[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

mathias

Member
2015. február 21.
62
1
6
Valamelyik nap valaki zokon vette hogy tetvesezem a szegény bevándorlókat. Pontosabban, én azt írtam, hogy emberek és tetvek tömege tolakszik be hozzánk.
Erős gyomrúaknak ajánlom megtekintésre a következő videót:

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=om1aVcw0jq4

Tragikus! Na most, semmi kételyem afelől, hogy az ellenőrzetlenül beáramló tömegekben szép számban akadnak ilyesmire képes, sőt vágyó! férgek is. Itt fognak élősködni parancsot várva a borzalmak elkövetésére. Ők egy másik világból jönnek, amelyről a legtöbbünknek fogalma sincs. Őket úgy nevelik, hogy mi (keresztények vagy ateistak stb) nem vagyunk velük egyenrangúak. Ők olyan társadalomban nőnek fel, ahol gyilkolni sokkal kisebb bűn, mifélénket gyilkolni meg nem is bűn. Ők hihetetlenül szervezettek - akármilyen nehéz ezt elhinni. Ők minimum 99%-os arányban engedelmeskedni fognak, amikor parancsot kapnak a gyilkolásra. Ezen kellene elgondolkodni.
Csak mellesleg jegyzem meg, HA és amikor valaki nekem kedveset bántódás fogja érni eme beözönlőktől, én elsődleges bűnösöknek a beözönlést pártolókat fogom tekinteni és annak megfelelően fogok cselekedni.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 304
113
Na ennyit arról hogy a lengyelek miért támogatják a bevándorlókat. Náluk szinte kimutathatatlan az arányuk. Így könnyen jár a szájuk.
20150619menekult.jpg

<i>Az összes benyújtott első menedékkérelem (kékkel) és az egymillió főre vetített kérelmek száma (zöld) országonként</i>

origo.hu/itthon/20150619-a-menekultkerelem-szama-2015-elso-negyedeveben.html
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 163
15 830
113
Valamelyik nap valaki zokon vette hogy tetvesezem a szegény bevándorlókat. Pontosabban, én azt írtam, hogy emberek és tetvek tömege tolakszik be hozzánk.
Erős gyomrúaknak ajánlom megtekintésre a következő videót:

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=om1aVcw0jq4

Tragikus! Na most, semmi kételyem afelől, hogy az ellenőrzetlenül beáramló tömegekben szép számban akadnak ilyesmire képes, sőt vágyó! férgek is. Itt fognak élősködni parancsot várva a borzalmak elkövetésére. Ők egy másik világból jönnek, amelyről a legtöbbünknek fogalma sincs. Őket úgy nevelik, hogy mi (keresztények vagy ateistak stb) nem vagyunk velük egyenrangúak. Ők olyan társadalomban nőnek fel, ahol gyilkolni sokkal kisebb bűn, mifélénket gyilkolni meg nem is bűn. Ők hihetetlenül szervezettek - akármilyen nehéz ezt elhinni. Ők minimum 99%-os arányban engedelmeskedni fognak, amikor parancsot kapnak a gyilkolásra. Ezen kellene elgondolkodni.
Csak mellesleg jegyzem meg, HA és amikor valaki nekem kedveset bántódás fogja érni eme beözönlőktől, én elsődleges bűnösöknek a beözönlést pártolókat fogom tekinteni és annak megfelelően fogok cselekedni.


Jézusom. Ezek tényleg nem emberek - a szó kulturális értelmében legalábbis biztosan. Képzelem mi lehetett szerencsétlen nő "bűne".
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 826
57 754
113
Kicsit hazánkhoz vissza térve. A tervezett oktatási "reform":
http://www.origo.hu/itthon/20150618-kilencosztalyos-iskola-czuinyine-bertalan-judit-kozoktatas-tanulo-gimnazium.html
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 827
30 887
113
<blockquote rel="mathias">Valamelyik nap valaki zokon vette hogy tetvesezem a szegény bevándorlókat. Pontosabban, én azt írtam, hogy emberek és tetvek tömege tolakszik be hozzánk.
Erős gyomrúaknak ajánlom megtekintésre a következő videót:

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=om1aVcw0jq4

Tragikus! Na most, semmi kételyem afelől, hogy az ellenőrzetlenül beáramló tömegekben szép számban akadnak ilyesmire képes, sőt vágyó! férgek is. Itt fognak élősködni parancsot várva a borzalmak elkövetésére. Ők egy másik világból jönnek, amelyről a legtöbbünknek fogalma sincs. Őket úgy nevelik, hogy mi (keresztények vagy ateistak stb) nem vagyunk velük egyenrangúak. Ők olyan társadalomban nőnek fel, ahol gyilkolni sokkal kisebb bűn, mifélénket gyilkolni meg nem is bűn. Ők hihetetlenül szervezettek - akármilyen nehéz ezt elhinni. Ők minimum 99%-os arányban engedelmeskedni fognak, amikor parancsot kapnak a gyilkolásra. Ezen kellene elgondolkodni.
Csak mellesleg jegyzem meg, HA és amikor valaki nekem kedveset bántódás fogja érni eme beözönlőktől, én elsődleges bűnösöknek a beözönlést pártolókat fogom tekinteni és annak megfelelően fogok cselekedni.


Jézusom. Ezek tényleg nem emberek - a szó kulturális értelmében legalábbis biztosan. Képzelem mi lehetett szerencsétlen nő "bűne".</blockquote>

Kb nem tudott jól főzni vagy nem állt arrébb amikor a férje sietett valahova. Ezek degeneráltak (és ilyen nem kell Európába egy se) amit viszont nem értek, hogy miért az úton csinálják.
 

mathias

Member
2015. február 21.
62
1
6
Hogy miért az úton? Szerintem azért, mert az ottani férfiak olyan kissebbségi érzésben szenvedő lények - annak ellenére hogy teljhatalmuk van a nők élete felett - hogy ezt a beteges hatalmukat meg kell mutassák országnak-világnak egy 8 sávos boulevard forgalmának leállításával. Így végzik el embertelen cselekedetüket. Nem mellesleg, utolsó gyáva férgek és zömében buzeránsok. Tudom mit beszélek, 4! évig az életemből ott kellett tűrni őket mellettünk. 3 jelentős ország krémjét! És akkor milyen az alja?
Utolsó mondataimért részben elnézést kérek az algériaktól. Őket annó vagy rendesen ráncba szedték a franciák, vagy pedig genetikailag másmilyenek. De közéjük sem tudnék beilleszkedni, és nekik 99%-a sem tudna beilleszkedni közénk.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 163
15 830
113
Kicsit hazánkhoz vissza térve. A tervezett oktatási "reform":
http://www.origo.hu/itthon/20150618-kilencosztalyos-iskola-czuinyine-bertalan-judit-kozoktatas-tanulo-gimnazium.html

Nem oszt, nem szoroz. Kellő motivációval 8+4, 4+8, 6+6 is működne.
 

mathias

Member
2015. február 21.
62
1
6
hiryu! Te ennyire hülye vagy, vagy minket néztek ennyire hülyének? Azt képzelitek, hogy azzal hogy ezt szajkózzátok, mi majd elhisszük hogy ez a siserehad fogja biztosítani a nyugdíjunkat?
Egyre lejjebb süljedtek előttem ...
Te (és még néhányan) vagy ennek a fórumnak a szégyene. És ez még haggyán! Mert te vagy a zsidó agitprop szégyene! Ugyanis a megszólalásaiddal csak az ellenszenvet növeled az irányotokban :D
 
A

altx

Guest
<blockquote rel="tarzaan"><blockquote rel="mathias">Valamelyik nap valaki zokon vette hogy tetvesezem a szegény bevándorlókat. Pontosabban, én azt írtam, hogy emberek és tetvek tömege tolakszik be hozzánk.
Erős gyomrúaknak ajánlom megtekintésre a következő videót:

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=om1aVcw0jq4

Tragikus! Na most, semmi kételyem afelől, hogy az ellenőrzetlenül beáramló tömegekben szép számban akadnak ilyesmire képes, sőt vágyó! férgek is. Itt fognak élősködni parancsot várva a borzalmak elkövetésére. Ők egy másik világból jönnek, amelyről a legtöbbünknek fogalma sincs. Őket úgy nevelik, hogy mi (keresztények vagy ateistak stb) nem vagyunk velük egyenrangúak. Ők olyan társadalomban nőnek fel, ahol gyilkolni sokkal kisebb bűn, mifélénket gyilkolni meg nem is bűn. Ők hihetetlenül szervezettek - akármilyen nehéz ezt elhinni. Ők minimum 99%-os arányban engedelmeskedni fognak, amikor parancsot kapnak a gyilkolásra. Ezen kellene elgondolkodni.
Csak mellesleg jegyzem meg, HA és amikor valaki nekem kedveset bántódás fogja érni eme beözönlőktől, én elsődleges bűnösöknek a beözönlést pártolókat fogom tekinteni és annak megfelelően fogok cselekedni.


Jézusom. Ezek tényleg nem emberek - a szó kulturális értelmében legalábbis biztosan. Képzelem mi lehetett szerencsétlen nő "bűne".</blockquote>

Kb nem tudott jól főzni vagy nem állt arrébb amikor a férje sietett valahova. Ezek degeneráltak (és ilyen nem kell Európába egy se) amit viszont nem értek, hogy miért az úton csinálják. </blockquote>

szerintem ott erte utol az asszonyt...
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 447
23 616
113
<blockquote rel="mathias">Valamelyik nap valaki zokon vette hogy tetvesezem a szegény bevándorlókat. Pontosabban, én azt írtam, hogy emberek és tetvek tömege tolakszik be hozzánk.
Erős gyomrúaknak ajánlom megtekintésre a következő videót:

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=om1aVcw0jq4

Tragikus! Na most, semmi kételyem afelől, hogy az ellenőrzetlenül beáramló tömegekben szép számban akadnak ilyesmire képes, sőt vágyó! férgek is. Itt fognak élősködni parancsot várva a borzalmak elkövetésére. Ők egy másik világból jönnek, amelyről a legtöbbünknek fogalma sincs. Őket úgy nevelik, hogy mi (keresztények vagy ateistak stb) nem vagyunk velük egyenrangúak. Ők olyan társadalomban nőnek fel, ahol gyilkolni sokkal kisebb bűn, mifélénket gyilkolni meg nem is bűn. Ők hihetetlenül szervezettek - akármilyen nehéz ezt elhinni. Ők minimum 99%-os arányban engedelmeskedni fognak, amikor parancsot kapnak a gyilkolásra. Ezen kellene elgondolkodni.
Csak mellesleg jegyzem meg, HA és amikor valaki nekem kedveset bántódás fogja érni eme beözönlőktől, én elsődleges bűnösöknek a beözönlést pártolókat fogom tekinteni és annak megfelelően fogok cselekedni.


Jézusom. Ezek tényleg nem emberek - a szó kulturális értelmében legalábbis biztosan. Képzelem mi lehetett szerencsétlen nő "bűne".</blockquote>

A férje szerint megölte a 7 éves gyerekét, az iszlám bíróság halálra ítélte és amikor meglátta a vallási rendőrség Mekkában, az úton, azonnal feltartóztatták és végrehajtották az ítéletet!
Jegyzem meg, hogy a "férje szerint", nem nagyon volt tárgyalás a szó európai értelmében, van olyan hogy "vallási rendőrség", és Szaúd-Arábia az USA legfőbb szövetségese!
 

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
versus:
http://propeller.hu/nagyvilag/3119577-ferenc-papa-kiallt-bevandorlokert-felvallalta-hogy?utm_source=hvg.hu&utm_medium=partner&utm_campaign=Ferenc%20p%C3%A1pa%20ki%C3%A1llt%20a%20bev%C3%A1ndorl%C3%B3k%C3%A9rt%20%C3%A9s%20felv%C3%A1llalta%2C%20hogy%20%C5%91%20is%20az
 

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
http://propeller.hu/itthon/3119299-pinter-sandor-mar-14-eveseket-is

Előírhatna mindjárt feljelentési kvótákat is...
 

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
http://444.hu/2015/06/21/a-magyarok-tobbsege-most-is-belepne-az-eu-ba-a-kivetelt-a-jobbik-szavazoi-jelentik/
 

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
Loptam

Jó ötletnek tartom ezt a 175 km hosszú új vasfüggönyt.

Több okból is.

1./ Őrizni kell 24 órában. Ha egy embert bármire használni akarsz 24 órában, akkor a mai magyar törvények szerint (munkaidő, szabadság, betegség, stb,) 5,6 embert kell felvenned arra a helyre.

2./ Kilóméterenként minimum 1 de inkább 2=kettő fő kell az állandó őrzéshez.
Az 2x175x5,6= 1960 fő.
Ez a 1960=2000 fő az állandó őrség.

3./ Ennek a 2000 főnek kell központ, mondjuk Kübekháza és Hoduna község között félúton, valahol Kunbaja község körül.
Oda kell irodaház, gépjármű műhely, takarító nénik, irodisták, továbbképzéseket tartó tanárok, stb.
Az is minimum 200 fő.

4./ Azt a központot fel is kell építeni Kedves Vezetőnk valamelyik barátjának.
Állami pénzből.

5./ Azt a központot üzemeltetni is kell Kedves Vezetőnk másik barátjának.
Állami pénzből.

6./ Kell egy javító brigád, mert azok a büdös kölkök (menekülök) meg-meg rongálják majd azt a nyüves kerítést.
A brigádnak kell kb. 10 db terepjáró kisteherautó közpénzből, közbeszerzéssel.
A kerítés karbantartó brigádnak kell majd kisfőnök, közepes főnök, nagyfőnök.

7./ azt a kerítést fejleszteni is kell majd.
tehát a közeli Bácsalmáson kell majd egy.......KERÍTÉS FEJLESZTŐ KUTATÓ INTÉZET.......is
Igazgatóval, titkárnővel, párttitkárral, HR-sel, kicsi (40 fős) irodaházzal, parkolóval, udvari kertésszel, portás bácsikkal, kutató tudósokkal.
 
Status
Not open for further replies.