• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
16 647
23 121
113
Had tippeljek..
lesz majd egy kisebb gödörről videó a reptérről, amit Ben egy fél talicska betont éppen beborít és a kamera a sivatag fele mutat. A károk elhanyagolhatóak.
ha nem tűnt volna fel, már tettem be olyat, ahol elég nagy gödör van.
Az mondjuk mellékes, hogy lakóövezetben
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 485
12 098
113
A legnagyobb tisztelettel...de ezt a topikot csak szőrmentén (ééérteed?) fogom eztán újra követni több okból is.
- A Közel-Kelet olyan, mint egy török sorozatfilm:
Ha láttad az első két részt, akkor már előre láttad az összeset.
Ha kihagytál 50 részt, akkor is fogod tudni követni kérdezgetés nélkül.
- Nem a szomszédunkban van (még ha világgazdaság rengető is rendre az ottani konfliktus)
-Leginkább nem a mi erkölcsi értékrendünk szerint gondolkodnak arrafelé:
Teljesen hiábavaló és parttalan állást foglalni emiatt, ugyanis teljesen érzéketlenek és süketek a morális hozzáállásunkra. Igen; mindkét fő halmaz...
  • Olyan bődületes mennyiségű és hiábavaló moralizálás folyik e topikban, hogy kontraproduktív
  • Lehet, hogy most lesz valami olyan mélységű fejlemény, netán eszkaláció, ami még az előző arab-izraeli háborúkban sem volt, de arról még a retekláb híradó is be fog számolni.

Ui:
Szőr írta pár napja (vissza nem keresem szó szerint), hogy nem érdekli a szláv konfliktus.
...megvan ugye az a típus és csoport, világesze duma, no meg szint, aki cigi-energiaital kombó mellett osztja a tutit a fociról, dartsról, kocsiról, nőkről, playstation-ről, mindenről is, s bár csak egy mondatot hall a témáról reggel a kereskedelmi adók röhögcsélésében, de a világ politikáról is.
S persze arabozik, zsidózik egy jó nagyot...

Na az egyik ilyen "bróder" mondott egy olyat, hogy odakaptam a fejem; nem szidta az arabokat, nem szidta a zsidókat, csak annyit mondott, hogy:

- Unom a zsidókat.

Én::eek:
...s ezután fogalmazódott meg bennem, hogy én már unom a Közel-keleti konfliktust.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
16 647
23 121
113
amire lesz egy újabb iráni válasz
a végén sikerül a "nagy terv"
:(
Nem hiszem, hogy IR olaját b@sztatná valaki. Az sok pénz.
Meg egyelőre -ha szándékos volt, ha mákja van Iránnak- nem haltak meg civilek.
Ez így nem feltétlenül kényszeríti végleges elhatározásra IL-t.
Ez mondjuk jó, mert ha teszem azt nem megy a lakosság roppant fegyelmezetten óvóhelyre
két rakéta meg legyalul két tízemeletest a lakóival, akkor Isten irgalmazzon a K-Keletnek.
De ezt most megúsztuk.
 
  • Tetszik
Reactions: Sniper

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
4 041
19 739
113
Nem hiszem, hogy IR olaját b@sztatná valaki. Az sok pénz.
Meg egyelőre -ha szándékos volt, ha mákja van Iránnak- nem haltak meg civilek.
Ez így nem feltétlenül kényszeríti végleges elhatározásra IL-t.
Ez mondjuk jó, mert ha teszem azt nem megy a lakosság roppant fegyelmezetten óvóhelyre
két rakéta meg legyalul két tízemeletest a lakóival, akkor Isten irgalmazzon a K-Keletnek.
De ezt most megúsztuk.
Amikor egy tonnás bombák Bejrútban,meg Gázában legyalultak egy tucat házat a lakóival,akkor nem voltál ilyen finnyás. Na látod pont erről beszéltem.
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
2 250
18 338
113
Egymást érik most is a rakéta hullámok. A videót vagy ijesztgetésként ismétlik online közvetítésnek álcázva - vagy valós időben fut.. akkor gáz.. Most meg valami imán kezdett énekelni hangosbeszélőn, frászt hozva a hallgatóságra - 10 sec múlva átkapcsoltak.. Online rögzítem.
A f.om kivan, rajtakaptam az "Online" F.O.S média csatornát az állandóan körbejáratott ismétléssel, a polgárok hisztiztetése céljából.
Erre inni kell valamit
 
  • Tetszik
Reactions: deze75

Sniper

Well-Known Member
2018. április 10.
2 214
26 358
113
csak kapkodom a fejem .. most érek haza .. erre látom Irán odabaszott rendesen ..

ha másnak nem is,de erődemonstrációnak szerintem nagyon jó volt, pláne ha csak katonai célpontokat támadtak,és nem civilt (ez holnapra kiderül) .. e mivel elég nagy területen fekszik egy város szerintem nem véletlen hogy oda lőttek amire akartak.

mármint az Ő szemszögükből nézve volt jó,hiszen egyértelműsítették Izrael számára,hogy elég volt, illetve a nyugatiak számára is,hogy elég volt .. lehet most kellene leülniük tárgyalni,bármilyen hülyén hangozzék is ez,mert most lett megmutatva,hogy Ájron Döme ide, Ájron Döme oda .. azért ha nagyon akarnak csak odaveretnek annak a célpontnak amit kinéztek maguknak ráadásul sikeresen .. a nagy szankcionálásuk közepette sikerült kiizzadniuk jópár immáron nem "SCUD" színvonalú rakétát meg egyéb eszközt .. és tényleg tegyük össze a ket kezünket,hogy csak "sima" motyóval voltak szerelve a robbanófejek,nem valami vegyi vagy nukleáris cuccal !

attól,hogy (állítólag) nincsenek készen a centrifugáik,még simán be lehet szerezni hasadóanyagot bárkitől a feketepiacon .. és ugye ott vannak a baráti országok mint pl É-Korea aki rendelkezik ilyenekkel.

én nem örülök ennek,kurvára nem,de lehet ez fogja behúzni a féket a jelenlegi eszetlen vérontásnál ami most megy.