[BIZTPOL] Magyarország

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Wilson

Well-Known Member
2017. szeptember 19.
8 635
17 162
113

A feol.hu adott elsőként hírt arról, hogy a településen megkezdték a vizsgálatot és Sárbogárdról a helyszínre érkezett egy laborautó is, hogy az ilyenkor szükséges elemzéseket elvégezze. Az ott élőket, addig biztonságos távolságba helyezték.

Hoppá.
Nem is tudtam, hogy a postákon is van sugárkapu.

Szerintem van nekik csillagkapujuk is :) .Amilyen gyorsan pár éve több ebay-s csomagom is minden nyom nélkül eltűnt náluk nem találok rá más magyarázatot:)

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
4 240
9 070
113
de szólj, ha változott a helyzet, elvégre ez egy régi cikk.
Csak a poén kedvéért, de ezek a nevek nekem máshonnan ismerősek :D

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
6 817
15 739
113
Mondjuk úgy, hogy a kollégák, akik a kurucról linkelnek erősen szűrik az onnan származó információkat.....;)
Minek hoznám át a propaganda, hangulatkeltő, vagy épp értelmes csak itt semmi keresnivalóval nem bíró cikkeket? Attól, hogy van egy adott irányultság adott cikkekben, az sem feltétlenül baj, hiszen ha nem lehetne írni róluk, ocsmány világ lenne(teszem hozzá, itthoni szerveren nem lehetne, így ocsmány világ van), de mivel ide nem faji háborúzni jövünk(ez szerintem mindőnkre nagyjából igaz) és nagy átlagban mérve is értelmes a társaság, a biztpol cikkeik nem kell, hogy feszkót okozzanak, viszont értékes híranyag.

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
567
708
93
Csak a poén kedvéért, de ezek a nevek nekem máshonnan ismerősek :D
Nem tudom ki mennyire ismeri, de Polgár Tomcat Tamás is liberálisként definiálta önmagát egy időben, és micsoda együttállás, itt is van Tomcat :D De ez a Tomcat nem Polgár Tamás, de attól még MB lehetne az az MB, elvégre ő is önmagát liberálisként definiálja - jól emlékszem? - :D Szép találat :D Ha nem is tudom komolyan venni, de legalább vicces lehetne, de szerintem a két érintett nem találja viccesnek a felvetést... ha úgy belegondolunk...

fonak9

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
4 076
7 233
113
Hogy én is hozzászóljak, blogennek igaza van. Az állam erőszakon alapul, a jog erőszakon alapul. "A hatalom a puskacsőből nő ki" (Mao Ce-tung, persze ennek volt előzménye is, "a szabadság a puskacsőből jö" - Trockij).
Az állam, a jog úgy keletkezett, hogy valaki erővel rákényszerített másokat, hogy fogadják el a felsőségét.

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
4 784
7 357
113
Nem tudom ki mennyire ismeri, de Polgár Tomcat Tamás is liberálisként definiálta önmagát egy időben, és micsoda együttállás, itt is van Tomcat :D De ez a Tomcat nem Polgár Tamás, de attól még MB lehetne az az MB, elvégre ő is önmagát liberálisként definiálja - jól emlékszem? - :D Szép találat :D Ha nem is tudom komolyan venni, de legalább vicces lehetne, de szerintem a két érintett nem találja viccesnek a felvetést... ha úgy belegondolunk...
A Molnár Balázs futott, mint molnárgörény, meg volt Fönix ott is.
De persze nem azt mondom, hogy ugyan azok az emberek. Csak van hasonlóság.

fonak9

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
4 076
7 233
113
Az államok előtt csak rokoni szálakon alapuló törzsi szerveződések voltak, amik szintén nem voltak demokratikusak. A törzsfő, nemzetségfő az állatvilág alfahímjének felelt meg. A hierarchia már a homároknál (rákok, nem másra gondolok :) ) is létező dolog (Jordan Peterson).

fonak9

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
4 076
7 233
113
A Molnár Balázs futott, mint molnárgörény, meg volt Fönix ott is.
De persze nem azt mondom, hogy ugyan azok az emberek. Csak van hasonlóság.

Nem, "molnárgörény" nem a kurucos Molnár Balázs volt, ő valami doktor, idősebb ember volt a többi bombagyárosnál.

A kurucinfós Molnár Balázs az elvileg Melnyikov néven (meg később még pár másodnicken) futott az internettó, index polfórumon valamikor a múlt évezred legvégén, ha jól tudom, ő egy másik személy, 30 körüli lehetett 20 évvel ezelőtt.

Na de ez a tomketisztáni őstörténettel együtt már "történelem".

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
4 784
7 357
113
Nem, "molnárgörény" nem a kurucos Molnár Balázs volt, ő valami doktor, idősebb ember volt a többi bombagyárosnál.

A kurucinfós Molnár Balázs az elvileg Melnyikov néven (meg később még pár másodnicken) futott az internettó, index polfórumon valamikor a múlt évezred legvégén, ha jól tudom, ő egy másik személy, 30 körüli lehetett 20 évvel ezelőtt.

Na de ez a tomketisztáni őstörténettel együtt már "történelem".
Kösz a pontosítást. Ennyire már nem merültem bele, főleg a kurucos dolgok maradtak ki már akkor is.

HAndrás

Well-Known Member
2019. január 9.
1 229
1 035
113
Nálunk a családtámogatási rendszernek. A nyugati adatoknál meg a négerek és az arabok tolják fölfelé a termékenységi rátát.

Ez azért túlzott egyszerüsítés, a fő "migráncssimogató" németek, osztrákok a mi kategóriánkban vannak. A cseh, ír és a listán nem szereplő izlandon sem a migriknek köszönhető a jó eredmény.

• Tetszik
Reactions: phaidros