Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Ide kapcsolódik, a tegnap esti mozgás Teheránhoz kapcsolódó autópályán:Tegnap este az egyik nukleáris készültségi szintet figyelő oldal 5-ös nyugis szintről 4-esre emelte fel a jelzését:
![]()
Nuclear War Threat Assessment - 4/16/24 - The DEFCON Warning System™
The DEFCON Warning System. Ongoing Geointel, OSInt, and Analysis in the theater of nuclear war. Established 1984defconwarningsystem.com
Érdekesség, hogy ez az oldal éveken át nyugiban volt, nem ült fel az ukrán "konfliktus"-nak mint sok más előre jelzés... Most viszont megmozdult. A szövegében látjátok, hogy ezt azzal indokolja, hogy pont ez a térség nagyon instabil és mindkét fél ki- és beszámíthatatlan tud lenni.
Ehhez kapcsolódik az a hír is hogy irán bezárta a nukleáris erőműveit, ahol az urán dúsításokat végezte. Ennek oka lehet az is hogy a urándúsító centrifugái mint mindenkinek, eléggé rázkódásérzékenyek, vagy tán most az eddigi termést gyüjtik be, villámgyorsan az ott keringő anyagból?
Ki tudja most miért ez a szélcsend, mindketten mire gyúrnak a háttérben..
Érdekes,mert eddig erről nem volt szó,és az irániak sem említették.Az ATV híradójában azt mondták, hogy "csak" 82%-os hatékonyságú volt az elhárítás és Dimona(!) is bekapott 3 rakétát...
Az izraeli gazdasag már így is durva lejtmenetben van.Ha ez került csak Izraelnek kb. 1,5 milliárdba, akkor hány ilyen 100+ drónos + 10 cirkáló/BM támadás kell ahhoz, hogy tönkrevágja az izraeli gazdaságot, és elfogyassza a légvédelmi kapacitásokat?![]()
Azért szereltek le egy rakás tartalékost,mert bizonyos munkakörökben nem maradt ember.Az izraeli gazdasag már így is durva lejtmenetben van.
De ezt Moszkvában adta Boki kezébe személyesen LeninHát ilyen fekete karikákat én is tudok rajzolni!![]()
![]()
![]()
![]()
azt hogy hány kell hogy elfogyasszák az Izraeli rakétákat azt nem tudom, de azt tudom hogy mennyi kell hogy elfogyasszák a perzsa gazdaságot…Ha ez került csak Izraelnek kb. 1,5 milliárdba, akkor hány ilyen 100+ drónos + 10 cirkáló/BM támadás kell ahhoz, hogy tönkrevágja az izraeli gazdaságot, és elfogyassza a légvédelmi kapacitásokat?![]()
Az Igazi Lenin!De ezt Moszkvában adta Boki kezébe személyesen Lenin![]()
V.I. Lenin,azaz hatodik LeninAz Igazi Lenin!![]()
Jó hogy mondod rá is nézek a moderwartechre, már rég olvastamAz Igazi Lenin!![]()
Az izraeli gazdaság produkciója okt. 7. óta 20 %-al csökkent.Ha ez került csak Izraelnek kb. 1,5 milliárdba, akkor hány ilyen 100+ drónos + 10 cirkáló/BM támadás kell ahhoz, hogy tönkrevágja az izraeli gazdaságot, és elfogyassza a légvédelmi kapacitásokat?
A sok homokból körülötte meg abból a két körből a fehér épületnel ítélve szerintem ez jó mely lehet.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..