[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 525
93 801
113
Az volt a baj,hogy Trump ökörségeit nem kellett felnagyítani amit lemuvelt pl a Covidos sajtótájékoztatók és a kommunikáció kapcsán az túl ment minden határon és minden normális ember megkérdőjelezte Trump értelmi képességeit,és nem szabad elfelejteni,hogy az USA-t sújtja legjobban a járvány tehát ezek az ökörségek amerikaiak életébe kerültek.
Biden értelmi képességei jobbnak tűnnek? Nem hiszem, hogy sokkal előrébb leszünk. A demokráciaexportos hülyegyerekek most újra poziba kerülnek, kicsit veszélyesebb lesz a világ. De Amerika is, hisz a BLM kapcsán aláásták a rendőrség tekintélyét és bűnözőket neveztek hősnek, komplett városi rendőrségeket bűnözőnek.

Ha poziba emelik ezeket a kulturmarxista forradalmárokat sok popcornra lesz szükségünk.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Mi az, hogy nem írtam konkrétumot, ember? Nyisd már ki a szemed, görgesd már vissza ezt a k*rva topicot, és olvass.


Majd én azt eldöntöm, hogy hol érzem jól magam.
Ebbe a topicba pl azért jöttem, hogy a választásokról szóló beszélgetésben vegyek részt. A haditechnikai dolgokról a Lynx illetve Kaukázus topicban beszéltem. Vissza lehet keresni, van rá a fórumon funkció.

Tévedtem. Nem ugyanolyan vagy. Rosszabb. Mert még felháborodottan szóvá is teszed.
Kirekesztőbb vagy, mint gondolnád!
 

ghullaire

Well-Known Member
2019. május 4.
210
1 717
93
123986410_153236209842576_5193157779241581996_n.jpg
 
W

Wilson

Guest
Biden értelmi képességei jobbnak tűnnek? Nem hiszem, hogy sokkal előrébb leszünk. A demokráciaexportos hülyegyerekek most újra poziba kerülnek, kicsit veszélyesebb lesz a világ. De Amerika is, hisz a BLM kapcsán aláásták a rendőrség tekintélyét és bűnözőket neveztek hősnek, komplett városi rendőrségeket bűnözőnek.

Ha poziba emelik ezeket a kulturmarxista forradalmárokat sok popcornra lesz szükségünk.

Hogy Binden milyen lesz az majd kiderül az amerikai demokrácia exportnak viszont már vége azok az idők már elmúltak.
 
T

Törölt tag 2361

Guest
amugy ki lesz a baiden csapatja?

most nem az indian/nigga csajrol gondolok...azt nem veszem komolyan egyenlore....


kik lesznek a fontosabb postokon?

remelem valami profi diplomatak/szakertok lesznek nem politikusok vagy a csalad tagjai mint trampnal...

mert ha olyanokkal szedi korul magat, ako lehet total demens is, lesz aki nem engedi meg hogy nagyobb marhasagot csinaljon...
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Egyrészt, semmilyen cég nem írhatja felül a törvényeket, másrészt oké, és ha nincs másik hova mész át?
Pont arra céloztam korábban, hogy Trump-nak is és más republikánusnak is van pénze, tudtak volna venni, vagy létrehozatni hír és közösségi platformot, amit a vállalataik reklámjaikon, lobbi és kampánypénzekből (vagy merő filantropizmusból) finanszírozni is tudtak volna. Semmi újat nem kellett volna kitalálni.
De, vannak cégek, amik felülírhatják, pl. google, facebook stb.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Benjamin Netanjahut kell figyelni...

Itt azért más a hangsúly! Gratulációról szó sincs!
..
"The office of Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu gave Likud ministers talking points regarding relations with Joe Biden after the Democratic candidate was projected to win the US election, a Walla journalist tweeted Saturday. Netanyahu's office particularly noted that "Israel will work well with Biden as it worked well with Trump" and expressed hope that Biden, if elected president, will not roll back Trump's support of Israel's normalization process with Arab states, according to the report."
https://sputniknews.com/us-election...re-illegally-altered/#article_item_1081085289
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Amúgy amit meg kell tanulnia a republikánusoknak ha még labdába akarnak rúgni:

- az általános egészségbiztosítás nem komcsi trükk. A szavazobazisuk a dolgozó kisember és középosztály, nekik szüksége van rá.
- a környezetvédelem sem. A klímaváltozás nem hoax.
- a gazdagok sok lobbi pénzt adnak, de ők is csak 1 szavazatot fejenként (magyarul bőven fizethetnek több adót)
Ezt a republikánus szavazóknak kellene leginkább megtanulni, akik a hidegháború alatt egy az egybe bekajálták Ronnie Raygun minden szavát, és őszintén hisznek abban, hogy csak az érdemel kórházi ellátást aki ki bírja fizetni, és minden szociális juttatás az maga a kommunizmus.

Tévedtem. Nem ugyanolyan vagy. Rosszabb.
Kirekesztőbb vagy, mint gondolnád!
Büdös troll :D
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
amugy ki lesz a baiden csapatja?

most nem az indian/nigga csajrol gondolok...azt nem veszem komolyan egyenlore....


kik lesznek a fontosabb postokon?

remelem valami profi diplomatak/szakertok lesznek nem politikusok vagy a csalad tagjai mint trampnal...

mert ha olyanokkal szedi korul magat, ako lehet total demens is, lesz aki nem engedi meg hogy nagyobb marhasagot csinaljon...
Pedig szerintem nem ártana. Ő lesz Az elnök csak idő kérdése.
 
W

Wilson

Guest
Itt azért más a hangsúly! Gratulációról szó sincs!
..
"The office of Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu gave Likud ministers talking points regarding relations with Joe Biden after the Democratic candidate was projected to win the US election, a Walla journalist tweeted Saturday. Netanyahu's office particularly noted that "Israel will work well with Biden as it worked well with Trump" and expressed hope that Biden, if elected president, will not roll back Trump's support of Israel's normalization process with Arab states, according to the report."
https://sputniknews.com/us-election...re-illegally-altered/#article_item_1081085289

A zsidók attól tartanak,hogy a demokraták háborúba kezdenek Iránnal mondjuk ezt nem tudom miből gondolják a demokraták szerintem visszatérnek a már korábban megkötött de Trump által felmondott atomegyezményhez.
 

Horizon

Well-Known Member
2019. február 27.
1 935
7 812
113
A zsidók attól tartanak,hogy a demokraták háborúba kezdenek Iránnal mondjuk ezt nem tudom miből gondolják a demokraták szerintem visszatérnek a már korábban megkötött de Trump által felmondott atomegyezményhez.
F-22-esek eladása? Lehet, hogy mégsem pletyka.
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Pedig szerintem nem ártana. Ő lesz Az elnök csak idő kérdése.

de az meg odebb van..

ki tudja, lehet a feher haz orvosai, megmuttasak miert epp ott dolgoznak (biztos jo orvosok vannak ott) es kihuza felhalottan baiden a 4 evet..

a csaj meg megy a levesbe utanna, mert magatol nem er semmit..