• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 787
21 346
113
Elég baj az ha nem érted, és terelsz, de a Ti kutyátok kölyke sem bűnös sosem.. igy érted?

Oktatásra kitérve egy gondolat erejéig, itthon kik is a leghangosabbak, hogy a szegregált oktatás milyen fosadék egy szar, mert ez hátrányos megkülönböztetés annak a beilleszekedésre szinte képtelen népcsoportnak, és a magyaroknak igen is példát kellene mutatniuk, hiszen nekünk erkölcsi kötelességünk, meg mi az hogy a szittyakürtös magyarság már megint kirekeszt??

hagy kérdezzem már meg akkor egy füst alatt, hogy ezt a szegregált oktatást, hogy oldja meg vajon a Lauder Javne iskola? oda India vad gyermekeiből mennyi nyer vajon felvételt? Ott, abban a suliban nem érvényes, hogy ne rekesszék ki a társadalomnak ezt a szegletét? vagy rátok külön törvények vonatkoznak, külön elbánás mert a Ti kutyátok kölyke sosem bűnös, csak a tuggyukik igazságtalanul elmeszelik?
Ritterről volt szó, és nem másról, vagy nem valaki máshoz képest. Hogy a tökömbe jön ide a Lauder. Menj már tényleg.
 

Sniper

Well-Known Member
2018. április 10.
2 154
25 419
113
Elnézést kiugrál nekem ez a szar..

Tényleg elismerem azt, hogy vannak értékes zsidó vallású tagai a társadalomnak, sőt minden ember értékes a maga módján (kivéve aki nem), sőt vannak zsidó vallású/származású és cigány haverjaim is, így nehezen vagyok bármiféle "izmussal" vádolható, csak kurvára zavar a kettős mérce.
 
  • Tetszik
Reactions: ghostrider

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 787
21 346
113
Elnézést kiugrál nekem ez a szar..

Tényleg elismerem azt, hogy vannak értékes zsidó vallású tagai a társadalomnak, sőt minden ember értékes a maga módján (kivéve aki nem), sőt vannak zsidó vallású/származású és cigány haverjaim is, így nehezen vagyok bármiféle "izmussal" vádolható, csak kurvára zavar a kettős mérce.
Akkor meg másra válaszolsz, vagy nemtom.
Ezt az oktatásos fasságot perceizével beszéltük, amit idéztél az meg enzo-nak szólt és Ritterről volt szó.
 

Sniper

Well-Known Member
2018. április 10.
2 154
25 419
113
Akkor meg másra válaszolsz, vagy nemtom.
Ezt az oktatásos fasságot perceizével beszéltük, amit idéztél az meg enzo-nak szólt és Ritterről volt szó.
Jó hát biztos volt Neked is olyan, hogy be kapcsolódsz egy beszélgetésbe, csak úgy random...

Ettől függetlenül akár válaszolhatsz is, hogy Neked mi a véleményed róla.
Nem probléma nekem ha valaki részrehajló, biztos én is az vagyok, de te feszt hangoztatod is, hogy csak a másik a hibás, a Te oldalad soha sem.

na de ez van semmi gond :)
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 787
21 346
113
Jó hát biztos volt Neked is olyan, hogy be kapcsolódsz egy beszélgetésbe, csak úgy random...

Ettől függetlenül akár válaszolhatsz is, hogy Neked mi a véleményed róla.
Nem probléma nekem ha valaki részrehajló, biztos én is az vagyok, de te feszt hangoztatod is, hogy csak a másik a hibás, a Te oldalad soha sem.

na de ez van semmi gond :)
Én most mikor?
Véletlenül sem enzo volt, aki bizonygatta, hogy nem Ritter tehet róla, hanem a tuggyukkik.

Nem,a story arról szól,hogy az oktatás minősége adta azt a tudást.
És? Mindenkinek ad az iskola, mégsem lesz mindenki nobeles :D
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 782
18 786
113
Mózesék még meg is magyarázzák az állatiasságot. Mondjuk nem csodálkozom rajtuk.

 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 787
21 346
113
Mózesék még meg is magyarázzák az állatiasságot. Mondjuk nem csodálkozom rajtuk.

n.e. á.l.t.a.l.á.n.o.s.í.t.s.
Nem Mózesék hanem egy pöcs.
 
  • Vicces
Reactions: megazez

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 782
18 786
113
n.e. á.l.t.a.l.á.n.o.s.í.t.s.
Nem Mózesék hanem egy pöcs.
Ahogy elnézem,elég sokan voltak ott a felvételen. Nem egy pöcs,hanem elég sok blankolt pöcs. Másrészt,ezt a patkányt még hagyják is nyilatkozni,normál esetben már rég ülnie kellene előzetesben.Viszont tudjuk,hogy ez Izraelben nem bűn.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 787
21 346
113
  • Szomorú
  • Hűha
Reactions: papajoe and Venom85

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 782
18 786
113
Izraeli naszád lövi a part környékét. Biztos ürgebőrbe bújt Hamasz békaembereket keresnek. Pfejjj....

 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 878
31 319
113
n.e. á.l.t.a.l.á.n.o.s.í.t.s.
Nem Mózesék hanem egy pöcs.
De, Mózesék, nagyrészük ilyen. Most épp egy menekültszállást bombáztak le, legalább száz halottal. Habár a több tízezer halott civil után ez sem érdekli őket. És a szokásos hazudozást nyomják megint, hogy a Hamast bombázták. Nem csoda, hogy ennyire utálják őket, rászolgáltak.