[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.
A

altx

Guest
<blockquote rel="altx">emberek, nekem itt valami nem tiszta ebben az egesz ugyben. segitsetek hogy jobban ertcsem meg!!

es miert most? miert most jonnek akkora szamban?
baszus meg volt koszovon a haboru nem jottek ennyien erefele. most meg nyugalom van ott es jonnek? ugyan ugy afganisztanba is volt sok haboru, volt az oroszokkal, az amcsik is mar elmentek onan, es most jonnek?
miert nem jottek elobb? reggebben meg az euba is jobb volt az elet mint most es nem jottek enyien.

szerintem van itt valami a haterben, ahogy tudjuk a muszlimok nagyon osszetartok, nehogy valami szervezett dolog legyen ez...

Koszovó:

az én véleményem szerint a következő lehet a háttérben. Koszovóban van az USA egyik legnagyobb amerikai katonai támaszpontja, Camp Bondsteel.

Camp Bondsteel, Kosovo
Camp_bondsteel_kosovo.jpg


Szerbia addig nem szabadulhat az USA-függéstől, amíg ez a bázis ott van Koszovóban. Viszont a szerb hadsereg nem elég erős ahhoz, hogy "kiűzze" az amerikaiakat Koszovóból.
Oroszországnak pedig nincs közvetlen szárazföldi összeköttetése Koszovóig.
Mit lehet akkor tenni?

A válasz: atomcsapás Koszovóra.

(A koszovói amerikai támaszpont kiütése után Szerbia hadserege felszabadul az amerikai ellenőrzés alól, és teljes erejét Bosznia-Hercegoniva, Horváthország és esetleg Magyarország ellen fordíthatja, orosz oldalon részt véve ezzel a NATO-Oroszország háborúban.)

Szóval szerintem ez állhat a háttérben.

Pár adalék:

Russia, Serbia air forces to hold joint drills in 2015
http://tass.ru/en/world/740867

Szerb-orosz hadgyakorlat 50km-re a horvát határtól:

Russia and Serbia Hold Joint Military Exercises: 50km from NATO border as Patriarch Kirill visits
https://www.youtube.com/watch?v=iaprmvYM_3c

Vlagyimir Putyin Belgrádban, szerb katonai dísszemle:
https://www.youtube.com/watch?v=N8gSUJfB1Qc</blockquote>

erdekes gondolkodas, en meg soha nem neztem igy a dolgokra de szerintem nem lesz igy jo.

az oroszok szarnak a szerbekre, csak kihasznaljak oket hogy szembe szurhassak a nyugatot. az oroszok voltak az elsok kozot akik 91ban megszavaztak a szankciokat az akori jugoslavia ellen, 95ben es 99ben se segitetetek amikor a szerbek nagy szarban voltak.
most meg atomot dobnanak az amcsikra miatuk??? na ne mar.

es ha a ruszkik atomot dobnanak koszovora, az amcsik csak ugy neznek?

szerbia nem bir megszakadni az usa fuggestol mert minden felurol korul van veve a NATO-val. a ruszkik egy orosz nato haboruba nem is birnak segiteni a szerbeknek.
ez miatt az az egy bonstil nem jelent semmit, kulonosen akkor ha tudjuk h nem szerbiaban van hanem koszovon, ami szerbiatol fuggetlen.
figyeljetek mit mondok, a szerbek ma vilag szerte olyan rosz szemmel vannak nezve az ediggi haboruskodasuk miat hogy ha moccananak is valahova mindjart jonenek a bombak rajuk.
a bosnjakok es a horvatok (kulonossen) meg alig varnak hogy megtamadjak oket mert van a szerbekkel egy kis elszamolni valojuk.
 

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
A<i> szélsőjobbos Osztrák Szabadságpárt (FPÖ) egyenesen tatárjárásról beszélt a magyar vendégmunkások inváziója kapcsán. Sürgették a 2007-ben megszüntetett határellenőrzés visszaállítását, kamerarendszert és elektronikus riasztórendszert javasoltak a határra. </i>

http://hvg.hu/kkv/20150619_Ausztriaban_tatarjarasrol_beszelnek_a_kin
 

laudarage

Active Member
2014. február 3.
1 689
4
36
erdekes gondolkodas, en meg soha nem neztem igy a dolgokra de szerintem nem lesz igy jo.

az oroszok szarnak a szerbekre, csak kihasznaljak oket hogy szembe szurhassak a nyugatot. az oroszok voltak az elsok kozot akik 91ban megszavaztak a szankciokat az akori jugoslavia ellen, 95ben es 99ben se segitetetek amikor a szerbek nagy szarban voltak.
most meg atomot dobnanak az amcsikra miatuk??? na ne mar.

es ha a ruszkik atomot dobnanak koszovora, az amcsik csak ugy neznek?

szerbia nem bir megszakadni az usa fuggestol mert minden felurol korul van veve a NATO-val. a ruszkik egy orosz nato haboruba nem is birnak segiteni a szerbeknek.
ez miatt az az egy bonstil nem jelent semmit, kulonosen akkor ha tudjuk h nem szerbiaban van hanem koszovon, ami szerbiatol fuggetlen.
figyeljetek mit mondok, a szerbek ma vilag szerte olyan rosz szemmel vannak nezve az ediggi haboruskodasuk miat hogy ha moccananak is valahova mindjart jonenek a bombak rajuk.
a bosnjakok es a horvatok (kulonossen) meg alig varnak hogy megtamadjak oket mert van a szerbekkel egy kis elszamolni valojuk.

"oroszok szarnak a szerbekre"

Na ne. Szerbia a legfontosabb szövetségesük a Balkánon. A Jugoszlávia-SZU ellentét pedig annak is volt köszönhető, hogy Jugoszlávia vezetése szart a SZU-ra. Ami pedig abból is következett, hogy Horvátország ugyanúgy húzott a németekhez, meg Hitlerhez is, mint ahogy most Ukrajna az USA-hoz. Viszont Szerbia mindig is édestestvér volt az oroszoknak és most is az.

91,95,99-et pedig ne emlegessük, mert ugye 91-ben cseszték szét a SZU-t, az a vezetés olyan is volt, 98-ban pedig Oroszország államcsődben volt, teljesen a padlón. Ma más a helyzet.

"es ha a ruszkik atomot dobnanak koszovora, az amcsik csak ugy neznek?"

Dehogyis csak néznek. Nyilvánvalóan ilyenkor már megy az adok-kapok oda-vissza. Egy NATO-Oroszország háborúba már ez is belefér.

"szerbia nem bir megszakadni az usa fuggestol mert minden felurol korul van veve a NATO-val"

Pontosan ezen kell változtatnia Oroszországnak és Szerbiának. A Déli Áramlat, Török-Görög-Macedón stb. vezeték is része a Balkán visszaszerzésének. Nem véletlen akarja az USA Macedóniát is belepréselni a NATO-ba.

"az az egy bonstil nem jelent semmit"

Az az egy Camp Bondsteel az USA egyik LEGNAGYOBB támaszpontja Európában!!! Csak helikopter leszállóhelyből 52 darab van kialakítva benne! Innen látja el az USA nemcsak az egész Balkán, hanem még a Közel-Kelet felügyeletét is!


"kulonosen akkor ha tudjuk h nem szerbiaban van hanem koszovon, ami szerbiatol fuggetlen."

Na de bakker. Tudod, "Kosovo je Srbija". Szerbia pontosan hogy vissza akarja szerezni Koszovót, sőt, hosszabb távon Jugoszlávia feltámasztása is ugyanúgy cél, mint a SZU feltámasztása (szerintem). Szerbia azért elsősorban Bosznia-Hercegovinából szerezné meg a szerb lakta részeket (orosz segítséggel), és Magyarország felé kellene támadnia - ha Magyarország még mindig NATO tag, mert ekkor ugyanis ilyen helyzetben ismét Magyarországról bombázná a NATO Szerbiát.

De ehhez az a fontos a szerbeknek, hogy ne kelljen félniük attól, hogy az USA Koszovóból is tudja támadni őket, nemcsak Magyarországról. Ezért lenne logikus Koszovó "kiütése".

kosovo_je_srbija_tshirt.jpg


A többit nem kommentálom.
 

zotyek78

Well-Known Member
2013. március 26.
2 618
1 021
113
Amúgy... A HVG és hasonló hozzászólók között szoktak lenni még olyan visszatérő emberkék, akik nagyon dúrván spamelnek két dolgot folyamatosan összefonva: azt, hogy milyen nemzetiségűek, illetve, hogy a magyarok és/vagy Mo. mennyire fosrakéta szarkupacok...

Ilyenkor gondolkodom el, hogy tulajdonképpen az illető mégis kicsoda és honnan, mivel az adott nemzetiségből vannak ismerőseim, és ők pl. teljesen normálisak, eszükbe sem jutna ilyen retorika...

Bár lehet, hogy ez inkább már nagysakktáblás-összeeskövés-elméletes téma... :)
 

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
http://www.civishir.hu/azt_irja_az_olvaso/van-magyarazat-a-muszlimok-debreceni-viselkedesere/0507084809
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 159
15 823
113
emberek, nekem itt valami nem tiszta ebben az egesz ugyben. segitsetek hogy jobban ertcsem meg!!

vannak emigransok es vannak menekultek, es ez a ketto total mas dolgot jelent. az emigrans elmen a sajat hazatol sajat akarataval hogy mashol uj eletet kezdjen, vagy mar eppensegel ha nem akar dolgozni akkor masok nyakan akar elni.

a menekult az meg olyan ember aki a haboru, vagy mas katasztrofa miat hagyta el a hazat, vagy folgyuljtotak neki vagy az elete volt kockazatban. ilyen nem akar masok nyakan elni, o legszivesebben ott maradt volna a sajat hazaban es nyugodtan elne ott.

hogy lehet ezt a ket csoportot kulonboztetni?

a menekultnek nincs semmie, neztem a delszev haboruk idejem mi jelent igazi menekultnek lenni, ezeknek van ket szatyor a kezukben 2-3 gatyaval, par ruhaval es par szemelyes holmival es kesz.

meg az emigransok, ahogy lassuk jol fel vannak oltozve, van penzuk is (egy afrika-nemetorszag ut ara a csempeszeknel biztos nam 2 forint).

en szerintem, egy menekultnek kell segiteni, mert o tenyleg ra van szorulva a segitsegre, a migrans meg sajat akarataval jon ide.

ako miert kell segiteni nekik???? te dontesed, ha megszivtad te festeted sajat magadnak az ordogot a falra. ha nem segit az eunio az olyan lakosainak akik valami rosz dontes miat megszivta es semmi nelkul maradt ako miert segit olyanoknak akik nem ott laknak?

es miert most? miert most jonnek akkora szamban?
baszus meg volt koszovon a haboru nem jottek ennyien erefele. most meg nyugalom van ott es jonnek? ugyan ugy afganisztanba is volt sok haboru, volt az oroszokkal, az amcsik is mar elmentek onan, es most jonnek?
miert nem jottek elobb? reggebben meg az euba is jobb volt az elet mint most es nem jottek enyien.

szerintem van itt valami a haterben, ahogy tudjuk a muszlimok nagyon osszetartok, nehogy valami szervezett dolog legyen ez...

A menekülteket is vissza lehet küldeni abba az országba, ahonnan ide belétek, ha ott nem üldözik.

Magyarul ha valamelyik szomszédban háború van, onnan kötelesek vagyunk fogadni a menekülteket, de több ezer kilóméterről már nem.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
<i>Ha jól sejtem javarészt C kategóriás állampolgárokról van szó.
Talán nem kéne elkocsmázni a csp-t.
</i>
Ezt a tipikus magyar mentalitást... Ha mondanak valamit, ami csak azt igazolja, hogy Magyarország 2015 ben is jó eséllyel megkapja "az EU pöcegödre " vándorkupát, gyorsan cigányozni kell egyet

Ha megkérhetlek, a saját közel-keleti pöcegödrödből ne köpködj a mások pöcegödrébe. Ahol tengerparton focizó kölykök legális tűzfegyver-célpontnak számítanak, az a minimum, hogy onnan ne akarjon nekünk senki demokráciát oktatni, mert láthatóan te magad se tudod, hogy mi az egyáltalán. Helyette inkább szégyelld magad, van miért.
 
A

altx

Guest
<blockquote rel="altx">
erdekes gondolkodas, en meg soha nem neztem igy a dolgokra de szerintem nem lesz igy jo.

az oroszok szarnak a szerbekre, csak kihasznaljak oket hogy szembe szurhassak a nyugatot. az oroszok voltak az elsok kozot akik 91ban megszavaztak a szankciokat az akori jugoslavia ellen, 95ben es 99ben se segitetetek amikor a szerbek nagy szarban voltak.
most meg atomot dobnanak az amcsikra miatuk??? na ne mar.

es ha a ruszkik atomot dobnanak koszovora, az amcsik csak ugy neznek?

szerbia nem bir megszakadni az usa fuggestol mert minden felurol korul van veve a NATO-val. a ruszkik egy orosz nato haboruba nem is birnak segiteni a szerbeknek.
ez miatt az az egy bonstil nem jelent semmit, kulonosen akkor ha tudjuk h nem szerbiaban van hanem koszovon, ami szerbiatol fuggetlen.
figyeljetek mit mondok, a szerbek ma vilag szerte olyan rosz szemmel vannak nezve az ediggi haboruskodasuk miat hogy ha moccananak is valahova mindjart jonenek a bombak rajuk.
a bosnjakok es a horvatok (kulonossen) meg alig varnak hogy megtamadjak oket mert van a szerbekkel egy kis elszamolni valojuk.

"oroszok szarnak a szerbekre"

Na ne. Szerbia a legfontosabb szövetségesük a Balkánon. A Jugoszlávia-SZU ellentét pedig annak is volt köszönhető, hogy Jugoszlávia vezetése szart a SZU-ra. Ami pedig abból is következett, hogy Horvátország ugyanúgy húzott a németekhez, meg Hitlerhez is, mint ahogy most Ukrajna az USA-hoz. Viszont Szerbia mindig is édestestvér volt az oroszoknak és most is az.

91,95,99-et pedig ne emlegessük, mert ugye 91-ben cseszték szét a SZU-t, az a vezetés olyan is volt, 98-ban pedig Oroszország államcsődben volt, teljesen a padlón. Ma más a helyzet.

"es ha a ruszkik atomot dobnanak koszovora, az amcsik csak ugy neznek?"

Dehogyis csak néznek. Nyilvánvalóan ilyenkor már megy az adok-kapok oda-vissza. Egy NATO-Oroszország háborúba már ez is belefér.

"szerbia nem bir megszakadni az usa fuggestol mert minden felurol korul van veve a NATO-val"

Pontosan ezen kell változtatnia Oroszországnak és Szerbiának. A Déli Áramlat, Török-Görög-Macedón stb. vezeték is része a Balkán visszaszerzésének. Nem véletlen akarja az USA Macedóniát is belepréselni a NATO-ba.

"az az egy bonstil nem jelent semmit"

Az az egy Camp Bondsteel az USA egyik LEGNAGYOBB támaszpontja Európában!!! Csak helikopter leszállóhelyből 52 darab van kialakítva benne! Innen látja el az USA nemcsak az egész Balkán, hanem még a Közel-Kelet felügyeletét is!


"kulonosen akkor ha tudjuk h nem szerbiaban van hanem koszovon, ami szerbiatol fuggetlen."

Na de bakker. Tudod, "Kosovo je Srbija". Szerbia pontosan hogy vissza akarja szerezni Koszovót, sőt, hosszabb távon Jugoszlávia feltámasztása is ugyanúgy cél, mint a SZU feltámasztása (szerintem). Szerbia azért elsősorban Bosznia-Hercegovinából szerezné meg a szerb lakta részeket (orosz segítséggel), és Magyarország felé kellene támadnia - ha Magyarország még mindig NATO tag, mert ekkor ugyanis ilyen helyzetben ismét Magyarországról bombázná a NATO Szerbiát.

De ehhez az a fontos a szerbeknek, hogy ne kelljen félniük attól, hogy az USA Koszovóból is tudja támadni őket, nemcsak Magyarországról. Ezért lenne logikus Koszovó "kiütése".

kosovo_je_srbija_tshirt.jpg


A többit nem kommentálom.</blockquote>

de mond el mar nekem, ha az albanok a orosz atomtol felnek, akor miert mennek az euba ahol nato tag van boven, lehetseges celpontokrol meg ne is beszeljunk? ha mar dobaljak egymast atomal tan epp atol elenkezo iranyba kellene menekulni???

De ehhez az a fontos a szerbeknek, hogy ne kelljen félniük attól, hogy az USA Koszovóból is tudja támadni őket, nemcsak Magyarországról. Ezért lenne logikus Koszovó "kiütése".

az h van bonstil az lofasz, az amcsik akarhova birjak atelepiteni a katonakat es a repuloket.
az usa (nato) birja tamadni a szerbeket romaniabol, bulgariabol, macedoniabol, horvatorszagbol. legi csapasokat meg egesz europabol. tudjuk h 99ben eleg volt a szerbeknek a bombazas is.

kulonben nezed a kepet..szerbia egy nato elleni harcban eleg nagy szarban lenne:
https://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%89szak-atlanti_Szerz%C5%91d%C3%A9s_Szervezete#/media/File:NATO_enlargement.svg



hehe kosovo je srbija ali malo sutra :D
..csak nemtom mit kezdenek a szerbek avval a sok albanal. visszacsatolnak koszovot, lenne egy elnoki valasztas es mivel tudom hogy szerbiaban a fele nem szavaz, a masik fele meg szetosztja a szavazatokat kb 20 part kozot, es tudom hogy az albanok osszefognanak, meg a vegen hasim taci lene a szerbia elnoke.


Pontosan ezen kell változtatnia Oroszországnak és Szerbiának. A Déli Áramlat, Török-Görög-Macedón stb. vezeték is része a Balkán visszaszerzésének. Nem véletlen akarja az USA Macedóniát is belepréselni a NATO-ba.

nem tudom, hogy hogy alsz a dolgokal de a deli aramlat nem letezik, es nem is fog letezni, a ruszkik lemondtak. a torok aramlatrol is csak fikaznak, lehet abbol se lesz semmi. epp ma olvasom hogy valami olyan vezeteket ajanlotak az eusok a ruszkiknak ami kikeruli szerbiat, vucic is arol beszel most a tvben http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=06&dd=19&nav_id=1006138. Mivel a ruszkik imadjak a penzt, ezt el is fogjak fogadni. Szerbia egy olyan orszag ami ket szeken ul, egyforman mosolyog europa fele is, meg a ruszkikra is. Es egy ilyen megbizhatatlan orszag nem kell senkinek mint szovetseges.

az eusoknak es a ruszkiknak meg van a mar megbeszelt eszaki aramlat, abbol meglesznek az eu legfontosabb tagjai, a tobbit meg ki nem szarja le.
 

bat77

Well-Known Member
2015. január 13.
2 241
1 494
113
De mikor történik már valami ebben az országban???

<iframe width="420" height="315" src="
" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 159
15 823
113
<b>Csokorba szedtük a négyméteres kerítésszaggató hülyeségeket</b>



http://tutiblog.com/csokorba-szedtuk-a-negymeteres-keritesszaggato-hulyesegeket/
 

bat77

Well-Known Member
2015. január 13.
2 241
1 494
113
vagyis ezt szerettem volna

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/J4Mbb3lSLg0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

koppany

Well-Known Member
2010. július 16.
1 608
8 053
113
"h"-nak üzenem, eddig nem szimpatizáltan a jelenlegi kormánnyal, de mióta ennyire "korteskedik" a kormány mellett nekem is kezd szimpatikus lenni Viktor és csapata.
 

laudarage

Active Member
2014. február 3.
1 689
4
36
de mond el mar nekem, ha az albanok a orosz atomtol felnek, akor miert mennek az euba ahol nato tag van boven, lehetseges celpontokrol meg ne is beszeljunk? ha mar dobaljak egymast atomal tan epp atol elenkezo iranyba kellene menekulni???

De ehhez az a fontos a szerbeknek, hogy ne kelljen félniük attól, hogy az USA Koszovóból is tudja támadni őket, nemcsak Magyarországról. Ezért lenne logikus Koszovó "kiütése".

az h van bonstil az lofasz, az amcsik akarhova birjak atelepiteni a katonakat es a repuloket.
az usa (nato) birja tamadni a szerbeket romaniabol, bulgariabol, macedoniabol, horvatorszagbol. legi csapasokat meg egesz europabol. tudjuk h 99ben eleg volt a szerbeknek a bombazas is.

kulonben nezed a kepet..szerbia egy nato elleni harcban eleg nagy szarban lenne:
https://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%89szak-atlanti_Szerz%C5%91d%C3%A9s_Szervezete#/media/File:NATO_enlargement.svg



hehe kosovo je srbija ali malo sutra :D
..csak nemtom mit kezdenek a szerbek avval a sok albanal. visszacsatolnak koszovot, lenne egy elnoki valasztas es mivel tudom hogy szerbiaban a fele nem szavaz, a masik fele meg szetosztja a szavazatokat kb 20 part kozot, es tudom hogy az albanok osszefognanak, meg a vegen hasim taci lene a szerbia elnoke.


Pontosan ezen kell változtatnia Oroszországnak és Szerbiának. A Déli Áramlat, Török-Görög-Macedón stb. vezeték is része a Balkán visszaszerzésének. Nem véletlen akarja az USA Macedóniát is belepréselni a NATO-ba.

nem tudom, hogy hogy alsz a dolgokal de a deli aramlat nem letezik, es nem is fog letezni, a ruszkik lemondtak. a torok aramlatrol is csak fikaznak, lehet abbol se lesz semmi. epp ma olvasom hogy valami olyan vezeteket ajanlotak az eusok a ruszkiknak ami kikeruli szerbiat, vucic is arol beszel most a tvben http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=06&dd=19&nav_id=1006138. Mivel a ruszkik imadjak a penzt, ezt el is fogjak fogadni. Szerbia egy olyan orszag ami ket szeken ul, egyforman mosolyog europa fele is, meg a ruszkikra is. Es egy ilyen megbizhatatlan orszag nem kell senkinek mint szovetseges.

az eusoknak es a ruszkiknak meg van a mar megbeszelt eszaki aramlat, abbol meglesznek az eu legfontosabb tagjai, a tobbit meg ki nem szarja le.

Jól van akkor. Végülis akkor mindent tudsz, nem?
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 159
15 823
113
<b>Fico: Magyarország tiszteletet érdemel</b>

http://www.demokrata.hu/hir/fico-magyarorszag-tiszteletet-erdemel
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 303
113
Ezeket már linkelted korábban is Hiryu.
http://vigyazo.blog.hu/2015/06/16/tisztazni_akarja_a_jobbik_a_hezbollah_elleni_hazugsagokat

A<i> szélsőjobbos Osztrák Szabadságpárt (FPÖ) egyenesen tatárjárásról beszélt a magyar vendégmunkások inváziója kapcsán. Sürgették a 2007-ben megszüntetett határellenőrzés visszaállítását, kamerarendszert és elektronikus riasztórendszert javasoltak a határra. </i>

http://hvg.hu/kkv/20150619_Ausztriaban_tatarjarasrol_beszelnek_a_kin
 

laudarage

Active Member
2014. február 3.
1 689
4
36
<b>Fico: Magyarország tiszteletet érdemel</b>

http://www.demokrata.hu/hir/fico-magyarorszag-tiszteletet-erdemel

Rendes ember ez a Ficó. Nem véletlenül csesztetik őt is (még tavalyi hír, volt keményebb változata is):

Fico: ismeretlenek egy drónnal tartanak megfigyelés alatt
http://www.bumm.sk/belfold/2014/11/23/ficot-ismerelenek-egy-dronnal-tarjak-megfigyeles-alatt
 
Status
Not open for further replies.