[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 990
19 324
113
A legoptimálisabb végkimenetele a választásoknak akkor lenne, ha a Mh és a KKP együtt 15 % kapnának. Erre azért van esély. Ehhez jönne a Fidesz 55,1% és akkor tudjátok mi következne! Na erre kell hajtani minden normális hazaszerető embernek, hogy ez kijöjjön!
A KKP teljesen koncepciótlan, kulturálisan legújabb megnyilatkozásaiban nemzetellenes, könnyen befolyásolható (külső erők által) banda, ideális hasznosz hülyék gyülekezete hogy a csalódott, hiszékeny, de nem rossz indulatú/nemzetellenes emberek szavazataiból nemzetellenes tevékenységet csináljon.
 
W

Wilson

Guest
A külföldi tőkével önmagában nincs semmi baj.Gyakorlatilag minden feltörekvő gazdaság külföldi tőkéből fejlődik fel.Az USA is angol befektetésekből épült ki.A bajság akkor van,ha a külföldi tőke egy velejéig korrupt államszervezettel és uralkodó réteggel párosul.Ebből a mixből jönnek ki a banánköztársaságok.És mi a német gazdaság banánköztársasága vagyunk.
Én nem a jelenlegi helyzetről beszêltem hanem a rendszerváltozástól kb a 2000-s évek elejéig tartó időszakról az abban az időszakban uralkodó gazdaságpolitikának a hatása még a mai napig is érződik.
 

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 177
13 650
113
A KKP teljesen koncepciótlan, kulturálisan legújabb megnyilatkozásaiban nemzetellenes, könnyen befolyásolható (külső erők által) banda, ideális hasznosz hülyék gyülekezete hogy a csalódott, hiszékeny, de nem rossz indulatú/nemzetellenes emberek szavazataiból nemzetellenes tevékenységet csináljon.
Így van , de ilyenek vannak a környező országokba a kormanyokba. Kalózpárt , u s r , stb. Na vajon kik támogatják, pénzelik ezeket!
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 418
5 023
113
Úgy van igazad,hogy nincs igazad.És forditva is igaz,úgy nincs igazad,hogy igazad van.Mert keverednek a dolgok.
Mert az ideológiai máz alatt nincs se jobb,se baloldal.Csak érdekcsoportok.A látványelemek mögött mindkét csoportosulás ugyan azt a kettős politikát folytatja.Maguknak és a hatalom működtetéséhez szükséges szervezetnek egy korrupt államszocializmus,a népnek meg neokon jut.Mindkét oldal korrupt oligarcha rendszerű.A vajda pont azért károsabb,mert hatékonyabb ebben a hazug rendszernek az integrálásában.
MZP elvileg a kialakult rendszeren kivülről jött,ezért elvileg hozhatna változást.Gyakorlatilag valószinűbb,hogy a rendszer bedarálja és kiköpi,vagy integrálódik hozzá.
OV szándékosan,hatalmi érdekböl szétverte a nemzettudatot,kisajátitotta a nemzeti jelképeket,és kirekesztette a nép többségét a nemzet fogalmábol.Mi vagyunk a nemzet,mindenki más hazaáruló és-humánerőforrás,helyettesithető bérrabszolga,jobbágy.Werbőczi hatalomközponú nemzetfelfogása,ami már egyszer elvezetett Trianonhoz.És most sem lesz másképpen.2+2 rendre 4.
Fejlődés az életbenmaradás szükséglete.Ki nem fejlődik,igazodik a változó körülményekhez,az elavul és elbukik.Ha egy rendszer elavult,le kell váltani.
MZP egyáltalán nem kívülről jött. Ezt akarják veled elhitetni, de nem. Ő ugyan annak a bal-jobb rendszernek a kreálmánya, mint bárki más a mai platformon. Most még hiszel benne, két év múlva nem fogsz.

Egyébként Orbán nem verte szét a nemzettudatot. MIféle nem zettudatot és hogya nvert szét? Milyen volt elötte és milyen után a anemzettudat?

Trianonért pedig sokmindenkit lehet hibáztatni, de az amit sokan ma művelnek, hogy minden nemzetiség ártatlan elnyomott kisbárány volt, míg a "magyarok" jelentsen ez bármit is, szörnyű elnyomók, az faszság. Ennyi erővel pl. Franciaországot, vagy Spanyolországot már rég ezer felé kellett volna darabolni. Nem, mint ahogy nem, nem volt humánerőforrás minden nemzetiség. Ez egy mai kivetítése a mai hiperliberális gondolatoknak a múltra.

Azt hiszem, hogy értem én, hogy te miért és mire gondolsz. Csak éppen az egy olyasmi féle rózsaszín álom, mint amilyen a kommunizmus, vagy a fasizmus is volt a mag a korában. Az "és majd akkor mindenkinek mindene meglesz, arany eső hullik az égből, és mindenkinek Rolls áll a háza előtt" féle mesés álmodozás. Amit egy részt egy egészséges "jobbító" szándék táplál másrészt az irigység, a szomszédnak miért van több mint nekem féle irigykedés. Ami minden mögött valami gonosz mesterkedést lát, ami nem neki hoz rengeteg pénzt. Mert valld be azért, téged sem az ország felvirágoztatása, hanem a saját nyomorod hajt. A miért kell nekem egy kamionban ülni naphosszat, és szar helyeken az útpadkára félkerékkel felhajtva, hogy ne dőljön a fülke, aludni az ülések mögötti "ágyon", és flakonból fogat mosni reggel elleni lázadás és valamiféle irigység motivál. Az, hogy meghallgatod a rádióban, hogy "Mészáros cége már megint 300 milliárdért nyert el egy pályázatot", miközben nekünk az életünk végéig nem jön össze 100 millió sem fizetésként. Ha ehhez mg egykét szuper szakértő, bölcsész szakos fotelhuszár hozzáteszi, egyáltalán nem hátsó szándékból, hogy "és ezt a pénzt is ellopták", akkor elgondolkozol rajta, hogy a szemétláda, nekem is adhatná azt.

Mekkora rálátásod van a gazdaságra, hogy kijelented, hogy szétlopták az országot? Milyen tételeket tudsz felsorolni a költségvetésből, és mellé állítani az ellopott összegeket? Nem a pályázatok teljes összegét, hanem a TÉNYLEGESEN ellopott összegeket. És ne hidd azt, hogy én nem gondolom, hogy van aki lop. Nem. Én azt gondolom, hogy mindenhol lopnak. Csak azt sem szeretem amikor valaki vagdalkozik minden tudás nélkül.
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 542
8 870
113
Ennek örülünk - még ha a jövő évi ki-hova szavazáson vita is van - mert itt is voltak annyian mint a moslékok.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 380
31 692
113
MZP egyáltalán nem kívülről jött. Ezt akarják veled elhitetni, de nem. Ő ugyan annak a bal-jobb rendszernek a kreálmánya, mint bárki más a mai platformon. Most még hiszel benne, két év múlva nem fogsz.

Egyébként Orbán nem verte szét a nemzettudatot. MIféle nem zettudatot és hogya nvert szét? Milyen volt elötte és milyen után a anemzettudat?

Trianonért pedig sokmindenkit lehet hibáztatni, de az amit sokan ma művelnek, hogy minden nemzetiség ártatlan elnyomott kisbárány volt, míg a "magyarok" jelentsen ez bármit is, szörnyű elnyomók, az faszság. Ennyi erővel pl. Franciaországot, vagy Spanyolországot már rég ezer felé kellett volna darabolni. Nem, mint ahogy nem, nem volt humánerőforrás minden nemzetiség. Ez egy mai kivetítése a mai hiperliberális gondolatoknak a múltra.

Azt hiszem, hogy értem én, hogy te miért és mire gondolsz. Csak éppen az egy olyasmi féle rózsaszín álom, mint amilyen a kommunizmus, vagy a fasizmus is volt a mag a korában. Az "és majd akkor mindenkinek mindene meglesz, arany eső hullik az égből, és mindenkinek Rolls áll a háza előtt" féle mesés álmodozás. Amit egy részt egy egészséges "jobbító" szándék táplál másrészt az irigység, a szomszédnak miért van több mint nekem féle irigykedés. Ami minden mögött valami gonosz mesterkedést lát, ami nem neki hoz rengeteg pénzt. Mert valld be azért, téged sem az ország felvirágoztatása, hanem a saját nyomorod hajt. A miért kell nekem egy kamionban ülni naphosszat, és szar helyeken az útpadkára félkerékkel felhajtva, hogy ne dőljön a fülke, aludni az ülések mögötti "ágyon", és flakonból fogat mosni reggel elleni lázadás és valamiféle irigység motivál. Az, hogy meghallgatod a rádióban, hogy "Mészáros cége már megint 300 milliárdért nyert el egy pályázatot", miközben nekünk az életünk végéig nem jön össze 100 millió sem fizetésként. Ha ehhez mg egykét szuper szakértő, bölcsész szakos fotelhuszár hozzáteszi, egyáltalán nem hátsó szándékból, hogy "és ezt a pénzt is ellopták", akkor elgondolkozol rajta, hogy a szemétláda, nekem is adhatná azt.

Mekkora rálátásod van a gazdaságra, hogy kijelented, hogy szétlopták az országot? Milyen tételeket tudsz felsorolni a költségvetésből, és mellé állítani az ellopott összegeket? Nem a pályázatok teljes összegét, hanem a TÉNYLEGESEN ellopott összegeket. És ne hidd azt, hogy én nem gondolom, hogy van aki lop. Nem. Én azt gondolom, hogy mindenhol lopnak. Csak azt sem szeretem amikor valaki vagdalkozik minden tudás nélkül.
Szerintem MZP kivűlröl jön,de nincs meg az a formátuma,hogy változtasson a rendszeren.A rendszer fogja bedarálni őt.
Nem általánosan a magyarság hibája a Werbőczi féle nemzet és hatalomfelfogás.Sőt,a magyarság kárhozata ez.A nemzetiségiek elterjedése is ezt mutatja.A hatalmat nem érdekelte a munkaerő nemzetisége,hisz nem tekintette a nemzet részének.
A konzervativ liberalizmus valójában a kapitalizmus eszméje.A kapitalizmus meg egy meglehetősen kegyetlen,hogy azt ne mondjam evolucionista rendszer.A gyengének pusztulnia kell.Nyers formájában nem is tartom kivánatosnak-de a ma liberalizmusnak nevezett formájában sem.
Megjegyzem,én alighanem jóval többet keresek,mint a fórumozók átlaga.És ez a szintiszta kapitalizmus eredménye.Sofőrökböl hiány van,ezért többet fizetnek értük a munkerőpiacon.
A nemzeti jelképek az egész Ország és Nemzet jelképei,nem egy párté.
Egy halom OLAF és egyéb jelentés van a hazai korrupció mértékéről.De MZP szemléletes példája a most épülő horvát-magyar autópálya,ahol a magyar szakasz 4x annyiba kerül,mint a horvát.....Pedig biztos vagyok benne,hogy ott is van benne korrupciós felár,"alkotmányos költség".
Szerintem meg pont,hogy nem értitek,miről is agyalgok.Államszervezet váltásárol.Géza megváltoztatta az addigi sztyeppei berendezkedést egy (keleti) feudalista rendszerre.Ez utána lassan átalakult egy nyugati feudalista rendszerré (bár teljesen soha nem lett nyugati).Reformkorban megindult a polgárosodás,a kapitalista gazdaság és a liberális demokrácia fejlődése (liberalizmus itt NEM politikai irányzatot jelent,hanem rendszerszervezesi elvet).De ez soha nem ment végig,félbeszakadt a folyamat.Beleragadtunk egy köztes állapotba.Kommunizmus meg visszalépés volt a keleti feudalizmus irányába.Én egyszerűen a polgárosodást tartom kivánatosnak,amiről különben OV folyton beszél-csak éppen nem azt csinálja.(Ne azt nézzék,hogy mit mondok.Azt nézzék,hogy mit teszek-OV.Ez jelentésében ugyan az,mint a "hazudtunk reggel,hazudtunk este" kiszólás,csak sokkal szebben,virágnyelven megfogalmazva.)
 
  • Vicces
Reactions: OhioNurse

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
(Ne azt nézzék,hogy mit mondok.Azt nézzék,hogy mit teszek-OV.Ez jelentésében ugyan az,mint a "hazudtunk reggel,hazudtunk este" kiszólás,csak sokkal szebben,virágnyelven megfogalmazva.)
Szokásos hazugság, már megint...
Azért mondta ezt (a külföldi befektetőknek), mert tisztában volt vele, hogy az ellenzék és a sajtó szándékosan félre fogja magyarázni a mondandóját. Azzal, hogy direkt mást magyarázol bele a szövegébe, csak az ő igazát bizonyítod. :rolleyes:
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 418
5 023
113
Szerintem MZP kivűlröl jön,de nincs meg az a formátuma,hogy változtasson a rendszeren.A rendszer fogja bedarálni őt.
Nem általánosan a magyarság hibája a Werbőczi féle nemzet és hatalomfelfogás.Sőt,a magyarság kárhozata ez.A nemzetiségiek elterjedése is ezt mutatja.A hatalmat nem érdekelte a munkaerő nemzetisége,hisz nem tekintette a nemzet részének.
A konzervativ liberalizmus valójában a kapitalizmus eszméje.A kapitalizmus meg egy meglehetősen kegyetlen,hogy azt ne mondjam evolucionista rendszer.A gyengének pusztulnia kell.Nyers formájában nem is tartom kivánatosnak-de a ma liberalizmusnak nevezett formájában sem.
Megjegyzem,én alighanem jóval többet keresek,mint a fórumozók átlaga.És ez a szintiszta kapitalizmus eredménye.Sofőrökböl hiány van,ezért többet fizetnek értük a munkerőpiacon.
A nemzeti jelképek az egész Ország és Nemzet jelképei,nem egy párté.
Egy halom OLAF és egyéb jelentés van a hazai korrupció mértékéről.De MZP szemléletes példája a most épülő horvát-magyar autópálya,ahol a magyar szakasz 4x annyiba kerül,mint a horvát.....Pedig biztos vagyok benne,hogy ott is van benne korrupciós felár,"alkotmányos költség".
Szerintem meg pont,hogy nem értitek,miről is agyalgok.Államszervezet váltásárol.Géza megváltoztatta az addigi sztyeppei berendezkedést egy (keleti) feudalista rendszerre.Ez utána lassan átalakult egy nyugati feudalista rendszerré (bár teljesen soha nem lett nyugati).Reformkorban megindult a polgárosodás,a kapitalista gazdaság és a liberális demokrácia fejlődése (liberalizmus itt NEM politikai irányzatot jelent,hanem rendszerszervezesi elvet).De ez soha nem ment végig,félbeszakadt a folyamat.Beleragadtunk egy köztes állapotba.Kommunizmus meg visszalépés volt a keleti feudalizmus irányába.Én egyszerűen a polgárosodást tartom kivánatosnak,amiről különben OV folyton beszél-csak éppen nem azt csinálja.(Ne azt nézzék,hogy mit mondok.Azt nézzék,hogy mit teszek-OV.Ez jelentésében ugyan az,mint a "hazudtunk reggel,hazudtunk este" kiszólás,csak sokkal szebben,virágnyelven megfogalmazva.)
És pontosan hogyan képzeled el ezt az "új" rendszert?
(Különben meg az OLAF jelentések nagy részével max a seggét tudja kitörölni bármelyik kormány, nem csak a magyar. Annyira komolytalan a szervezet.)

A jelképek meg érdekesek, mert a dolog úgy néz ki, hogy nem a Fidesz és Orbán sajátították ki a jelképeket, hanem a másik oldal nem kér belőlük. Semmi nem akadályozta volna meg mondjuk a tegnapi megemlékezésen a DK/MZP "nagy"gyűlés résztvevőit, hogy akár 56-os lyukas magyar zászlóval jelenjenek meg... nem tették. Ez az egész a kokárdából indult, de már ott sem volt teljesen igaz, hiszen nyugodtan viselhette volna bárki, nem, a másik oldal nem AKARTA viselni, majd kijelentette, hogy a gaz galád orbáncsürhe kisajátította.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 380
31 692
113
És pontosan hogyan képzeled el ezt az "új" rendszert?
(Különben meg az OLAF jelentések nagy részével max a seggét tudja kitörölni bármelyik kormány, nem csak a magyar. Annyira komolytalan a szervezet.)

A jelképek meg érdekesek, mert a dolog úgy néz ki, hogy nem a Fidesz és Orbán sajátították ki a jelképeket, hanem a másik oldal nem kér belőlük. Semmi nem akadályozta volna meg mondjuk a tegnapi megemlékezésen a DK/MZP "nagy"gyűlés résztvevőit, hogy akár 56-os lyukas magyar zászlóval jelenjenek meg... nem tették. Ez az egész a kokárdából indult, de már ott sem volt teljesen igaz, hiszen nyugodtan viselhette volna bárki, nem, a másik oldal nem AKARTA viselni, majd kijelentette, hogy a gaz galád orbáncsürhe kisajátította.
Nem fogadod el azokat a jelentéseket,mik nem tetszenek
Csak azt a statisztikát hiszem el,mit én hamisitottam......
Hát én emlékszem a kokárdaügyre,mivel az egészet a vajda elinditotta.És az bizony arrol szólt,hogy a párthivei a kokárda addigi közmegegyezés szerinti szokásos kitűzésén kivüli időben való hordásával különböztessék meg magukat a többiektöl.Bizony,ezzel kezdődött a kisajátitás,ami máig tart,söt, fokozódott.(hozzá tenném,hogy én 2002-ben a MIÉP-re szavaztam,és soha nem szavaztam a szocikra)
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 542
8 870
113
A konzervativ liberalizmus valójában a kapitalizmus eszméje. A kapitalizmus meg egy meglehetősen kegyetlen,hogy azt ne mondjam evolucionista rendszer.A gyengének pusztulnia kell.


Egy halom OLAF és egyéb jelentés van a hazai korrupció mértékéről. De MZP szemléletes példája a most épülő horvát-magyar autópálya,ahol a magyar szakasz 4x annyiba kerül,mint a horvát.....

Bravó!
Az oszt igen!
Állj meg valami árnyákos helyen egy kis vizet inni bro!

A konzervatív liberalizmus mit a kapitalizmus eszméje?
Micsoda?
Igaz, hogy maga kapitalizmus eszméjét Karl Marx fogalmazta meg az 1860-as 70-es években, a liberalizmust pedig jó 100 évvel korábban Adam Smith, aztán ott a konzervatív, a konzervativizmus aminek alapja és legfontosabb jelzője a tradícionalizmus ami ugyebár qrvára nem a liberális. Mindezt megfejelted egy evolucionista jelzővel vagy szerkezettel, szerintem te sem tudod mivel vagy miért, amikor az evolucioniszmust kulturális, vagy antropológiai, etnológiai környezetben használják és van értelme, de te kicsit megsütve ebben a bágyadt fényben, képes voltál két mondatban ezeket mind megfogalmazni, mint valami értelmes szöveget.
Mert amiről te akartál hadoválni az a konzervatív libertarianizmus a libertarianizmus és konzervativizmus összeolvasztása aminek Ronald Reagen volt a nagy szószólója.

Vagy igyál vagy vezess, a kettőt együtt ne!:oops:

...
Egy halom OLAF és egyéb jelentés van a hazai korrupció mértékéről?
Ne lacafacázz, írj egy számot 1 és 100 között, csak hogy tudjuk már mennyi az a halom!
Aztán ha ilyen penge vagy Olafból, ne kéresd magad, kopizz már be egy EU-s statot is az országonként indított vagy vizsgált jelentések számáról!
Mert ha csak így hasraütésszerűen benyögsz egy bármit, olyat egy igazolt OPNI szökevény is tud. ;)
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 542
8 870
113
Dehogyisnem mind a két oldal 0/24-ben azt hangoztatja, hogy egyedül ő képviseli a nemzetet míg a màsik oldal a nemzet elveszejtésén munkálkodik...
Ezzel kettő bibi is van.
Az első az, hogy egyik oldal (nem a jobb) ki sem ejti azt a szót, hogy nemzet,
a másik bibi pedig az, hogy direkt vagy nem direkt, hozzáértéssel vagy csak mert full outsiderek, de az egyik oldal (nem a jobb) tényleg a nemzet elvesztésén munkálkodik.
Egyébként pedig tipikus példája a sárdobálásnak.
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 542
8 870
113
A Forbes statja a V4 milliárdosokról.

456f9f7737052964b882ee7b6ef86905d8d82bfe.jpg
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 418
5 023
113
Nem fogadod el azokat a jelentéseket,mik nem tetszenek
Csak azt a statisztikát hiszem el,mit én hamisitottam......
Hát én emlékszem a kokárdaügyre,mivel az egészet a vajda elinditotta.És az bizony arrol szólt,hogy a párthivei a kokárda addigi közmegegyezés szerinti szokásos kitűzésén kivüli időben való hordásával különböztessék meg magukat a többiektöl.Bizony,ezzel kezdődött a kisajátitás,ami máig tart,söt, fokozódott.(hozzá tenném,hogy én 2002-ben a MIÉP-re szavaztam,és soha nem szavaztam a szocikra)
Nem az elfogadásról szól a dolog, hanem arról, hogy mit is jelentenek az államok felé.

A másik dologról meg: senki nem mondta, hog y az ellenzék nem viselhet kokárdát. Mekkora kiba lett volna a Fidesszel, ha mindenki viseli... na ki a Fideszes és ki nem? De nem ez történt, hanem kijelentették, hogy a másik oldal kisajátította...viseld bameg, aztán nem lesz mire mutogatni egyik oldalról sem.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 093
83 498
113
Kimegy 3k szektás a 106 barom családtagja, meg a Dobrev-klán (a volt munkásőr dékások okt.23.án látványosan eltűnnek, mert nekik ez a nap bukta, nem öröm), majd a trolljainak marad az imdb meghekkelése, meg az ehhez hasonló ordas kamuk:

Kb. ez a helyzet a dékás Országház fantomja kapcsán:

"Rávettek, hogy a Klárit vond hátrébb, mert esélytelen, jött a Bárkizaj, s most ott áll egymaga."
 
Status
Not open for further replies.