• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 777
32 522
113
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 777
32 522
113
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
2 066
16 807
113
Olvastam a könyvét,többször is. Sehol nincs ilyen leírva. Amennyiben találsz benne erre vonatkozó szöveget,ne legyél szégyenlős,és azonnal idézd.
No akkor 1990 előtt az egész magyarságot felültették a szovjet F.O.S média alkotással, mert ez így történelmi iskolai tananyag volt az átkosban, a magyarok szolgai szerepe, és későbbi kitelepítése az óhazába.. miközben azért a Mein Kampf erősen tiltott könyv volt akkor... Én erre gondoltam, bevallom a könyvet nem olvastam..
Ki emlékszik még erre?

Ezért veszélyes a F.O.S média, ha valamit fiatalkorban megtanítanak velünk, az egész életünkben kisérteni fog majd..
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 627
17 996
113
No akkor 1990 előtt az egész magyarságot felültették a szovjet F.O.S média alkotással, mert ez így történelmi iskolai tananyag volt az átkosban, a magyarok szolgai szerepe, és későbbi kitelepítése az óhazába.. miközben azért a Mein Kampf erősen tiltott könyv volt akkor... Én erre gondoltam, bevallom a könyvet nem olvastam..
Ki emlékszik még erre?

Ezért veszélyes a F.O.S média, ha valamit fiatalkorban megtanítanak velünk, az egész életünkben kisérteni fog majd..
Mivel már régóta megveheted hivatalosan,a feladat adott.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 802
80 360
113
Láttad a halottakat? Az életük az IDF kezében van. Jónéhányat már megöltek a saját bombáik. A többi sorsa még kérdéses,ráadásul mindegyik cserealap.
Soha nem fogja őket elcserélni a Hamasz. Él 1millió + potenciális Hamasz harcos Gázában, nem fognak 200+ izraeli államoplgárt elengedni a pár ezer (a legtöbb amit olvastam 20.000) izrael által fogvatrtott palesztinért. Egész egyszerűen 200 izraeli túsz ennél sokkal de sokkal többet ér (főleg, hogy vannak köztük amerikai állampolgársággal rendelkezők is és más külföldiek is).
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 627
17 996
113
Soha nem fogja őket elcserélni a Hamasz. Él 1millió + potenciális Hamasz harcos Gázában, nem fognak 200+ izraeli államoplgárt elengedni a pár ezer (a legtöbb amit olvastam 20.000) izrael által fogvatrtott palesztinért. Egész egyszerűen 200 izraeli túsz ennél sokkal de sokkal többet ér (főleg, hogy vannak köztük amerikai állampolgársággal rendelkezők is és más külföldiek is).
6500 palesztint 230 túszért a Hamasz ajánlotta fel,de a zsidók elutasították.
 

Ettore Fieramosca

Well-Known Member
2021. március 9.
1 040
2 970
113
Láttad a halottakat? Az életük az IDF kezében van. Jónéhányat már megöltek a saját bombáik. A többi sorsa még kérdéses,ráadásul mindegyik cserealap.
Itt nincs csere. A Hamasz lőtt egy nagy öngólt és most jól kiirtják őket. Az elmúlt 10.000 évben így intézte a homo sapiens. Úgy látszik az elmúlt 70 év emberségessége, vagy legalábbis a látszat fenntartása megmarad egy pillanatnyi kisiklásnak az emberiség történelmében
 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75 and Robur

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 199
23 661
113
Ez egy elfogadhatatlan ajánlat Izraelnek, ezt tudta a Hamasz is, azért ezt ajánlotta.
Te komolyan elgondolkoznál ezen? Adok 6500 embert és kapok 230-at?
1 azaz egy zsidó katonáért -Gilad Shalit főtörzs- 1027 palesztin foglyot engedtek el 2 körben. Először 477-et és egy hónap múlva még 550-et. De egyébként 230, 250 fogoly elengedése mondhatni nem újdonság…
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 802
80 360
113
1 azaz egy zsidó katonáért -Gilad Shalit főtörzs- 1027 palesztin foglyot engedtek el 2 körben. Először 477-et és egy hónap múlva még 550-et. De egyébként 230, 250 fogoly elengedése mondhatni nem újdonság…
1 emberért, nem 230-ért úgy, hogy előtte megöltek vagy 1500-2000-et. Egy ilyen csere beárazná ezt az egészet, azt jelentené, hogy ezt lehet csinálni. Abba bele lehet menni, hogy néha elrabolnak 1 katonát és azt elcserélem, de abba nem lehet belemenni, hogy lemészárlolnak 1500-2000 embert, elrabolnak 230-at és utána cserélek.
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 676
48 650
113
Daniel Hagari, az izraeli hadsereg szóvivője szerint a szárazföldi erők befejezték Gáza városának bekerítését.
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
2 066
16 807
113
Öröm nézni és hallgatni ahogy pont a megfelelő módon bánnak ezekkel az élhetetlenekkel, a zsidók is megvannak áldva a belső eleségükkel bőségesen.
Egy humanoid azért ilyet nem követ el az embertársával szemben, akik szó szerint olyan ártalmatlanok mint a ma született bárány: semmi erőszak, semmi Molotovozás, lövöldözés, gyilkolászás előzmény, és kb úgy bánnak a saját nemzetükkel mint az állatok..

Azt aláírom hogy mint békét kívánó vallásos emberek, azon a helyen tényleg élhetetlenek a többi ember szemében..

Én is megkaptam már párszor hogy nem erre a világra való vagyok (khmm) a nézeteim alapján..
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 676
48 650
113
1 emberért, nem 230-ért úgy, hogy előtte megöltek vagy 1500-2000-et. Egy ilyen csere beárazná ezt az egészet, azt jelentené, hogy ezt lehet csinálni. Abba bele lehet menni, hogy néha elrabolnak 1 katonát és azt elcserélem, de abba nem lehet belemenni, hogy lemészárlolnak 1500-2000 embert, elrabolnak 230-at és utána cserélek.
Minden csak döntés kérdése. Szerintem, kérdés, hogy mi ér többet Izraelnek, 230 kiszabadult izraeli, vagy 6500 palesztin rab. Egyébként lehet ezt csinálni. Nem először és nem utóljára fordulna elő.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 802
80 360
113
Minden csak döntés kérdése. Szerintem, kérdés, hogy mi ér többet Izraelnek, 230 kiszabadult izraeli, vagy 6500 palesztin rab. Egyébként lehet ezt csinálni. Nem először és nem utóljára fordulna elő.
Ez nem 230 izraeliről szól, azért nem is cseréltek.
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 627
17 996
113
1 emberért, nem 230-ért úgy, hogy előtte megöltek vagy 1500-2000-et. Egy ilyen csere beárazná ezt az egészet, azt jelentené, hogy ezt lehet csinálni. Abba bele lehet menni, hogy néha elrabolnak 1 katonát és azt elcserélem, de abba nem lehet belemenni, hogy lemészárlolnak 1500-2000 embert, elrabolnak 230-at és utána cserélek.
Ezt csinálják évtizedek óta. Nem tudom,hogy mi vezérel,vagy csak simán nem érted az egészet,ezért mondok egy példát.Egy ALI Kadi nevű Hamasz parancsnokot is elengedtek a zsidók 2011-ben,pedig 2005-ben megölt egy belbiztonsági tisztet. Mégis elengedték. 2004-ben egy civil túszért és három izraeli katona holttestéért négyszáz embert engedtek szabadon.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 802
80 360
113
Ezt csinálják évtizedek óta. Nem tudom,hogy mi vezérel,vagy csak simán nem érted az egészet,ezért mondok egy példát.Egy ALI Kadi nevű Hamasz parancsnokot is elengedtek a zsidók 2011-ben,pedig 2005-ben megölt egy belbiztonsági tisztet. Mégis elengedték. 2004-ben egy civil túszért és három izraeli katona holttestéért négyszáz embert engedtek szabadon.
Egy-egy embereket, nem 230 azután, hogy megöltek 1500-2000-et. Ha nem értwd a kettő közt a különbséget, akkor nincs miről beszélgetnünk.