[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 159
15 823
113
Ugyanaz a nemzetközi nagytőke van a rep-ek mögött + Trump legelső elnöki beszédében a lmbtqq közösségek védelméről és támogatásáról is beszélt...

Én tartom, hogy ezt Trump baszta el a végén a fiatalok körében legnépszerűbb mobilgyártó és videómegosztó betiltásával, ha nincs a blm balhé esélye se lett volna...
Nem ugyanez.

Pont Schiffer beszélt erről pár napja.

Trump mögött egy jenki nemzeti tőkés réteg állt, a DEMek mögött pedig a globaltoke/wall Street.
 
  • Tetszik
Reactions: Tiria and aquarell

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Alátámasztás?
Csak vagdalkozol és cimkézel.
Feltűnt már, hogy akármilyen echte fasiszta forrásból származó "hírt", vagy zsidózós konteót, liberálisokat bolsevikokkal összemosó posztot raknak ki ide emberek, a posztolók nagy többsége tapsol meg kuncog, hogy; Jaj de szellemes! - de ha valaki esetleg rákérdez Trump, vagy, ne adj Isten, a mi Pártunk és Kormányunk viselkedésére, akkor rögtön összeomlik a világ és a delikvens megkapja a libernyák/libbant/bolsevik jelzőket, illetve az ignorolást? Nem érdekes ez? Ja, és persze az összes ilyen "illiberális" kormány és médiájuk ugyanígy kommunikál. Aki nincs velünk elvtársak, az nem kommunista, tehát egyszerűen imperialista, fasiszta.

És ezek után még itt röhögnek a hópihe véleménybuborékokon és safe spaceken...:rolleyes:

Három gyenge, három áruló!
Ilyesmit mondhatott Sztálin is a kremli irodájában, mikor 1-2 volt forradalmár cimbije megkérdőjelezte a tisztikarban végrehajtott tisztogatások szükségességét '37-ben.
 
  • Tetszik
Reactions: teglasi80 and Robur

Robur

Well-Known Member
2018. április 9.
3 257
5 304
113
1. Biden még nem nyert, és több államban olyan kicsi a különbség, hogy törvényileg újra fogják számolni a szavazatokat.
2. "Nincs bizonyíték választási csalásra Ellen Weintraub a Szövetségi Választási Bizottság elnöke arról beszélt a CNN-nek adott rövid interjújában, hogy nincsen csalásra utaló bizonyíték. Hozzátette, hogy kevés panasz érkezett a választások lebonyolításával kapcsolatban, és minimális azoknak a száma, melyek megalapozottak. Nincs bizonyíték semmiféle választási csalásra, vagy illegális szavazatok leadására
– mondta Weintraub."
Nem tudom feltűnt-e, hogy Trump ugyanúgy hisztizik, mint Viktor 2002-ben? Csak meg kell mondjam, hogy OV klasszisokkal jobb és ügyesebb.

.
Hülye gyerekként verik magukat földhöz, hogy "Nem vesztettünk, nem vesztettünk". Ilyenek ezek az illiberálisok.
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 054
18 757
113
Feltűnt már, hogy akármilyen echte fasiszta forrásból származó "hírt", vagy zsidózós konteót, liberálisokat bolsevikokkal összemosó posztot raknak ki ide emberek, a posztolók nagy többsége tapsol meg kuncog, hogy; Jaj de szellemes! - de ha valaki esetleg rákérdez Trump, vagy, ne adj Isten, a mi Pártunk és Kormányunk viselkedésére, akkor rögtön összeomlik a világ és a delikvens megkapja a libernyák/libbant/bolsevik jelzőket, illetve az ignorolást? Nem érdekes ez? Ja, és persze az összes ilyen "illiberális" kormány és médiájuk ugyanígy kommunikál. Aki nincs velünk elvtársak, az nem kommunista, tehát egyszerűen imperialista, fasiszta.

És ezek után még itt röhögnek a hópihe véleménybuborékokon és safe spaceken...:rolleyes:


Ilyesmit mondhatott Sztálin is a kremli irodájában, mikor 1-2 volt forradalmár cimbije megkérdőjelezte a tisztikarban végrehajtott tisztogatások szükségességét '37-ben.

Tulajdonképp te miért jöttél ide, mert katonai, haditechnikai dolgokhoz nem tudsz hozzászólni. Lehet az indexen jobban éreznéd magad.
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 311
14 056
113
Majd lesznek akik emlékeztetik.
Ja. És mivel amerikai szervek vettek részt a Kaleta lebuktatásában, és lehet élni a gyanuval, hogy tobbet tudnak, mint ami a magyar bíróságon elhangzot, szerintem pont errol az oldalról futhetnek be a Szijjártó altal vezetet magyar kulugynek. És még ha Orbán meg is hoszabítaná Bicskéig a Petit, ez mindenképpen kemény csapás lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: tarzaan

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 054
18 757
113
Ja. És mivel amerikai szervek vettek részt a Kaleta lebuktatásában, és lehet élni a gyanuval, hogy tobbet tudnak, mint ami a magyar bíróságon elhangzot, szerintem pont errol az oldalról futhetnek be a Szijjártó altal vezetet magyar kulugynek. És még ha Orbán meg is hoszabítaná Bicskéig a Petit, ez mindenképpen nagy csapás lenne.

Túlálmodod ezt a dolgot. Irigyled hogy jó a külügyér nálunk ? :)
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 159
15 823
113
Ja. És mivel amerikai szervek vettek részt a Kaleta lebuktatásában, és lehet élni a gyanuval, hogy tobbet tudnak, mint ami a magyar bíróságon elhangzot, szerintem pont errol az oldalról futhetnek be a Szijjártó altal vezetet magyar kulugynek. És még ha Orbán meg is hoszabítaná Bicskéig a Petit, ez mindenképpen kemény csapás lenne.
A Kaleta úgy valóban nagyon csúnya volt, azt nem bannam ha a jenkik kiboritananak pár ilyen bilit...
 

bejczi

Active Member
2020. március 19.
98
164
33
Négy az a három.Két republikánus szenátor egy republikánus kongresszusi képviselő és egy republikánus kormányzó,nem gyenge felhozatal.
Lehet, hogy csak én gondolom túl, de mit szedhettek elő róluk a demokraták, amivel így meg lehetett őket zsarolni őket.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Off
Hülye gyerekként verik magukat földhöz, hogy "Nem vesztettünk, nem vesztettünk". Ilyenek ezek az illiberálisok.
Te szoktad a mandin ugyanilyen nick név alatt magadból kikelve szidni Ovi k. anyját? Pont a minap láttam és jót kacagtam. Ha már a helyes viselkedésről beszélsz, gondoltam megkérdezem. :rolleyes:
On
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 054
18 757
113
Lehet, hogy csak én gondolom túl, de mit szedhettek elő róluk a demokraták, amivel így meg lehetett őket zsarolni őket.

Lehet almát loptak a szomszédtól gyerekkorukba, amiről fotó van. :) Netán megkínálták őket, valami olyannal, amit osztva, szorozva, nem lehetett visszautasítani akkor sem, ha utánuk a vízözön. :)
 
  • Tetszik
Reactions: bejczi
T

Törölt tag 4082

Guest
Nézd, nyilván ez ugyan az az eset, hogy egykor balhé volt abból, hogy ha nem engedték be a cigányokat némely szórakozóhelyre. Én meg úgy gondolom, hogy mindenkinek jogában áll szórakozóhelyet nyitni és mindenkinek jogában áll -ha saját pénzét áldozza rá- azt beengedni, vagy épp nem beengedni, vagy akár tevékenységét korlátozni, aki neki nem szimpatikus. Ha nem tetszik, akkor nem kell látogatni azt a helyet. De mondok egy nem régi saját élményt: a helyi tüzépes egyik alkalmazottja elkezdett ordibálni, hogy miért álltam be a kocsival, mikor csak a kifizetett árúért lehet bemenni -tehát gyalogolgassak 2*50m-ert úgy, hogy lehet, hogy árú sincs. (Illetve olvastam a kapun, hogy nem lehet, de gondoltam, hogy az akkor épp SOS kellő 3 zsák cement csak van már és az a 2 perc senkit nem zavar) Én meg azt mondtam, hogy a k. anyádat óbégassál velem, pláne mint Vevővel. Fogtam magam és elmentem a másik városba a tüzépre ésígy ott költöm el azt a párszázezret, amit mostanában beterveztem ilyen célra. Tehát a tüzépes is hozott egy szabályt, amivel én korlátozva érzem magam, tehát nem megyek oda. Miért menne oda az ember, ahol nem szívesen látják?
Egyrészt, semmilyen cég nem írhatja felül a törvényeket, másrészt oké, és ha nincs másik hova mész át?
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 525
93 801
113
Ja. És mivel amerikai szervek vettek részt a Kaleta lebuktatásában, és lehet élni a gyanuval, hogy tobbet tudnak, mint ami a magyar bíróságon elhangzot, szerintem pont errol az oldalról futhetnek be a Szijjártó altal vezetet magyar kulugynek. És még ha Orbán meg is hoszabítaná Bicskéig a Petit, ez mindenképpen kemény csapás lenne.
Kaleta karrierdiplomata volt, ugyanúgy szolgált az előző kormányok alatt. Semmilyen bilit nem borítottak az amcsik. Pedo ügyben meg Biden kislányszagolgatása és Eppstein pedo szigete mellett, amit Clintonék látogattak, könnyen csöcsre lehet futni. Nem csoda, hogy Eppstein a börtönben "levágta fejét." Csúnya öngyilkossági ügy volt. :eek:
 
W

Wilson

Guest
Ugyanaz a nemzetközi nagytőke van a rep-ek mögött + Trump legelső elnöki beszédében a lmbtqq közösségek védelméről és támogatásáról is beszélt...

Én tartom, hogy ezt Trump baszta el a végén a fiatalok körében legnépszerűbb mobilgyártó és videómegosztó betiltásával, ha nincs a blm balhé esélye se lett volna...

Szerintem azon okok között amelyek miatt Trump elvesztette a választást az első a Covid és ahogy azt Trump kezelte.
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Komolyan biden nyert? Azért tramp egy jo karakter volt:(. Annyi baj volt vele hogy bántotta a fejlődő kínát. Az oroszok meg úgysem fejlődnek
Bántott egy diktatúrát, amihez képest Vlagyimir Ilijics Jézus, Ivan Visznárovics meg liberáldemokrata? A gonosz...
 
  • Tetszik
Reactions: Masztiff

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 525
93 801
113
Trump nagyon nehezen viseli a vereséget, tombol, őrjöng Jah, nem! :)
4772599KAP20201107111.jpg