[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 475
7 905
113
Nem egészen, az MK Ultra bárkiből akart gyilkológépet csinálni, amiről Littlejohn írt, az pedig kellően befolyásolható vagy gyárilag nem normális emberek megdolgozása, mellette a célpontok dehumanizálása, megérdemli, nem kár érte, tulajdonképpen az ország / demokrácia megmentése stb.
Az MK Ultra egy igazi csodtomeg volt, egy tipikus idiota, primitiv amerikai CIA program, mindenfele tudomanyos alap nelkul, amit kesobb el is ismertek. Soha nem jutottak vele sehova, hiaba kiserleteztek gyanutlan emberekkel husz even at.
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 257
13 896
113
Ezt mondtam tegnap.
Nem gyanús hogy odahivtak, kb pont oda ahol a merénylő volt? A lövés után meg többen meg se mozdulnak, teljes nyugalommal állnak a merénylő közelében.
Már nem érhető el a cikk

Kezdítek írni a RED 4 forgatókonyvét? :oops:
Na jó, én is dobok nektek egy csontot - a merénylo eredetileg bányász volt pont Nyitrabányán.
 
  • Hűha
Reactions: enzo and Kim Philby

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 199
67 685
113
Kezdítek írni a RED 4 forgatókonyvét? :oops:
Na jó, én is dobok nektek egy csontot - a merénylo eredetileg bányász volt pont Nyitrabányán.
Bányász / író, érdekes egy párosítás.
Valószínűleg akkor a megbuggyanasa már lent kezdődött a föld mélyen.
Nem tudom hirtelen mikor lőttek rá utoljára európai állami vezetője, talán még Csaucseszku volt az utolsó. Nem vet jó fényt Szlovákiába, és Közép Európára mert mondhatjak most nyugaton hogy na ezek mégiscsak elmaradott vadkelet...
És ugye most minden hülye beindult, lefenyegettek a lengyel meg más elnokoket is.
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 137
10 464
113
Bányász / író, érdekes egy párosítás.
Valószínűleg akkor a megbuggyanasa már lent kezdődött a föld mélyen.
Nem tudom hirtelen mikor lőttek rá utoljára európai állami vezetője, talán még Csaucseszku volt az utolsó. Nem vet jó fényt Szlovákiába, és Közép Európára mert mondhatjak most nyugaton hogy na ezek mégiscsak elmaradott vadkelet...
És ugye most minden hülye beindult, lefenyegettek a lengyel meg más elnokoket is.
Azért lőnek. És mivel a világon csak a hülyeség állandó, fognak is lőni.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 094
22 869
113
Én már most arra vagyok kíváncsi, hogy a szlovákok melyik utat választják?! Vajon kijátszák a magányos idióta kártyát vagy évtizedekre titkosítják a nyomozás eredményét? Azt kizártnak tartom, hogy pacekba nyiltan bele merik mondani, hogy melyik 3 betűs szolgálat állt a háttérben. Mert hogy állt az tuti.
 

Yorg

Active Member
2017. április 21.
100
234
43
És ugye most minden hülye beindult, lefenyegettek a lengyel meg más elnokoket is.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 365
93 136
113
Ami nagyon fura a merénylőt hagyják többször nyilatkozni. Direkt beszéltetik vagy ennyire liberális a szlovák rendszer

Mindenesetre nem lepődnék meg ha elhallgatattnák így vagy úgy, mert még vmit kilocsog.
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 972
22 918
113
Azt kizártnak tartom, hogy pacekba nyiltan bele merik mondani, hogy melyik 3 betűs szolgálat állt a háttérben. Mert hogy állt az tuti.

Ami nagyon fura a merénylőt hagyják többször nyilatkozni. Direkt beszéltetik vagy ennyire liberális a szlovák rendszer
Egyenlőre nagyobb bajuk is van a szakszolgálatoknak, azon kivül mekkorát bénáztak a testőrök percek alatt kikerült az elkövető személyi igazolványának a fényképe, bilincsbe verve videó készült róla ahogyan az elfogóival beszélget, Fico egészségügyi adatai, stb stb. AZ egész beslő rendszer csődöt mondott. Képzeljétek el, hogy egy más hasonlóan súlyos - nemzetbiztonságot érintő vagy háborús - esemény alkalmával a széles nyilvánosság egy órán belül ilyen információkhoz tud jutni, akkor mennyire lehetnek/lehettek képben esetleg az ellenérdekelt szolgálatok?!
Nagy égés ez,...
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Azért ne essünk már át a ló túloldalára. Röviden meg a fa.....t
Szerintem jó irány! Amit itt sokan lenyomnak... legalább nem menne a moderátorokkal kötekedés minden rendcsinálási próbálkozásnál!

Én amúgy javasolnám, hogy a moderált tartalmakért lehessen feljelentést is tenni, mert csomó plusz munka, így költség ez az oldal üzemeltetésének. Kétszer is meggondolnátok amikor ide mehet az atom, azokért nem kár, ukronáci, szarorosz, meg hasonló baromságokat írtok. Egy hét közmunka + egy félmillás csekk segítene megtanulnotok a kulturált kommentelést.
 
  • Dühítő
  • Hűha
Reactions: fip7 and enzo

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 114
11 272
113
Szerintem jó irány! Amit itt sokan lenyomnak... legalább nem menne a moderátorokkal kötekedés minden rendcsinálási próbálkozásnál!

Én amúgy javasolnám, hogy a moderált tartalmakért lehessen feljelentést is tenni, mert csomó plusz munka, így költség ez az oldal üzemeltetésének. Kétszer is meggondolnátok amikor ide mehet az atom, azokért nem kár, ukronáci, szarorosz, meg hasonló baromságokat írtok. Egy hét közmunka + egy félmillás csekk segítene megtanulnotok a kulturált kommentelést.
Én támogatnám...bár utópia, azonnal diktatúrának lenne kikiáltva az ország, ha a belpesti ballibek kétharmada megbírságolódna. Ahogy képekkel bizonyítva lett, a hvg/444 kommentszekció kis túlzással nem szól másról, minthogy h akasztanák fel, hogyan lőnék le az általuk O1G-nek/G.cinek hívott személyt.

Ez a htka forum babazsúr ahhoz képest, ami ott megy.
 

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
2 120
7 547
113
Szerintem jó irány! Amit itt sokan lenyomnak... legalább nem menne a moderátorokkal kötekedés minden rendcsinálási próbálkozásnál!

Én amúgy javasolnám, hogy a moderált tartalmakért lehessen feljelentést is tenni, mert csomó plusz munka, így költség ez az oldal üzemeltetésének. Kétszer is meggondolnátok amikor ide mehet az atom, azokért nem kár, ukronáci, szarorosz, meg hasonló baromságokat írtok. Egy hét közmunka + egy félmillás csekk segítene megtanulnotok a kulturált kommentelést.
Persze és egyszer amikor elkezdik ellened használni akkor meg sírhatsz. Az államnak tilos ilyen eszközöket adni mert az állam nem a haverod sem a szövetségesed.
Inkább Fairness Act és kérjék számon a felbujtó ujságírót. De az meg soha nem fog megvalósulni mert az nekik is fájna.
 

ornagy

Well-Known Member
2014. október 24.
2 974
11 896
113
A meronylo fegyvere allitolag CZ 75 volt. ( 9mm)

Atentátnik použil podľa medializovaných informácií zbraň ČZ kalibru 9 milimetrov. Pištoľ z produkcie Českej zbrojovky Uherský Bord patrí podľa odborníka v našich končinách k najbežnejším služobným zbraniam na obranu. Model 75 sa produkuje od polovice 70. rokov.

https://spravy.pravda.sk/domace/cla...tm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: fip7 and tomcat1

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Persze és egyszer amikor elkezdik ellened használni akkor meg sírhatsz. Az államnak tilos ilyen eszközöket adni mert az állam nem a haverod sem a szövetségesed.
Inkább Fairness Act és kérjék számon a felbujtó ujságírót. De az meg soha nem fog megvalósulni mert az nekik is fájna.
Akinek nincs pénze a gyűlöletbeszédre, az fogja be a száját.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 438
23 572
113
Egyenlőre nagyobb bajuk is van a szakszolgálatoknak, azon kivül mekkorát bénáztak a testőrök percek alatt kikerült az elkövető személyi igazolványának a fényképe, bilincsbe verve videó készült róla ahogyan az elfogóival beszélget, Fico egészségügyi adatai, stb stb. AZ egész beslő rendszer csődöt mondott. Képzeljétek el, hogy egy más hasonlóan súlyos - nemzetbiztonságot érintő vagy háborús - esemény alkalmával a széles nyilvánosság egy órán belül ilyen információkhoz tud jutni, akkor mennyire lehetnek/lehettek képben esetleg az ellenérdekelt szolgálatok?!
Nagy égés ez,...
Ilyenkor gondolom azt, hogy csak azért nem vonultunk be, mert nem volt hozzá kedvünk. :rolleyes:
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 583
47 801
113
Ficón újabb műtétet hajtottak végre

A merényletet követően ma újabb műtéti beavatkozáson esett át Robert Fico szlovák miniszterelnök – közölte Robert Kaliniak köztársasági miniszterelnök-helyettes, a védelmi minisztérium vezetője.
„Robert Ficót ma megműtötték” – mondta Kaliniak pénteken újságíróknak.
Megjegyezte, hogy a miniszterelnök egészségi állapota továbbra is „súlyos”, de stabil.