[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 492
113
szepen el lett magyarazva mar anno..

a demokratak hisznek a virusba, a repek szerint meg az marhasag meg kinai/dem kamu hulyeseg.

a demek nem mennek szavazni a repek meg igen..

egy virus total kettevevagot politikailag egy orszagot.

szerintem egyik sem normalis kozztuk...

Az ég meg piros ugye? Senki nem szavazott levélben de a másik 3 jelöltre se. 1db ember nem volt egy Magyarországnál népesebb államban.
Ugye milyen jó story?

Ezek az amerikaiak még az észak koreaiaknál is fanatikusabbak amit a vezető mond mind betartotta kényszerítés nélkül. melyik világban élsz te?
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 988
87 586
113
Nevadát, Arizonát és Wisconsint bukni fogja Trump. Alaskat, Michigant és Pennysylvaniát be fogja húzni. Észak-Karolinában pár száz szavazat fog dönteni, sok kicsi sokra megy alapon szerintem a vidéktől Trump javára. És akkor itt a kérdés, mármint, hogy Georgiaban, Atlantában mi lesz ... Ott egyelőre elég sok szavazat maradt bent a rendszerben, amit még nem számoltak meg, viszont van 104k előnye Trumpnak. Ha a pici vidéki 90% körüli településeket összeadjuk, ezek feldolgozottság szempontjából talán ütik az Atlantából megmaradó Biden szavazatokat. Savannah kavarhat még be, vagyis, szvsz, Georgiában fog eldőlni ...

Ha Biden nyer Georgiában, nekünk 2022ben egy demokrata elnökség alatt végünk. Kuka. Nyertünk tizenkét évet. Utána muszlimabbak, elqurtabbak leszünk a nyugatnál, köszönhetően az ellenzékünknek.

Soros minden pénzét a magyar és lengyel buktára fogja költeni, kapunk vagy 20 Jóbarátot. Sőt, Jóbarát lesz a Nagykövet. Mondjuk, én ezt már itthon nem várom be, de ez én vagyok. Úgyhogy Trump ennyire fontos csupán. De majd meglátjátok! Látva mi megy itt BuTapesten tavaly október óta, mit fog összepicsogni hetekig CS1K, D1Z, H1L és SZ1S, mit fog Tordai, Szabó és a többi troll nyomulni Jákobbal az élen ..., elképesztő lesz. Folyamatos kioktatás, hogy Orbán miért állt Trump mellé, hogy megkaptuk és ezen csak egy moslék ME segíthet, stb.
 
  • Tetszik
Reactions: ghullaire

agronomus

Well-Known Member
2020. augusztus 5.
222
1 253
93
szepen el lett magyarazva mar anno..

a demokratak hisznek a virusba, a repek szerint meg az marhasag meg kinai/dem kamu hulyeseg.

a demek nem mennek szavazni a repek meg igen..

egy virus total kettevevagot politikailag egy orszagot.

szerintem egyik sem normalis kozztuk...

Azért ne marháskodjunk már. Ilyen a komunistáknál nincs, hogy a levélszavazatok 100%-ban demokrata szavazatok. Még Lukasenkó és Castro is ügyelt a látszatra.
De komolyan.

Ha Biden nyer Georgiában, nekünk 2022ben egy demokrata elnökség alatt végünk. Kuka. Nyertünk tizenkét évet. Utána muszlimabbak, elqurtabbak leszünk a nyugatnál, köszönhetően az ellenzékünknek.

Ámen.
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Nevadát, Arizonát és Wisconsint bukni fogja Trump. Alaskat, Michigant és Pennysylvaniát be fogja húzni. Észak-Karolinában pár száz szavazat fog dönteni, sok kicsi sokra megy alapon szerintem a vidéktől Trump javára. És akkor itt a kérdés, mármint, hogy Georgiaban, Atlantában mi lesz ... Ott egyelőre elég sok szavazat maradt bent a rendszerben, amit még nem számoltak meg, viszont van 104k előnye Trumpnak. Ha a pici vidéki 90% körüli településeket összeadjuk, ezek feldolgozottság szempontjából talán ütik az Atlantából megmaradó Biden szavazatokat. Savannah kavarhat még be, vagyis, szvsz, Georgiában fog eldőlni ...

Ha Biden nyer Georgiában, nekünk 2022ben egy demokrata elnökség alatt végünk. Kuka. Nyertünk tizenkét évet. Utána muszlimabbak, elqurtabbak leszünk a nyugatnál, köszönhetően az ellenzékünknek.


jaja,,

bajden nyer es elmen a lefogyoba az egesz magyarorszag...

ajde ne sz@rjuk mar. januartol magyarorszag attol fuggoen hogy mien sokaig letezik es milyen multal rendelkezik egybol meg fog szunni.

tudom hogy bizpol egy sokszor nyomod a marhasagot, de ez mar sok.

ki mondta orbanak hogy aljon ki a trump mellet, meg a sijartonak hogy veszekedjen baidennal???

egy kis orszagnak semlegesnek kell lennie ilyenkor, az az okos egy egyetlen lehetseges politika.

a nagyok meg egyek a szart egymas kozzt.
 
  • Tetszik
Reactions: Bleroka and Wilson

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 988
87 586
113
Egyébként Biden azt mutatja, hogy BÁRKIT le tudsz tolni az erre vevők torkán, elég csak teli szájjal üvölteni, hogy DIKTÁTOR. Ha nyer, nem a rátermettség lesz a nyerő, hanem az elvhűség és a háttérhatalom legfőbb kiszolgálása. De azért még nincs vége, viszont elég durva ami zajlik.
 
W

Wilson

Guest
Az ég meg piros ugye? Senki nem szavazott levélben de a másik 3 jelöltre se. 1db ember nem volt egy Magyarországnál népesebb államban.
Ugye milyen jó story?

Ezek az amerikaiak még az észak koreaiaknál is fanatikusabbak amit a vezető mond mind betartotta kényszerítés nélkül. melyik világban élsz te?

Nem kell aggódnod Trump emberei ott ülnek a Legfelső Bíróságban jó esetben majd megnézik minden szabályos volt-e a levélszavazásnál,rossz esetben kirobbantanak egy polgárháborút.
 
  • Tetszik
Reactions: KoviUbi

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 501
93 722
113
.
jaja,,

bajden nyer es elmen a lefogyoba az egesz magyarorszag...

ajde ne sz@rjuk mar. januartol magyarorszag attol fuggoen hogy mien sokaig letezik es milyen multal rendelkezik egybol meg fog szunni.

tudom hogy bizpol egy sokszor nyomod a marhasagot, de ez mar sok.

ki mondta orbanak hogy aljon ki a trump mellet, meg a sijartonak hogy veszekedjen baidennal???

egy kis orszagnak semlegesnek kell lennie ilyenkor, az az okos egy egyetlen lehetseges politika.

a nagyok meg egyek a szart egymas kozzt.
Sztem a mi esetünkben a múlt kötelez. Ott folytatná az USA kormány, ahol Goodfriend abbahagyta. Ebből Biden sem csinált titkot a kampányban. Nem tragikus. Volt már ilyen, lesz is. Most úgyis lesz elég gondjuk otthon.
Persze Trump jobb lenne.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 988
87 586
113
jaja,,

bajden nyer es elmen a lefogyoba az egesz magyarorszag...

ajde ne sz@rjuk mar. januartol magyarorszag attol fuggoen hogy mien sokaig letezik es milyen multal rendelkezik egybol meg fog szunni.

tudom hogy bizpol egy sokszor nyomod a marhasagot, de ez mar sok.

ki mondta orbanak hogy aljon ki a trump mellet, meg a sijartonak hogy veszekedjen baidennal???

egy kis orszagnak semlegesnek kell lennie ilyenkor, az az okos egy egyetlen lehetseges politika.

a nagyok meg egyek a szart egymas kozzt.

Nem azért, mert Biden nyer, hanem mert Soros minden pénze arra fog elmenni, hogy itt is beteljesítse amit tervezett. Ha Trump nyerne, a vén geci kipurcanna 2026ra, a fia meg van elég nyomi ahhoz, hogy ne vigye tovább apja bűneit.
 
  • Tetszik
Reactions: Morishima

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 988
87 586
113
Azért ne marháskodjunk már. Ilyen a komunistáknál nincs, hogy a levélszavazatok 100%-ban demokrata szavazatok. Még Lukasenkó és Castro is ügyelt a látszatra.
De komolyan.



Ámen.
Csalnak. Ahogy az osztrákoknál is. Milliószámra fogják érvényteleníteni a levélszavazatokat! Majd nézzétek meg. Ha nem jó egy aláírás, bele fognak kötni. És végig fogják nézni!
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti and zeal

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
1604498015520.jpg

Ebbű Legfelsőbb Bíróság lesz, az 100%.
 

Matróz Kommandó

Well-Known Member
2017. március 21.
1 102
3 816
113
.

Sztem a mi esetünkben a múlt kötelez. Ott folytatná az USA kormány, ahol Goodfriend abbahagyta. Ebből Biden sem csinált titkot a kampányban. Nem tragikus. Volt már ilyen, lesz is. Most úgyis lesz elég gondjuk otthon.
Persze Trump jobb lenne.
Magyarország nem tétel Biden-éknél, vagy egyátalán az USA-ban Trump kicsivel jobb lett volna, de csak jelképesen. A gond Ukrajna, mert ott nyomulni fognak ezerrel.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 988
87 586
113
jaja,,

(...)

egy kis orszagnak semlegesnek kell lennie ilyenkor, az az okos egy egyetlen lehetseges politika.

a nagyok meg egyek a szart egymas kozzt.

A szokásos merjünk kicsik lenni. Értem, hogy Szerbiában nálatok gyorstalpaltak, hogy ne láss az orrodnál tovább, de legalább oda eljuhatnál, hogy van ami szar nekünk, és van ami jó. Biden fos. Még csak nem is jó. Nem tudom a Szerbeknek mitől rosszabb Trump, tudtommal a demokraták bombázták Belgrádot is, de T1G ne legyen már alap, csak azért mert utálod Trumpot.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 501
93 722
113
Gulyás jól látja az esélyeket.

Jelenleg 40%-os esélyt adok arra, hogy Donald Trump nyeri meg az amerikai elnökválasztást – mondta a mai Kormányinfón egy kérdésre válaszolva Gulyás Gergely. A Miniszterelnökséget vezető miniszter hozzátette, hogy ő eddig is pesszimista volt Trump újraválasztási esélyeit illetően és most is az, igaz egyedüli ezen a téren a kormányban.

Megjegyezte, akárhogy is számol, ha Nevadában, Michiganban és Wisconsinban is nyer Biden, sőt ha Arizonában is, ami már lényegében biztos, akkor Biden lesz az elnök. A kormány többi tagja mind Trump győzelmét várja – ismerte el egy másik kérdésre.

Ebből Nevadaban nem vagyok biztos.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 866
35 246
113
Trump egyszer mar nyert ugy hogy vesztett :D most sem fog vesziteni... Ha megis akkor mi van ? Britek kivallasa torok erosodes ukrajna belenyugvasa a terulet csokenesbe.... Uj frontok nyillasa... Jarvany csokkeno vilaggazdasagi teljesitmeny lazadasok..... Usanak legissebb. Baja lessz magyarszag.... De ha trump nyer biztos a tamogatas...
 
W

Wilson

Guest
Azért a BBC nem természetfilmes ágát megnézed egy szinten van a kettő. A kritikán aluli tájékon.

Szoktam BBC nézni tény,hogy már nem a 20 évvel ezelőtti színvonalon van de szerintem még mindig az élvonalban van.Amúgy szoktam Vadhajtásokat is olvasni elvétve van rajta olvasható anyag de szerintem amúgy nagy részt uszító propaganda van rajta.