[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 256
8 169
113
Hidd el semmi nem lesz belőle. Nixon a legjobb példa rá. Na ha valakit egyértelműen el lehetett volna ítélni az ő volt.
Ott volt valamilyen háttéralku is emlékeim szerint, hogy ha lemond, nem lesz perbe fogva. A beosztottjai közül viszont többen ültek....
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 534
8 880
113
ásó van, ...
Egyébként olvastam valahol tegnap, hogy mivel utál olvasni, képregényeket rajzoltak neki a nemzetbiztonsági tájékoztatókra. Állítólag...
Ja ja, olvastam én is, de úgy volt a teljes történet, hogy innen indult Szanyitól, aztán Fletón keresztül Szabó Timikéig már mind így csinálták, csak nekik a viszkis meg konyakos üvegre vannak ragasztva.
Meg a romkocsmákban a rozéfröccsre a káma szutra képei, hogy mamahoteles haladárok tudják hogy kell becsempészni a kis fitymaszűköletes himbilimbijüket.;)
 
  • Tetszik
Reactions: vata and antigonosz

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 159
15 822
113
Rosszul látod. Nem Bidennel van a baj, hisz Reagan óta általában egy teljesen idióta US elnök került a hivatalba, bár talán az öreg Bush volt még valaki, annak ellenére, hogy a Csupasz pisztolyban ő is kapott eleget, de igazából ez mindegy. Ami most gáz, ami most szopás, az az, hogy Soros minden pénzét ebbe a kretén Bidenbe fektette. Így nekünk konkrétan lőttek. És innentől személyes a dolog, hogy ki nyeri az elnöki címet!
Látod ezért nem lett volna szabad a vezerednek kinyirni Vonat és Schiffer, mert így most a DK és a Momentum fogja őket váltani...
 

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
Az megvan, hogy Biden most 78 éves?
Én minden idők legnépszerűbb elnöke lehet. 10 millióval többen szavaztak rá mint Obamára. Ezzel nyert minden idők 2. legnépszerűbb elnöke ellen, aki csak 6 milliót vert Obamára.
Már ha csak a számokat nézzük ez jön le.
 
  • Tetszik
Reactions: Robur

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Korábban fikázta Bident és családját, így már nem képes megfelelően képviselni Magyarország érdekeit a világ vezető hatalmánál. Eléggé célszerű lenne leváltani.

Joe Biden beszélt minősíthetetlen hangnemben Magyarországról és Lengyelországról.
Nem kell a szervilizmus. Jól dolgozik, karakán!
 

ibanez de bobadilla

Well-Known Member
2019. szeptember 5.
874
2 754
93
Én egyiket sem akarom, de nem is az én elnököm lesz, nem is vagyok szavazó. Annyiban érint, hogy erősen az USA elnöke fújja a passzátszelet a nyugati világban, így nem mindegy, hogy ellenszélben, vagy passzátszélben hajózunk. Azt fel kellen fogni, hogy egy pattanásnyi pötty vagyunk, kerekítési hiba az USA szemszögéből, nekünk (a vezetésnek) kell jól lavírozni.
Azt a Szíjjártó adja be a lemondását szöveget nem értem.
nemrég jól elküldte ezt a bident a picsába. publice.
 
T

Törölt tag 008

Guest
Korábban fikázta Bident és családját, így már nem képes megfelelően képviselni Magyarország érdekeit a világ vezető hatalmánál. Eléggé célszerű lenne leváltani.
És? Biden a mai napig azt hiszi, hogy George Bush ellen indult a választásokon. Ha valaki azt mondja neki Hungary azt mondja köszi, már ebédeltem.
Nem fog emlékezni Szijjártó nevére. Leginkább a sajátjára sem :p
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Donald Trump nem tervezi a következő napokban meghívni Joe Bident a Fehér Házba – értesült a CNN. Ennek azért van jelentősége, mert a választások után hagyomány a jelenlegi és a leendő elnökök találkozója. Ennek oka az lehet, hogy Trump még nem tekinti lefutottnak a választást, korábban jelezte, hogy jogi csatározásra készül, illetve több államban a szavazatok újraszámolását kérte. Ez pedig az átadás-átvétel folyamatát is lassíthatja. A tervek szerint Bident január 20-án iktatják be az USA elnökévé, addig a maradék nyitott kérdés is eldőlhet.
https://www.portfolio.hu/global/20201107/trump-nem-tervezi-meghivni-bident-a-feher-hazba-456430
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 159
15 822
113
Nemzetközi politika első óra, első mondat:

"Az országoknak nincsenek elveik, csak érdekeik."

Itt néhányan hiányoztak róla, úgy érzem.
A mi érdekünk, hogy sem a DEMek mögött lévő nemzetközi nagytőke, sem a neotrockista\swj-lmbtqrsszttyuvzzs ideológia ne szerezzen nagyobb teret Magyarországon a jelenleginél...
 
T

Törölt tag 1711

Guest
A mi érdekünk, hogy sem a DEMek mögött lévő nemzetközi nagytőke, sem a neotrockista\swj-lmbtqrsszttyuvzzs ideológia ne szerezzen nagyobb teret Magyarországon a jelenleginél...

Ugyanaz a nemzetközi nagytőke van a rep-ek mögött + Trump legelső elnöki beszédében a lmbtqq közösségek védelméről és támogatásáról is beszélt...

Én tartom, hogy ezt Trump baszta el a végén a fiatalok körében legnépszerűbb mobilgyártó és videómegosztó betiltásával, ha nincs a blm balhé esélye se lett volna...