[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Tényleg nem a kormányerők lövöldöztek, azok is célpontok voltak, ez tisztán látszik a korabeli videókon! Litván, grúz és banderista orvlövészeket emlegettek már akkor!
Korabeli videók amiket az orosz propaganda termelt ki, hogy a berkutot mosdassa.

--------------



Vótmá?
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Eddig azt hittem csak a gyerekek hisznek a mesékben...
Ugyanaz az oldal látott majdanon lengyel, banderista, meg grúz lövészeket, akik utána azt tolták, hogy a krímen a helyi airsoftosok vették be a közintézményeket felségjelzés nélkül, meg hogy ukrán Szu-25 lőtte le az MH17-et.
És te beszélsz mesékről.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 800
25 395
113
Távolról sem! Most nincsenek új hírek az USA-ból, így holnapig az eddigi események hazai hatásait spekuláljuk.
Majd ha megint jön érdemi hír az ottani helyzetről, akkor megint visszakapcsolunk Amerikába. Addig meg mindenki nézegeti a kristálygömbjét, hogy mi lesz velünk...
Az elnöki adminisztráció lassan harmadik napja hallgat!
Tudom, hogy unjátok:), de furcsállom, hogy a fősodratú média véleményvezérei sehol sem csámcsognak azon, hogy hol az elnök!?
Golfozik? Csomagol? Ellenlépéseket tervez?
..
Sehol egy találgatás, sehol egy hír arról, hogy mit szól a digitális lincseléshez, vagy az ellene készülő impícsmenthez!
Máskor ott lebzsel az összes lihegő firkász.
Hát érdekes...
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 039
82 454
113
Ugyanaz az oldal látott majdanon lengyel, banderista, meg grúz lövészeket, akik utána azt tolták, hogy a krímen a helyi airsoftosok vették be a közintézményeket felségjelzés nélkül, meg hogy ukrán Szu-25 lőtte le az MH17-et.
És te beszélsz mesékről.
Maguk az ukránok állították, hogy grúzok voltak , de ha te nem figyelted az ukrán helyzetet napi szinten 2013-tól nem tudhatsz ilyen dolgokat, csak amit a híradóban bemondanak.
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 117
7 014
113
azért ezt megcsinálni nem láttom realisztikusnak …

Az ukrán-magyar határon nem lehetetlen áthozni fegyvert, a magyar határőrök között is van korrupt, az ukránok között meg szinte csak az van.
Fehéroroszországban meg le is kapcsoltak Jobb szektorosokat tavaly a nagy tüntetések idején.
Az ukrán szélsőségesek legutóbb a beregszászi magyarok megmérgezésével fenyegetőztek, sőt állítólag még előkészületeket is tettek, tehát elég sok ott a magyar gyűlölő.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 955
32 841
113
A nagy semmit látjuk meg. Nekünk nem osztanak olyan élményt, mint a Reichstag eleste, vagy Hitler összeégett maradványainak megtalálása.
Ebben a posztmodern korban csak Trump twitter bannja jut, és sajnos a világháborús nácikkal ellentétben a trumpisták nem adják fel azután, hogy a nagy vezíír eltűnik.
Én inkább kihagynám ezeket az élményeket.Nem akarom lángolni látni az Országházat-inkább szivesen látnám az Ország Házának (és nem önjelölt kiskirályok tanyájának).
Én voltam olyan hülye,hogy segélykocsira úljek a román forradalom idelyén,és hallottam golyot fütyülni.Voltam a határon a jugó polgárháború idején,és hallottam a golyót fütyülni.Voltam már kamionnal Boszniában,már a béke idején-és az út menti mezőn baktató tehén alatt robbanó akna szitává luggatta a pótomat....Nem akarok sehol Mo-on ilyesmit se látni,se hallani.Pont.
Jó lesz nekem a kispolgári,de rendesen működő birósági igazságszolgáltatás is.Ami akármilyen párti tolvajt a müanyag lakat vizuátora elfoglaltságára kárhoztat.
 
  • Tetszik
Reactions: tarzaan
T

Törölt tag 008

Guest

Amíg nem törlik, összefoglalva a videót. Egy republikánus "körlevélről" beszél.
  • Trump marad az elnök, sok, magas beosztású ember kerül börtönbe
  • lesz kimaradás az internetben
  • a Pakisztánt és Vatikánt érintő áramkimaradás nem véletlen volt, de az okáról nem beszél konkrétan
  • "vészhelyzeti adásban" fog majd az emberekhez szólni Trump


A valóság tudom sosem olyan egyszerű, mint ahogy a média előadja, de ennek számomra olyan áthallása van, mint amikor Hitler a háború végén hadosztályokat, repülők ezreit mozgatta amikor semmi nem volt már. De meglátjuk.
11,5 millió fölött 1 db bitcoin. Altmédia full kussban. RediceTV 4 betűt írt ki. SHTF
Holnap elvileg leváltják Trumpot és akkor vége. Megnyugodhat aki alapjövedelmet szeretne.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 777
122 657
113
Az elnöki adminisztráció lassan harmadik napja hallgat!
Tudom, hogy unjátok:), de furcsállom, hogy a fősodratú média véleményvezérei sehol sem csámcsognak azon, hogy hol az elnök!?
Golfozik? Csomagol? Ellenlépéseket tervez?
..
Sehol egy találgatás, sehol egy hír arról, hogy mit szól a digitális lincseléshez, vagy az ellene készülő impícsmenthez!
Máskor ott lebzsel az összes lihegő firkász.
Hát érdekes...
Mivel pont az a lényeg, hogy kussban maradjon 20-áig nyilván nem fogja senki sem interjúvolni...
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Gian Micalessin olasz filmes forgatott egy filmet (amit a Canale 5 TV adó be is mutatott) amiben azt állítják a grúz lövészek, hogy ők lőttek Szakasvili parancsára.
Nem kell nagy tudás hogy cáfolatot találjunk rá az interneten.
google: "Gian Micalessin georgian snipers" meg kb 4 perc olvasás.

Is, meg Oliver Stone is kitér filmjében erre.
Á igen, Oliver Stone, Putyin egyik jó haverja aki érdekes módon mindennel egyet ért amit Vova valaha csinált. Majd pont Ő nem fog grúz lövészeket találni minden háztetőn, ha a főnöknek az kell. :)
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
na,Mack megint kitilt....
Mondjuk kurvára meg is érdemelnéd. Nem azért, mert más a véleményed, hanem azért mert (Te is) oldalakon keresztül belpolozol/belpoloztok az amerikai szobában. Topic rombolás minősített esete. :oops: :p
Nem igaz, hogy nem lehetne egyszer két mondatban utalni, hogy más a véleményed adott témában és maradni legalább szőrmentén a topic tartalmánál. Én megköszönném!
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
j5F2-sqpbHk.jpg


Viszont a Telegramban aktív.
És ezek hány tulajdonosi körben futnak össze?
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Én inkább kihagynám ezeket az élményeket.Nem akarom lángolni látni az Országházat-inkább szivesen látnám az Ország Házának (és nem önjelölt kiskirályok tanyájának).
Én voltam olyan hülye,hogy segélykocsira úljek a román forradalom idelyén,és hallottam golyot fütyülni.Voltam a határon a jugó polgárháború idején,és hallottam a golyót fütyülni.Voltam már kamionnal Boszniában,már a béke idején-és az út menti mezőn baktató tehén alatt robbanó akna szitává luggatta a pótomat....Nem akarok sehol Mo-on ilyesmit se látni,se hallani.Pont.
Jó lesz nekem a kispolgári,de rendesen működő birósági igazságszolgáltatás is.Ami akármilyen párti tolvajt a müanyag lakat vizuátora elfoglaltságára kárhoztat.
Nem azt írtam, hogy én hiányolom, vagy visszasírom az olyan eseményeket, mint a Reichstag eleste, hanem azt, hogy olyan csökkentett habzású politikai korszakban vagyunk, amiben ilyen szintű eseményeket és élményeket soha nem fogunk átélni.
Nekünk csak twitter ban jut, amiből trampli ugyan úgy visszajöhetne. Esetleg az impeachment, amiből mint elnök vagy elnökjelölt már nem térhet vissza, de mint jobber troll mártír örökre megmarad, és örökre pénzt fog csinálni belőle.
Erre vonatkozik a "nem adják fel ha eltűnik (a hivatalból)" része a kommentnek.
Se nem tűnik el nyomtalanul, se nem lesz úgy elnyomva, mint ahogy azt a szemben állók a politikai lövészárkokban szeretnék, vagy rettegik.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 955
32 841
113
Mondjuk kurvára meg is érdemelnéd. Nem azért, mert más a véleményed, hanem azért mert (Te is) oldalakon keresztül belpolozol/belpoloztok az amerikai szobában. Topic rombolás minősített esete. :oops: :p
Nem igaz, hogy nem lehetne egyszer két mondatban utalni, hogy más a véleményed adott témában és maradni legalább szőrmentén a topic tartalmánál. Én megköszönném!
Ahogy egy halom vérnarancsos is,akik itt Bp-i majdant vizionálnak jan 21 utánra bideni parancsra-merthogy én ilyen felvetésekre reagáltam+téged személyeskedésért.
Különben meg ahogy AO irta,mivel új hir nincs,most az amcsi események lehetséges Mo-i kihatásait találgatjuk.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 955
32 841
113
Nem azt írtam, hogy én hiányolom, vagy visszasírom az olyan eseményeket, mint a Reichstag eleste, hanem azt, hogy olyan csökkentett habzású politikai korszakban vagyunk, amiben ilyen szintű eseményeket és élményeket soha nem fogunk átélni.
Nekünk csak twitter ban jut, amiből trampli ugyan úgy visszajöhetne. Esetleg az impeachment, amiből mint elnök vagy elnökjelölt már nem térhet vissza, de mint jobber troll mártír örökre megmarad, és örökre pénzt fog csinálni belőle.
Erre vonatkozik a "nem adják fel ha eltűnik (a hivatalból)" része a kommentnek.
Se nem tűnik el nyomtalanul, se nem lesz úgy elnyomva, mint ahogy azt a szemben állók a politikai lövészárkokban szeretnék, vagy rettegik.
Szerintem Trump az a Kétfarkú Kutyapárt,amivel az átlagamerikai melós kisember,ÁtlagJoe jelezte a politikai elitnek,hogy illene már velük is foglalkozni.Csak visszafele sült el.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 547
18 322
113
Korabeli videók amiket az orosz propaganda termelt ki, hogy a berkutot mosdassa.

--------------



Vótmá?
Ehhez 2/3 kell?