[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 815
25 446
113
Jól olvastam, hogy a billegő államokban a demek és a rep elektorok is leadták a szavazataikat? És Pence lesz az aki számol és dönt mit fogad el. Komolyan, kabaré! És ezek szólnak be Lukasenkonak. :)

Igen. A GOP is küldi a sajátot. 2021. január 6-án, Vízkeresztkor meg postabontás! :)
Mondjuk addég történni fog még egy-s-más! Az a megérzésem. :rolleyes:
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 145
7 305
113
Szerintem Trumpnak megvannak a megfelelő bizonyítékai, csak még megvárja amíg a fogadóirodákban 1 az 1000-hez lesz az arány, aztán felrak magára 100 millió dollárt, bemutatja a bizonyítékokat, és felmarkol 10 milliárdot.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 617
68 319
113
Megerősítette helyi idő szerint hétfő délután Joe Biden demokrata párti elnökjelölt győzelmét az Egyesült Államok 50 államában és a fővárosban, Washingtonban összegyűlt elektori testület, amely hivatalosan megválasztja az Egyesült Államok elnökét.
Forrás: https://kuruc.info/r/4/221985/
 
W

Wilson

Guest
Megerősítette helyi idő szerint hétfő délután Joe Biden demokrata párti elnökjelölt győzelmét az Egyesült Államok 50 államában és a fővárosban, Washingtonban összegyűlt elektori testület, amely hivatalosan megválasztja az Egyesült Államok elnökét.
Forrás: https://kuruc.info/r/4/221985/

Na most akkor kíváncsi vagyok,hogy vajon kiköltözik Trump a Fehér Házból ahogy ígérte:).
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 815
25 446
113
Na most akkor kíváncsi vagyok,hogy vajon kiköltözik Trump a Fehér Házból ahogy ígérte:).

Nem ígért ilyet! Hallgasd vissza az ominózus videót!
Leszerelően, csillapítóan, gúnyos hanglejtéssel vetette oda csak foghegyről az idegbeteg firkásznak, hogy nyugodjon már le!
 
W

Wilson

Guest
Nem ígért ilyet! Hallgasd vissza az ominózus videót!
Leszerelően, csillapítóan, gúnyos hanglejtéssel vetette oda csak foghegyről az idegbeteg firkásznak, hogy nyugodjon már le!

Akkor íme a videó ezen részéről a fordítás:).
Szerintem ez elég egyértelmű:).

„ Tehát, ha az elektorok a megválasztott elnököt, Joe Bident választják, akkor sem hagyja el a Fehér Házat? -hangzik a riporteri kérdés”

- Természetesen elhagyom, és ezt maga is tudja - válaszol Donald Trump. De azt hiszem, hogy sok dolog fog történni még január 20-áig. Hatalmas csalást találtak. Olyanok vagyunk, mint egy fejlődő ország. Olyan számítógépes használunk, amelyek feltörhetők. "
 
  • Tetszik
Reactions: ghullaire

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 815
25 446
113
Akkor íme a videó ezen részéről a fordítás:).
Szerintem ez elég egyértelmű:).

„ Tehát, ha az elektorok a megválasztott elnököt, Joe Bident választják, akkor sem hagyja el a Fehér Házat? -hangzik a riporteri kérdés”

- Természetesen elhagyom, és ezt maga is tudja - válaszol Donald Trump. De azt hiszem, hogy sok dolog fog történni még január 20-áig. Hatalmas csalást találtak. Olyanok vagyunk, mint egy fejlődő ország. Olyan számítógépes használunk, amelyek feltörhetők. "

Bakker már! :mad::D
Hallgassad vissza a videót! A leírt szöveg, NEM ADJA VISSZA az egésznek az élét!
..
És ne éljed bele magad, hogy Joe Biden elnök lesz! :rolleyes:
Történelmi időket élünk, tudod! :)
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 404
14 284
113
Olyan számítógépes használunk, amelyek feltörhetők.
Ez az állítás igazábol sokkal csalásgyanusabbá teszi az o 2016-os gyozelmét, mind a mostani Bidenét. :rolleyes:
Pech Trump számára, hogy most viszatértek az elektronikai rendzerek nélkuli szavazáshoz és kéziszámláláshoz. :p
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson
T

Törölt tag 008

Guest
Ez az állítás igazábol sokkal csalásgyanusabbá teszi az o 2016-os gyozelmét, mind a mostani Bidenét. :rolleyes:
Pech Trump számára, hogy most viszatértek az elektronikai rendzerek nélkuli szavazáshoz és kéziszámláláshoz. :p

Január 21, Fehér ház:

EpOGMkmUcAIUyPB
 
W

Wilson

Guest
Bakker már! :mad::D
Hallgassad vissza a videót! A leírt szöveg, NEM ADJA VISSZA az egésznek az élét!
..
És ne éljed bele magad, hogy Joe Biden elnök lesz! :rolleyes:
Történelmi időket élünk, tudod! :)

Igazad van éle aztán van a felvételnek:).
Nem élem magam bele mert mint írtam korábban nekem mindegy ki az USA elnöke én csak arra vagyok kíváncsi,hogy Trump meddig akarja húzni ezt a cirkuszt.Amúgy az emberiség folyamatosan a kialakulása óta történelmi időket él:)