[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Viszont pokhendi faszkent nem lehet valaki jo vezeto, az biztos. Szerintem ennyibol meg jot is tett neki, hogy egy nagy fulessel kibasztak a kormanybol par evre, legalabbis remeljuk.
Sokat visszavett az arcából már menet közben is! Volt néhány extra bicskanyitogató mondata az elején - szerintem túl fiatalon került nagyon nagy hatalom közelébe - ezekről azért szépen lassan leszokott, s ez csak előnyére válhat. A tehetsége viszont vitathatatlan, ha a modora is simul egy keveset, legalább nyilvánosan nem bánt meg több millió embert havonta 2x, odaérhet bizony.
 

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 154
13 566
113
Egyértelműen Dobrev mint politikus 3 emelettel van feljebb az összes többitől, Ő felkészült, tanult, intelligens, nyelveket beszélő valaki, akit nem lehet egy partizánban úgy megforgatni, hogy 32X mondja azt hogy "nem tudom/nem emlékszem/utána kell nézzek", vagy mondja azt hogy hiperpasszív a nyelvtudása, esetleg eszik teátrálisan zsemlét parizerrel piros arannyal. Nekem a gondom vele kapcsolatban pont az, hogy szerintem Magyarország ellen dolgozna, a belső EUmag országok hasznát hajtva nyerészkedne, egy Brüsszeli helytartóként viselkedne.

MZP meg egyre inkább úgy tűnik, inkább az EU mag helyett majd az USA-t fogja kiszolgálni, ennek még annyira sem örülnék!
Igen Klárikának be kellett állni hazaárulónak, de hát a családjában ez nem volt ismeretlen. Egy olyan ellenzéki politikus van akire lehetne építeni egy nem hazaáruló pártot a Schiffer. De láttuk milyen volt neki is a brüsszeli és amerikai elfogadtatása, a tetves nyugatiak a hazaárulókat szeretik itt keleten akiket meg lehet venni kilóra és kiszolgálják az érdekeiket. Ez van a birodalmi diktatúrák így működnek évezredek óta. Most szerencsénk van Orbánnal, régen volt ennyire jó vezető politikusa az országnak.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
Viszont pokhendi faszkent nem lehet valaki jo vezeto, az biztos. Szerintem ennyibol meg jot is tett neki, hogy egy nagy fulessel kibasztak a kormanybol par evre, legalabbis remeljuk.
Igen ebben igazad van, de ha belegondolsz egy miniszterelnöknek sokszor muszáj olyan döntéseket hozni amihez kell pökhendiség és határozottság ami benne megvan. Persze igen az is igaz, hogy együttműködni is tudni kell a beosztottaiddal.
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer
W

Wilson

Guest
Viszont pokhendi faszkent nem lehet valaki jo vezeto, az biztos. Szerintem ennyibol meg jot is tett neki, hogy egy nagy fulessel kibasztak a kormanybol par evre, legalabbis remeljuk.
Sokat visszavett az arcából már menet közben is! Volt néhány extra bicskanyitogató mondata az elején - szerintem túl fiatalon került nagyon nagy hatalom közelébe - ezekről azért szépen lassan leszokott, s ez csak előnyére válhat. A tehetsége viszont vitathatatlan, ha a modora is simul egy keveset, legalább nyilvánosan nem bánt meg több millió embert havonta 2x, odaérhet bizony.
Igen sokat simult Lázárnak a modora ez már a Kormány infókon is jól látszott....
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Igen Klárikának be kellett állni hazaárulónak, de hát a családjában ez nem volt ismeretlen. Egy olyan ellenzéki politikus van akire lehetne építeni egy nem hazaáruló pártot a Schiffer. De láttuk milyen volt neki is a brüsszeli és amerikai elfogadtatása, a tetves nyugatiak a hazaárulókat szeretik itt keleten akiket meg lehet venni kilóra és kiszolgálják az érdekeiket. Ez van a birodalmi diktatúrák így működnek évezredek óta. Most szerencsénk van Orbánnal, régen volt ennyire jó vezető politikusa az országnak.
Schifferrel egyet értek 100%-ban, nekem is szimpatikus.

Viktor meg, hááát... Neki a legnagyobb szerencséje szerintem, hogy olyan ellenzéke van mint amilyen... Én simán leváltottam volna 8 éve vidáman az akkori Jobbikra, az akkori Vonára! Mostanra egyszerűen én nem látok alternatívát, hiába néha még szégyenlem is, de nem tudok majd másra szavazni mint Viktorékra, mert egyszerűen nekem, az ÉN CSALÁDOMNAK Ők csináltak jót, még ha látom is a rengeteg visszás ügyet, az arroganciát, a sok felesleges stadiont, egyéb látvány beruházást, egyszerűen látom hogy mi jönne ha Viktor megy, és elborzadok. Nincs Viktor kép a lakásban, meg gyanúsan nem is lesz nálunk soha, de egyszerűen magammal/családommal nem vagyok hajlandó kibaszni direktben csak azért, hogy ne Ő legyen!
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 724
113
Egyértelműen Dobrev mint politikus 3 emelettel van feljebb az összes többitől, Ő felkészült, tanult, intelligens, nyelveket beszélő valaki, akit nem lehet egy partizánban úgy megforgatni, hogy 32X mondja azt hogy "nem tudom/nem emlékszem/utána kell nézzek", vagy mondja azt hogy hiperpasszív a nyelvtudása, esetleg eszik teátrálisan zsemlét parizerrel piros arannyal. Nekem a gondom vele kapcsolatban pont az, hogy szerintem Magyarország ellen dolgozna, a belső EUmag országok hasznát hajtva nyerészkedne, egy Brüsszeli helytartóként viselkedne.

MZP meg egyre inkább úgy tűnik, inkább az EU mag helyett majd az USA-t fogja kiszolgálni, ennek még annyira sem örülnék!
Dehogynem. Nem is ment oda. Ő betanult, mű dumát nyom, fullra panelokat. Semmi humor nincs - nem előre megírt - abban, amit mond! Orbánnál nézzetek meg egy sajttájt. Minden, ismétlem minden kérdésre felel, és van, hogy angolul poénkodik. Ezt senki se tudja rajta kívül. Talán még a Szijjártó, de ő ugye pont Orbán mellett nőtt fel és lett azzá, ami!

Dobrevet egy nem alákérdezősben szétszedné pl. Földi-Kovács Andrea! Köpni, nyelni nem tudna. Ezért is megy csak baráti médiába.

Dobrev tud nyelveket. De spontán, nem panelokat puffogtatva elvérezne. Persze őt a haveri tűz nem érné, ahogy eddig, amióta politikus még soha nem érte. Ha nem haveri jön, nem is válaszol. Többször hívták az M1re, de 1x sem ment el.

A nejem is beszél baromi sok nyelvet, ha kell spontán tud nyilatkozni is, sőt, abban remek, de ő egyenes, hazudni még életében nem hallottam, hogy hazudott, legalábbis ami óta vele élek, és még így is ki tudom őt borítani kérdésekkel, amin elhasal, pedig tényleg ugyanazt mondja, és még emlékszik is rá.

Dobrev néha full valótlanságot állít. Pl. ennél a panelprogramnál is azonnal megkaphatná a kérdést és el is hasalna: És aki nem panelban ér, az már szart se számít? És akkor jönne a panel. Ráadásul, a panelfelújításnál azért olyan tételek vannak, hogy nemhogy tíz, 100 év alatt nem végeznének velük úgy, hogy a hazánkban a moslék hatására még ottmaradt "szaGembergárda", aki felújít, épít, mást se csinálna éveken át, mint 24/24, 365/365 panelt felújít!

És amikor Dobrev valótlanságot állít, kb. azonnal le is bukik.

Profinak mondjátok, de ő egy olyan papagáj, aki nem politikusnak készült, ezért lett a férje a Ferenc.

Balról Schiffer (de ő komcsi, teljesen aberrált elképzelései vannak több dologban), és kész. Mondjuk, Schiffertől se vennék autót, mert valaki 50 km hatósugarú háromajtós, elektromos kiskocsit akarna eladni nekem, amibe befér két ember, és amire qurvára nincs szükségem. Korábban az egész LMP erre épült, és qurvára nem volt rájuk szükség, csak ugye az SZDSZ sajnos nem mérettette meg magát, úgy esett ki.

A többi ballib mind bohóc. Mind. És gci buták!!!!
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 823
113
MZP arra készül, hogy bepiszkít a lakásba. Ez a nyilatkozat súlyos hiba volt, sérti mind a MOL, mind Mo. érdekeit. Ha megtenné az hazaárulás lenne!!

Arra a kérdésre, hogy támogatná-e Hernádi Zsolt Mol-vezér kiadatását, Márki-Zay egyértelműen kijelenti: „Igen. Minden esetben együtt fogunk működni a horvát hatóságokkal a bűncselekmények kivizsgálásában.”

Márki-Zay szavai igencsak meglepőek lehetnek annak tükrében, hogy

a magyar hatóságok kivizsgálták az ügyet, megvizsgálták a korábbi kiadatási kéréseket, és Hernádi mellett állnak,
a nemzetközi választottbíróság, az ENSZ Nemzetközi Kereskedelmi Jogi Bizottsága nem találta bizonyítottnak a vesztegetést (amelyet horvát beadványra vizsgáltak),
a horvát Alkotmánybíróság Ivo Sanader, korábbi horvát miniszterelnök mellett áll az ügyben.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 724
113
Schifferrel egyet értek 100%-ban, nekem is szimpatikus.

Viktor meg, hááát... Neki a legnagyobb szerencséje szerintem, hogy olyan ellenzéke van mint amilyen... Én simán leváltottam volna 8 éve vidáman az akkori Jobbikra, az akkori Vonára! Mostanra egyszerűen én nem látok alternatívát, hiába néha még szégyenlem is, de nem tudok majd másra szavazni mint Viktorékra, mert egyszerűen nekem, az ÉN CSALÁDOMNAK Ők csináltak jót, még ha látom is a rengeteg visszás ügyet, az arroganciát, a sok felesleges stadiont, egyéb látvány beruházást, egyszerűen látom hogy mi jönne ha Viktor megy, és elborzadok. Nincs Viktor kép a lakásban, meg gyanúsan nem is lesz nálunk soha, de egyszerűen magammal/családommal nem vagyok hajlandó kibaszni direktben csak azért, hogy ne Ő legyen!
A stadionberuházást nem értitek, mert Jobbikon szocializálódtatok.

Stadion: jól néz ki, jön a szponzor, jön a pénz, jön a jobb légiós, jobb, minőségibb edző, jön a jobb eredmény, olyan amilyen, de pénzt hoz, mellé, nem az önkormányzatok működtetik. Ezt rotációban. X csapatos NB1, abból a cél 4-5 kupacsapat. Mindegy meddig, csak ne az állam állja. NB2 értelmes városok értelmes stadionokban, és a cél, hogy első osztályúak legyenek, kiszálljon az állam, a helyi réteg finanszírozza.

Az egész rendszerhez hozzá kellett nyúlni, anélkül semmi se lenne, és még a létesítmények fenntartása se egy 1xi kiadás, hanem folyamatos havi költség lenne, míg a végén összedől az egész.

Oroszok meglépték. Működik. Ez a minta. Tökéletes választás. Hogy aztán mikor lesz nálunk minőség és folyamatos pénz, az meg idő kérdése. Nálunk szarok az edzők, főleg alacsony szinten, nem a foci sokak mindene, csak 10 millás ország vagyunk, és 1973 óta totálisan elqurták a rendszert. Innen kell feljönni.

Tudjátok, a cél az osztrák életszínvonal, de mínuszos gazdasági növekedésből indultunk ... A fociban ez halmozottan igaz volt. Sajnos. Kell az idő, és ha nem csak egy Fradi lesz, hanem felnő hozzá más is, pl. Honvéd vagy Vasas BuTapestről, vagy egy Győr, egy bárki vidékről, ezeket értelmes edzők készítik fel, akkor lehet előrelépés, vagy legalább totális önnfenntartás.

Ott a Fradi. A bányarém elvette a manijukat. Ők meg kiestek az eu kupából, kerestek még így is egy valag pénzt, de köszönik szépen jól vannak.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
MZP arra készül, hogy bepiszkít a lakásba. Ez a nyilatkozat súlyos hiba volt, sérti mind a MOL, mind Mo. érdekeit. Ha megtenné az hazaárulás lenne!!

Arra a kérdésre, hogy támogatná-e Hernádi Zsolt Mol-vezér kiadatását, Márki-Zay egyértelműen kijelenti: „Igen. Minden esetben együtt fogunk működni a horvát hatóságokkal a bűncselekmények kivizsgálásában.”

Márki-Zay szavai igencsak meglepőek lehetnek annak tükrében, hogy

a magyar hatóságok kivizsgálták az ügyet, megvizsgálták a korábbi kiadatási kéréseket, és Hernádi mellett állnak,
a nemzetközi választottbíróság, az ENSZ Nemzetközi Kereskedelmi Jogi Bizottsága nem találta bizonyítottnak a vesztegetést (amelyet horvát beadványra vizsgáltak),
a horvát Alkotmánybíróság Ivo Sanader, korábbi horvát miniszterelnök mellett áll az ügyben.
MZP több kérdésben is egyre furcsább nekem is... Olyan mint ha a betlinkben lenne érdekelt, több fronton is.
 
T

Törölt tag 4082

Guest
A stadionberuházást nem értitek, mert Jobbikon szocializálódtatok.

Stadion: jól néz ki, jön a szponzor, jön a pénz, jön a jobb légiós, jobb, minőségibb edző, jön a jobb eredmény, olyan amilyen, de pénzt hoz, mellé, nem az önkormányzatok működtetik. Ezt rotációban. X csapatos NB1, abból a cél 4-5 kupacsapat. Mindegy meddig, csak ne az állam állja. NB2 értelmes városok értelmes stadionokban, és a cél, hogy első osztályúak legyenek, kiszálljon az állam, a helyi réteg finanszírozza.

Az egész rendszerhez hozzá kellett nyúlni, anélkül semmi se lenne, és még a létesítmények fenntartása se egy 1xi kiadás, hanem folyamatos havi költség lenne, míg a végén összedől az egész.

Oroszok meglépték. Működik. Ez a minta. Tökéletes választás. Hogy aztán mikor lesz nálunk minőség és folyamatos pénz, az meg idő kérdése. Nálunk szarok az edzők, főleg alacsony szinten, nem a foci sokak mindene, csak 10 millás ország vagyunk, és 1973 óta totálisan elqurták a rendszert. Innen kell feljönni.

Tudjátok, a cél az osztrák életszínvonal, de mínuszos gazdasági növekedésből indultunk ... A fociban ez halmozottan igaz volt. Sajnos. Kell az idő, és ha nem csak egy Fradi lesz, hanem felnő hozzá más is, pl. Honvéd vagy Vasas BuTapestről, vagy egy Győr, egy bárki vidékről, ezeket értelmes edzők készítik fel, akkor lehet előrelépés, vagy legalább totális önnfenntartás.

Ott a Fradi. A bányarém elvette a manijukat. Ők meg kiestek az eu kupából, kerestek még így is egy valag pénzt, de köszönik szépen jól vannak.
Szóval minek a stadion?
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 724
113
MZP arra készül, hogy bepiszkít a lakásba. Ez a nyilatkozat súlyos hiba volt, sérti mind a MOL, mind Mo. érdekeit. Ha megtenné az hazaárulás lenne!!

Arra a kérdésre, hogy támogatná-e Hernádi Zsolt Mol-vezér kiadatását, Márki-Zay egyértelműen kijelenti: „Igen. Minden esetben együtt fogunk működni a horvát hatóságokkal a bűncselekmények kivizsgálásában.”

Márki-Zay szavai igencsak meglepőek lehetnek annak tükrében, hogy

a magyar hatóságok kivizsgálták az ügyet, megvizsgálták a korábbi kiadatási kéréseket, és Hernádi mellett állnak,
a nemzetközi választottbíróság, az ENSZ Nemzetközi Kereskedelmi Jogi Bizottsága nem találta bizonyítottnak a vesztegetést (amelyet horvát beadványra vizsgáltak),
a horvát Alkotmánybíróság Ivo Sanader, korábbi horvát miniszterelnök mellett áll az ügyben.
MZP azért mond ekkora baromságokat, mert fogalma sincs a Hernádi-ügyről! Úgy beszél MAGYAR!!! dolgokról, mint az EUs gcibuta külföldiek, de ők külföldiek, ez a kretén elmebeteg meg itthon készül miniszterelnöknek lenni ...
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 724
113
Mit csinált Rogán ami megmentette azt a választást, én nem emlékszem semmire?
Az hogy te nem emlékszel, az a te dolgod. Elképesztő kampányt nyomtak le. Az, hogy MZP nyert Hódmezővásárhelyen az se volt véletlen, maradjunk annyiban ...

(Csak halkan jegyzem meg, ott arra mentek rá, hogy bár iszonyat mértékben vezettek, hátuk mögött volt 3,3 milla ember a migiri népszavazás kapcsán, amit ugye a Lyobbik nem támogatott meg, és mindezt nélkülük, már csak el kellett vinni őket az urnákhoz, de nem lehetett, mert iszonyat előnyt mértek a Fidesznek, mint 2002ben, és magabiztosak lettek volna a szavazók. Na ezért nyert MZP, és hagyták veszíteni azt a szerencsétlent. Aztán olyan erővel forgatták szavazatokká a döghalál megjósolását, hogy ilyet ritkán látni. És ezt Rogánék szervezték meg. (Nem elfelejteni, hogy Lázár 2018ban az ogyvn tarolt ugyanott!!!) Ezt nem Kósa hozta össze. Rá a 2019es kampányt bízták. Olyan is volt, de mint kiderült, olyannak is szánták. De ott is voltak célok: a stratégiai Fideszes városok ne essenek el, nem is estek el, Budapesten meg hagyták kampány nélkül kibontakozni az ellenzéket, pontosan fel akarták mérni, mi van, ha nincs kampány, meg előhozták a baromokat a fényre, nem ám mindig az alapvonal mellől bekiabálni! Nem feltétlenül tervezték úgy, hogy a III. I. elesik, de így alakult. Viszont az I. III. elvesztése az Kósa hülye BuTapesti kampányának a következménye volt, ő a fontos kerületekben se vitte el az ősfideszeseket az urnához! Öregasszony a választás után tudta meg, hogy dékás lett a polgármestere. Meg is lepődött, és bevallotta, hogy direkt nem ment el, gondolta ő nem kell hozzá ...)
 
  • Tetszik
Reactions: Morishima

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 724
113

 
  • Tetszik
Reactions: zeal

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Az hogy te nem emlékszel, az a te dolgod. Elképesztő kampányt nyomtak le. Az, hogy MZP nyert Hódmezővásárhelyen az se volt véletlen, maradjunk annyiban ...

(Csak halkan jegyzem meg, ott arra mentek rá, hogy bár iszonyat mértékben vezettek, hátuk mögött volt 3,3 milla ember a migiri népszavazás kapcsán, amit ugye a Lyobbik nem támogatott meg, és mindezt nélkülük, már csak el kellett vinni őket az urnákhoz, de nem lehetett, mert iszonyat előnyt mértek a Fidesznek, mint 2002ben, és magabiztosak lettek volna a szavazók. Na ezért nyert MZP, és hagyták veszíteni azt a szerencsétlent. Aztán olyan erővel forgatták szavazatokká a döghalál megjósolását, hogy ilyet ritkán látni. És ezt Rogánék szervezték meg. (Nem elfelejteni, hogy Lázár 2018ban az ogyvn tarolt ugyanott!!!) Ezt nem Kósa hozta össze. Rá a 2019es kampányt bízták. Olyan is volt, de mint kiderült, olyannak is szánták. De ott is voltak célok: a stratégiai Fideszes városok ne essenek el, nem is estek el, Budapesten meg hagyták kampány nélkül kibontakozni az ellenzéket, pontosan fel akarták mérni, mi van, ha nincs kampány, meg előhozták a baromokat a fényre, nem ám mindig az alapvonal mellől bekiabálni! Nem feltétlenül tervezték úgy, hogy a III. I. elesik, de így alakult. Viszont az I. III. elvesztése az Kósa hülye BuTapesti kampányának a következménye volt, ő a fontos kerületekben se vitte el az ősfideszeseket az urnához! Öregasszony a választás után tudta meg, hogy dékás lett a polgármestere. Meg is lepődött, és bevallotta, hogy direkt nem ment el, gondolta ő nem kell hozzá ...)
Ennyire látod én nem követem, pláne nem vagyok képben a Fidesz belső ügyeivel hogy ki mikor miért felel, mi a stratégia etc, de érdekes volt így olvasni.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 823
113
MZP azért mond ekkora baromságokat, mert fogalma sincs a Hernádi-ügyről! Úgy beszél MAGYAR!!! dolgokról, mint az EUs gcibuta külföldiek, de ők külföldiek, ez a kretén elmebeteg meg itthon készül miniszterelnöknek lenni ...
A poén az, higy Hernádi - MOL ügyben a nemzetközi ENSZ bíróság és a horvát Alkotmánybíróság is nekünk adott igazat. A koronatanu elismerte, hogy hazudott.

Az egész eljárás csak azért van, hogy visszavegyék a horvátok az INA-t, de piaci árat nem akarnak fizetni érte. Itt nem lehet kerdes, mi a magyar álláspont. 2 lehetőség van. MZP hülye és tájékozatlan. Ez a jobb verzió. MZP tisztában van az üggyel, de nem a magyar érdekek mentén nyilatkozik. Ez sokkal rosszabb. A szemem a srácon!!
 
Status
Not open for further replies.