• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
15 808
22 389
113
Parádés.
Nem tudom ki és hogyan csinálta ( :D ), de ez példa nélküli.
Teljesen új szintre emeli az asszimetrikus hadviselést.
Már persze annak, akinek erre megvannak a képességei...
Én minden esetre nem hordanám a zsebemben a telefont :D
/és nem rendelnék a totallyNotMossadPagers.il-ről csipogót/

/Öregtankos orosz/iráni szokásos dezinfóját meg hagyjuk is.
A hezbollahos célpontok célzottan lettek kiválasztva és nem orvosok voltak ezek./
 
  • Tetszik
Reactions: ladagrant

Öregtankos

Well-Known Member
2022. február 26.
7 082
47 593
113
Parádés.
Nem tudom ki és hogyan csinálta ( :D ), de ez példa nélküli.
Teljesen új szintre emeli az asszimetrikus hadviselést.
Már persze annak, akinek erre megvannak a képességei...
Én minden esetre nem hordanám a zsebemben a telefont :D
/és nem rendelnék a totallyNotMossadPagers.il-ről csipogót/

/Öregtankos orosz/iráni szokásos dezinfóját meg hagyjuk is.
A hezbollahos célpontok célzottan lettek kiválasztva és nem orvosok voltak ezek./
Mivel meg lettem róva javaslom foglalkozzál magaddal! Pá!
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
15 808
22 389
113
Mivel meg lettem róva javaslom foglalkozzál magaddal! Pá!
Elég, hogy tele szemeteled az ukránost a dezinfóval. Ez itt nagyon gyenge lesz :D
Ja, de hamár, nehogy ok nélkül vonjam kétségbe messze földön híres szavahihetőségedet:
muta már haldokló, letépett ujjú, kezű orvosokról a felvételeket.
Biztos van, tele van videókkal a világháló.
Várok.
Vagy csak szokás szerint betolod a baromságokat, a nem képben levő hadd higgye el?
Csak nem vagy ilyen.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 526
70 826
113
Így robbantak fel azok a bizonyos csipogók, a piacon filmen látszik.
8 halott biztosan van,abból legalább egy kislany. Több száz maradandó sérüléses. Érdekes egy eset lesz ez.

 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
15 808
22 389
113
Így robbantak fel azok a bizonyos csipogók, a piacon filmen látszik.
8 halott biztosan van,abból legalább egy kislany. Több száz maradandó sérüléses. Érdekes egy eset lesz ez.

majdnem 3000nek is jó lesz az az 500.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 679
11 467
113
Szóval van egy rövid időn belül valószínűsíthető összetűzésük Izraellel, és az ebben az időben beszerzett új személyi kommunikációs eszközökből egy darabot se szednek szét ellenőrzés céljából...
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 745
57 327
113
véletlenül felrobbannak a hezbollah személyhívók

Most nem azért, de mekkora balfaszok ezek! :confused:
Hányszor lehet még ezt eljátszani arra felé? o_O
Oké nem tudom ezek, hogy robbantak fel, de határozottan emlékszem, hogy valamikor a 90's években már aktívan használták a zsidók a mobiltelefonos bombát.
Semtex robbanóanyagot tettek az akkumulátor alá, meg egy aktiváló chipet. Ha egy adott számról felhívták a telefont, akkor elektromos gyújtást kapott a Semtex és felrobbant a mobilod.... meg te is.
Ha tippelnem kellene itt ugyan azt látjuk.
Ha én tudok erről, ők, hogy hogy nem? o_O
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 745
57 327
113
Szóval van egy rövid időn belül valószínűsíthető összetűzésük Izraellel, és az ebben az időben beszerzett új személyi kommunikációs eszközökből egy darabot se szednek szét ellenőrzés céljából...

De komolyan. Lásd fentebbi írásomat. Ez nem egy új dolog, csak eddig mobilokkal játszották ezt. Most csipogóval.
Hihetetlen, hogy megint megették...
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 679
11 467
113
De komolyan. Lásd fentebbi írásomat. Ez nem egy új dolog, csak eddig mobilokkal játszották ezt. Most csipogóval.
Hihetetlen, hogy megint megették...
2800 körüli sérültről írnak...az rengeteg.
Mire elindul az offenzíva egyrészt csökkent létszámmal, másrészt a saját eszközeikben sem bízva fognak belekezdeni a védekezésbe. Teljesen jogosan az utolsó lőszerre is gyanakodni fognak (Dél-Amerikai országok rendőrségei szórakoznak azzal, hogy megszerelt puskalőszereket juttatnak be a kartellek ellátási láncaiba nagyon alacsony számban. De néha leszakadnak kezek.) Az is logikus lenne ha még most az éjjel, a zűrzavart kihasználva végrehajtanának pár merényletet.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
15 808
22 389
113
2800 körüli sérültről írnak...az rengeteg.
Mire elindul az offenzíva egyrészt csökkent létszámmal, másrészt a saját eszközeikben sem bízva fognak belekezdeni a védekezésbe. Teljesen jogosan az utolsó lőszerre is gyanakodni fognak (Dél-Amerikai országok rendőrségei szórakoznak azzal, hogy megszerelt puskalőszereket juttatnak be a kartellek ellátási láncaiba nagyon alacsony számban. De néha leszakadnak kezek.) Az is logikus lenne ha még most az éjjel, a zűrzavart kihasználva végrehajtanának pár merényletet.
Estére már 3k fölött lett.
Célzott semlegesítések folyamatosan vannak. Egyébként ha jól rémlik 18 vezetőbb beosztású
terroristának téves hívása volt ma.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 745
57 327
113
2800 körüli sérültről írnak...az rengeteg.
Mire elindul az offenzíva egyrészt csökkent létszámmal, másrészt a saját eszközeikben sem bízva fognak belekezdeni a védekezésbe. Teljesen jogosan az utolsó lőszerre is gyanakodni fognak (Dél-Amerikai országok rendőrségei szórakoznak azzal, hogy megszerelt puskalőszereket juttatnak be a kartellek ellátási láncaiba nagyon alacsony számban. De néha leszakadnak kezek.) Az is logikus lenne ha még most az éjjel, a zűrzavart kihasználva végrehajtanának pár merényletet.

Az, rengeteg. Ez egy nagyon komoly lefejező csapás.
Viszont én ekkora védelmi hibát sem láttam még.
Mert oké, leleményes megoldás, de ha tudom, hogy voltak már mobilbombás támadások, és én potenciális célpont lehetek, akkor a minimum az, hogy néha szétszedem és megnézem a mobilomat/csipogómat.
Te nem ezt tennéd?
Ilyen hibát elkövetni....
És ezek az emberek mind hiányoznak majd a védelemből.
 
  • Tetszik
Reactions: SirHiggins

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
15 808
22 389
113
Az, rengeteg. Ez egy nagyon komoly lefejező csapás.
Viszont én ekkora védelmi hibát sem láttam még.
Mert oké, leleményes megoldás, de ha tudom, hogy voltak már mobilbombás támadások, és én potenciális célpont lehetek, akkor a minimum az, hogy néha szétszedem és megnézem a mobilomat/csipogómat.
Te nem ezt tennéd?
Ilyen hibát elkövetni....
És ezek az emberek mind hiányoznak majd a védelemből.
Persze ha egyáltalán Izrael volt.
Lehet a tálibok voltak.