[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
Hogy ez a térség a béke, a szabadság, a demokrácia, a jogállam, az emberi jogok és a szolidaritás térsége legyen.

Az összes birodalom ugyanezen szlogen mentén alakult meg és tűnt el a semmiben.

Az EU gazdasági társaságnak indult, mert a háború alapvetően gazdasági alapú volt mind a kettő esetben.Ez a meglátás nem volt rossz.A gond akkor kezdődött, amikor politikai unióvá kezdték átalakítani, mert onnantól kezdve már más országokra kezdték el ráerőltetni az akaratukat a nyugatiak.
Ameddig ugyanazért a munkáért Keleten kevesebbet fizetnek, mint Nyugaton, addig felesleges arról beszélni, hogy az EU mekkora segítség.Ha ugyanis ugyanannyit keresne a keleti melós, mint a nyugati, akkor a nyugati gyárak nem költöznének keletre. Az EU vesztét pont az okozza, hogy alkalmatlan arra a feladatra, amire létrehozták, mert bármit is tesz, az saját magát emészti fel.Még ha ezt nem is akarod belátni.
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 467
4 636
113
Indulatokat kelteni vissza tudtok jönni :(
Indulatok bennetek szuletnek amikor olyan velemennyel talalkoztok ami kizokkent titeket az alternativ valosagotokbol. A valo vilag teljesen mas mint a 4 fal koze bezarva lenni nyugdijaskent vagy munkanelkulikent.
Egy dolgozo embert rengeteg hatas er nap mint nap. A surlodas a kormannyal is az aktiv munkavallalokat erinti leginkabb. Hasonlokepp egy mobilis ember tudja igazan ertekelni az Europai Unio elonyeit. Ezekkel a behatasokkal megertem hogy bizonyos emberek bizonyos korulmenyek kozott nem erintkeznek. Igy fel sem merik az ellentetek vagy a pozitivumok sulyat objektiven.

Az ilyen kulvilagi embereket ne provokatoroknak tekintsetek, hanem hirvivoknek egy olyan vilagbol ahol folyamatosan zajlik az elet. Ha figyeltek rajuk sok dolgot lathattok a mindennapokbol amit az internetes ujsagok vagy a Facebook uzenofal nem ir meg. Ez a tarsadalmi reteg tartja fenn az orszagot.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 315
55 681
113
Irorszagikent nem lattal eleget ott hogy tanulj egy kis szolasszabadsagot es demokraciat? Azt ir le amit akar. Nem mellesleg egeszseges nemzettudattal rendelkezve EU es NATO szimpatizáns mint a legtobb ember. Szentpetervari felforgatoknak kevesbe van itt helye.


Mármint újra, és végleg?
A másik szimpatikus fiatalemberrel egyutt?
Ketten mentek 200 másiknak szembe az úton, nem esik le?
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 467
4 636
113
Mármint újra, és végleg?
A másik szimpatikus fiatalemberrel egyutt?
Ketten mentek 200 másiknak szembe az úton, nem esik le?
Amint kilepek az ajton a vilag az emberek engem igazolnak. Nyilvan provokacio lenne vegan forumba hust evokent kommentelnem, de ez itt a Haditechnikai Kerekasztal nem Putyin es Orban elvtars barati kore. Nincsenek politikai iranyvonalak lefektetve a forum szabalyzataban.
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 605
25 041
113
Indulatok bennetek szuletnek amikor olyan velemennyel talalkoztok ami kizokkent titeket az alternativ valosagotokbol. A valo vilag teljesen mas mint a 4 fal koze bezarva lenni nyugdijaskent vagy munkanelkulikent.
Egy dolgozo embert rengeteg hatas er nap mint nap. A surlodas a kormannyal is az aktiv munkavallalokat erinti leginkabb. Hasonlokepp egy mobilis ember tudja igazan ertekelni az Europai Unio elonyeit. Ezekkel a behatasokkal megertem hogy bizonyos emberek bizonyos korulmenyek kozott nem erintkeznek. Igy fel sem merik az ellentetek vagy a pozitivumok sulyat objektiven.

Az ilyen kulvilagi embereket ne provokatoroknak tekintsetek, hanem hirvivoknek egy olyan vilagbol ahol folyamatosan zajlik az elet. Ha figyeltek rajuk sok dolgot lathattok a mindennapokbol amit az internetes ujsagok vagy a Facebook uzenofal nem ir meg. Ez a tarsadalmi reteg tartja fenn az orszagot.
Ha nem ismerném az eddigi "munkásságaitok" itt, akkor azt mondanám oké, de így tőled ezt leírva a ti kis az alternatív univerzumodból amiben ti éltek elég nagy blődség.
Elég magyartalanra sikeredett, de egy kalap alá venni a fiókod felhasználóit és az aktuális belépett firkászát csak így tudtam.
 
  • Tetszik
Reactions: b4l4g3

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Ha nem ismerném az eddigi "munkásságaitok" itt, akkor azt mondanám oké, de így tőled ezt leírva a ti kis az alternatív univerzumodból amiben ti éltek elég nagy blődség.
Elég magyartalanra sikeredett, de egy kalap alá venni a fiókod felhasználóit és az aktuális belépett firkászát csak így tudtam.
szeretned?
 
T

Törölt tag 2577

Guest
Amint kilepek az ajton a vilag az emberek engem igazolnak. Nyilvan provokacio lenne vegan forumba hust evokent kommentelnem, de ez itt a Haditechnikai Kerekasztal nem Putyin es Orban elvtars barati kore. Nincsenek politikai iranyvonalak lefektetve a forum szabalyzataban.
Ugyan Lada! Csak fizetett troll vagy (inkább hívom projektnek,vagy munkafeladatnak). Teljesen más stílusban írsz most, mint a regisztrációd után. Akkor úgy fogalmaztál, mint egy friss diplomás, aki éppen kilépett a Propaganda Akadémia kapuján, most pedig egész hétköznapi nyelvezetű beírásaid is vannak. Úgy gondolom, hogy legalább ketten írogattok egy nick alatt, vagy fél év alatt az újonc trollból próbáltak profivá képezni.
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 605
25 041
113
"Csak én emlékszek arra, hogy egyenáramú generátor egyszer már nagy dirrel-durral kijelentette, hogy többet ide vissza nem jön?"


Szeretned?
Ja ezt, hát figyelj mint bebizonyosodott teljesen mindegy, hogy én mit szeretnék mert te nem tartod azt amit egyszer már leírtál, az is lehet, hogy rosszul emlékszek és nem te voltál az aki kijelentette, hogy ő akkor elhúz innen úgy, hogy többet vissza se néz.
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Ja ezt, hát figyelj mint bebizonyosodott teljesen mindegy, hogy én mit szeretnék mert te nem tartod azt amit egyszer már leírtál, az is lehet, hogy rosszul emlékszek és nem te voltál az aki kijelentette, hogy ő akkor elhúz innen úgy, hogy többet vissza se néz.


Csak most! Csak neked. Hamar igy megkinaltal vele hat legyen. Ha szeretned mar itt sem vagyok.

Szeretned?
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 605
25 041
113
Csak most! Csak neked. Hamar igy megkinaltal vele hat legyen. Ha szeretned mar itt sem vagyok.

Szeretned?
off:
Január 14-én elmentél azzal, hogy vannak más fórumok ahol lehet érdemben irkálni, ezek szerint március közepéig bírtak elviselni ezen más fórumokon mert akkor visszatértél. Hiába írok igent vagy nemet, másnem beregisztrálsz hidrogenerátor néven pár nap múlva :D
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
off:
Január 14-én elmentél azzal, hogy vannak más fórumok ahol lehet érdemben irkálni, ezek szerint március közepéig bírtak elviselni ezen más fórumokon mert akkor visszatértél. Hiába írok igent vagy nemet, másnem beregisztrálsz hidrogenerátor néven pár nap múlva :D


Csak most csak neked.

Sziasztok! Vegleg.