[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
sztem egy marginális lap, mint pld ha van ilyen megfelelője akkor ez a a oriosz vadpajtások vagy mi.

de Szíjjártó erre akkor fog reagálni, amikor én hadzs-ra megyek Mekkába...

update: " Saját bevallásuk szerint 10-20 millióan olvassák őket naponta, a webrating szerint meg van 174k egyedi látogatójuk/nap.

Az orosz külügy sem reagált, és nem is hivatta be a magyar nagykövetet, amikor a Nyugati fény nevű, általad minden bizonnyal nagyra tartott, webszenny oldal azt írta, hogy Putyin Orbánt majmolja. Minden országban vannak ilyen beteg újságírók és olyan média, ami felvállalja őket és teret ad nekik.
Tudod kedves trollzsolti ilyen a sajtószabadság. ;)

U.i. vagy p.s. : Ilyen ökörségek miatt csak az ukránok túráztatják magukat rendszersen. A németeknél meg csak simán kirúgták volna az újság összes munkatársát és betiltották volna a lapot. Ott ugyanis olyan a sajtószabadság.
 
W

Wilson

Guest
Az orosz külügy sem reagált, és nem is hivatta be a magyar nagykövetet, amikor a Nyugati fény nevű, általad minden bizonnyal nagyra tartott, webszenny oldal azt írta, hogy Putyin Orbánt majmolja. Minden országban vannak ilyen beteg újságírók és olyan média, ami felvállalja őket és teret ad nekik.
Tudod kedves trollzsolti ilyen a sajtószabadság. ;)

U.i. vagy p.s. : Ilyen ökörségek miatt csak az ukránok túráztatják magukat rendszersen. A németeknél meg csak simán kirúgták volna az újság összes munkatársát és betiltották volna a lapot. Ott ugyanis olyan a sajtószabadság.
Én rólam aztán egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy oroszellenes vagy Putyin ellenes lennék, de azért szerintem nem lehet egy napon említeni a két dolgot...
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 021
87 751
113

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
Én rólam aztán egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy oroszellenes vagy Putyin ellenes lennék, de azért szerintem nem lehet egy napon említeni a két dolgot...
Nézőpont kérdése.
Gondolj bele. Az atom hatalom Oroszország, teljhatalmú, igazszívű vezetőjét azzal vádolják, hogy egy kis, jelentéktelen, egykori gyarmatország "vajdájától" lop ötleteket. Mekkora sértés már ez!;)
 
W

Wilson

Guest
Nézőpont kérdése.
Gondolj bele. Az atom hatalom Oroszország, teljhatalmú, igazszívű vezetőjét azzal vádolják, hogy egy kis, jelentéktelen, egykori gyarmatország "vajdájától" lop ötleteket. Mekkora sértés már ez!;)
A nézőpont kérdésében igazad van,de azért szerintem ezen Putyin csak jót nevetett, míg azért nálunk az 56-os forradalom egy hősies momentumnak van elkönyvelve és ellenforradalomnak beállítani a jelenkorban egy orosz újság részéről,ennél már jóval kisebb ügyek is verték már ki a biztosítékot O.V és Szíjjártó részéről.....
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
Én rólam aztán egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy oroszellenes vagy Putyin ellenes lennék, de azért szerintem nem lehet egy napon említeni a két dolgot...
Egyébként meg nyilván csak trollkodtam trollzsoltikának egyet válaszul a sokezredik hülyeségére.
Mert miért is kellene minden weblyuknyi cikkre reagálni, meg behivatni a nagyköveteket? Remélem ezért nem éltek abban a tévhitben, hogy ha egy másik országgal korrekt kapcsolatot tart fenn Magyaroroszág, akkor annak az országnak minden egyes állampolgára szeretni fogja a magyarokat? Mint ahogyan mi magyarok sem szeretünk minden állampolgárát egy Mo.-val egyébként jó kapcsolatban lévő országnak.
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
A nézőpont kérdésében igazad van,de azért szerintem ezen Putyin csak jót nevetett, míg azért nálunk az 56-os forradalom egy hősies momentumnak van elkönyvelve és ellenforradalomnak beállítani a jelenkorban egy orosz újság részéről,ennél már jóval kisebb ügyek is verték már ki a biztosítékot O.V és Szíjjártó részéről.....
Ez is igaz, de például én is könnyebben elnézek egy butaságot annak, aki egyébként rendes, korrekt kapcsolatot ápol velem, mint annak, aki csak köpködni és keresztbe tenni akar nekem mindenáron.
 

Ranger

Well-Known Member
2021. szeptember 20.
1 333
2 585
113

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 021
87 751
113

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 021
87 751
113

Arató a PestiTV-nek: Gyurcsány nem lövetett a tömegbe, Varju elvtárs szerint pedig a tüntetők azt kapták, amit megérdemeltek​

 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 208
113
Ez a lényeg. ..
...Semmilyen karizmatikus politikus nincs. Mára talán csak a Macron egy híg latte.
Manapság egy Margaret Tathtcher lehet egész Európának megkötné a bohóc sapkát az álla alatt.

Kb. ezért gondolom, hogy egy jól megválasztott pillanatban Viktor nyugodtan lemondhatna --na ki lenne az utód ??? ---, hisz eltünne sokak számára a közös ellenség, Viktorék hirdethetnének egy nemzeti kiegyezési/társadalmi összefogás akciót a nehéz helyzet( legyen a COVID, az politika mentes !!! ), és valaki --Viktorral a háttérben, mert én a tudását és karizmatikus vezetői képességeit komoly erőnek tartom-- átvehetné az újabb kétharmad után a hazai karmesteri pálcát, és Viktor belecsaphatna az Eu-s lecsóba !!! ...mondjuk egy nő? ...aki lehet, hogy majd félidőben szül? ...és családilag visszavonulhat/maradhat/... ?
..."csak" hogy az ellenzéki média-rabszolgák --és gazdáik-- ne unatkozzanak! ;)

mert az örök klasszikus szerint az ellenfél terepén országában jó harcolni, ne a saját terepet pusztítsa/pusztítsuk!!!

Jaaa, és másik örök: "A legjobb védekezés..."

A Hunyadiak is a Balkánon (a saját határvidéken) nyertek sok-tíz kb. egy-száz évet Mo-nak.
...--szerintem-- érdekes/meglepő módon a vereségekkel is lassítva, felőrölve a törököt, a mai harcászatból talán a mélységi (mobil)védelem és megelőző csapás lenne az javarészt analóg megfelelője.

Ez a hadszíntér-áthelyezés --ami a (konzervatív)győzelem esélyét is magában rejti !!! -- hosszú politikai küzdelem, igazi Viktornak való kihívás. Szerintem az emlegetett történelmi elődökhöz hasonló személyt tudna "kitermelni", azonban nem véletlen említettem korábban, hogy ennek egyetlen komoly akadálya van: az egészsége!

Viktor kb. 5-10 éve túlsúlyos, nincs elég ideje mozogni és biztos, hogy --mint minden embernél: ennyi idő után, az hosszú, egészségtelen életmód miatt-- szív- és ér-rendszeri problémák, és szinte biztos kezdeti fázisú cukor-betegség(-2-es) van már a háttérben.
Így az Eu-s hadszíntéren szükséges 10-15 éves politikai harc vállalása komoly személyes kockázat. Szerintem!

Egyszerűen/gyorsan összegezve: akkor kezdhet aggódni Európa és az ál-liberális/mély-zöld bohóc-csapati --az USA/Izrael-i mély-állammal a háttérben--, ha Viktor fogyókúrázni kezd!!!

...az nekik a békés és hatékony Eu-szétverés-es idők végét jelenti!
Mo-nak pedig erre --a "nyugalomra"-- lenne szüksége, hogy itthon meg lehessen őrizni a gazdasági lendületet, amire alapozva ezt az időszakot egy Új-kori "Arany-kor"-két emlegethessük a korábbiakhoz képest!


.
 
Last edited:

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Ezért kizárólag az olcsó szállitási költségek felelősek, amik nen számolnak a külső tényezőkkel, miny pl a környezetvédelem. A co2 adó fel fogja rázni alaposan a nemzetközi gazdaság működését a regionalitás felé. (Amit én támogatok)
Ja, csak beüt egy olyan helyzet, mint most is, hogy Adblue-t az egész országban. Román határtól Győrig vagy 10 kútnál voltunk és egy csepp sincs sehol. Fasza lesz így akár az őszi munkák, akár a fuvarozás. (Na ez is egy biztonságpolitikai kérdés, a maga módján.)
 

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 754
3 975
113
na még egy máig harcoló partizán.. hiába szórsz a tehénszórra tortadrazsét, kiabálva hogy bezzeggyurcsány, és bezzeg mennyibe kerül a csokitorta Bécsben, az még tehénszar marad... ja és ez csak az EGYK Mészáros stikli... nem csoda hogy be vannak szarva a gondolattól, hogy esetleg 2022-ben elvesztik a választást.
Mondták már, nyissál kávézót Bécsben!
 

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 948
7 723
113

Kicsit olyan mint ha valaki google keresőbe be írta volna : Márki-Zay Origo , és az elmúlt 3-4 év összes cikk találatát össze rakta volna egy darab pdf fájlba ...

amúgy szerintem ez a amcsi nagy kampány szakértő zseniális terve , össze szedik az össze dolgot amivel eddig lett támadva Márky és kiadják maguk mint hogy a fidesz ezzel akarna minket támadni , ezzel megelőzve hogy a jövőben tényleg ezzel támadják őt a kampányba

mondjuk szerintem politikában más országokra alapozni sose érdemes , ami amerikába működik az nem itt nem fog , ugyan úgy ami itt működik az amerikában nem fog
 
Status
Not open for further replies.