1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Magyarország

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Guest által indítva @ 2013. február 20..

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Ha a direkt vesztett részt hanyagoljuk, mert az sztem hülyeség, akkor a kommentek nagyon viccesek.
    Olyan tanácstalanok, mint Karácsony.
    Abban szinte konszenzus van, hogy a Hadházy féle "Lónak faszát" tábla ide kevés lesz. Lehet valós döntéseket kell hozniuk és ettől bexartak. Legyen inkább népszavazás!! Akkor nem lesz semmiben felelősségük! :rolleyes:
    Most választottak meg titeket barmok, nektek kell döntést hozni!! :eek:

Sztem a Doktor Miniszterelnök Úr most arra játszik, hogy szétugrassza őket. Ha Karácsony vevő lesz a kormány ajánlatára, akkor szembetalálja magát az orbánfób keménymaggal, Fleto és Fegyőr forradalmi gárdájával. Ha nem működik együtt, akkor a pártpolitika oltárán feláldozza Budapest fejlődését.
    Feladta a leckét, ki akarja ugrasztani Karacsonyt a bokorból. Bármit állíttat le az új főpolgi, egyből érdekeket sért, konfrontálódni fog. Nem a kormánnyal, hanem azokkal a civilekkek, sportszövetség, művészeti kör, akiknek a múzeumát, stadionját elkaszálja. Sőt még nemzetközi xart is kavarhat pl. az atlétikai vb megfúrása. Bármit meghagy azzal hiteltekeníti a kampányát. Minél többet, annál jobban.

2. Ratamahata

Ratamahata Well-Known Member

Ilyen intellektuális mélységekbe nem volt szándékom merülni, közben rájöttem hogy óriási hibát vétettem azzal hogy reagáltam az irásra... kb olyan ez mintha egy istenfélőt kéne arról meggyőznöm hogy isten márpedig nem létezik... veregessétek egymás vállát, libsizzetek, komcsizattok én inkább iszom egy pohár sauvignont....

Masztiff and Schurrer like this.
  3. milagro

milagro Active Member

EGÉSZ-ségedre!

4. milagro

milagro Active Member

Ebben Tüttő Kata az igazán érdekes, a tekintetben, ha emlékeztek vele kapcsolatban mit mondott Karácsony a kiszivárogtatott hangfelvételen...

5. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

Az a nő is egy szikla vazzeg. :cool:

6. SilvioD

blitzkrieg, arcas, fip7 and 1 other person like this.
  7. milagro

milagro Active Member

Nem erre gondoltam...
    (a Leisztingerrel összefüggésben lényegében a NER csápjaként aposztrofálták ballib körökben...)
    szóval érdekesedik a szitu...

8. SilvioD

Leisztinger régi jó komcsi elvtárs. Nem a NER része. Leadózott, Hunguest, és életben hagyták.

svajcibeka, Fennek and zeal like this.
  9. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

De Karácsony róla is azt mondta a felvételen, hogy egy szikla, mint Horváth Csaba pl.

10. milagro

milagro Active Member

Persze, kutyából nem lesz..., tudom!
    De stadiont is kapott a Diósgyőr, és lekötelezett is egyúttal...
    Vegyesebb a kép! Kiderül mit lépnek az atlétikai vb-re.

11. SilvioD

A diósgyőri szponzoráció is az adó része volt. Ő van olyan gazdag, hogy alkalmazkodjon.

12. empontipont

empontipont Well-Known Member

Ez, hogy jön ide?
    Trianonnak semmi köze ahhoz, hogy Magyarország mennyire lett volna életképes a Monarchia nélkül.
    Sőt! Ha utána nézel, kb a huszas évek közepére helyreállt a magyarországi és ausztriai gdp aránya a legjobb monarchiás év 1913 szintjére. Trianon ellenére!

svajcibeka likes this.
  13. ravenlord

ravenlord Well-Known Member

zeal likes this.
  14. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

https://hvg.hu/itthon/20191022_New_...nagykovet_mar_inkabb_Orban_embere_mint_Trumpe

Ezek komolyan elhiszik amit leírnak? 29 év után végre nem egy minden jobboldalival harcoló bozótharcos japán katona a nagykövet, tehát, csakis Orbán embere lehet! :D

"A lap idéz egy esetet, amikor áprilisban kongresszusi delegáltak érkeztek Magyarországra, akik a korrupcióról és a demokrácia erodálásáról is tájékozódni akartak a Transparency International képviselőjétől, de Cornstein bejelentés nélkül betoppant a találkozóra, majd leszögezte, hogy nem lát bizonyítékot korrupcióra."

Transparency International->Open Society Foundations-> Soros igen, tőlük akartak tájékozódni. :)

15. gergo55

gergo55 Well-Known Member

Anno a Kfki-ban írták TPA-ra a paksi vezerlő szoftvert.
    Már elfelejtettünk programot írni????

16. Fennek

Fennek Well-Known Member

Azóta mások a szövettségeseink akik hisznek a szabad piacban. :D

blitzkrieg, tonyo, KoviUbi and 4 others like this.
  17. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Nézd a jó oldalát: most Paks II. kapcsán is terabájtokat vitázhatunk arról, hogy az erőmű vezérlése mennyire stratégiai kérdés, és mennyire leszünk kiszolgáltatva annak, aki a kódot írja. (Ld. F-35 topik) :D

blitzkrieg and gergo55 like this.
  18. borisz

borisz Well-Known Member

Lehet, mert azóta évtizedek teltek el.

gergo55 likes this.
  19. phaidros

phaidros Well-Known Member

A maradékot meg kitermeljük magunk: "A hazai gáztermelés az ezredforduló után nagyjából az igények 25%-át fedezte. A belföldi kitermelés az elmúlt években stabil, évi 2,5-2,6 milliárd köbméter. A jelenlegi számítások szerint az ország biztosan kitermelhető gázvagyona 38 évre elegendő." -magyarfoldgazkereskedo.hu

20. Robur

Robur Well-Known Member

Miért jelenleg nem ez a helyzet? Ennek mi köze a több sebességhez?

Thread Status:
Not open for further replies.

Ezen oldal megosztása