nem kell tramplit neznem, hu de nem birtam... :hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos:


uaaa

helyette egy demenst kell nezznem :oops::oops::oops::confused::confused::confused::(:(o_Oo_Oo_O
Tényleg nem tudom minek örülsz ...

De tudom. T1G. Ez itthon is remek dolgokat hozott már. Szép BuTapestet, megvalósult fejlesztéseket, az előző garnitúra által megtakarított pénzt megduplázták itthon is. Ja, nem ... Pedig az O1G itthon is nagyon menő volt.
 
  • Tetszik
Reactions: Morishima and zeal
W

Wilson

Guest
Nem azért, mert Biden nyer, hanem mert Soros minden pénze arra fog elmenni, hogy itt is beteljesítse amit tervezett. Ha Trump nyerne, a vén geci kipurcanna 2026ra, a fia meg van elég nyomi ahhoz, hogy ne vigye tovább apja bűneit.

Hagyjuk,már ezt a sorosozást meg az állítólagos tervét,ha Binden nyer nem változik semmi Magyarországon,nem fognak velunk foglalkozni lesz elég bajuk,itthon Viktor és a Fidesz élni és virulni fog.Felesleges ezen "pánikolni":).
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 140
88 326
113
Magyarország nem tétel Biden-éknél, vagy egyátalán az USA-ban Trump kicsivel jobb lett volna, de csak jelképesen. A gond Ukrajna, mert ott nyomulni fognak ezerrel.
De tétel. Már csak MO és LO maradt. A szlotákok fehér zászlózni fognak, a cseheket meg ellehetetlenítik, ahogy vezetőváltás lesz, ott is vége mindennek. Jöhetnek a migrik.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal and Pogány

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 633
94 153
113
Először tényleg várjuk meg, hogy elbukja Trump. Wisconsint és Michigant is megforditotta Biden, de még egyik sincs lefutva.

Ráadásul eddig ez papírforma, már reggel ez látszott a trendekből, de az is hogy a többiben nagyobb esélye van Trumpnak nyerni.
 

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
  • Tetszik
Reactions: SilvioD

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 633
94 153
113
Először tényleg várjuk meg, hogy elbukja Trump. Wisconsint és Michigant is megforditotta Biden, de még egyik sincs lefutva.

Ráadásul eddig ez papírforma, már reggel ez látszott a trendekből, de az is hogy a többiben nagyobb esélye van Trumpnak nyerni.
Nem reggel, délben. :cool:
Nah, akkor egy update.

16 Georgia +2.18% Trump 94% csökken
16 Michigan +4.33% Trump 84% n. csökken
15 N-Carolina +1.4% Trump 94% -
6 Nevada +0.64% Biden 67% n. csökken
20 Pennsylvania +12.69% Trump 64% -
10 Wisconsin +0.22% Biden 95% fordult!!!

Jelzem Nevadaban azonos feldolgozottságnál más különbséget írnak. Valszeg az van mint Wisconsinban. Néhány körzet újraszámolás alatt, míg új körzetek beestek. Vagy csalnak, ha vkinek úgy egyszerűbb. :p

Most 238 - 213 Biden.
Ha a nyitottak igy maradnak.
254 Biden - 280 Trump

Ha korrigáljuk a trendekkel.
Wisconsint és Michigant behúzza a demens, de Nevadat bukja, akkor
264 Biden - 270 Trump:eek:

Tehát még a fentiekből hármat kell Bidennek nyernie a sikerhez. 50-50% sztem, plusz az ügyvédek! :cool:

Alaszkát nem szamoltam, mert mindegy, az plusz 3 elektor Trump.
 

Horizon

Well-Known Member
2019. február 27.
1 969
7 959
113
16044996781414.png
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 140
88 326
113
Gulyás jól látja az esélyeket.

Jelenleg 40%-os esélyt adok arra, hogy Donald Trump nyeri meg az amerikai elnökválasztást – mondta a mai Kormányinfón egy kérdésre válaszolva Gulyás Gergely. A Miniszterelnökséget vezető miniszter hozzátette, hogy ő eddig is pesszimista volt Trump újraválasztási esélyeit illetően és most is az, igaz egyedüli ezen a téren a kormányban.

Megjegyezte, akárhogy is számol, ha Nevadában, Michiganban és Wisconsinban is nyer Biden, sőt ha Arizonában is, ami már lényegében biztos, akkor Biden lesz az elnök. A kormány többi tagja mind Trump győzelmét várja – ismerte el egy másik kérdésre.

Ebből Nevadaban nem vagyok biztos.
Tény. Nevada és Arizona eldőlt. Felejtsétek el, hogy ott Trump fordít. Ellenben Michigan és Wisconsin közül úgy kellene megnyerni valamelyiket, hogy Georgiát se veszti el. Wisconsin jobb lenne, több elektor, de a kulcs Georgia. Az a cikis. Szerintem Észak-Karolinában is csak pár száz szavazat fog dönteni.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 633
94 153
113
Tény. Nevada és Arizona eldőlt. Felejtsétek el, hogy ott Trump fordít. Ellenben Michigan és Wisconsin közül úgy kellene megnyerni valamelyiket, hogy Georgiát se veszti el. Wisconsin jobb lenne, több elektor, de a kulcs Georgia. Az a cikis. Szerintem Észak-Karolinában is csak pár száz szavazat fog dönteni.
Nevada nem. 67%-os feldolgozottság 0.64%-al vezet Biden.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 633
94 153
113
Én poénnak szántam a képet, amit beraktam nem régen, de a végén igaz lesz. :confused:

Érdekes, hogy nem 3 elektoros államokban van a probléma, hanem a 10-20 elektorosban.Kicsiért le se hajolnak.
Jó persze: Több elektor=nagyobb lakosság=több szavazat, de akkor is fura, hogy a kisebbekben nem is merül fel, hogy esetleg csalnak.
Ez a Wisconsini ugrás tényleg nagyon fura volt.....
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 140
88 326
113
Először tényleg várjuk meg, hogy elbukja Trump. Wisconsint és Michigant is megforditotta Biden, de még egyik sincs lefutva.

Ráadásul eddig ez papírforma, már reggel ez látszott a trendekből, de az is hogy a többiben nagyobb esélye van Trumpnak nyerni.
Nézd meg a térképet. A százalékos feldolgozást és a nagyvárosokat. Add össze mennyi van, és mennyi lehet még. Szomorú, de ha Wisconsin vagy Michigan nincs meg, minden mindegy. Az egyiket be kell húzni, vagy ha egyiket se, akkor Nevadát és Arizonát. De mellé be kell húznia GAt és NCt.

De ha megvan Wisconsin és Michigan is, meg PA és NC, Georgianak akkor is meg kell lennie, és az a gci nehéz, nem a többi. :(

HA MI, GA, PA, NC és GA megvan, tök mindegy mit csinál Biden ... ahogy ha nincs meg MI, WI közül egy, akkor is Biden nyert, hacsak Trumpli be nem húzza NV és ARt.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal