[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 921
7 626
113
És az a kép mire volt pontosan válasz? Csak érdeklődésibül.
Semmire , a @ZRÍNYI 20!026 kommentje olyan volt mint egy leftist meme , és arra ment az első kép … de nem az amit akartam mert a godzillásat akartam csak azt nem találtam , most viszont meglett es fel akartam használni , és neked volt még hosszú szöveged szoval te kaptad a megtiszteltetést
 
  • Vicces
Reactions: kiskrumpli and zeal

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 413
5 011
113
Semmire , a @ZRÍNYI 20!026 kommentje olyan volt mint egy leftist meme , és arra ment az első kép … de nem az amit akartam mert a godzillásat akartam csak azt nem találtam , most viszont meglett es fel akartam használni , és neked volt még hosszú szöveged szoval te kaptad a megtiszteltetést
Azért mert hosszú volt a szöveg? Komolyan? Mit kapott volna Jókai?
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 413
5 011
113
Ja és, hogy ma jusson a jobboldalnak is: Origo/Magyarnemzet volt képes ma ezt a cikket összehozni: Origo/MN

"A Szinghbhum-kraton az idők során felhalmozódott lávából jöhetett létre, a mintegy 50 kilométer mélyre nyúló kéreg megvastagodott, majd úszni kezdett a vízen, mint a jéghegyek." És Jézus járá a vizen. A tudománytalan sületlenség oldalfüggetlen. Gondolom az eredetiben az lehetett, bár elég sok hülyeség van az addigi részében is a cikknek, hogy MINT jéghegyek a vízen. Nem kerestem vissza a Guardian cikket.
 
  • Tetszik
Reactions: krisss

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 064
4 021
113
Elsőre nem akartam válaszolni erre az óvodás szintű bullshit halmazra. De valahol személyesen is érintettnek érzem magam. Gondolom te nem tartozol az általad említett "tanárokat, tudósokat, művészeket" körbe, az írás alapján valahol az érettségi táján húznám meg a határt (sajnos a színvonal ott is nagyot esett már, mint látható). Mivel én viszont bátorkodom magam a tudósok körébe sorolni, ha az 5 év osztatlan + 3 év PhD alapján én e kör részének érzem magam. Bár Fekete-Győr legutóbbi megnyilvánulása után már nem is vagyok biztos benne, hogy van e egyáltalán értelme ilyen gondolatoknak, hiszen tudós ott mindenki abban a kis hazában, nem kell ahhoz diploma.

Amiért különösen érintettnek találtam magam, az az első mondatod második fele: "hogy itt tudathasadásban szenvedő volt kommunisták, liberálisok nyomják a folyamatos álkeresztény propagandát". OK, tudom, MZP most ezt böffentette fel, ezt kell szajkózni azon az oldalon, de azért mégis. Például, én soha nem voltam sem kommunista, sem liberális. Tudod, nagyfatert halálra ítélték a komcsik 56 után, akik mellesleg mindenünket elvették az ötvenes években, nagyapai nagybácsit addig verték, amíg "önként lemondott a gyáráról" szintúgy a fényes szellők idején. Még nekem, két generációval később is az volt a megjegyzés, az első egyetemi jelentkezésemnél a nyolcvanas évek második felében, majd a seregben úgyszintén, hogy hát ugye van itt ez az ellenforradalmár nagyapa. Tudod én még emlékszem arra, hogy a nagyhangú SZDSZ-nek nevezett kommunista trükk, amivel a volt csúcs MKP/MSZMP vezetők fiai/leányai ál ellenzékiekkel karöltve megörvendeztettek bennünket szintúgy a nyolcvanasok végén, minek is vallotta magát. Liberálisnak, igen. Szóval nekem a magyar liberális belpesti értelmiségtől is hányingerem támad, és pontosan értem, hogy miért és mire született válaszként az illiberális rendszer. Ezt nyugatról nem értik, mert a kelet-nyugati párbeszédhez először tisztázni kellene a fogalmakat, azokat az értelmezési különbözőségeket, amik a szétválasztott Európa nyugati és keleti felén kialakultak a keleti kommunizmus évei alatt. Sőt elárulok neked egy titkot. Azért jöttem el Magyarországról, mert elegem lett a "liberális-kommunista" klikkből, akik uralják például az én szakmámat, meg úgy a felsőoktatás 90 százalékát otthon. Elegem lett abból, hogy gyakorlatilag hitet kell tegyél mellettük, ahhoz, hogy érdemben előre juthass. Hogy nem mondhatod ki a véleményedet, amit gondolsz, mert kiközösítenek, a talpig demokraták. Hogy kontraszelektált emberekkel kell versenyezned. Hogy olyanok, mint te is, akik egy értelmes mondatot nem tudnak leírni, egyetemi oktatói helyeket kapnak, míg te küzdesz a fél éves kutatói szerződésekkel, az alamizsna juttatásokkal. Hogy olyan pályázatokkal nyernek OTKA-kat emberek amivel a seggem sem törölném ki, de hát ők a brancshoz tartoznak. Tudod nem mindenki a zorbangeci rendszere miatt jött ki nyugatra, van ám aki pont a másik oldal miatt.

Ami a folyamatos agymosást, gyűlöletkeltést illeti. Semmi kifogásom egy normális vita ellen, ahol tények és tények ütköznek. Ámbátor a legutóbbi felvetésemre, a szimpla összehasonlítására a nyugati és a magyar munkajogi szabályozásnak sem érkezett még egyetlen válsz sem, nemhogy bármiféle elemzés. Mert ugye a szuperdemokrata, mindenben igaza van baloldal egyik mantrája a "laza" magyar munkajogi szabályozás. Vagy hasonlítsuk össze a szintén "laza" környezetvédelmi szabályozást, vagy a "szuperlaza" magyar építési szabályozást. Vagy a magyar és egyéb úniós országok bevándorlási politikáját és annak sikerességét a hatvanas évektől napjainkig. Vagy, a gazdaság helyzete a rendszerváltástól napjainkig. Tessék, csak pár téma, amin el lehet indulni. A mindenszarorbanegygeciesdiktator szintű valóban agymosott megszólalások helyett.
Mi alapján állapítottad meg, hogy milyen végzettségem van? Helyesírás, külalak, tartalom?
Aki ellenzéki, az már jó esetben érettségizett lehet?
El kell hogy szomorítsalak! A tendencia pont az ellenkezőjét mutatja!
Budapest például pont nem arról híres, hogy ott egyszerű földművelő emberek szakmunkások laknak! És mégis annak ellenére, hogy szerintetek Budapest egy Chicago lett Karigeri alatt, mégis beérett ott a narancsos bukta!
A megyei jogú városok, ahol szintén magasabb az aránya az értelmiségnek, dettó!
A mai FIDESZ már csak névleg az, aminek indult, amit sokan vártunk tőle!
A szar, az a trágyarakás jobb oldalán is szar, akár a balon! Még ha próbálják azt színezni, ugyanúgy bűzlik!
A tudathasadást nem tagadhatod! Akinek van szeme, és használja, figyeli az ország sorsát mindenki tudja, honnan indult többek között Kövér elvtárs, a liberális, Soros bérenc Orbán, és "forradalmár" társai!
Őszintén sajnálom ami a családoddal történt! Sokan elmonhatják magukról ugyanezt! Azt is, hogy nem látod, hogy ugyanaz a hamis propaganda ömlik a csapból is, ami akkoriban! Az ellenség kreálás, lejáratás, oszd meg és uralkodj...
Az én családomat sem kényeztette el a történelem! Nekik azért kellett elhagyni a szülőföldjüket, mert nem voltak hajlandóak szlováknak vallani magukat!
Ottmaradt midenük, ami nem fért bele a marhavagonba! Cserében kaptak egy tetőt a fejük fölé, mindent 0-ról kellett kezdeniük!
Aztán a téeszesítéssel azt is elvették tőlük, amit vért izzadva elértek. Végül a TSZ-ek megszüntetésekor licitálhattak a koncra, amit a káderek meghagytak. A gépeket, a legjobb földeket, az erdőket a káderek vitték el, akik köszönik szépen, most is nagy ívben szarnak az országra! Ők továbbra is a hozzájuk hasonló önző, arrogáns embereket támogatják, a sok félrevezetett, agymosott ember mellett!
Persze vannak, akiknek kedvezett az Orbán kormány. Őket valahol megértem, bár a nagycsaládosok, és az átlagbér felett kereső szűk réteg, azért lehetne együttérzőbb a többséggel!
Nem tartom sem jobbosnak, sem balosnak magam! Ember vagyok, ugyanúgy mint egy 5 diplomás. Nyilván a lexikális tudásom egy tudóssal össze nem egyeztethető, de nem gondolom, hogy ezért kevesebb lennék itt bárkinél!
Egyszer már megfogadtam, hogy nem vitatkozom itt senkivel, mert értelme kb. 0! De néha azért benézek, és most kicsit megszólítva éreztem magam, amire válaszoltam!
Bocsi!
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 413
5 011
113
Mi alapján állapítottad meg, hogy milyen végzettségem van? Helyesírás, külalak, tartalom?
Aki ellenzéki, az már jó esetben érettségizett lehet?
El kell hogy szomorítsalak! A tendencia pont az ellenkezőjét mutatja!
Budapest például pont nem arról híres, hogy ott egyszerű földművelő emberek szakmunkások laknak! És mégis annak ellenére, hogy szerintetek Budapest egy Chicago lett Karigeri alatt, mégis beérett ott a narancsos bukta!
A megyei jogú városok, ahol szintén magasabb az aránya az értelmiségnek, dettó!
A mai FIDESZ már csak névleg az, aminek indult, amit sokan vártunk tőle!
A szar, az a trágyarakás jobb oldalán is szar, akár a balon! Még ha próbálják azt színezni, ugyanúgy bűzlik!
A tudathasadást nem tagadhatod! Akinek van szeme, és használja, figyeli az ország sorsát mindenki tudja, honnan indult többek között Kövér elvtárs, a liberális, Soros bérenc Orbán, és "forradalmár" társai!
Őszintén sajnálom ami a családoddal történt! Sokan elmonhatják magukról ugyanezt! Azt is, hogy nem látod, hogy ugyanaz a hamis propaganda ömlik a csapból is, ami akkoriban! Az ellenség kreálás, lejáratás, oszd meg és uralkodj...
Az én családomat sem kényeztette el a történelem! Nekik azért kellett elhagyni a szülőföldjüket, mert nem voltak hajlandóak szlováknak vallani magukat!
Ottmaradt midenük, ami nem fért bele a marhavagonba! Cserében kaptak egy tetőt a fejük fölé, mindent 0-ról kellett kezdeniük!
Aztán a téeszesítéssel azt is elvették tőlük, amit vért izzadva elértek. Végül a TSZ-ek megszüntetésekor licitálhattak a koncra, amit a káderek meghagytak. A gépeket, a legjobb földeket, az erdőket a káderek vitték el, akik köszönik szépen, most is nagy ívben szarnak az országra! Ők továbbra is a hozzájuk hasonló önző, arrogáns embereket támogatják, a sok félrevezetett, agymosott ember mellett!
Persze vannak, akiknek kedvezett az Orbán kormány. Őket valahol megértem, bár a nagycsaládosok, és az átlagbér felett kereső szűk réteg, azért lehetne együttérzőbb a többséggel!
Nem tartom sem jobbosnak, sem balosnak magam! Ember vagyok, ugyanúgy mint egy 5 diplomás. Nyilván a lexikális tudásom egy tudóssal össze nem egyeztethető, de nem gondolom, hogy ezért kevesebb lennék itt bárkinél!
Egyszer már megfogadtam, hogy nem vitatkozom itt senkivel, mert értelme kb. 0! De néha azért benézek, és most kicsit megszólítva éreztem magam, amire válaszoltam!
Bocsi!
Egyrészt a narancsos bukta a karigeri előtt volt, a mai közvéleménykutatások meg elég vegyes képet adnak.

Látod eltaláltam, és egyáltalán nem nézem le azt akinek nincs diplomája, és, egyáltalán nem gondolom, hogy egy baloldali az maximum érettségizett lehet. Azt viszont igen is gondolom, hogy aki nem érvekkel, hanem mindenhonnan jövő baromságok visszamondásával "érvel", az igen is nagyjából ott van szellemileg, akkor is ha egyébként van diplomája. Ilyen például a "Soros fizette az Orbánt is...", vagy a Kövér elvtársozás, főleg egy olyantól, akinek Gyurcsány elvtárs, aki tényleg csúcs elvtárs volt anno, a "megmentő". Az, hogy nem érti valaki a Kádár rendszer lelket és gerincet megroppantó valóságát, az megbocsájtható, az azonban, hogy kritika nélkül elfogadja amit annak a rendszernek a potentátjai ma terjesztenek, az nem. Pontosan a miatt adódnak a gondok a "nyugat" és a "kelet" közt, hogy ők nem élték meg, nem is értik az egész Kelet-Európai közelmúltat. Az egész rendszert félreértették. Erről eszembe jut egy beszélgetés egy nyugati értelmiségi rokonokkal még a nyolcvanas évek elejéről, amikor a szüleim meséltek nekik arról, hogy felnyitják a leveleinket és lehallgatják a telefont (a munkahelyit bazdmeg!) a család megbízhatatlansága okán ami nagyfater 56-os múltjából adódik. Erre mi volt a reakció? Miért nem jelentitek a rendőrségen?

Ennyire nem voltak és nincsenek képben. Hiába meséled el nekik, hogy node Gyurcsány a KISZ főtitkára volt, nem érti. Egy kibaszott hidegháború alatt/után sem, vaskerítéssel, Berlini fallal együtt sem. Na ez a szörnyű.
 

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 921
7 626
113
Egyrészt a narancsos bukta a karigeri előtt volt, a mai közvéleménykutatások meg elég vegyes képet adnak.

Látod eltaláltam, és egyáltalán nem nézem le azt akinek nincs diplomája, és, egyáltalán nem gondolom, hogy egy baloldali az maximum érettségizett lehet. Azt viszont igen is gondolom, hogy aki nem érvekkel, hanem mindenhonnan jövő baromságok visszamondásával "érvel", az igen is nagyjából ott van szellemileg, akkor is ha egyébként van diplomája. Ilyen például a "Soros fizette az Orbánt is...", vagy a Kövér elvtársozás, főleg egy olyantól, akinek Gyurcsány elvtárs, aki tényleg csúcs elvtárs volt anno, a "megmentő". Az, hogy nem érti valaki a Kádár rendszer lelket és gerincet megroppantó valóságát, az megbocsájtható, az azonban, hogy kritika nélkül elfogadja amit annak a rendszernek a potentátjai ma terjesztenek, az nem. Pontosan a miatt adódnak a gondok a "nyugat" és a "kelet" közt, hogy ők nem élték meg, nem is értik az egész Kelet-Európai közelmúltat. Az egész rendszert félreértették. Erről eszembe jut egy beszélgetés egy nyugati értelmiségi rokonokkal még a nyolcvanas évek elejéről, amikor a szüleim meséltek nekik arról, hogy felnyitják a leveleinket és lehallgatják a telefont (a munkahelyit bazdmeg!) a család megbízhatatlansága okán ami nagyfater 56-os múltjából adódik. Erre mi volt a reakció? Miért nem jelentitek a rendőrségen?

Ennyire nem voltak és nincsenek képben. Hiába meséled el nekik, hogy node Gyurcsány a KISZ főtitkára volt, nem érti. Egy kibaszott hidegháború alatt/után sem, vaskerítéssel, Berlini fallal együtt sem. Na ez a szörnyű.
Jah , gyakori probléma hogy a saját környezetünkből indulunk ki amikor másokról van szó ... Én ezt az amerikai rendőröknél néztem be nagyon , a hazaiakból indultam ki ... Hatalmas tévedés volt
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 064
4 021
113
Egyrészt a narancsos bukta a karigeri előtt volt, a mai közvéleménykutatások meg elég vegyes képet adnak.

Látod eltaláltam, és egyáltalán nem nézem le azt akinek nincs diplomája, és, egyáltalán nem gondolom, hogy egy baloldali az maximum érettségizett lehet. Azt viszont igen is gondolom, hogy aki nem érvekkel, hanem mindenhonnan jövő baromságok visszamondásával "érvel", az igen is nagyjából ott van szellemileg, akkor is ha egyébként van diplomája. Ilyen például a "Soros fizette az Orbánt is...", vagy a Kövér elvtársozás, főleg egy olyantól, akinek Gyurcsány elvtárs, aki tényleg csúcs elvtárs volt anno, a "megmentő". Az, hogy nem érti valaki a Kádár rendszer lelket és gerincet megroppantó valóságát, az megbocsájtható, az azonban, hogy kritika nélkül elfogadja amit annak a rendszernek a potentátjai ma terjesztenek, az nem. Pontosan a miatt adódnak a gondok a "nyugat" és a "kelet" közt, hogy ők nem élték meg, nem is értik az egész Kelet-Európai közelmúltat. Az egész rendszert félreértették. Erről eszembe jut egy beszélgetés egy nyugati értelmiségi rokonokkal még a nyolcvanas évek elejéről, amikor a szüleim meséltek nekik arról, hogy felnyitják a leveleinket és lehallgatják a telefont (a munkahelyit bazdmeg!) a család megbízhatatlansága okán ami nagyfater 56-os múltjából adódik. Erre mi volt a reakció? Miért nem jelentitek a rendőrségen?

Ennyire nem voltak és nincsenek képben. Hiába meséled el nekik, hogy node Gyurcsány a KISZ főtitkára volt, nem érti. Egy kibaszott hidegháború alatt/után sem, vaskerítéssel, Berlini fallal együtt sem. Na ez a szörnyű.
Értem! A narancsos bukta baromság, a moslékkoalíció, összefosás, fegyőrözés, ügynöközés pedig érvelés. Vicces ember vagy! Nincs több kérdésem!
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 873
91 394
113
Nem csak abból, Most egyébként a környező országokból mindenki ide fog járni tankolni?
Nah, b+. Eddig az volt a baj, hogy nekünk kell a szomszédba járni tankolni, mert ott olcsóbb (persze ez csak nagyon kis részben volt igaz). Most 5 perc alatt 180 fokos fordulat. Ez már pedagógus szakszervezeti demagógia. Akik szeptemberben az oltásért sirtak, hogy kapjanak, most meg azért sírnak, mert kapnak.
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 813
4 986
113
Nah, b+. Eddig az volt a baj, hogy nekünk kell a szomszédba járni tankolni, mert ott olcsóbb (persze ez csak nagyon kis részben volt igaz). Most 5 perc alatt 180 fokos fordulat. Ez már pedagógus szakszervezeti demagógia. Akik szeptemberben az oltásért sirtak, hogy kapjanak, most meg azért sírnak, mert kapnak.
Ha a MOL állja a különbözetet akkor baj. Te sem lehetsz ennyire demagóg, hogy a külföldi nyerészkedőket dotáljuk a MOL eredményességének terhére. Csak azért, hogy 3 hónapra javítsuk a kormány megítélését... mert másra nem jó. (a választásokig borítékolható, hogy meghosszabbítják, ha nem hoz katasztrofális veszteséget)
Már várom a Matolcsy cikket a témában... (mert csak ő mer tükröt tartani a királynak)
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 873
91 394
113
Ha a MOL állja a különbözetet akkor baj. Te sem lehetsz ennyire demagóg, hogy a külföldi nyerészkedőket dotáljuk a MOL eredményességének terhére. Csak azért, hogy 3 hónapra javítsuk a kormány megítélését... mert másra nem jó. (a választásokig borítékolható, hogy meghosszabbítják, ha nem hoz katasztrofális veszteséget)
Te b+! Be ne xarj!! Ez igy nagyon görcsös erőlködés!! ! 95%-ban a határon belüli magyarokat érinti az intézkedés. 5% lehet ingázni fog hozzánk olcsóbb benyáért, de a covid miatt ez sem minden határon egyszerű. Viszont az általuk fizetett többlet, jövedéki adók, AFa, kutyafasza, a hazai államháztartás gazdagítja.

Kicsit átmenetileg rosszabb lesz a MOL árfolyam, lehet rosszul érint, ha van részvényed. De tarts ki, 3 hónap és eltörlik, aztán bezsebelheted a hasznot.
 

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 921
7 626
113
Ha a MOL állja a különbözetet akkor baj. Te sem lehetsz ennyire demagóg, hogy a külföldi nyerészkedőket dotáljuk a MOL eredményességének terhére. Csak azért, hogy 3 hónapra javítsuk a kormány megítélését... mert másra nem jó. (a választásokig borítékolható, hogy meghosszabbítják, ha nem hoz katasztrofális veszteséget)
Már várom a Matolcsy cikket a témában... (mert csak ő mer tükröt tartani a királynak)
Elveszük más kutak vevőit ,hogy aztan amikor csődbe mennek mert senki nem vesz tőlük , fel vásárolja őket a mol :confused:
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 813
4 986
113
Elveszük más kutak vevőit ,hogy aztan amikor csődbe mennek mert senki nem vesz tőlük , fel vásárolja őket a mol :confused:
És azt se felejtsük el, hogy a sok választási vesztésre készülő közalapítványosdi mellett az ország vezetése most jó áron vásárolhat be az egyik legjobb hazai blue chip részvényből.... és ugyanakkor bármilyen hostile takeover is egyszerűbben megy leárazva...
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 4082