[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
<blockquote rel="zsolti">Az azért konkrétan bebaszna, ha Simicska lenne bármelyik jobbikos szájából a szép-okos, jóságos Lajos bácsi.

hidd el mire lőnek a zozókra ez is meg fog történni
a jobbik vezetés pénzéhsége nem ismer határokat</blockquote>

Na mondjál már egy politikai kört nekem légy oly szíves, amelynek a vezetősége nem pénz/hatalom ( a kettő kéz a kézben jár sztem.) éhes :p!!! Ne legyünk már álszentek, nem a világbéke céljáért kezd el politizálni komolyan senki!
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 899
56 761
113
<blockquote rel="lgabo"><blockquote rel="plushun"><blockquote rel="aquarell">Az osztràk külügyminiszter kimondta vègre tegnap egy interjúban a Süddeutsche Zeitungban, hogy: A migrànsok legtöbbje gazdasàgi okokból jön, nincs joga kivàlasztani, hova akar menni. A tovàbbengedésnek vége kell legyen. Ausztria a következő csúcs utàn is marad a jelenlegi politikànàl. A tömeg megàllítàsa Törökorszàgban ugyanolyan csúnya képekkel jàr mint a macedon hatàron, csak az ugyebàr messzebb van Brüsszeltől, nincs közös eu migrànspolitika még hosszú ideig, addig nemzeti megoldàsok kellenek. Ha németorszàgnak kellenek migrànsok, hozza el maga őket légi úton. A végigvonulàsnak fél Európàn vege kell legyen.Görögorszàg pedig vegye komolyabban hatàrainak védelmét.
Magyarul: ha lesz is lövöldözés valahol ( amit lassan kezdek kétleni), az nem itt, hanem délebbre lesz. És addigra màr nem lesz " erkölcsi felhàborodàs", mert fordul a politika OV irànyàba. Jobb későn, mint soha...

Nem is nálunk lesz a lövöldözés hanem szerencsétlen Macedónoknál. Amúgy az EU is nem tudom mit pofázik Macedóniának. Sem nem schengeni ország sem nem EU tag. Kurvára köze nincs hozzá Brüsszelnek, hogy hogyan és mi módon védi meg saját államhatárait. </blockquote>

gondolom az itt a baj, hogy a most pofázók gazdáinak nem tetszik, hogy porszem került a gépezetbe
szerencsétlen macedónia egy zsebkendőnyi ország ingatag kormánnyal és feltüzelt nemzetiségekkel pénz hiánnyal spékelve, ha mi nem küldünk oda katonákat akkor ez nem lesz tartós ellenállás</blockquote>

Nem is fogják tudni megállítani azt az embertömeget. Ott van most már lassan 20 ezer ember. Elég ha csak annak a tömegnek az 5%-a egyszerre nekiindul a kerítésnek....</blockquote>

Ezt nem hiszem. A macedon rendőrség tökösebb mint a " civilizàlt" orszàgoké. A hangulat fordul a migrànsok ellen. Egy sortűz a felyek felett megàllíja őket legrosszabb esetben. Ezek abban a hitben èlnek, hogy Nèmetorszàgban ràjuk vàrnak, jóléttel. Mihelyt leesik nekik, hogy ez nincs igy, elapad az àr. ( Szerintem).
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
<blockquote rel="lgabo"><blockquote rel="zsolti">Az azért konkrétan bebaszna, ha Simicska lenne bármelyik jobbikos szájából a szép-okos, jóságos Lajos bácsi.

hidd el mire lőnek a zozókra ez is meg fog történni
a jobbik vezetés pénzéhsége nem ismer határokat</blockquote>

Na mondjál már egy politikai kört nekem légy oly szíves, amelynek a vezetősége nem pénz/hatalom ( a kettő kéz a kézben jár sztem.) éhes :p!!! Ne legyünk már álszentek, nem a világbéke céljáért kezd el politizálni komolyan senki!

</blockquote>

Ha világbékéért nem is de azért igen, hogy a környezetének minél jobb legyen. Hiszed vagy sem létezik ilyen politikus (vagy létezett de ma már nem politizál).
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
<blockquote rel="lgabo"><blockquote rel="zsolti">Az azért konkrétan bebaszna, ha Simicska lenne bármelyik jobbikos szájából a szép-okos, jóságos Lajos bácsi.

hidd el mire lőnek a zozókra ez is meg fog történni
a jobbik vezetés pénzéhsége nem ismer határokat</blockquote>

Na mondjál már egy politikai kört nekem légy oly szíves, amelynek a vezetősége nem pénz/hatalom ( a kettő kéz a kézben jár sztem.) éhes :p!!! Ne legyünk már álszentek, nem a világbéke céljáért kezd el politizálni komolyan senki!

</blockquote>

régen létezett egy Hunnia mozgalom, javarészt vármegyések voltak benne, akkor még mindenki a pártokrácia ellen akart fellépni, aztán hogy-hogynem a vármegye vezető képviselők és polgármesterek lettek és máris jó lett ez a "demokráciának" csúfolt rákos burjánzás

én továbbra is azt mondom, hogy pártok nélkül szebb lenne az élet, az egyéni képviselők pedig visszahívhatók legyenek és feleljenek ne csak a vagyonukkal de akár az életükkel is a döntéseikért

na jó felébredtem...
 

vendeg2

Well-Known Member
2015. február 6.
513
471
63
én továbbra is azt mondom, hogy pártok nélkül szebb lenne az élet, az egyéni képviselők pedig visszahívhatók legyenek és feleljenek ne csak a vagyonukkal de akár az életükkel is a döntéseikért

na jó felébredtem...

egyetértünk
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
<blockquote rel="zsolti"><blockquote rel="lgabo"><blockquote rel="zsolti">Az azért konkrétan bebaszna, ha Simicska lenne bármelyik jobbikos szájából a szép-okos, jóságos Lajos bácsi.

hidd el mire lőnek a zozókra ez is meg fog történni
a jobbik vezetés pénzéhsége nem ismer határokat</blockquote>

Na mondjál már egy politikai kört nekem légy oly szíves, amelynek a vezetősége nem pénz/hatalom ( a kettő kéz a kézben jár sztem.) éhes :p!!! Ne legyünk már álszentek, nem a világbéke céljáért kezd el politizálni komolyan senki!

</blockquote>

Ha világbékéért nem is de azért igen, hogy a környezetének minél jobb legyen. Hiszed vagy sem létezik ilyen politikus (vagy létezett de ma már nem politizál). </blockquote> Ezt én nem vitatom! Létezik, és létezett, meg létezni is fog! Csak a vezetőségig nem fog eljutni, vagy ha igen, az olyan szűk támogatottságú párt lesz, pont a pénztelenségük miatt, hogy esélyük nem lesz döntően befolyásolni semmit. Sajnos ahogy én látom, akik odaérnek a végén, hogy országot vezetni képes pártot fel tudjanak építeni, azok nem a jó, hanem az öntudatos, gátlástalan, és néha vitatható kapcsolatokkal rendelkező körök. A rossz, meg a még rosszabb közül tudunk választani. Aztán meg, ott a másik probléma, ami pl. számomra pont a jobbiknál látszik, hogy teszem azt, van egy pár jó érzésű, csillogó szemű fiatal, aki bohóságból, fiatalos lendületből meg akarja váltani a világot, s elkezd szervezkedni. Mikor elérnek valamit, már a fele belekényelmesedik, telnek az évek, jönnek a gyerekek, nyugodnak a közben megszerzett jólétben az indulatok. Aztán a következő probléma, mikor rájössz, hogy néppártosodás irányba kell elmozdulj ahhoz, hogy legyen reális esélyed, mert rétegpárt még demokráciában nem nyert soha választást: S hiába az értelmes szűk alapító kör, mikor akiket be tudsz vonzani, nagy létszámban, megyei, pláne kis települési szinten, sokszor tényleg olyan kritikán aluli szellemi kapacitással rendelkező emberek, hogy sírni tudnék... EZ nem csak a jobbikra igaz! Természetesen ott is vannak települési szinten is értelmes emberek! Csak hát azok a rohadt arányok! Vettem a fáradtságot, és ahol én élek, önkormányzati választáson, megnéztem a jelölteket a körzetemben. HÁT, komolyan mondom, akikbe egyáltalán gondolkodtam mint pártok, két olyan selejt embert indítottak, hogy SZÓ SZERINT, egy előre betanult szöveget sem tudtak elmondani össze vissza bakizás, meg nyökögés nélkül. Erre nincsenek szavak. Ez a fő baj... Hozzáteszem gyorsan, hogy a ballib jelöltek is szánalmasak voltak, mind, s ha az összes párt ilyen "emberanyagból gazdálkodik" akkor nincs miért csodát várni.
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Macedónia kulcsszerepet tölthet be a migránsválság megoldásában - jelentette ki a polgári és katonai titkosszolgálatok volt főigazgató-helyettese az Echo Televízió Híróra műsorában. Horváth József hozzátette: Görögország jelenleg nem érdekelt a krízis megoldásában, az ország az általa gerjesztett helyzetet szeretné használni adósságai elengedéséhez, újabb források megszerzéséhez.
https://www.youtube.com/watch?v=_Hi5TuHcm5c
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
<blockquote rel="zsolti"><blockquote rel="lgabo"><blockquote rel="zsolti">Az azért konkrétan bebaszna, ha Simicska lenne bármelyik jobbikos szájából a szép-okos, jóságos Lajos bácsi.

hidd el mire lőnek a zozókra ez is meg fog történni
a jobbik vezetés pénzéhsége nem ismer határokat</blockquote>

Na mondjál már egy politikai kört nekem légy oly szíves, amelynek a vezetősége nem pénz/hatalom ( a kettő kéz a kézben jár sztem.) éhes :p!!! Ne legyünk már álszentek, nem a világbéke céljáért kezd el politizálni komolyan senki!

</blockquote>

Ha világbékéért nem is de azért igen, hogy a környezetének minél jobb legyen. Hiszed vagy sem létezik ilyen politikus (vagy létezett de ma már nem politizál). </blockquote>

Ha hiszed, ha nem, minden politikus azért politizál, hogy a környezetének jobb legyen. :)
Az egyedüli különbség, hogy ő kiket tekint a környezetének. Vannak akik az egész országot annak tekintik, míg mások még az anyjukat sem.
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Több mint 580 menekült érkezett csütörtök reggel a pireuszi kikötőbe a görög szigetekről, délutánra 515 társukat várják – jelentette a görög állami rádióadó.
http://mno.hu/kulfold/ujabb-tobb-szaz-menekult-erkezett-pireuszba-1331464


Egymást érik a sátrak a görög-macedón határon fekvő menekülttáborban. Idomeniben mindössze 154-en laknak, az elmúlt hónapokban azonban világhírűvé vált a parányi település.
Az ottani táborban már több mint tízezren vannak, pedig mindössze kétezer hely lenne. Mindannyian arra várnak, hogy átmehessenek Macedóniába, és folytathassák útjukat a Balkánon át Nyugat-Európa felé.
Mostanra egyértelművé vált, hogy Görögország képtelen egyedül megbirkózni a nehézségekkel.
https://www.youtube.com/watch?v=rS_KVm5LLTk
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
Több mint 580 menekült érkezett csütörtök reggel a pireuszi kikötőbe a görög szigetekről, délutánra 515 társukat várják – jelentette a görög állami rádióadó.
http://mno.hu/kulfold/ujabb-tobb-szaz-menekult-erkezett-pireuszba-1331464


Egymást érik a sátrak a görög-macedón határon fekvő menekülttáborban. Idomeniben mindössze 154-en laknak, az elmúlt hónapokban azonban világhírűvé vált a parányi település.
Az ottani táborban már több mint tízezren vannak, pedig mindössze kétezer hely lenne. Mindannyian arra várnak, hogy átmehessenek Macedóniába, és folytathassák útjukat a Balkánon át Nyugat-Európa felé.
Mostanra egyértelművé vált, hogy Görögország képtelen egyedül megbirkózni a nehézségekkel.
https://www.youtube.com/watch?v=rS_KVm5LLTk

állok otthon a szoba közepén és látom ahogy a gyermekeim szétdobálják a játékaikat, kiborítják a szekrényből a ruhákat és a földre pisilnek... én csak állok zsebre dugott kézzel bambán és nem bírok megbirkózni a rendetlenséggel, aztán eszembe jut mi lenne ha áthívnám az összes szomszéd neveletlen kölykét is... na végre van okom a panaszra :-D
 

karpatalja

Well-Known Member
2015. március 10.
3 323
3 315
113
<blockquote rel="lgabo">Aki látott már zombis filmet el tudja képzelni mi vár a határon lévő katonákra és rendőrökre ha a tízszeres százszoros tömeg tényleg elhatározza hogy ott átmegy.

Csakhogy egy élő embert nem kell ahhoz fejfelőni, hogy elhúzza a cíkot a kerítéstől. Elég ha lefújod paprikával. Kerítésen keresztül könnyen meg lehet tenni.</blockquote>

A sprayel az a gond, hogy hozzá szokik az ember. Kérdezd meg a focidrukkereket.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
<blockquote rel="blitzkrieg"><blockquote rel="lgabo">Aki látott már zombis filmet el tudja képzelni mi vár a határon lévő katonákra és rendőrökre ha a tízszeres százszoros tömeg tényleg elhatározza hogy ott átmegy.

Csakhogy egy élő embert nem kell ahhoz fejfelőni, hogy elhúzza a cíkot a kerítéstől. Elég ha lefújod paprikával. Kerítésen keresztül könnyen meg lehet tenni.</blockquote>

A sprayel az a gond, hogy hozzá szokik az ember. Kérdezd meg a focidrukkereket.</blockquote>

A CS-t igen, és részeg/bedrogozott célanyag ellen sem működik jó.
A peppertől (chili paprika kivonat, vagy kapszaicin töltet) összesz@rja magát és csinálhat vele bármit amíg magától el nem múlik a hatása.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 287
68 352
113
<blockquote rel="blitzkrieg"><blockquote rel="lgabo">Aki látott már zombis filmet el tudja képzelni mi vár a határon lévő katonákra és rendőrökre ha a tízszeres százszoros tömeg tényleg elhatározza hogy ott átmegy.

Csakhogy egy élő embert nem kell ahhoz fejfelőni, hogy elhúzza a cíkot a kerítéstől. Elég ha lefújod paprikával. Kerítésen keresztül könnyen meg lehet tenni.</blockquote>

nem is olyan régen volt rá precedens, hogy a kellően motiváltakat cseppet sem zavarta ha lefújták őket
például a 2. perctől ez a kopasz srác se szaladt haza sírva...
https://youtu.be/ujujs5ZNxu4?t=1m57s
és a személyes tapasztalatom is az, hogy simán ki lehet bírni és hozzá lehet szokni
mellesleg ha készülnek ilyen fogadtatásra vannak a védekezést megkönnyítő praktikák is</blockquote>
A paprika nem nagy szám tapasztalataim szerint. Nyáron anno a Nívában azzal fújtam a bagócsokat, csak ott csíp ahol rádmegy. A gáz az már gázosabb jóval,:) de igen aki gyakran találkozik vele megszokja, ez is tapasztalat.
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
Megérkezett a bukaresti repülőtérre azoknak a menedékkérőnek az első csoportja, akiket Románia az uniós kvótarendszer alapján vesz át Görögországtól és Olaszországtól
http://pestisracok.hu/vajon-meddig-maradnak-megerkeztek-romaniaba-a-gorogorszagtol-atvett-migransok/
 

karpatalja

Well-Known Member
2015. március 10.
3 323
3 315
113
Sokan nem veszitek figyelembe, hogy a következő évtizedekre 1,5 milliárd menekültet jósol (ha a helyzet nem változik) szinte minden előrejelzés. Márpedig a helyzet rosszabbodik. Szélsőséges időjárás, víz és élelmiszer hiány, háborúk. Ezek tükrében szerintem teljesen értelmetlen azon vitatkozni, hogy mi a célra vezetőbb. Aknamező, tűz parancs, vagy a buszoztatás. A nemzeti, de még a V4 sem képes végleges és tartós megoldást kieszközölni ebben a kérdésben. Egyedüli esélyünk egy egész európai összezárás lehet a Balkán déli részén. Mindenki vonja le a következtetést magának.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Pont azt csinálom. Ezért mondtam, hogy jelenleg, már azon kéne ügyködjünk, hogy hogyan tudunk lehetőleg itthon, saját forrásból, mocskos gyorsan nagy mennyiségű taposóaknát előállítani... Jelenleg ez is elég lenne, mondjuk úgy idén, tehát nem 20 év múlva...
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 372
11 337
113
Meglepő hogy milyen sokaknak nem jelent semmit az emberélet és drukkolnak némi vérontásnak. Aknazár, éles lőszer, áram a kerítésbe, stb... Csak arra nem gondolnak, mi lesz utána.

A kedves nyugat is azonnal jönne minket megdemokratizálni. A szigorúan erőszakmentes (na jó egy kis bombázás, robotrepülő még belefér), jogállami (Majdan) és demokratikus módszerekkel leváltott kormány helyére tett új vezetés vezeklésként azonnal be is fogadhatná az összes olyan illegális bevándorlót, akit Németország nem válogatott ki magának. Felső határ nélkül. Természetesen teljes körű ingyenes ellátást és extra zsebpénzt biztosítva.

Meg sem kell halnia, vagy nyomorodnia senkinek. Önmagában az, hogy betiltott gyalogsági aknákkal pakoljuk tele a határt, arra ösztönözné sok nyugati "barátunkat" és "szövetségesünket", hogy keresztes háborút indítson ellenünk. Azonnal kineveznék Magyarországot a gonosz birodalmának.

Továbbá némileg morcosakká tennénk a sok már beérkezett új európait is, akik esetleg merényletekkel fejeznék ki nemtetszésüket. Nem jelentene neki problémát az sem, hogy Magyarországon fejtsék ki áldásos tevékenységüket. De mennyi magyar is van külföldön, ahol könnyen elérhető? Szeretnénk lefejezős videókat látni magyarok főszereplésével? Vagy egy magyarokkal teli gép lezuhanását?

A fotelből könnyű tűzparancsot adni a billentyűzeten, de aki ebben gondolkodik, az próbálja beleképzelni magát a katonák helyzetébe, akikkel ugyan erőszakos és jogsértő, de mégis csak fegyvertelen civileket akar lelövetni. Vajon aki éles lőszert javasol, az saját maga meghúzná a ravaszt?

Miközben valójában szükségtelen az ilyesmi. Nekünk annyit kell elérnünk, hogy ne felénk akarjanak jönni. Hogy ne mi legyünk a kisebb ellenállás, ami felé a folyam hömpölyög. Amíg nálunk végig kerítés van a déli határon, addig a horvátoknál, szlovéneknél, osztrákoknál, olaszoknál, németeknél most is nyitva a zöldhatár. Ha majd náluk is lesz hatékony kerítés (ami nekik a határ hosszát, a terepet, meg a kapacitásaikat nézve nehezebb ügy), akkor is csak egy fokkal kell keményebben védenünk a kerítésünket, mint ők. Szükség esetén vízágyú, könnygáz, ideiglenes vakítás, irányított hang, elektromos sokkolóval kombinált gumibot, paintball fegyver, legdurvább esetben gumilövedék, vagy bármi más, ami elveszi a hangadók és a kisebb számú erőszakos kemény mag kedvét és elriasztja a többit. De nem okoz halálos, súlyos, vagy maradandó sérülést. Ezek az eszközök is csak tényleg nagyon indokolt helyzetben alkalmazhatók, úgy, hogy a felvételekről mindenkinek egyértelmű legyen az indokoltságuk, mert ha alkalmazzuk ezeket, habzó szájjal fognak nekünk támadni nyugati "barátaink" és "szövetségeseink".

Ennyi erővel akkor bejönnek az osztrák határon merényelni.
Láttál te már arabot? Képzelj el egy Tiszajézusszívei uzsorás kannibál cigány családot egy olyan vallással, ami az ő értelmezésükben felszólítja őket, hogy mindenkit öljenek meg, aki nem ért felük egyet. Figyelem, <b>öljenek</b>, nem öleljenek.
Meg mégis honnan oldanád meg mondjuk a vizet a "fronton"? Meg a másik kismillió fajta kényszerítőeszközt? Mindezt ezres nagyságrendekben?
Csak emlékeztetőül: A múltkori magyar-román alatt pár száz focihuligánnal nem bírtak el, pedig a droidok kezdeményeztek. Vagy, hogy mást ne mondjak, 2006 okt. 24-re gyakorlatilag kifogytak a raktárak. Az utolsó pajzsokat és gázgránátokat adták ki, elfogyott a vízhez adandó detergens, és váltás sem volt. Ha az az éjjeli, utolsó roham nem jött volna össze az Erzsébet-hídnál, ad abszurdum hagyták volna az egészet a francba.

Én lőnék. Humánumból célzottan, hogy ne szenvedjen. Akkor biztosan nem erőszakol lefejezett hullát.
És mondhatsz akármit, azt pláne nem bánnám, ha mondjuk az EU-ból kiraknák az országot, sőt!
Utána meg lőnének mások is. Főleg a szerbek. Amúgy iy gyűlölik a muzulmánokat.

Uff.
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 372
11 337
113
<blockquote rel="zsolti"><blockquote rel="lgabo"><blockquote rel="zsolti">Az azért konkrétan bebaszna, ha Simicska lenne bármelyik jobbikos szájából a szép-okos, jóságos Lajos bácsi.

hidd el mire lőnek a zozókra ez is meg fog történni
a jobbik vezetés pénzéhsége nem ismer határokat</blockquote>

Na mondjál már egy politikai kört nekem légy oly szíves, amelynek a vezetősége nem pénz/hatalom ( a kettő kéz a kézben jár sztem.) éhes :p!!! Ne legyünk már álszentek, nem a világbéke céljáért kezd el politizálni komolyan senki!

</blockquote>

régen létezett egy Hunnia mozgalom, javarészt vármegyések voltak benne, akkor még mindenki a pártokrácia ellen akart fellépni, aztán hogy-hogynem a vármegye vezető képviselők és polgármesterek lettek és máris jó lett ez a "demokráciának" csúfolt rákos burjánzás</blockquote>

Akkor azt is nézd meg, hogy milyen eredményeket értek el az önkormányzatokban dolgozva.
Egyébként hány vármegyés parlamenti képviselőről tudsz? :D
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 999
23 155
113
A jelenlegi rendszert annak mostani szabályai szerint lehet csak megváltoztatni...a tüntetős/felvonulós/masírozós bejön egy darabig (pl. Nekem is), de többségi társadalmat nem lehet vele megnyerni. Idomulni kell egy darabig, hogy majd olyanná formálhassuk amilyenné szeretnénk. Sajnos/nem sajnos, ez afeltörekvő jobboldali pártok/mozgalmak járható útja...szerintem.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 175
15 850
113
<b>Meglepő hogy milyen sokaknak nem jelent semmit az emberélet és drukkolnak némi vérontásnak. </b>Aknazár, éles lőszer, áram a kerítésbe, stb... Csak arra nem gondolnak, mi lesz utána.

A kedves nyugat is azonnal jönne minket megdemokratizálni. A szigorúan erőszakmentes (na jó egy kis bombázás, robotrepülő még belefér), jogállami (Majdan) és demokratikus módszerekkel leváltott kormány helyére tett új vezetés vezeklésként azonnal be is fogadhatná az összes olyan illegális bevándorlót, akit Németország nem válogatott ki magának. Felső határ nélkül. Természetesen teljes körű ingyenes ellátást és extra zsebpénzt biztosítva.

Meg sem kell halnia, vagy nyomorodnia senkinek. Önmagában az, hogy betiltott gyalogsági aknákkal pakoljuk tele a határt, arra ösztönözné sok nyugati "barátunkat" és "szövetségesünket", hogy keresztes háborút indítson ellenünk. Azonnal kineveznék Magyarországot a gonosz birodalmának.

Továbbá némileg morcosakká tennénk a sok már beérkezett új európait is, akik esetleg merényletekkel fejeznék ki nemtetszésüket. Nem jelentene neki problémát az sem, hogy Magyarországon fejtsék ki áldásos tevékenységüket. De mennyi magyar is van külföldön, ahol könnyen elérhető? Szeretnénk lefejezős videókat látni magyarok főszereplésével? Vagy egy magyarokkal teli gép lezuhanását?

A fotelből könnyű tűzparancsot adni a billentyűzeten, de aki ebben gondolkodik, az próbálja beleképzelni magát a katonák helyzetébe, akikkel ugyan erőszakos és jogsértő, de mégis csak fegyvertelen civileket akar lelövetni. Vajon aki éles lőszert javasol, az saját maga meghúzná a ravaszt?

Miközben valójában szükségtelen az ilyesmi. Nekünk annyit kell elérnünk, hogy ne felénk akarjanak jönni. Hogy ne mi legyünk a kisebb ellenállás, ami felé a folyam hömpölyög. Amíg nálunk végig kerítés van a déli határon, addig a horvátoknál, szlovéneknél, osztrákoknál, olaszoknál, németeknél most is nyitva a zöldhatár. Ha majd náluk is lesz hatékony kerítés (ami nekik a határ hosszát, a terepet, meg a kapacitásaikat nézve nehezebb ügy), akkor is csak egy fokkal kell keményebben védenünk a kerítésünket, mint ők. Szükség esetén vízágyú, könnygáz, ideiglenes vakítás, irányított hang, elektromos sokkolóval kombinált gumibot, paintball fegyver, legdurvább esetben gumilövedék, vagy bármi más, ami elveszi a hangadók és a kisebb számú erőszakos kemény mag kedvét és elriasztja a többit. De nem okoz halálos, súlyos, vagy maradandó sérülést. Ezek az eszközök is csak tényleg nagyon indokolt helyzetben alkalmazhatók, úgy, hogy a felvételekről mindenkinek egyértelmű legyen az indokoltságuk, mert ha alkalmazzuk ezeket, habzó szájjal fognak nekünk támadni nyugati "barátaink" és "szövetségeseink".

De amíg az osztrákok és németek nem telepítenek aknát, nem lőnek élessel és vezetnek áramot az egyenlőre igen hiányos határzárukba, addig ezek az eszközök részünkről teljesen szükségtelenek, alkalmatlanok, embertelenek.


Nem drukkolok neki, de ha ezek ide (Európa) beözönlenek, nekünk - keresztény/fehér civilizáció - reszeltek.

Mellesleg 7 milliárd ember él jelenleg a Földön, és a korfa alapján ez ég sokkal több lesz. Ennyit nem bír el tartósan a bolygó, szóval előbb-utóbb valahogy csökkenni fog a létszám.